Rijeka vs Osijek Typy 27 października 2025

    🔊Jak warunki pogodowe i stan boiska wpłyną na grę? Dzisiaj spotykają się drużyny Rijeka i Osijek. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na 15:30. Mecz turnieju 1. HNL odbędzie się w mieście Rijeka na stadionie Stadion HNK Rijeka. Kursy na zwycięstwa drużyn zostały ustalone przez bukmacherów na i , odpowiednio, a drużyna Rijeka jest faworytem meczu.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 09 sierpnia 2025 i zakończył się wynikiem 0:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Osijek):

    • procent posiadania piłki: 61% vs 39%;
    • rzutów rożnych: 5 vs 3;
    • fauli: 19 vs 10;
    • żółtych kartek: 3 vs 4;
    • strzałów celnych: 2 vs 1.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Rijeka i Osijek:

    • rozegrane 60 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 30, gości - 15, remisów - 15;
    • liczba goli - 84 kontra 55;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.07, w 2. połowie - 1.25;
    • średnia suma goli w meczu - 2.32.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Rijeka - Osijek

    49%
    31 Zwycięstwa
    24%
    15 Remisów
    27%
    17 Zwycięstwa
    Razem gier
    63
    Suma bramek
    2.35
    Obie drużyny zdobyły punkty
    46%
    1.4
    Średnia liczba goli
    0.95
    2.24
    Żółte kartki
    2.32
    Ostatnie mecze
    12.04.26
    1. HNL
    Rijeka
    Rijeka
    Osijek
    Osijek
    -
    -
    6
    3
    11
    16
    4
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    6
    3
    11
    16
    4
    1
    01.02.26
    1. HNL
    Osijek
    Osijek
    Rijeka
    Rijeka
    -
    -
    3
    7
    15
    16
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    15
    16
    4
    1
    27.10.25
    1. HNL
    Rijeka
    Rijeka
    Osijek
    Osijek
    1
    2.75
    1.05
    6
    4
    9
    20
    1
    3
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    2.75
    1.05
    6
    4
    9
    20
    1
    3
    09.08.25
    1. HNL
    Osijek
    Osijek
    Rijeka
    Rijeka
    1
    1.95
    0.55
    5
    3
    19
    10
    3
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.95
    0.55
    5
    3
    19
    10
    3
    4
    23.04.25
    1. HNL
    Rijeka
    Rijeka
    Osijek
    Osijek
    1.01
    1.75
    8
    4
    12
    12
    2
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.01
    1.75
    8
    4
    12
    12
    2
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Rijeka Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 24 października 2025 w ramach turnieju Liga Konferencji Europy UEFA (gospodarze - Rijeka, goście - Sparta Praga). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Rijeka vs Sparta Praga):

    • procent posiadania piłki: 49% vs 51%;
    • rzuty rożne: 4 vs 3;
    • faule: 5 vs 5;
    • żółte kartki: 2 vs 5;
    • strzały celne: 0 vs 1.
    🏆W trakcie sezonu 1. HNL, drużyna Rijeka wzięła udział w 10 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 2 wygrane,
    • 3 porażki,
    • 5 remisy.

    📈Aktualnie Rijeka zajmuje średnią pozycję w tabeli 1. HNL, z wynikiem 20% wygranych oraz 30% porażek.

    ⚽️W sezonie Rijeka zdobyła łącznie 12 goli. W obronie, drużyna Rijeka w sezonie puściła 12 bramek.

