Benfleet FC vs Stirling Albion Statystyki H2H
Head-to-Head
To będzie pierwszy mecz pomiędzy Benfleet FC i Stirling Albion.
Benfleet FC
0 mecze
Stirling Albion
0 Zwycięstwa
0 Remisów
0 Porażek
0%
0%
0%
Porównanie ostatnich wyników


Benfleet FCŚwiat
Stirling AlbionSzkocja

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Benfleet FC - Stirling Albion Ostatnie mecze
Mecze
03.10.26
Scottish CupBenfleet FC
Broxburn Athletic
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
26.09.26
SCO Lowland LeagueJohnstone Burgh FC
Benfleet FC
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
2
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
23.09.26
SCO Lowland LeagueBenfleet FC
Beith
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
16.09.26
SCO Lowland LeaguePollok
Benfleet FC
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
29.08.26
SCO Lowland LeagueBenfleet FC
Clydebank FC
-
-
-
-
-
-
-
-
1
5
0
2
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
P
22.08.26
SCO Lowland LeagueBenfleet FC
Caledonian Braves
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
0
3
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
19.08.26
SCO Lowland LeagueTroon
Benfleet FC
1
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
08.08.26
SCO Lowland LeagueBenfleet FC
Celtic B
-
-
-
-
-
-
-
-
3
5
2
5
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
01.08.26
SCO Lowland LeagueCumbernauld Colts
Benfleet FC
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
R
Mecze
10.10.26
League 2Stirling Albion
Kelty Hearts
-
-
7
4
9
14
1
5
2
1
0
1
2
0
-
-
7
4
9
14
1
5
Z
03.10.26
League 2Annan Athletic
Stirling Albion
-
-
5
7
12
15
5
3
0
1
0
0
0
1
-
-
5
7
12
15
5
3
Z
26.09.26
Challenge CupFraserburgh
1
Stirling Albion
-
-
5
9
15
9
2
0
4
3
3
3
1
0
-
-
5
9
15
9
2
0
P
22.09.26
Challenge CupStirling Albion
Cumbernauld Colts
-
-
9
7
15
13
3
3
1
1
1
0
0
1
-
-
9
7
15
13
3
3
R
19.09.26
League 2Stirling Albion
1
Clyde
-
-
3
9
9
6
4
1
1
1
1
1
0
0
-
-
3
9
9
6
4
1
R
12.09.26
League 2Edinburgh City
Stirling Albion
-
-
5
5
18
12
0
0
7
3
5
0
2
3
-
-
5
5
18
12
0
0
P
08.09.26
Challenge CupStirling Albion
Glasgow Rangers U21
-
-
3
4
12
12
1
2
3
2
2
1
1
1
-
-
3
4
12
12
1
2
Z
05.09.26
League 2Stirling Albion
Spartans
-
-
4
2
14
11
2
2
0
2
0
1
0
1
-
-
4
2
14
11
2
2
P
Wyniki meczów
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Porażki
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
60%
30%
Remisów
20%
50%
Porażki
20%
·10 meczów ·Stirling Albion
3 Zwycięstwa
4 Remisów
3 Porażek
30%
40%
30%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
30%
40%
Remisów
30%
30%
Porażki
40%
Zwycięstwa bez straty gola
1
Porażki bez zdobytej bramki
1
Zwycięstwa po odrobieniu strat
1
Powracające porażki
1
Statystyka goli
18
17
7
Gole w 1. Połowie9
11
Gole w 2 Połowie8
-
Zdobywali pierwszy punkt4
2
Bez gola1
Benfleet FC
0%
0
17%
3
22%
4
11%
2
17%
3
17%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Stirling Albion
12%
2
12%
2
29%
5
12%
2
29%
5
6%
1
23
21
14
Gole w 1. Połowie13
9
Gole w 2 Połowie8
-
Tracili pierwszy punkt6
2
Nie traciłi1
Benfleet FC
4%
1
26%
6
26%
6
13%
3
9%
2
9%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Stirling Albion
14%
3
38%
8
24%
5
24%
5
19%
4
19%
4
Średnia goli na mecz
3.8
Średnia minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny strzeliły gola
7
Średni czas na gol
53'
Suma goli w meczu
Stirling Albion
4.1
Cały mecz3.8
2.1
1. Połowa2.2
2
2. Połowa1.6
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
8
80%
2
20%
0.5
9
90%
1
10%
6
60%
4
40%
1.5
5
50%
5
50%
4
40%
6
60%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Benfleet FC - Stirling Albion Statystyki meczów
Żółte kartki
0
18
Czerwone kartki
0
1
Wyniki meczów
1:3
2 razy20%
3:2
2 razy20%
0:0
1 raz10%
1:5
1 raz10%
2:0
1 raz10%
1:1
3 razy30%
0:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
2:1
1 raz10%
2:2
1 raz10%
2
1 raz10%
4
3 razy30%
5
2 razy20%
3
1 raz10%
2 goli
4 goli
5 goli
3 goli
1 gol
2
4 razy40%
4
1 raz10%
5
1 raz10%
3
1 raz10%
1
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
Puchar Szkocji
Penicuik Athletic
Clyde
23 paź
18:30
Zobacz statystyki
Liga Europy UEFA
Union Saint-Gilloise
Hapoel Beer Sheva
22 paź
16:45
Zobacz statystyki
Superleague
Partizani Tirana
Skenderbeu Korce
24 paź
11:30
Zobacz statystyki
CFL
Apos Blansko
Frydek Mistek
24 paź
12:30
Zobacz statystyki
Regionalliga
Grodig
Pinzgau Saalfelden
24 paź
13:30
Zobacz statystyki
Kansallinen Liiga, Kobiety
Hps (K)
Gnistan (W)
24 paź
14:00
Zobacz statystyki