Ujpest vs Nyiregyhaza Typy 26 września 2025

    📢Którzy gracze mogliby stać się niespodziewanymi gwiazdami meczu? Odpowiedź na to pytanie będzie znana po zakończeniu starcia między drużynami Ujpest i Nyiregyhaza Spartacus. Spotkanie, będące częścią turnieju Premier league, zaplanowane jest na 18:00 26 września. Bukmacherzy już wybrali faworyta jako drużynę Ujpest. Kursy na zwycięstwa wynoszą - przeciw .

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 16 maja 2025 i zakończył się wynikiem 2:2. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Ujpest):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzutów rożnych: 7 vs 0;
    • fauli: 15 vs 9;
    • żółtych kartek: 1 vs 3;
    • strzałów celnych: 5 vs 3.

    📊 Drużyny rozegrały trzy oficjalne mecze. Statystyki są następujące:

    • gole: 3 przeciwko 2;
    • średnia suma w 1. połowie - 0.67, w 2. połowie - 1;
    • średnia suma goli w meczu - 1.67.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Ujpest - Nyiregyhaza

    29%
    2 Zwycięstwa
    57%
    4 Remisów
    14%
    1 Zwycięstwa
    Razem gier
    7
    Suma bramek
    3.29
    Obie drużyny zdobyły punkty
    71%
    2
    Średnia liczba goli
    1.29
    5.14
    Rzuty rożne
    2.86
    1.43
    Żółte kartki
    2.86
    12.29
    Faule
    13.29
    Ostatnie mecze
    24.07.26
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Ujpest
    Ujpest
    -
    -
    6
    3
    20
    17
    1
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    3
    20
    17
    1
    1
    17.04.26
    Premier league
    Ujpest
    Ujpest
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    -
    -
    6
    3
    9
    17
    1
    3
    7
    2
    3
    0
    4
    2
    -
    -
    6
    3
    9
    17
    1
    3
    24.01.26
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    1
    Ujpest
    Ujpest
    -
    -
    5
    8
    16
    15
    1
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    8
    16
    15
    1
    0
    26.09.25
    Premier league
    Ujpest
    Ujpest
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    1.32
    1.05
    0
    2
    17
    19
    2
    6
    2
    2
    2
    2
    0
    0
    1.32
    1.05
    0
    2
    17
    19
    2
    6
    16.05.25
    Premier league
    Ujpest
    Ujpest
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    0.85
    1.39
    7
    0
    15
    9
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0.85
    1.39
    7
    0
    15
    9
    1
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Ujpest Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 20 września 2025 w ramach turnieju Premier league (gospodarze - Kazincbarcikai, goście - Ujpest). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Ujpest vs Kazincbarcikai):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzuty rożne: 3 vs 0;
    • faule: 18 vs 16;
    • żółte kartki: 4 vs 5;
    • strzały celne: 5 vs 6.
    🏆W trakcie sezonu Premier league, drużyna Ujpest wzięła udział w 7 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 2 wygrane,
    • 4 porażki,
    • 1 remisy.

    📈Aktualnie Ujpest zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier league, z wynikiem 29% wygranych oraz 57% porażek.

    ⚽️W sezonie Ujpest zdobyła łącznie 10 goli. W obronie, drużyna Ujpest w sezonie puściła 10 bramek.

    Wyniki meczów: Ujpest

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Premier league
    Ujpest
    Ujpest
    Vasas
    Vasas
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    2
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    2
    1
    ZW
    21.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    1
    Ujpest
    Ujpest
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    P
    15.08.26
    Premier league
    Ujpest
    Ujpest
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    -
    -
    5
    4
    14
    17
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    14
    17
    2
    1
    R
    08.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    Ujpest
    Ujpest
    -
    -
    6
    4
    19
    12
    2
    0
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    -
    -
    6
    4
    19
    12
    2
    0
    ZW
    02.08.26
    Premier league
    Ujpest
    Ujpest
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    -
    -
    6
    11
    15
    16
    1
    5
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    -
    -
    6
    11
    15
    16
    1
    5
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Nyiregyhaza Spartacus Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 20 września 2025 w ramach turnieju Premier league (gospodarze - Nyiregyhaza Spartacus, goście - Paksi). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Nyiregyhaza Spartacus vs Paksi):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzuty rożne: 2 vs 4;
    • faule: 14 vs 11;
    • żółte kartki: 2 vs 1;
    • strzały celne: 7 vs 7.
    🏆W trakcie sezonu Premier league, drużyna Nyiregyhaza Spartacus wzięła udział w 7 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 1 wygrane,
    • 4 porażki,
    • 2 remisy.

    📈Aktualnie Nyiregyhaza Spartacus zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier league, z wynikiem 14% wygranych oraz 57% porażek.

    ⚽W sezonie Nyiregyhaza Spartacus zdobyła łącznie 8 goli. W obronie w sezonie puściła 15 bramek.

    Wyniki meczów: Nyiregyhaza Spartacus

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Paksi
    Paksi
    -
    -
    6
    5
    15
    16
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    5
    15
    16
    3
    3
    R
    22.08.26
    Premier league
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    -
    -
    4
    5
    10
    15
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    5
    10
    15
    3
    2
    P
    15.08.26
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Kisvarda
    Kisvarda
    -
    -
    5
    2
    14
    12
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    2
    14
    12
    3
    2
    ZW
    09.08.26
    Premier league
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    2
    -
    -
    2
    5
    17
    14
    3
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    17
    14
    3
    1
    P
    02.08.26
    Premier league
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    -
    -
    3
    8
    8
    14
    1
    5
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    -
    -
    3
    8
    8
    14
    1
    5
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 3;
    • zwycięstwa gospodarzy - 1, zwycięstwa gości - 0, remisy - 2.

