Rivadavia vs Gimnasia Typy 26 kwietnia 2026

    📢 W nadchodzącym meczu pomiędzy Independiente Rivadavia a Gimnasią y Esgrimą Mendoza oczekuje się interesującej rywalizacji. Gospodarze są w doskonałej formie, zajmując pierwsze miejsce w tabeli i prezentując imponujące wyniki w ostatnich spotkaniach. Goście, z kolei, mają trudności z zdobywaniem punktów i utrzymaniem stabilnej gry. Mimo to, ich obrona może sprawić niespodzianki. Obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa: jedna - aby umocnić swoją pozycję lidera, druga - by poprawić swoją sytuację.

    Head to Head

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Independiente Rivadavia i Gimnasia Y Esgrima Mendoza:

    • rozegrane 6 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 3, gości - 3, remisów - 0;
    • liczba goli - 9 kontra 7;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.67, w 2. połowie - 1;
    • średnia suma goli w meczu - 2.67.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Rivadavia - Gimnasia

    57%
    4 Zwycięstwa
    0%
    0 Remisów
    43%
    3 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    7
    Śr. goli na mecz
    3.14
    Obie drużyny strzeliły gola
    43%
    2
    Średnia liczba goli
    1.14
    2.43
    Żółte kartki
    3.29
    Ostatnie mecze
    26.04.26
    Primera Division
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1
    -
    -
    11
    2
    14
    18
    2
    6
    5
    1
    1
    1
    4
    0
    -
    -
    11
    2
    14
    18
    2
    6
    22.10.22
    Primera B Nacional
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    03.07.22
    Primera B Nacional
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    24.02.22
    Football Cup
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    30.09.18
    Primera B Nacional
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Independiente Rivadavia Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Superliga (gospodarze - Banfield, goście - Independiente Rivadavia). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Independiente Rivadavia vs Banfield):

    • procent posiadania piłki: 62% vs 38%;
    • rzuty rożne: 3 vs 7;
    • faule: 8 vs 12;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 2 vs 4.

    Independiente Rivadavia rozgrywa mocny sezon, pewnie prowadząc w tabeli ligowej. W ostatnich pięciu meczach zespół zanotował cztery zwycięstwa i jeden remis. Regularnie zdobywają bramki - średnio 1,6 na mecz, co czyni ich atak jednym z najbardziej skutecznych w lidze. Obrona również prezentuje wysoki poziom niezawodności, tracąc mniej niż jednego gola na mecz. Drużyna aktywnie wykorzystuje kontrolę piłki i presję na przeciwnika jako główne elementy taktyczne.

    Wyniki meczów: Independiente Rivadavia

    Ostatnie mecze
    03.11.26
    Primera Division
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    Banfield
    Banfield
    0.73
    0.55
    6
    4
    10
    7
    3
    0
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    0.73
    0.55
    6
    4
    10
    7
    3
    0
    Z
    27.10.26
    Primera Division
    Argentinos
    Argentinos
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    1.19
    0.6
    9
    3
    11
    16
    6
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.19
    0.6
    9
    3
    11
    16
    6
    3
    P
    17.10.26
    Primera Division
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    Tigre
    Tigre
    0.99
    0.68
    2
    7
    8
    11
    2
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0.99
    0.68
    2
    7
    8
    11
    2
    3
    R
    11.10.26
    Primera Division
    Rosario Central
    Rosario Central
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    1
    2.95
    0.61
    9
    5
    9
    15
    1
    3
    5
    0
    1
    0
    4
    0
    2.95
    0.61
    9
    5
    9
    15
    1
    3
    P
    03.10.26
    Primera Division
    Independiente Rivadavia
    Independiente Rivadavia
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    1.85
    1.98
    5
    3
    8
    6
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.85
    1.98
    5
    3
    8
    6
    2
    2
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Gimnasia Y Esgrima Mendoza Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Superliga (gospodarze - Gimnasia Y Esgrima Mendoza, goście - Atletico Lanus). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Gimnasia Y Esgrima Mendoza vs Atletico Lanus):

    • procent posiadania piłki: 42% vs 58%;
    • rzuty rożne: 6 vs 1;
    • faule: 17 vs 18;
    • żółte kartki: 2 vs 3;
    • strzały celne: 4 vs 0.

    Gimnasia y Esgrima Mendoza zajmuje dwunaste miejsce w tabeli i boryka się z problemami zarówno w ataku, jak i w obronie. Ich forma jest niestabilna: dwie wygrane i cztery porażki w ostatnich dziesięciu spotkaniach świadczą o braku stabilności. Średnia liczba strzelonych goli wynosi zaledwie 0,8 na mecz, co odzwierciedla ich trudności w ofensywie. Jednak potrafią zorganizować solidną obronę przeciwko silnym rywalom dzięki dobrze opracowanym schematom defensywnym.

