Lyon vs Fenerbahce Statystyki H2H
Head-to-Head
Olympique Lyonnais
3 meczy
Fenerbahce
0 Zwycięstwa
2 Remisów
1 Zwycięstwa
67%
33%
1. Połowa
1 Zwycięstwa
1 Remis
1 Zwycięstwa
33%
33%
33%
2. Połowa
1 Zwycięstwa
1 Remis
1 Zwycięstwa
33%
33%
33%
Goli
Suma bramek
5
2
3
Total meczy
1
Powyżej - 33%
2
67% - Poniżej
Średnia goli na mecz
1.67
0.67
1
Średni czas na gol
54'
135'
90'
Olympique Lyonnais
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
2
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
1
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
Fenerbahce
Statystyki meczów
Olympique Lyonnais
Fenerbahce
54.33%
Kontrola piłki
45.67%
Faule
Razem: 92
30.67
48
44
Rzuty rożne
Razem: 25
8.33
12
13
Spalone
Razem: 13
4.33
5
8
Żółte kartki
Razem: 16
5.33
7
9
Czerwone kartki
Razem: 0
0
0
0
Porównanie ostatnich wyników


Olympique LyonnaisFrancja
FenerbahceTurcja

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Olympique Lyonnais - Fenerbahce Ostatnie mecze
Mecze
22.08.26
Ligue 1Toulouse
Olympique Lyonnais
1.99
1.06
6
5
15
15
1
2
0
2
0
0
0
2
1.99
1.06
6
5
15
15
1
2
ZW
18.08.26
UCLFenerbahce
Olympique Lyonnais
0.65
0.92
3
0
13
13
2
1
1
1
0
1
1
0
0.65
0.92
3
0
13
13
2
1
R
11.08.26
UCLOlympique Lyonnais
Sparta Praga
1
2.09
0.64
7
1
20
14
1
1
3
0
1
0
2
0
2.09
0.64
7
1
20
14
1
1
ZW
04.08.26
UCLSparta Praga
Olympique Lyonnais
1.27
1.41
6
9
11
7
2
0
2
1
0
1
2
0
1.27
1.41
6
9
11
7
2
0
P
29.07.26
Club Friendly GamesReal Betis Balompie
Olympique Lyonnais
-
-
5
1
0
1
0
1
4
0
2
0
2
0
-
-
5
1
0
1
0
1
P
24.07.26
Club Friendly GamesWolfsburg
1
Olympique Lyonnais
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
18.07.26
Club Friendly GamesSlavia Praga
Olympique Lyonnais
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
15.07.26
Club Friendly GamesOlympique Lyonnais
Servette Geneva
-
-
3
2
11
14
0
2
2
1
1
1
1
0
-
-
3
2
11
14
0
2
ZW
Mecze
22.08.26
super ligFenerbahce
Konyaspor
2.35
1.59
7
3
11
10
0
3
4
2
3
1
1
1
2.35
1.59
7
3
11
10
0
3
ZW
18.08.26
UCLFenerbahce
Olympique Lyonnais
0.65
0.92
3
0
13
13
2
1
1
1
0
1
1
0
0.65
0.92
3
0
13
13
2
1
R
15.08.26
super ligGenclerbirligi
Fenerbahce
0.66
3.01
1
12
7
10
0
1
2
1
1
1
1
0
0.66
3.01
1
12
7
10
0
1
P
11.08.26
UCLSturm Graz
Fenerbahce
1.2
1.95
7
6
12
13
1
3
0
1
0
0
0
1
1.2
1.95
7
6
12
13
1
3
ZW
05.08.26
UCLFenerbahce
Sturm Graz
1.5
0.32
4
2
10
19
0
3
2
0
2
0
0
0
1.5
0.32
4
2
10
19
0
3
ZW
29.07.26
UCLGórnik Zabrze
Fenerbahce
0.65
2.8
9
7
8
15
4
5
1
1
1
1
0
0
0.65
2.8
9
7
8
15
4
5
R
21.07.26
UCLFenerbahce
Górnik Zabrze
1.6
0.09
9
2
15
11
0
0
1
0
1
0
0
0
1.6
0.09
9
2
15
11
0
0
ZW
14.07.26
Club Friendly GamesLASK
Fenerbahce
-
-
0
8
11
10
1
1
1
2
0
1
1
1
-
-
0
8
11
10
1
1
ZW
Wyniki meczów
4 Zwycięstwa
2 Remisów
4 Pokonuje
40%
20%
40%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
50%
30%
Remisów
20%
30%
Pokonuje
30%
·10 meczów ·Fenerbahce
6 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Porażka
60%
30%
10%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
40%
30%
Remisów
40%
20%
Pokonuje
20%
Wygrane bez strat
4
Porażki bez punktów
0
Wygrane comebacki
0
Powracające porażki
1
Statystyka goli
17
18
6
Gole w 1. Połowie11
11
Gole w 2 Połowie7
5
Zdobywali pierwszy punkt8
1
Nie zdobyła punktów0
Olympique Lyonnais
0%
0
12%
2
24%
4
6%
1
47%
8
12%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Fenerbahce
28%
5
17%
3
17%
3
17%
3
11%
2
11%
2
16
10
8
Gole w 1. Połowie6
8
Gole w 2 Połowie4
5
Tracili pierwszy punkt2
2
Nie traciłi4
Olympique Lyonnais
13%
2
19%
3
31%
5
19%
3
31%
5
19%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Fenerbahce
40%
4
30%
3
40%
4
20%
2
20%
2
20%
2
Średnia goli na mecz
2.8
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
7
Średni czas na gol
50'
Suma goli w meczu
Fenerbahce
3.3
Cały mecz2.8
1.4
1. Połowa1.7
1.9
2. Połowa1.1
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
9
90%
1
10%
0.5
10
100%
0
0%
4
40%
6
60%
1.5
5
50%
5
50%
3
30%
7
70%
2.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Olympique Lyonnais - Fenerbahce Statystyki meczów
Olympique Lyonnais
Fenerbahce
54%
58.6%
Faule
114
131
Rzuty rożne
72
67
Spalone
-
-
Żółte kartki
9
20
Czerwone kartki
0
0
Wyniki meczów
1:1
2 razy20%
2:1
2 razy20%
0:2
1 raz10%
0:4
1 raz10%
1:2
1 raz10%
1:1
2 razy20%
0:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:2
1 raz10%
2
3 razy30%
3
4 razy40%
6
1 raz10%
4
1 raz10%
2 goli
3 goli
6 goli
1 gol
4 goli
2
4 razy40%
3
2 razy20%
6
2 razy20%
1
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Puchar
Nomme United
Parnu JK Vaprus
2 wrz
14:30
Zobacz statystyki
UEFA Europa Cup Women
Feyenoord Rotterdam (K)
Anderlecht (K)
2 wrz
17:00
Zobacz statystyki
Regionalliga
Wiedenbruck
Borussia M´gladbach
2 wrz
17:30
Zobacz statystyki
USL League One
Forward Madison Fc
One Knoxville SC
3 wrz
00:00
Zobacz statystyki
1. MFL
Shkendija 79
Tikves Kavadarci
4 wrz
14:30
Zobacz statystyki
División de Fútbol Profesional
Academia del Balompié
Universitario de Vinto
4 wrz
21:15
Zobacz statystyki