Heerenveen vs Twente Typy 24 sierpnia 2025

    W nadchodzącym meczu Eredivisie, Heerenveen podejmuje Twente w domowym starciu, które zapowiada się interesująco. Obie drużyny znajdują się na dolnych miejscach w tabeli i mają trudności ze zdobywaniem punktów w tym sezonie. Gospodarze pewnie grają na swoim boisku, unikając porażek w większości spotkań, podczas gdy goście napotykają trudności w meczach wyjazdowych. Średnia skuteczność obu drużyn pozostawia wiele do życzenia, co może sprawić, że ten mecz będzie mało bramkowy. Oba kluby będą dążyć do poprawy swojej sytuacji i uniknięcia strefy spadkowej.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 09 lutego 2025 i zakończył remisem 3:3. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Heerenveen):

    • procent posiadania piłki: 66% vs 34%;
    • rzuty rożne: 9 vs 2;
    • faule: 9 vs 9;
    • żółte kartki: 1 vs 3;
    • strzały celne: 8 vs 5.

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między zespołami Heerenveen i Twente:

    • rozegrano 40 meczów;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 13, gości - 18, remisów - 9;
    • liczba bramek - 63 do 72;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie - 1.3, w drugiej - 2.08;
    • średnia liczba goli na mecz - 3.38.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Heerenveen - Twente

    33%
    14 Zwycięstwa
    21%
    9 Remisów
    47%
    20 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    43
    Śr. goli na mecz
    3.35
    Obie drużyny strzeliły gola
    47%
    1.51
    Średnia liczba goli
    1.84
    1.44
    Żółte kartki
    1.42
    Ostatnie mecze
    09.08.26
    eredivisie
    Heerenveen
    Heerenveen
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    0.58
    2.05
    4
    8
    7
    7
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.58
    2.05
    4
    8
    7
    7
    2
    1
    07.02.26
    Eredivisie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Heerenveen
    Heerenveen
    3.6
    0.45
    7
    0
    8
    10
    1
    3
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    3.6
    0.45
    7
    0
    8
    10
    1
    3
    24.08.25
    Eredivisie
    Heerenveen
    Heerenveen
    1
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    2.5
    2.03
    7
    4
    10
    19
    2
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    2.5
    2.03
    7
    4
    10
    19
    2
    3
    09.02.25
    Eredivisie
    Heerenveen
    Heerenveen
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    1
    1.88
    1.07
    9
    2
    9
    9
    1
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    1.88
    1.07
    9
    2
    9
    9
    1
    3
    17.09.24
    Eredivisie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Heerenveen
    Heerenveen
    -
    -
    6
    3
    10
    9
    2
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    3
    10
    9
    2
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Heerenveen Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach Eredivisie (gospodarze - Groningen, goście - Heerenveen). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Heerenveen vs Groningen):

    • procent posiadania piłki: 45% vs 55%;
    • rzuty rożne: 8 vs 3;
    • faule: 15 vs 9;
    • żółte kartki: 2 vs 4;
    • strzały celne: 5 vs 5.

    Heerenveen zajmuje 14. miejsce w tabeli i prezentuje się nieźle na własnym stadionie: drużyna nie przegrała u siebie w 17 z ostatnich 18 meczów. W ofensywie "Fryzyjscy Wojownicy" napotykają problemy - zdobywają mniej niż 1,5 gola na mecz w sześciu z siedmiu ostatnich spotkań. Niemniej jednak, ich obrona również nie jest idealna - tracą bramki dość często (średnio 1,6 gola w ostatnich dziesięciu meczach). W poprzednim starciu tych drużyn padł remis 3:3.

    Wyniki meczów: Heerenveen

    Ostatnie mecze
    16.10.26
    eredivisie
    Heerenveen
    Heerenveen
    SBV Excelsior
    SBV Excelsior
    2.11
    1.11
    4
    1
    9
    10
    0
    1
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    2.11
    1.11
    4
    1
    9
    10
    0
    1
    Z
    09.10.26
    eredivisie
    PSV Eindhoven
    PSV Eindhoven
    Heerenveen
    Heerenveen
    1.54
    1.14
    4
    6
    19
    10
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.54
    1.14
    4
    6
    19
    10
    1
    2
    P
    19.09.26
    eredivisie
    Sparta Rotterdam
    Sparta Rotterdam
    Heerenveen
    Heerenveen
    0.67
    1.78
    3
    6
    11
    9
    2
    0
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    0.67
    1.78
    3
    6
    11
    9
    2
    0
    Z
    13.09.26
    eredivisie
    Heerenveen
    Heerenveen
    Telstar
    Telstar
    1.63
    1.03
    8
    6
    13
    8
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.63
    1.03
    8
    6
    13
    8
    2
    0
    R
    06.09.26
    eredivisie
    Heerenveen
    Heerenveen
    AZ Alkmaar
    AZ Alkmaar
    1.38
    1.49
    4
    3
    8
    11
    1
    2
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    1.38
    1.49
    4
    3
    8
    11
    1
    2
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Twente Enschede Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz obecni goście rozegrali w ramach rozgrywek Eredivisie (gospodarze - Twente, goście - PSV). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.