    Wyniki meczów: Gimnasia Y Esgrima Mendoza

    Ostatnie mecze
    01.11.26
    Primera Division
    Atletico Lanus
    Atletico Lanus
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1.14
    0.79
    4
    6
    7
    9
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.14
    0.79
    4
    6
    7
    9
    0
    1
    R
    23.10.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Platense
    Platense
    1.61
    2.38
    2
    9
    12
    10
    1
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.61
    2.38
    2
    9
    12
    10
    1
    1
    P
    17.10.26
    Primera Division
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1.71
    0.85
    12
    2
    9
    11
    4
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.71
    0.85
    12
    2
    9
    11
    4
    2
    P
    12.10.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Newell´s Old Boys
    Newell´s Old Boys
    1
    0.45
    2.49
    1
    7
    15
    16
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.45
    2.49
    1
    7
    15
    16
    2
    2
    Z
    05.10.26
    Primera Division
    Estudiantes de La Plata
    Estudiantes de La Plata
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    2.5
    1.01
    4
    5
    14
    19
    1
    3
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    2.5
    1.01
    4
    5
    14
    19
    1
    3
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Najnowsze wiadomości

    Independiente Rivadavia

    Independiente Rivadavia nie będzie mogło liczyć na Ramiro Macaño (kontuzjowany).

    Gimnasia Y Esgrima Mendoza

    U gości nie zagra Imanol Gonzalez (zerwanie więzadła krzyżowego), który wypada na dłuższy okres. Pod znakiem zapytania stoi udział Briana Andrada (kontuzja).

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 6;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 2; dla gości (na wyjeździe) - 0; liczba remisów - 0;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.67;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 1, goście - 0.67.

    Statystyki 1. połowy: Independiente Rivadavia (u siebie) vs Gimnasia Y Esgrima Mendoza (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 7;
    • zwycięstw: 4 (50%) vs 1 (14.29%);
    • porażek: 2 (25%) vs 2 (28.57%);
    • remisów: 2 (25%) vs 4 (57.14%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.75 vs 1.14;
    • średnia liczba straconych goli: 0.75 vs 0.71.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 4 vs 1;
    • porażek: 1 vs 3;
    • remisów: 5 vs 6;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.7 (strzelone - 1, stracone - 0.7) vs 1 (strzelone - 0.4, stracone - 0.6).
    Trendy
    • Independiente Rivadavia zdobył bramkę w pierwszej połowie w 6 z ostatnich 7 meczów.
    👉Prognoza: 1. połowa, Independiente Rivadavia zdobędzie bramkę (kursy: 2.03)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 6;
    • zwycięstwa gospodarzy - 3, zwycięstwa gości - 3, remisy - 0.

    Statystyki: Independiente Rivadavia vs Gimnasia Y Esgrima Mendoza

    • rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 14;
    • zwycięstw: 9 vs 4;
    • procent zwycięstw: 64% vs 29%;
    • porażek: 2 vs 6;
    • remisów: 3 vs 4.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 6 vs 2;
    • porażek: 1 vs 4;
    • remisów: 3 vs 4.
    Trendy
    • Independiente Rivadavia wygrał w 6 z ostatnich 7 meczów.
    👉Prognoza: Independiente Rivadavia Zwycięstwo (kursy: 1.79)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.5, goście - 1.17;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.67;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 2; na boisku drużyny gospodarzy - 1.

    Statystyki: Independiente Rivadavia kontra Gimnasia Y Esgrima Mendoza

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.57 kontra 1.93;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.64 kontra 0.79;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.79 kontra 0.43;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.86 kontra 0.36;
    • Independiente Rivadavia: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.75;
    • Gimnasia Y Esgrima Mendoza: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.57;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.6 (w domu - 1.6) kontra 0.8 (na wyjeździe - 0.5).
    Trendy
    • Independiente Rivadavia stracony gol w 7 z ostatnich 8 meczów w domu (Superliga).
    👉Prognoza: Gimnasia Y Esgrima Mendoza zdobędzie bramkę (kursy: 1.8)

    Prognoza na rzuty rożne

    Independiente Rivadavia: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.79; na własnym boisku - 4;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.4; na własnym boisku - 4.2.