    Statystyki: Ujpest vs Nyiregyhaza Spartacus

    • rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 7;
    • zwycięstw: 2 vs 1;
    • procent zwycięstw: 29% vs 14%;
    • porażek: 4 vs 4;
    • remisów: 1 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 3 vs 1;
    • porażek: 5 vs 5;
    • remisów: 2 vs 4.
    Trendy
    • Nyiregyhaza Spartacus Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 6 meczów na wyjeździe.
    • Nyiregyhaza Spartacus Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Premier league).
    👉Prognoza: Nyiregyhaza Spartacus Handicap (+1,5) (kursy: 1.37)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1, goście - 0.67;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 1.67;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 1; na boisku drużyny gospodarzy - 1.

    Statystyki: Ujpest kontra Nyiregyhaza Spartacus

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.86 kontra 3.29;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.43 kontra 1.14;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.86 kontra 0.29;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.57 kontra 0.86;
    • Ujpest: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.25;
    • Nyiregyhaza Spartacus: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.33;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.7 (w domu - 1.4) kontra 1 (na wyjeździe - 1.2).
    Trendy
    • Ujpest stracony gol w ostatnich 10 meczów.
    • Ujpest stracony gol w ostatnich 9 meczów (Premier league).
    👉Prognoza: Nyiregyhaza Spartacus zdobędzie bramkę (kursy: 1.43)

    Prognoza na rzuty rożne

    H2H
    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych w bezpośrednich meczach - 7.66 (6.33 - dla gospodarzy i 1.33 - dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych na boisku gospodarzy - 7 (5 - dla gospodarzy i 2 - dla gości).
    Trendy
    • Ujpest zdobył więcej niż 4.5 rzutów rożnych w 9 z ostatnich 10 meczów w domu (Premier league).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Ujpest Total Powyżej (4,5) (kursy: 1.47)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 3;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 1 razy;
    • na boisku gospodarzy - 1 razy.

    Statystyki: Ujpest kontra Nyiregyhaza Spartacus

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 7 vs 7 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 5 vs 6 ;
    • liczba OC dla zespołu Ujpest na własnym boisku - 3 (75%) ;
    • liczba OC dla zespołu Nyiregyhaza Spartacus na wyjeździe - 2 (67%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 8 vs 7 ;
    • OC dla zespołu Ujpest na własnym boisku - 4 (80%) ;
    • OC dla zespołu Nyiregyhaza Spartacus na wyjeździe - 3 (60%).
    Trendy
    • Ujpest zdobył i stracił bramki w 9 z ostatnich 10 meczów w domu (Premier league).
    • Nyiregyhaza Spartacus zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów (Premier league).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.65)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Ujpest zdobył i stracił bramki w 9 z ostatnich 10 meczów w domu (Premier league).
    • Nyiregyhaza Spartacus zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów (Premier league).

    Obie drużyny strzelą (Tak)
    Opublikowany: 24.09.2025, 18:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Ujpest - Nyiregyhaza Spartacus

    Ujpest nie wygrał:
    ujpest-fcw 6 z ostatnich 7 meczów w domu (Premier league).
    Nyiregyhaza Spartacus nie przegra
    Everygame
    +109
    Nyiregyhaza Spartacus nie wygrał:
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe.
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 9 z ostatnich 10 meczów.
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 8 z ostatnich 9 meczów (Premier league).
    Ujpest nie przegra
    Everygame
    -500
    Ujpest zdobył bramkę:
    ujpest-fcw 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Premier league).
    Nyiregyhaza Spartacus stracony gol:
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 13 z ostatnich 14 meczów na wyjeździe (Premier league).
    nyiregyhaza-spartacus-fcw 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe.
    nyiregyhaza-spartacus-fcw ostatnich 7 meczów (Premier league).
    Ujpest zdobędzie bramkę
    Everygame
    -833
    Ujpest stracony gol w drugiej połowie:
    ujpest-fcw ostatnich 10 meczów w domu (Premier league).
    2. połowa, Nyiregyhaza Spartacus zdobędzie bramkę
    +106
    Wyświetl więcej faktów

    Ujpest - Nyiregyhaza Spartacus Pozycja w tabeli

    NB I 25/26
    gZWRPRPPStan
    6.
    Puskas Akademia FC Felcsut
    Puskas Akademia FC Felcsut
    331371343-4346
    7.
    Ujpest
    Ujpest
    331171548-5740
    8.
    Kisvarda FC
    Kisvarda FC
    331171536-4940
    9.
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    3310101347-5740
    10.
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    339111355-6238

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    5 - Porażek
    Zwycięstwa - 3
    Remisów - 3
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 21
    Stracone - 21
    0
    -8
    13 - Zdobyte
    21 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    3
    1
    Remisów
    3
    5
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    21
    Zdobyte
    13
    21
    Stracone
    21
    4.2
    Średnia suma goli w meczu
    3.4
    2.1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.3
    2.1
    Średnio gole stracone na mecz
    2.1
    7
    Obie drużyny zdobyły punkty
    8
    43'
    Minuty / strzelony gol
    69'
    Zobacz wszystkie statystyki