Crusaders vs Bangor Statystyki H2H

Head-to-Head

Crusaders
Crusaders
8 mecze
Bangor
Bangor
4 Zwycięstwa
2 Remisów
2 Zwycięstwa
50%
25%
25%
Crusaders
1. Połowa
Bangor
5 Zwycięstwa
0 Remisów
3 Zwycięstwa
63%
38%
Crusaders
2. Połowa
Bangor
4 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Zwycięstwa
50%
38%
13%
26.09.26
Premiership
Crusaders
Crusaders
Bangor
Bangor
-
-
3
4
12
10
3
3
2
1
1
0
1
1
-
-
3
4
12
10
3
3
07.04.26
Premiership
Crusaders
Crusaders
Bangor
Bangor
-
-
10
0
-
-
0
2
1
1
0
1
1
0
-
-
10
0
-
-
0
2
14.02.26
Premiership
Crusaders
Crusaders
Bangor
Bangor
-
-
2
5
-
-
1
2
2
2
0
1
2
1
-
-
2
5
-
-
1
2
18.10.25
Premiership
Bangor
Bangor
Crusaders
Crusaders
-
-
6
2
-
-
2
3
2
1
1
0
1
1
-
-
6
2
-
-
2
3
19.08.25
Premiership
Bangor
Bangor
2
Crusaders
Crusaders
-
-
7
2
-
-
2
5
1
3
1
2
0
1
-
-
7
2
-
-
2
5

Goli

Suma bramek
27
StatisticsChartSlim-left
15
StatisticsChartSlim-left
12
Total meczy
6
Powyżej - 75%
2
25% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.38
StatisticsChartSlim-left
1.88
StatisticsChartSlim-left
1.5
Średni czas na gol
27'
StatisticsChartSlim-left
50'
StatisticsChartSlim-left
62'
Crusaders
1
0-15'
2
16-30'
0
31-45'
1
0-15'
0
16-30'
3
31-45'
HT
2
46-60'
0
61-75'
4
76-90'
1
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
Bangor

Statystyki meczów

Porównanie ostatnich wyników

CrusadersIrlandia Północna
BangorIrlandia Północna
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)

Crusaders - Bangor Ostatnie mecze

Crusaders
Crusaders
Mecze
31.10.26
Premiership
Limavady United
Limavady United
Crusaders
Crusaders
-
-
0
2
-
-
1
0
1
4
0
0
1
4
-
-
0
2
-
-
1
0
Z
24.10.26
Premiership
Crusaders
Crusaders
1
Coleraine
Coleraine
-
-
1
9
6
9
2
1
0
5
0
3
0
2
-
-
1
9
6
9
2
1
P
17.10.26
Premiership
Ballymena United
Ballymena United
Crusaders
Crusaders
-
-
5
4
12
16
3
3
2
1
1
1
1
0
-
-
5
4
12
16
3
3
P
13.10.26
NIR Shield Cup
Crusaders
Crusaders
Ballymena United
Ballymena United
-
-
8
3
-
-
0
1
0
1
0
1
0
0
-
-
8
3
-
-
0
1
P
10.10.26
Premiership
Crusaders
Crusaders
Larne
Larne
1
-
-
2
6
10
7
0
0
0
3
0
1
0
2
-
-
2
6
10
7
0
0
P
03.10.26
Premiership
Carrick Rangers
Carrick Rangers
Crusaders
Crusaders
-
-
8
8
15
8
2
1
4
0
1
0
3
0
-
-
8
8
15
8
2
1
P
26.09.26
Premiership
Crusaders
Crusaders
Bangor
Bangor
-
-
3
4
12
10
3
3
2
1
1
0
1
1
-
-
3
4
12
10
3
3
Z
19.09.26
Premiership
Linfield
Linfield
1
Crusaders
Crusaders
-
-
6
3
14
9
1
1
1
0
0
0
1
0
-
-
6
3
14
9
1
1
P
15.09.26
Premiership
Crusaders
Crusaders
Dungannon
Dungannon
1
-
-
7
5
8
11
3
2
3
0
0
0
3
0
-
-
7
5
8
11
3
2
Z
12.09.26
Premiership
Crusaders
Crusaders
Limavady United
Limavady United
-
-
4
6
7
12
3
0
1
2
0
1
1
1
-
-
4
6
7
12
3
0
P
Pokaż wszystko
Bangor
Bangor
Mecze
31.10.26
Premiership
Ballymena United
Ballymena United
Bangor
Bangor
-
-
1
0
-
-
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
1
0
-
-
0
0
Z
24.10.26
Premiership
Bangor
Bangor
Larne
Larne
-
-
3
6
9
7
1
0
1
2
1
0
0
2
-
-
3
6
9
7
1
0
P
17.10.26
Premiership
Bangor
Bangor
Dungannon
Dungannon
-
-
2
8
9
10
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
2
8
9
10
1
2
R
13.10.26
NIR Shield Cup
Ards
Ards
Bangor
Bangor
-
-
7
2
-
-
0
1
1
3
0
1
1
2
-
-
7
2
-
-
0
1
Z
10.10.26
Premiership
Linfield
Linfield
Bangor
Bangor
1
-
-
3
2
8
10
0
3
2
0
0
0
2
0
-
-
3
2
8
10
0
3
P
04.10.26
Premiership
Bangor
Bangor
Coleraine
Coleraine
-
-
6
4
13
13
0
1
2
3
1
2
1
1
-
-
6
4
13
13
0
1
P
26.09.26
Premiership
Crusaders
Crusaders
Bangor
Bangor
-
-
3
4
12
10
3
3
2
1
1
0
1
1
-
-
3
4
12
10
3
3
P
19.09.26
Premiership
Bangor
Bangor
Portadown
Portadown
1
-
-
6
1
16
15
0
4
3
1
1
0
2
1
-
-
6
1
16
15
0
4
Z
15.09.26
Premiership
Limavady United
Limavady United
1
Bangor
Bangor
-
-
4
2
10
10
0
1
3
1
3
0
0
1
-
-
4
2
10
10
0
1
P
12.09.26
Premiership
Glentoran
Glentoran
Bangor
Bangor
-
-
12
6
13
6
1
0
1
1
0
1
1
0
-
-
12
6
13
6
1
0
R
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