    Statystyki meczu (Twente vs PSV):

    • procent posiadania piłki: 51% vs 49%;
    • rzuty rożne: 8 vs 6;
    • faule: 10 vs 12;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 4 vs 4.

    Twente znajduje się zaledwie jedną pozycję poniżej swoich rywali, zajmując 15. miejsce. Ich forma budzi niepokój: trzy zwycięstwa przy sześciu porażkach w ostatnich dziesięciu meczach wskazują na niestabilność zespołu. Na wyjazdach mają pewne problemy: nie tylko rzadko udaje im się strzelić więcej niż jedną bramkę, ale również defensywa pozwala na zbyt wiele - średnia liczba straconych goli wynosi około 1,7 na mecz. Biorąc to pod uwagę, Twente będzie trudno osiągnąć sukces na obcym terenie.

    Wyniki meczów: Twente Enschede

    Ostatnie mecze
    15.10.26
    UECL
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Thun
    Thun
    1
    2.29
    0.23
    6
    1
    6
    19
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.29
    0.23
    6
    1
    6
    19
    1
    1
    Z
    10.10.26
    eredivisie
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    1.01
    1.12
    5
    7
    9
    21
    0
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.01
    1.12
    5
    7
    9
    21
    0
    1
    R
    02.10.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Werder Brema
    Werder Brema
    7
    0
    6
    0
    1
    0
    Z
    20.09.26
    eredivisie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    PSV Eindhoven
    PSV Eindhoven
    2.22
    0.98
    6
    5
    10
    12
    1
    2
    3
    2
    1
    2
    2
    0
    2.22
    0.98
    6
    5
    10
    12
    1
    2
    Z
    12.09.26
    eredivisie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    ADO Den Haag
    ADO Den Haag
    3.26
    0.53
    12
    2
    10
    11
    1
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    3.26
    0.53
    12
    2
    10
    11
    1
    3
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 40;
    • zwycięstwa w 1. połowie gospodarzy (na własnym boisku) - 7; gości (na wyjeździe) - 5; remisy - 8;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.3;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.6 gola, goście - 0.7.

    Statystyki w 1. połowie: Heerenveen (u siebie) vs Twente (na wyjeździe)

    • rozegrane mecze w turnieju: 1 vs 1;
    • zwycięstwa: 1 (100%) vs 0 (0%);
    • porażki: 0 (0%) vs 1 (100%);
    • remisy: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1 vs 1;
    • średnia liczba straconych goli: 0 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstwa: 4 vs 4;
    • porażki: 2 vs 3;
    • remisy: 4 vs 3;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.6 (strzelone - 0.9, stracone - 0.7) vs 1.6 (strzelone - 0.9, stracone - 0.7).
    Trendy
    • Heerenveen zdobywa bramkę w 1. połowie w 8 z ostatnich 9 meczów u siebie (Eredivisie).
    👉Prognoza: 1. połowa, Heerenveen zdobędzie bramkę(kurs: 1.92)

    Prognoza na wynik

    Bezpośrednie mecze:

    • liczba spotkań - 40;
    • wygrane gospodarzy - 13, wygrane gości - 18, remisy - 9.
    Trendy
    • Heerenveen nie przegrywa u siebie w 17 z 18 ostatnich meczów (Eredivisie).
    • Twente nie wygrywa na wyjeździe w 11 z 12 ostatnich meczów (Eredivisie).
    • Twente nie wygrywa na wyjeździe w 9 z 10 ostatnich meczów.
    👉Prognoza: Heerenveen nie przegra(kurs: 1.62)

    Prognoza na sumę goli

    Bezpośrednie mecze

    • gospodarze średnio strzelają - 1.58, goście - 1.8;
    • średnia suma goli w bezpośrednich meczach - 3.38;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 19 razy; na boisku gospodarzy - 13 razy.
    Trendy
    • Suma poniżej 3.5 gola padła w 6 z 7 ostatnich wyjazdowych meczów Twente (Eredivisie).
    👉Prognoza: Heerenveen Total bramek Poniżej (1,5)(kurs: 1.48)

    Prognoza na rzuty rożne

    Heerenveen: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 8.5; na własnym boisku - 9;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 4.8; na własnym boisku - 6.2.

