Famalicao vs Guimaraes Typy 26 października 2025

    🔊 W nadchodzącym meczu pomiędzy Famalicão a Vitórią Guimarães zapowiada się emocjonująca rywalizacja, ponieważ obie drużyny walczą o pozycje w tabeli. Rywale prezentują solidne wyniki, ale mają swoje charakterystyczne cechy: Famalicão wyróżnia się bardziej niezawodną obroną, podczas gdy Vitória pokazuje dobrą ofensywę. Biorąc pod uwagę aktualne kursy, faworytem jest drużyna gospodarzy, jednak goście mogą zaskoczyć dzięki swojej sile ataku. Mecz obiecuje być interesujący pod względem taktycznym - od obrony do ataku obie drużyny będą szukać słabych punktów u przeciwnika.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 08 lutego 2025 i zakończył się wynikiem 0:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Famalicão):

    • procent posiadania piłki: 29% vs 71%;
    • rzuty rożne: 4 vs 11;
    • faule: 16 vs 19;
    • żółte kartki: 3 vs 2;
    • strzały celne: 2 vs 2.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań pomiędzy Famalicão a Vitória Guimarães:

    • rozegrano 12 meczów;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 8, remisy - 2;
    • liczba goli - 11 do 24;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie - 1.33, w drugiej - 1.58;
    • średnia liczba goli w meczu - 2.92.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Famalicao - Guimaraes

    29%
    4 Zwycięstwa
    14%
    2 Remisów
    57%
    8 Zwycięstwa
    Razem gier
    14
    Suma bramek
    2.86
    Obie drużyny zdobyły punkty
    64%
    1.07
    Średnia liczba goli
    1.79
    5.93
    Rzuty rożne
    5.93
    2.5
    Żółte kartki
    3.21
    15.07
    Faule
    16.71
    Ostatnie mecze
    14.03.26
    Primeira Liga
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    Famalicao
    Famalicao
    0.53
    1.4
    3
    11
    21
    13
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.53
    1.4
    3
    11
    21
    13
    1
    1
    26.10.25
    Primeira Liga
    Famalicao
    Famalicao
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    1.52
    0.52
    5
    4
    20
    14
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.52
    0.52
    5
    4
    20
    14
    1
    2
    08.02.25
    Primeira Liga
    Famalicao
    Famalicao
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    0.36
    0.38
    4
    11
    16
    19
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.36
    0.38
    4
    11
    16
    19
    3
    2
    01.09.24
    Примейра-лига
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    Famalicao
    Famalicao
    -
    -
    5
    7
    17
    11
    5
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    5
    7
    17
    11
    5
    4
    09.03.24
    Примейра-лига
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    Famalicao
    Famalicao
    -
    -
    10
    4
    12
    18
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    4
    12
    18
    1
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Famalicao Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach Pucharu Portugalii (gospodarze - San Juan de Ver, goście - Famalicão). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Famalicão vs San Juan de Ver):

    • procent posiadania piłki: 55% vs 45%;
    • rzuty rożne: 2 vs 5;
    • żółte kartki: 1 vs 4;
    • strzały celne: 6 vs 2.

    Famalicão zajmuje szóste miejsce w tabeli i prezentuje stabilne wyniki. W ostatnich pięciu meczach przegrali tylko raz, pokazując pewną grę w defensywie z minimalną liczbą straconych bramek. Ich styl gry opiera się na kontroli piłki i szybkich kontratakach. Choć klub rzadko zdobywa więcej niż jedną bramkę na mecz, solidna obrona pozwala im utrzymać pozytywny bilans wyników. Famalicão jest w stanie zdobyć punkty w nadchodzącej kolejce dzięki dyscyplinie.

    Wyniki meczów: Famalicao

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    liga portugal
    Famalicao
    Famalicao
    Gil Vicente
    Gil Vicente
    0.37
    0.31
    6
    3
    10
    19
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.37
    0.31
    6
    3
    10
    19
    2
    4
    R
    23.08.26
    liga portugal
    Santa Clara
    Santa Clara
    Famalicao
    Famalicao
    1.64
    1.03
    2
    9
    16
    16
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.64
    1.03
    2
    9
    16
    16
    1
    3
    P
    16.08.26
    liga portugal
    Famalicao
    Famalicao
    Maritimo Madeira
    Maritimo Madeira
    0.81
    1.25
    5
    1
    11
    16
    1
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.81
    1.25
    5
    1
    11
    16
    1
    2
    P
    07.08.26
    liga portugal
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    Famalicao
    Famalicao
    0.87
    1.29
    7
    6
    12
    13
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.87
    1.29
    7
    6
    12
    13
    1
    2
    R
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Como 1907
    Como 1907
    Famalicao
    Famalicao
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    1
    2
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    1
    2
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Vitoria Guimaraes Przegląd drużyny

    Obecni goście rozegrali swój ostatni oficjalny mecz w ramach Pucharu Portugalii (gospodarze - União Lamas, goście - Vitória Guimarães). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Vitória Guimarães vs União Lamas):

    • procent posiadania piłki: 55% vs 45%;
    • rzuty rożne: 4 vs 0;
    • żółte kartki: 4 vs 1;
    • strzały celne: 6 vs 2.