CrusadersCrusaders· 10 meczów
3 Zwycięstwa
0 Remisów
7 Porażki
30%
70%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
20%
40%
Remisów
30%
50%
Porażki
50%
·10 meczów ·BangorBangor
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Porażek
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
40%
30%
Remisów
30%
30%
Porażki
30%
Zwycięstwa bez straty gola
1
1
Porażki bez zdobytej bramki
5
1
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
0
Powracające porażki
1
2

Statystyka goli

11
Zdobyte
13
Zdobyte
2
Gole w 1. Połowie
5
9
Gole w 2 Połowie
8
4
Zdobywali pierwszy punkt
6
5
Bez gola
2
Crusaders
9%
1
9%
1
0%
0
9%
1
18%
2
55%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Bangor
8%
1
23%
3
8%
1
38%
5
15%
2
8%
1
20
Stracone
15
Stracone
8
Gole w 1. Połowie
6
12
Gole w 2 Połowie
9
6
Tracili pierwszy punkt
3
1
Nie traciłi
2
Crusaders
15%
3
15%
3
15%
3
35%
7
10%
2
35%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Bangor
13%
2
27%
4
13%
2
33%
5
40%
6
20%
3
Średnia goli na mecz
3.1
2.8
Średnia minuta pierwszego gola
0'
0'
Obie drużyny strzeliły gola
7
4
Średni czas na gol
81'
69'

Suma goli w meczu

CrusadersCrusaders
Średnia liczba goli
BangorBangor
3.1
Cały mecz
2.8
1
1. Połowa
1.1
2.1
2. Połowa
1.7

Sumy drużyn

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
5
50%
MiddleLogo
5
50%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Crusaders - Bangor Statystyki meczów

Crusaders
Bangor
47.8%
Posiadanie piłki
44.2%
Faule
-
-
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
42
StatisticsChartSlim-left
33
Spalone
-
-
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
11
StatisticsChartSlim-left
6
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1

Wyniki meczów

Crusaders
Dokładny wynik
Bangor
2:1
2 razy
20%
0:1
1 raz
10%
0:3
1 raz
10%
0:5
1 raz
10%
1:0
1 raz
10%
3:1
2 razy
20%
0:0
1 raz
10%
0:1
1 raz
10%
1:1
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
Crusaders
Dokładna suma goli
Bangor
3
5 razy
50%
4
1 raz
10%
1
2 razy
20%
5
2 razy
20%
3 goli
4 goli
1 gol
5 goli
2 goli
3
2 razy
20%
4
3 razy
30%
1
1 raz
10%
5
1 raz
10%
2
2 razy
20%