    Twente: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 6, na wyjeździe - 4;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 5.2; na wyjeździe - 5.2.
    Trendy
    • Suma poniżej 10.5 rzutów rożnych padła w 6 z 7 ostatnich wyjazdowych meczów Twente (Eredivisie).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (10,5)(kurs: 1.56)

    Prognoza na kartki

    Bezpośrednie mecze

    • średnia suma żółtych kartek w bezpośrednich meczach - 2.76 (1.38 dla gospodarzy i 1.38 dla gości);
    • średnia suma żółtych kartek na boisku gospodarzy - 3.1 (1.35 dla gospodarzy i 1.75 dla gości).

    Heerenveen: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 1.5; na własnym boisku - 1;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 1.1; na własnym boisku - 0.8.

    Twente: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 1, na wyjeździe - 1;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 1.4; na wyjeździe - 1.6.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (2,5)

    Prognoza na obie drużyny strzelą

    Bezpośrednie mecze:

    • liczba spotkań - 40;
    • obie drużyny strzelały ogółem - 19 razy;
    • na boisku gospodarzy - 13 razy.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Nie)(kurs: 2.48)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Biorąc pod uwagę aktualną pozycję obu drużyn w tabeli oraz ich statystyki, można oczekiwać zaciętego pojedynku bez dużej liczby bramek. Heerenveen gra solidnie u siebie i ma dobre szanse na utrzymanie przynajmniej remisu dzięki swojej dyscyplinie na własnym stadionie; jednak atak pozostaje słabym punktem gospodarzy, co pokazuje ich niezdolność do regularnego przekraczania granicy więcej niż półtora gola na mecz. Mimo to, znajdą drogę do bramki, podobnie jak ich przeciwnik. Nasza prognoza - obie drużyny strzelą.

    Obie drużyny strzelą gola: (Tak)
    Kurs-204
    Opublikowany: 21.08.2025, 11:34

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Heerenveen - Twente Enschede

    Heerenveen nie przegrał:
    sc-heerenveen-2w 17 z ostatnich 18 meczów w domu (Eredivisie).
    Twente nie wygrał:
    fc-twente-enschede-1w 11 z ostatnich 12 meczów na wyjeździe (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1w 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe.
    Heerenveen nie przegra
    Everygame
    -213
    Heerenveen zdobył bramkę:
    sc-heerenveen-2w 18 z ostatnich 19 meczów w domu (Eredivisie).
    sc-heerenveen-2w 9 z ostatnich 10 meczów (Eredivisie).
    Twente stracony gol:
    fc-twente-enschede-1w 14 z ostatnich 15 meczów na wyjeździe.
    fc-twente-enschede-1w 12 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe (Eredivisie).
    Heerenveen zdobędzie bramkę
    Everygame
    -357
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    sc-heerenveen-2w 15 z ostatnich 17 meczów Heerenveen (Eredivisie).
    sc-heerenveen-2w 9 z ostatnich 10 meczów Heerenveen w domu (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1w 12 z ostatnich 13 meczów Twente (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1w 9 z ostatnich 10 meczów Twente na wyjeździe (Eredivisie).
    w 10 z ostatnich 11 meczów Dennis Johan Higler.
    w 6 z ostatnich 7 meczów Dennis Johan Higler (w turnieju Eredivisie).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -400
    Heerenveen stracony gol:
    sc-heerenveen-2w 20 z ostatnich 22 meczów.
    sc-heerenveen-2w 19 z ostatnich 21 meczów (Eredivisie).
    Twente Enschede zdobędzie bramkę
    Everygame
    -400
    Wyświetl więcej faktów

    Heerenveen - Twente Enschede Pozycja w tabeli

    Eredivisie 25/26
    MZRPGPktForma
    3.
    NEC Nijmegen
    NEC Nijmegen
    341611777-5359
    4.
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    341513659-4058
    5.
    Ajax Amsterdam
    Ajax Amsterdam
    341414662-4156
    7.
    AZ Alkmaar
    AZ Alkmaar
    3414101058-5152
    8.
    Heerenveen
    Heerenveen
    341491157-5351
    9.
    Groningen
    Groningen
    341461449-4548

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    3 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 7
    Remisów - 2
    Porażka - 1
    10 meczów
    Zdobyte - 17
    Stracone - 14
    +3
    +12
    21 - Zdobyte
    9 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    7
    3
    Remisów
    2
    4
    Porażek
    1
    Różnica bramek
    17
    Zdobyte
    21
    14
    Stracone
    9
    3.1
    Średnia suma goli w meczu
    3
    1.7
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2.1
    1.4
    Średnio gole stracone na mecz
    0.9
    4
    Obie drużyny strzeliły gola
    6
    53'
    Minuty / strzelony gol
    44'
    Zobacz wszystkie statystyki