    Vitória Guimarães zajmuje siódme miejsce w tabeli i prezentuje przeciętne wyniki w tym sezonie. W pięciu ostatnich meczach klub odniósł trzy zwycięstwa, zanotował jeden remis i poniósł jedną porażkę. Drużyna charakteryzuje się wysoką intensywnością gry i dąży do szybkich ataków przez skrzydła. Obrona jednak pozostawia wiele do życzenia, często popełniając błędy w defensywie. Historycznie, starcia z Famalicão nie należą do łatwych - ostatnie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

    Wyniki meczów: Vitoria Guimaraes

    Ostatnie mecze
    31.08.26
    liga portugal
    Braga
    Braga
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    0.77
    0.19
    2
    2
    11
    18
    2
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.77
    0.19
    2
    2
    11
    18
    2
    3
    P
    23.08.26
    liga portugal
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    Nacional
    Nacional
    2.81
    0.63
    4
    3
    18
    8
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    2.81
    0.63
    4
    3
    18
    8
    2
    1
    ZW
    14.08.26
    liga portugal
    Sporting Lizbona
    Sporting Lizbona
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    1.13
    1.01
    5
    1
    12
    21
    4
    4
    3
    2
    3
    0
    0
    2
    1.13
    1.01
    5
    1
    12
    21
    4
    4
    P
    08.08.26
    liga portugal
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    Arouca
    Arouca
    1
    2.38
    0.31
    5
    2
    9
    7
    2
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    2.38
    0.31
    5
    2
    9
    7
    2
    3
    P
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Varzim
    Varzim
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 12;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 1; dla gości (na wyjeździe) - 3; liczba remisów - 2;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.33;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.42, goście - 0.92.

    Statystyki 1. połowy: Famalicao (u siebie) vs Vitoria Guimaraes (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 4 vs 4;
    • zwycięstw: 1 (25%) vs 1 (25%);
    • porażek: 0 (0%) vs 2 (50%);
    • remisów: 3 (75%) vs 1 (25%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1 vs 1;
    • średnia liczba straconych goli: 0.25 vs 0.75.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 2 vs 1;
    • porażek: 0 vs 3;
    • remisów: 8 vs 6;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 0.5 (strzelone - 0.4, stracone - 0.1) vs 1.1 (strzelone - 0.4, stracone - 0.7).
    Trendy
    • Famalicao zremisował pierwszą połowę w ostatnich 8 meczów.
    • Famalicao zremisował pierwszą połowę w ostatnich 7 meczów (Primeira Liga).
    👉Prognoza: 1. Połowa Remis(kursy: 1.99)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 12;
    • zwycięstwa gospodarzy - 2, zwycięstwa gości - 8, remisy - 2.

    Statystyki: Famalicao vs Vitoria Guimaraes

    • rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 8;
    • zwycięstw: 3 vs 3;
    • procent zwycięstw: 38% vs 38%;
    • porażek: 1 vs 3;
    • remisów: 4 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 5 vs 4;
    • porażek: 1 vs 4;
    • remisów: 4 vs 2.
    Trendy
    • Vitoria SC Guimaraes Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 6 meczów na wyjeździe przeciwko Famalicao (Primeira Liga).
    👉Prognoza: Vitoria Guimaraes Handicap (+1,5)(kursy: 1.21)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.92, goście - 2;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.92;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 8; na boisku drużyny gospodarzy - 3.

    Statystyki: Famalicao kontra Vitoria Guimaraes

    • średni całkowity wynik w turnieju: 1.5 kontra 2.63;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1 kontra 1.13;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.38 kontra 0.5;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.63 kontra 0.63;
    • Famalicao: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1;
    • Vitoria Guimaraes: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.5;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.3 (w domu - 1.2) kontra 1 (na wyjeździe - 0.5).
    Trendy
    • Famalicao stracony gol w 11 z ostatnich 12 meczów przeciwko Vitoria SC Guimaraes (Primeira Liga).
    👉Prognoza: Vitoria Guimaraes zdobędzie bramkę(kursy: 1.6)

    Prognoza na rzuty rożne

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych w bezpośrednich meczach - 11.91 (5.58 - dla gospodarzy i 6.33 - dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych na boisku gospodarzy - 11.34 (5.67 - dla gospodarzy i 5.67 - dla gości).

    Famalicao: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 6.38; na boisku gospodarzy - 5;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 6.6; na boisku gospodarzy - 6.6.

    Vitoria Guimaraes: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.63, na wyjeździe - 4.75;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 4.2; na wyjeździe - 4.
    Trendy
    • Były Powyżej 8.5 rzutów rożnych w 6 z ostatnich 7 meczów Famalicao (Primeira Liga).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (8,5)(kursy: 1.42)

    Prognoza na kartki

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 5.5 (2.75 dla gospodarzy i 2.75 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 5.66 (2.33 dla gospodarzy i 3.33 dla gości).