    Wyniki meczów: Rijeka

    Ostatnie mecze
    31.08.26
    1. HNL
    Gorica
    Gorica
    Rijeka
    Rijeka
    -
    -
    2
    8
    9
    11
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    8
    9
    11
    0
    3
    R
    27.08.26
    UECL
    Rijeka
    Rijeka
    Midtjylland
    Midtjylland
    1.29
    2.53
    2
    7
    15
    13
    3
    1
    1
    4
    1
    1
    0
    3
    1.29
    2.53
    2
    7
    15
    13
    3
    1
    P
    23.08.26
    1. HNL
    Rijeka
    Rijeka
    Istra 1961
    Istra 1961
    -
    -
    6
    4
    10
    11
    0
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    -
    -
    6
    4
    10
    11
    0
    1
    ZW
    20.08.26
    UECL
    Midtjylland
    Midtjylland
    Rijeka
    Rijeka
    1.35
    0.39
    5
    4
    17
    19
    1
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.35
    0.39
    5
    4
    17
    19
    1
    3
    P
    16.08.26
    1. HNL
    VSNK Varazdin
    VSNK Varazdin
    Rijeka
    Rijeka
    -
    -
    2
    9
    11
    14
    2
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    9
    11
    14
    2
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Osijek Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 18 października 2025 w ramach turnieju 1. HNL (gospodarze - Dinamo Zagrzeb, goście - Osijek). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Osijek vs Dinamo Zagrzeb):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzuty rożne: 5 vs 4;
    • faule: 13 vs 11;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 1 vs 2.
    🏆W trakcie sezonu 1. HNL, drużyna Osijek wzięła udział w 10 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 2 wygrane,
    • 5 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie Osijek zajmuje średnią pozycję w tabeli 1. HNL, z wynikiem 20% wygranych oraz 50% porażek.

    ⚽W sezonie Osijek zdobyła łącznie 9 goli. W obronie w sezonie puściła 11 bramek.

    Wyniki meczów: Osijek

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    1. HNL
    Osijek
    Osijek
    Slaven Belupo
    Slaven Belupo
    -
    -
    5
    2
    12
    19
    0
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    2
    12
    19
    0
    1
    ZW
    23.08.26
    1. HNL
    Hajduk Split
    Hajduk Split
    Osijek
    Osijek
    1
    -
    -
    0
    2
    12
    16
    3
    1
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    -
    -
    0
    2
    12
    16
    3
    1
    P
    15.08.26
    1. HNL
    Osijek
    Osijek
    Lokomotiva Zagrzeb
    Lokomotiva Zagrzeb
    1
    -
    -
    9
    4
    12
    15
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    9
    4
    12
    15
    3
    2
    ZW
    08.08.26
    1. HNL
    Rudes
    Rudes
    Osijek
    Osijek
    -
    -
    4
    4
    13
    13
    0
    2
    1
    6
    0
    4
    1
    2
    -
    -
    4
    4
    13
    13
    0
    2
    ZW
    01.08.26
    1. HNL
    Gorica
    Gorica
    Osijek
    Osijek
    -
    -
    3
    8
    9
    18
    1
    2
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    3
    8
    9
    18
    1
    2
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 60;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 17; dla gości (na wyjeździe) - 3; liczba remisów - 11;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.07;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.73, goście - 0.33.

    Statystyki 1. połowy: Rijeka (u siebie) vs Osijek (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 5 vs 6;
    • zwycięstw: 1 (20%) vs 3 (50%);
    • porażek: 1 (20%) vs 2 (33.33%);
    • remisów: 3 (60%) vs 1 (16.67%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1 vs 1;
    • średnia liczba straconych goli: 0.6 vs 0.5.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 4 vs 5;
    • porażek: 2 vs 3;
    • remisów: 4 vs 2;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.3 (strzelone - 0.7, stracone - 0.6) vs 1 (strzelone - 0.6, stracone - 0.4).
    Trendy
    • Rijeka zdobył bramkę w pierwszej połowie w 6 z ostatnich 7 meczów (1. HNL).
    👉Prognoza: 1. połowa, Rijeka zdobędzie bramkę (kursy: 1.82)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 60;
    • zwycięstwa gospodarzy - 30, zwycięstwa gości - 15, remisy - 15.

    Statystyki: Rijeka vs Osijek

    • rozegranych meczów w turnieju: 10 vs 10;
    • zwycięstw: 2 vs 2;
    • procent zwycięstw: 20% vs 20%;
    • porażek: 3 vs 5;
    • remisów: 5 vs 3.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 2 vs 3;
    • porażek: 4 vs 4;
    • remisów: 4 vs 3.
    Trendy
    • Rijeka nie wygrał w 8 z ostatnich 9 meczów (1. HNL).
    👉Prognoza: Osijek nie przegra (kursy: 1.82)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.4, goście - 0.92;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.32;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 28; na boisku drużyny gospodarzy - 16.

