Servette vs Lugano Statystyki H2H

Head-to-Head

Servette Geneva
Servette Geneva
29 mecze
Lugano
Lugano
9 Zwycięstwa
12 Remisów
8 Zwycięstwa
31%
41%
28%
Servette Geneva
1. Połowa
Lugano
8 Zwycięstwa
12 Remisów
9 Zwycięstwa
28%
41%
31%
Servette Geneva
2. Połowa
Lugano
11 Zwycięstwa
9 Remisów
9 Zwycięstwa
38%
31%
31%
11.02.26
Super League
Lugano
Lugano
Servette Geneva
Servette Geneva
0.41
1.74
1
5
8
15
3
2
1
1
1
0
0
1
0.41
1.74
1
5
8
15
3
2
14.12.25
Super League
Lugano
Lugano
Servette Geneva
Servette Geneva
1.29
1.62
7
8
10
15
2
1
4
2
3
1
1
1
1.29
1.62
7
8
10
15
2
1
26.10.25
Super League
Servette Geneva
Servette Geneva
Lugano
Lugano
1.07
0.75
3
4
12
15
3
2
2
1
1
1
1
0
1.07
0.75
3
4
12
15
3
2
15.05.25
Super League
Servette Geneva
Servette Geneva
Lugano
Lugano
1.82
0.81
10
6
11
13
1
3
4
1
2
1
2
0
1.82
0.81
10
6
11
13
1
3
29.03.25
Super League
Lugano
Lugano
Servette Geneva
Servette Geneva
1.65
0.82
9
5
9
10
5
3
0
2
0
1
0
1
1.65
0.82
9
5
9
10
5
3

Goli

Suma bramek
71
StatisticsChartSlim-left
36
StatisticsChartSlim-left
35
Total meczy
12
Powyżej - 41%
17
59% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.45
StatisticsChartSlim-left
1.24
StatisticsChartSlim-left
1.21
Średni czas na gol
37'
StatisticsChartSlim-left
74'
StatisticsChartSlim-left
76'
Servette Geneva
6
0-15'
3
16-30'
6
31-45'
5
0-15'
5
16-30'
5
31-45'
HT
3
46-60'
4
61-75'
12
76-90'
6
46-60'
4
61-75'
8
76-90'
Lugano

Statystyki meczów

Faule
Razem: 629
21.69
StatisticsChartSlim-left
313
StatisticsChartSlim-left
316
Rzuty rożne
Razem: 297
10.24
StatisticsChartSlim-left
170
StatisticsChartSlim-left
127
Spalone
Razem: -
-
-
-
Żółte kartki
Razem: 127
4.38
StatisticsChartSlim-left
54
StatisticsChartSlim-left
73
Czerwone kartki
Razem: 8
0.28
StatisticsChartSlim-left
3
StatisticsChartSlim-left
5

Porównanie ostatnich wyników

Servette GenevaSzwajcaria
LuganoSzwajcaria
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy

Servette Geneva - Lugano Ostatnie mecze

Servette Geneva
Servette Geneva
Mecze
29.08.26
Super League
Servette Geneva
Servette Geneva
Luzern
Luzern
1
1.98
1.17
13
1
11
10
4
0
1
1
1
1
0
0
1.98
1.17
13
1
11
10
4
0
R
15.08.26
Schweizer Cup
Bavois
Bavois
Servette Geneva
Servette Geneva
-
-
5
7
-
-
2
1
0
7
0
5
0
2
-
-
5
7
-
-
2
1
ZW
08.08.26
Super League
Servette Geneva
Servette Geneva
Grasshoppers Zurych
Grasshoppers Zurych
1
1.9
0.74
7
5
11
11
2
3
2
1
1
1
1
0
1.9
0.74
7
5
11
11
2
3
ZW
01.08.26
Super League
Zurych
Zurych
Servette Geneva
Servette Geneva
1.59
1.67
4
7
16
8
3
2
2
1
1
0
1
1
1.59
1.67
4
7
16
8
3
2
P
25.07.26
Super League
Servette Geneva
Servette Geneva
Basel 1893
Basel 1893
1.19
2
11
5
12
15
0
0
0
1
0
0
0
1
1.19
2
11
5
12
15
0
0
P
18.07.26
Club Friendly Games
Servette Geneva
Servette Geneva
Saint Etienne
Saint Etienne
-
-
2
0
-
-
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
2
0
-
-
0
0
ZW
15.07.26
Club Friendly Games
Olympique Lyonnais
Olympique Lyonnais
Servette Geneva
Servette Geneva
-
-
3
2
11
14
0
2
2
1
1
1
1
0
-
-
3
2
11
14
0
2
P
11.07.26
Club Friendly Games
Servette Geneva
Servette Geneva
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
08.07.26
Club Friendly Games
Servette Geneva
Servette Geneva
Stade Ls Ouchy
Stade Ls Ouchy
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
04.07.26
Club Friendly Games
Servette Geneva
Servette Geneva
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
Pokaż wszystko
Lugano
Lugano
Mecze
30.08.26
Super League
Sion
Sion
Lugano
Lugano
2.36
1.07
8
5
9
22
0
3
1
2
0
1
1
1
2.36
1.07
8
5
9
22
0
3
ZW
27.08.26
UECL
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Lugano
Lugano
1
2.54
0.69
6
4
12
10
1
4
1
1
0
0
1
1
2.54
0.69
6
4
12
10
1
4
R
20.08.26
UECL
Lugano
Lugano
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
2.07
1.57
0
4
17
15
0
0
2
1
1
0
1
1
2.07
1.57
0
4
17
15
0
0
ZW
16.08.26
Schweizer Cup
Vader lattice Keogh
Vader lattice Keogh
Lugano
Lugano
-
-
1
8
7
12
1
1
1
10
0
5
1
5
-
-
1
8
7
12
1
1
ZW
13.08.26
UECL
NSI Runavik
NSI Runavik
Lugano
Lugano
1.18
2.48
5
3
14
14
1
0
2
2
1
0
1
2
1.18
2.48
5
3
14
14
1
0
R
09.08.26
Super League
Lugano
Lugano
Zurych
Zurych
2.34
0.97
5
2
12
14
0
3
5
0
2
0
3
0
2.34
0.97
5
2
12
14
0
3
ZW
06.08.26
UECL
Lugano
Lugano
NSI Runavik
NSI Runavik
3.05
0.68
15
3
16
3
0
0
2
0
1
0
1
0
3.05
0.68
15
3
16
3
0
0
ZW
02.08.26
Super League
Grasshoppers Zurych
Grasshoppers Zurych
Lugano
Lugano
1.81
1.52
3
4
11
4
2
0
1
4
1
0
0
4
1.81
1.52
3
4
11
4
2
0
ZW
29.07.26
UECL
Dukagjini
Dukagjini
Lugano
Lugano
1.1
3.46
1
5
16
16
0
0
1
5
1
3
0
2
1.1
3.46
1
5
16
16
0
0
ZW
26.07.26
Super League
Lugano
Lugano
Vaduz
Vaduz
1
2.21
1.05
9
3
14
10
1
1
2
1
2
0
0
1
2.21
1.05
9
3
14
10
1
1
ZW
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

Servette GenevaServette Geneva· 10 meczów
6 Zwycięstwa
2 Remisów
2 Pokonuje
60%
20%
20%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
60%
40%
Remisów
20%
10%
Pokonuje
20%
·10 meczów ·LuganoLugano
8 Zwycięstwa
2 Remisów
0 Porażek
80%
20%
1 połowa
2 połowa
70%
Zwycięstwa
60%
10%
Remisów
30%
20%
Pokonuje
10%
Wygrane bez strat
4
2
Porażki bez punktów
1
0
Wygrane comebacki
1
1
Powracające porażki
0
0

Statystyka goli

25
Zdobyte
35
Zdobyte
14
Gole w 1. Połowie
15
11
Gole w 2 Połowie
20
7
Zdobywali pierwszy punkt
7
1
Nie zdobyła punktów
0
Servette Geneva
24%
6
20%
5
12%
3
16%
4
16%
4
12%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lugano
20%
7
11%
4
11%
4
20%
7
9%
3
29%
10
11
Stracone
9
Stracone
5
Gole w 1. Połowie
3
6
Gole w 2 Połowie
6
3
Tracili pierwszy punkt
3
4
Nie traciłi
2
Servette Geneva
55%
6
9%
1
64%
7
36%
4
18%
2
55%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lugano
78%
7
33%
3
22%
2
89%
8
67%
6
78%
7
Średnia goli na mecz
3.6
4.4
Śr. minuta pierwszego gola
0'
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
8
5
Średni czas na gol
36'
25'

Suma goli w meczu

Servette GenevaServette Geneva
Średnia liczba goli
LuganoLugano
3.6
Cały mecz
4.4
1.9
1. Połowa
1.8
1.7
2. Połowa
2.6

Indywidualna liczba goli

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
7
70%
MiddleLogo
3
30%
1.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
4.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%

Servette Geneva - Lugano Statystyki meczów

Servette Geneva
Lugano
54.7%
Kontrola piłki
54.5%
Faule
-
-
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
71
StatisticsChartSlim-left
58
Spalone
-
-
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
19
StatisticsChartSlim-left
8
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1

Wyniki meczów

Servette Geneva
Dokładny wynik
Lugano
0:2
2 razy
20%
2:1
2 razy
20%
0:1
1 raz
10%
0:7
1 raz
10%
1:1
1 raz
10%
2:1
2 razy
20%
1:1
1 raz
10%
1:10
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
1:4
1 raz
10%
Servette Geneva
Dokładna suma goli
Lugano
2
4 razy
40%
3
2 razy
20%
6
1 raz
10%
1
1 raz
10%
2 goli
3 goli
6 goli
5 goli
1 gol
2
2 razy
20%
3
3 razy
30%
6
1 raz
10%
5
2 razy
20%