    Famalicao: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.88; na własnym boisku - 3.75;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.5; na własnym boisku - 3.4.

    Vitoria Guimaraes: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.75, na wyjeździe - 1.25;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.6; na wyjeździe - 1.5.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (5,5)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 12;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 8 razy;
    • na boisku gospodarzy - 3 razy.

    Statystyki: Famalicao kontra Vitoria Guimaraes

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 8 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 3 vs 4 ;
    • liczba OC dla zespołu Famalicao na własnym boisku - 1 (25%) ;
    • liczba OC dla zespołu Vitoria Guimaraes na wyjeździe - 0 (0%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 4 vs 4 ;
    • OC dla zespołu Famalicao na własnym boisku - 2 (40%) ;
    • OC dla zespołu Vitoria Guimaraes na wyjeździe - 0 (0%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie)(kursy: 1.76)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Forma i statystyki obu zespołów pozwalają na ciekawe wnioski. Famalicão prezentuje solidną defensywę, tracąc średnio tylko 0,5 gola na mecz, co potwierdzają ich ostatnie wyniki - tylko jedna porażka w pięciu spotkaniach. Jednak rzadko strzelają więcej niż jedną bramkę, co ogranicza ich ofensywny potencjał. Z kolei Vitória Guimarães osiąga przeciętne wyniki i ma problemy w obronie, ale aktywnie gra skrzydłami i dąży do szybkich ataków. Biorąc pod uwagę te trendy oraz fakt, że Famalicão rzadko wygrywa z Vitórią w bezpośrednich starciach (1 zwycięstwo w 8 ostatnich meczach), najbardziej rozsądnym prognozą będzie podwójna szansa na gości.

    Vitoria Guimaraes nie przegra
    Everygame
    Postaw zakład-125
    Opublikowany: 24.10.2025, 04:57

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Famalicao - Vitoria Guimaraes

    Famalicao zremisował pierwszą połowę:
    fc-famalicaow ostatnich 8 meczów.
    fc-famalicaow ostatnich 7 meczów (Primeira Liga).
    1. Połowa Remis
    Bovada
    +121
    Famalicao nie wygrał:
    fc-famalicaovitoria-guimaraes-1w 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Vitoria SC Guimaraes (Primeira Liga).
    Vitoria Guimaraes nie przegra
    Everygame
    -105
    Famalicao nie przegrał:
    fc-famalicaow 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Primeira Liga).
    fc-famalicaow 9 z ostatnich 10 meczów.
    fc-famalicaow 8 z ostatnich 9 meczów (Primeira Liga).
    Famalicao nie przegra
    Everygame
    -476
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    fc-famalicaow 23 z ostatnich 24 meczów Famalicao w domu.
    fc-famalicaow 22 z ostatnich 23 meczów Famalicao w domu (Primeira Liga).
    fc-famalicaow ostatnich 16 meczów Famalicao.
    fc-famalicaow ostatnich 15 meczów Famalicao (Primeira Liga).
    vitoria-guimaraes-1w 14 z ostatnich 15 meczów Vitoria SC Guimaraes (Primeira Liga).
    vitoria-guimaraes-1w 11 z ostatnich 12 meczów Vitoria SC Guimaraes na wyjeździe (Primeira Liga).
    vitoria-guimaraes-1w ostatnich 8 meczów Vitoria SC Guimaraes na wyjeździe.
    vitoria-guimaraes-1w ostatnich 7 meczów Vitoria SC Guimaraes.
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -333
    Wyświetl więcej faktów

    Famalicao - Vitoria Guimaraes Pozycja w tabeli

    Liga Portugal 25/26
    gZWRPRPPStan
    4.
    Braga
    Braga
    341611764-3659
    5.
    FC Famalicao
    FC Famalicao
    341511842-2956
    6.
    Gil Vicente
    Gil Vicente
    3413111047-3850
    8.
    FC Arouca
    FC Arouca
    341261647-6442
    9.
    Vitoria Guimaraes
    Vitoria Guimaraes
    341261639-5142
    10.
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    341091554-5739

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    2 - Zwycięstwa
    6 - Remisów
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 3
    Remis - 1
    Porażek - 6
    10 meczów
    Zdobyte - 9
    Stracone - 9
    0
    -6
    8 - Zdobyte
    14 - Stracone
    2
    Zwycięstwa
    3
    6
    Remisów
    1
    2
    Porażek
    6
    Różnica w piłce
    9
    Zdobyte
    8
    9
    Stracone
    14
    1.8
    Średnia suma goli w meczu
    2.2
    0.9
    Średnio gole zdobyte w meczu
    0.8
    0.9
    Średnio gole stracone na mecz
    1.4
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    3
    100'
    Minuty / strzelony gol
    113'
    Zobacz wszystkie statystyki