    Statystyki: Rijeka kontra Osijek

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.4 kontra 2;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.2 kontra 0.9;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.7 kontra 0.5;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.5 kontra 0.4;
    • Rijeka: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 0.8;
    • Osijek: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.83;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.4 (w domu - 0.67) kontra 1.3 (na wyjeździe - 1.29).
    Trendy
    • Rijeka zdobył mniej niż 1.5 bramek w ostatnich 7 meczów w domu.
    👉Prognoza: Rijeka Total bramek Poniżej (1,5) (kursy: 1.76)

    Prognoza na rzuty rożne

    Rijeka: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 6; na własnym boisku - 5.8;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 6; na własnym boisku - 7.33.

    Osijek: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.6, na wyjeździe - 3.5;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.7; na wyjeździe - 3.71.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (9,5) (kursy: 1.75)

    Prognoza żółtych kartek

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 4.5 (2.25 dla gospodarzy i 2.25 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 4.81 (1.94 dla gospodarzy i 2.87 dla gości).

    Rijeka: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.2; na własnym boisku - 3;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.9; na własnym boisku - 4.

    Osijek: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.6, na wyjeździe - 1.83;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 1.7; na wyjeździe - 1.86.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (4,5) (kursy: 1.8)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 60;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 28 razy;
    • na boisku gospodarzy - 16 razy.

    Statystyki: Rijeka kontra Osijek

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 10 vs 10 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 6 vs 4 ;
    • liczba OC dla zespołu Rijeka na własnym boisku - 2 (40%) ;
    • liczba OC dla zespołu Osijek na wyjeździe - 4 (67%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 6 vs 4 ;
    • OC dla zespołu Rijeka na własnym boisku - 2 (67%) ;
    • OC dla zespołu Osijek na wyjeździe - 4 (57%).
    Trendy
    • Rijeka zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów (1. HNL).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.8)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Trendy
    • Osijek przegrywa 1:2 w 3 z ostatnich 4 meczów (1. HNL).

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Rijeka zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów (1. HNL).

    Obie drużyny strzelą (Tak)
    Opublikowany: 24.10.2025, 15:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Rijeka - Osijek

    Rijeka nie wygrał:
    hnk-rijeka-1w 8 z ostatnich 9 meczów (1. HNL).
    Osijek nie przegra
    Everygame
    -119
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    hnk-rijeka-1w ostatnich 17 meczów Rijeka w domu.
    hnk-rijeka-1w ostatnich 11 meczów Rijeka w domu (1. HNL).
    nk-osijekw 12 z ostatnich 14 meczów Osijek.
    nk-osijekw 7 z ostatnich 8 meczów Osijek na wyjeździe.
    w 12 z ostatnich 13 meczów Ante Culina.
    w 11 z ostatnich 12 meczów Ante Culina (w turnieju 1. HNL).
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -357
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    hnk-rijeka-1w 7 z ostatnich 8 meczów Rijeka (1. HNL).
    nk-osijekw 12 z ostatnich 14 meczów Osijek na wyjeździe (1. HNL).
    nk-osijekw 7 z ostatnich 8 meczów Osijek.
    nk-osijekw 6 z ostatnich 7 meczów Osijek (1. HNL).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -333
    Rijeka zdobył mniej niż 2.5 bramek:
    hnk-rijeka-1w 19 z ostatnich 20 meczów (1. HNL).
    hnk-rijeka-1w ostatnich 9 meczów w domu (1. HNL).
    Rijeka Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    -500
    Wyświetl więcej faktów

    Rijeka - Osijek Pozycja w tabeli

    HNL 25/26
    gZWRPRPPStan
    3.
    VSNK Varazdin
    VSNK Varazdin
    361591247-4654
    4.
    Rijeka
    Rijeka
    3614111149-3653
    5.
    Lokomotiva Zagrzeb
    Lokomotiva Zagrzeb
    3610141240-5244
    8.
    Gorica
    Gorica
    361181740-4841
    9.
    Osijek
    Osijek
    368111727-4935
    10.
    HNK Vukovar 1991
    HNK Vukovar 1991
    366102037-7328

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    5 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remis - 1
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 10
    Stracone - 12
    -2
    +5
    14 - Zdobyte
    9 - Stracone
    5
    Zwycięstwa
    5
    2
    Remisów
    1
    3
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    10
    Zdobyte
    14
    12
    Stracone
    9
    2.2
    Średnia suma goli w meczu
    2.3
    1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.4
    1.2
    Średnio gole stracone na mecz
    0.9
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    1
    90'
    Minuty / strzelony gol
    64'
    Zobacz wszystkie statystyki