    Gimnasia Y Esgrima Mendoza: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.64, na wyjeździe - 2.43;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4; na wyjeździe - 3.
    Trendy
    • Gimnasia Y Esgrima Mendoza zdobył mniej niż 3.5 rzutów rożnych w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Superliga).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Gimnasia Y Esgrima Mendoza Total poniżej (3,5) (kursy: 1.87)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 6;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 2 razy;
    • na boisku gospodarzy - 1 razy.

    Statystyki: Independiente Rivadavia kontra Gimnasia Y Esgrima Mendoza

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 14 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 9 vs 6 ;
    • liczba OC dla zespołu Independiente Rivadavia na własnym boisku - 6 (75%) ;
    • liczba OC dla zespołu Gimnasia Y Esgrima Mendoza na wyjeździe - 3 (43%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 6 vs 5 ;
    • OC dla zespołu Independiente Rivadavia na własnym boisku - 3 (60%) ;
    • OC dla zespołu Gimnasia Y Esgrima Mendoza na wyjeździe - 2 (50%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Nie) (kursy: 1.62)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 0:0 (32/216, 14.8%), 1:1 (32/216, 14.8%);
    • Independiente Rivadavia u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 2:1 (2/8, 25%);
    • Gimnasia Y Esgrima Mendoza na wyjeździe najczęściej gra: 1:1 (2/7, 28.6%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:0 - 15.33% (kursy 5.5)
    1:1 - 12.97% (kursy 6)
    0:0 - 12.05% (kursy 6.5)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:0) (kursy: 5.5)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Independiente Rivadavia przystępuje do tego meczu jako faworyt, co w pełni odzwierciedla ich pozycję w tabeli i obecną formę. Gospodarze pewnie rozgrywają ostatnie spotkania i regularnie osiągają wyniki: zespół wygrał 6 z 7 ostatnich meczów. Biorąc pod uwagę taką formę gospodarzy, zakład na zwycięstwo Independiente Rivadavii wydaje się dobrze uzasadniony.

    Independiente Rivadavia Zwycięstwo
    Bovada
    Postaw zakład-122
    Opublikowany: 24.04.2026, 18:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Independiente Rivadavia - Gimnasia Y Esgrima Mendoza

    Independiente Rivadavia wygrał:
    independiente-rivadaviaw 6 z ostatnich 7 meczów.
    Independiente Rivadavia Zwycięstwo
    Everygame
    -111
    Independiente Rivadavia nie przegrał:
    independiente-rivadaviaw 8 z ostatnich 9 meczów (Superliga).
    independiente-rivadaviaw ostatnich 7 meczów.
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza nie wygrał:
    gimnasia-y-esgrima-mendozaw 12 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe.
    gimnasia-y-esgrima-mendozaw ostatnich 6 meczów na wyjeździe (Superliga).
    Independiente Rivadavia nie przegra
    Everygame
    -667
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    independiente-rivadaviaw 8 z ostatnich 9 meczów Independiente Rivadavia (Superliga).
    independiente-rivadaviaw ostatnich 5 meczów Independiente Rivadavia w domu (Superliga).
    w ostatnich 11 meczów Yael Falcon Perez.
    w ostatnich 8 meczów Yael Falcon Perez (w turnieju Superliga).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -222
    Były Poniżej 2.5 strzelonych goli:
    gimnasia-y-esgrima-mendozaw 22 z ostatnich 24 meczów Gimnasia Y Esgrima Mendoza na wyjeździe.
    Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    -189
    Wyświetl więcej faktów

    Independiente Rivadavia - Gimnasia Y Esgrima Mendoza Pozycja w tabeli

    Apertura Group A
    MZRPGPktForma
    1.
    Estudiantes de La Plata
    Estudiantes de La Plata
    1694319-731
    2.
    Boca Juniors
    Boca Juniors
    1686222-930
    3.
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    1677218-1228
    10.
    Defensa Y Justicia
    Defensa Y Justicia
    1647518-2119
    11.
    Gimnasia y Esgrima Mendoza
    Gimnasia y Esgrima Mendoza
    1654714-2219
    12.
    CA Platense
    CA Platense
    1637610-1516

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 3
    Remisów - 3
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 16
    Stracone - 18
    -2
    -2
    11 - Zdobyte
    13 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    3
    2
    Remisów
    3
    4
    Porażek
    4
    Różnica bramek
    16
    Zdobyte
    11
    18
    Stracone
    13
    3.4
    Średnia suma goli w meczu
    2.4
    1.6
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.1
    1.8
    Średnio gole stracone na mecz
    1.3
    7
    Obie drużyny strzeliły gola
    4
    56'
    Minuty / strzelony gol
    82'
    Zobacz wszystkie statystyki