Estoril Praia vs Guimaraes Statystyki H2H
Head-to-Head
Estoril Praia
27 mecze
Vitoria Guimaraes
6 Zwycięstwa
5 Remisów
16 Zwycięstwa
22%
19%
59%
1. Połowa
6 Zwycięstwa
10 Remisów
11 Zwycięstwa
22%
37%
41%
2. Połowa
7 Zwycięstwa
7 Remisów
13 Zwycięstwa
26%
26%
48%
Goli
Suma bramek
73
29
44
Total meczy
12
Powyżej - 44%
15
56% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.7
1.07
1.63
Średni czas na gol
33'
83'
55'
Estoril Praia
2
0-15'
6
16-30'
2
31-45'
5
0-15'
4
16-30'
5
31-45'
HT
3
46-60'
8
61-75'
3
76-90'
4
46-60'
5
61-75'
7
76-90'
Vitoria Guimaraes
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 116
4.3
51
65
Czerwone kartki
Razem: 10
0.37
5
5
Porównanie ostatnich wyników


Estoril PraiaPortugalia
Vitoria GuimaraesPortugalia

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Estoril Praia - Vitoria Guimaraes Ostatnie mecze
Estoril Praia
Mecze
22.08.26
liga portugalEstoril Praia
Rio Ave
1.56
0.7
6
3
11
14
1
1
0
2
0
1
0
1
1.56
0.7
6
3
11
14
1
1
P
16.08.26
liga portugalNacional
Estoril Praia
1
2.08
0.74
7
4
13
13
2
2
2
0
0
0
2
0
2.08
0.74
7
4
13
13
2
2
P
07.08.26
liga portugalEstoril Praia
Famalicao
0.87
1.29
7
6
12
13
1
2
1
1
0
1
1
0
0.87
1.29
7
6
12
13
1
2
R
31.07.26
Club Friendly GamesEstoril Praia
CF Os Belenenses
-
-
6
2
-
-
2
0
1
1
0
1
1
0
2
4
-
-
6
2
-
-
2
0
P
25.07.26
Club Friendly GamesEstoril Praia
SCU Torreense
-
-
5
5
12
11
2
0
0
0
0
0
0
0
-
-
5
5
12
11
2
0
R
22.07.26
Club Friendly GamesAlverca
Estoril Praia
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
11.07.26
Club Friendly GamesEstoril Praia
Atletico CP
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
16.05.26
Primeira LigaEstoril Praia
Benfica Lizbona
1.9
3.44
2
9
9
12
3
2
1
3
0
3
1
0
1.9
3.44
2
9
9
12
3
2
P
10.05.26
Primeira LigaAlverca
Estoril Praia
1
0.58
4
4
20
15
3
2
1
1
1
0
0
1
1
0.58
4
4
20
15
3
2
R
03.05.26
Primeira LigaBraga
Estoril Praia
0.51
0.81
5
4
15
10
3
3
1
1
1
0
0
1
0.51
0.81
5
4
15
10
3
3
R
Mecze
14.08.26
liga portugalSporting Lizbona
Vitoria Guimaraes
1.13
1.01
5
1
12
21
4
4
3
2
3
0
0
2
1.13
1.01
5
1
12
21
4
4
P
08.08.26
liga portugalVitoria Guimaraes
Arouca
1
2.38
0.31
5
2
9
7
2
3
0
1
0
0
0
1
2.38
0.31
5
2
9
7
2
3
P
02.08.26
Club Friendly GamesVarzim
Vitoria Guimaraes
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
R
01.08.26
Club Friendly GamesVitoria Guimaraes
Chaves
-
-
4
2
-
-
1
1
2
0
0
0
2
0
-
-
4
2
-
-
1
1
ZW
26.07.26
Club Friendly GamesNottingham Forest
Vitoria Guimaraes
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
R
26.07.26
Club Friendly GamesVitoria Guimaraes
Nottingham Forest
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
R
24.07.26
Club Friendly GamesVitoria Guimaraes
Al Ahli Jeddah
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
3
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
18.07.26
Club Friendly GamesVitoria Guimaraes
Academica Coimbra
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
18.07.26
Club Friendly GamesVitoria Guimaraes
Penafiel
-
-
-
-
-
-
-
-
5
0
0
0
5
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
Wyniki meczów
0 Zwycięstwa
3 Remisów
7 Pokonuje
30%
70%
1 połowa
2 połowa
0%
Zwycięstwa
40%
30%
Remisów
20%
70%
Pokonuje
40%
·10 meczów ·Vitoria Guimaraes
4 Zwycięstwa
1 Remis
5 Porażek
40%
10%
50%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
40%
60%
Remisów
20%
20%
Pokonuje
40%
Wygrane bez strat
4
Porażki bez punktów
3
Wygrane comebacki
0
Powracające porażki
0
Statystyka goli
7
13
2
Gole w 1. Połowie4
5
Gole w 2 Połowie9
1
Zdobywali pierwszy punkt5
4
Nie zdobyła punktów3
Estoril Praia
14%
1
0%
0
14%
1
14%
1
14%
1
43%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vitoria Guimaraes
15%
2
15%
2
0%
0
15%
2
38%
5
15%
2
18
13
12
Gole w 1. Połowie7
6
Gole w 2 Połowie6
9
Tracili pierwszy punkt5
0
Nie traciłi4
Estoril Praia
44%
8
11%
2
22%
4
17%
3
17%
3
11%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vitoria Guimaraes
15%
2
31%
4
15%
2
8%
1
46%
6
23%
3
Średnia goli na mecz
2.6
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
6
Średni czas na gol
69'
Suma goli w meczu
Vitoria Guimaraes
2.5
Cały mecz2.6
1.4
1. Połowa1.1
1.1
2. Połowa1.5
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
6
60%
4
40%
0.5
7
70%
3
30%
1
10%
9
90%
1.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Estoril Praia - Vitoria Guimaraes Statystyki meczów
Estoril Praia
Vitoria Guimaraes
52.3%
54%
Faule
132
132
Rzuty rożne
41
42
Spalone
12
17
Żółte kartki
20
24
Czerwone kartki
2
0
Wyniki meczów
1:1
3 razy30%
1:3
2 razy20%
0:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
1:0
1 raz10%
0:1
3 razy30%
2:0
2 razy20%
1:0
1 raz10%
1:1
1 raz10%
3:2
1 raz10%
2
5 razy50%
1
2 razy20%
5
1 raz10%
4
2 razy20%
2 goli
1 gol
5 goli
4 goli
6 goli
2
3 razy30%
1
4 razy40%
5
2 razy20%
6
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
Puchar FA
Shandong Luneng Taishan
Shanghai SIPG
1 wrz
11:35
Zobacz statystyki
Professional Development League 2
Fleetwood Town U21
Millwall U23
1 wrz
12:00
Zobacz statystyki
CFL
Benesov
Sparta Praga B
2 wrz
15:00
Zobacz statystyki
Coppa Italia Serie C
Asd Team Altamura
Sambenedettese
2 wrz
19:00
Zobacz statystyki
U20 AFC Asian Cup
Bangladesh U20
Syria U20
3 wrz
11:00
Zobacz statystyki
Danish U17 Youth League
Herfolge KogeU17
Esbjerg FB U17
3 wrz
13:00
Zobacz statystyki