Kasimpasa vs Genclerbirligi Statystyki H2H
Head-to-Head
Kasimpasa
25 mecze
Genclerbirligi
7 Zwycięstwa
8 Remisów
10 Zwycięstwa
28%
32%
40%
1. Połowa
9 Zwycięstwa
12 Remisów
4 Zwycięstwa
36%
48%
16%
2. Połowa
4 Zwycięstwa
10 Remisów
11 Zwycięstwa
16%
40%
44%
24.07.26
Club Friendly GamesKasimpasa
Genclerbirligi
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
20.03.21
Super LigGenclerbirligi
Kasimpasa
-
-
-
-
7
6
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
7
6
-
-
Goli
Suma bramek
62
30
32
Total meczy
12
Powyżej - 48%
13
52% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.48
1.2
1.28
Średni czas na gol
36'
75'
70'
Kasimpasa
5
0-15'
5
16-30'
5
31-45'
2
0-15'
1
16-30'
7
31-45'
HT
4
46-60'
4
61-75'
3
76-90'
6
46-60'
7
61-75'
9
76-90'
Genclerbirligi
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 88
3.52
49
39
Czerwone kartki
Razem: 4
0.16
3
1
Porównanie ostatnich wyników


KasimpasaTurcja
GenclerbirligiTurcja

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Kasimpasa - Genclerbirligi Ostatnie mecze
Mecze
15.08.26
super ligKasimpasa
Trabzonspor
1.48
0.95
3
10
17
9
2
0
1
1
0
1
1
0
1.48
0.95
3
10
17
9
2
0
R
08.08.26
Club Friendly GamesKasimpasa
Samsunspor
-
-
2
4
-
-
1
0
3
0
1
0
2
0
-
-
2
4
-
-
1
0
ZW
01.08.26
Club Friendly GamesKasimpasa
Hull City
-
-
3
4
12
16
0
2
1
1
0
0
1
1
-
-
3
4
12
16
0
2
R
24.07.26
Club Friendly GamesKasimpasa
Genclerbirligi
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
21.07.26
Club Friendly GamesKayserispor
Kasimpasa
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
19.07.26
Club Friendly GamesKayserispor
Kasimpasa
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
12.07.26
Club Friendly GamesKasimpasa
Istanbulspor AS
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
17.05.26
Super LigKasimpasa
Galatasaray
0.83
0.65
2
7
9
6
0
1
1
0
1
0
0
0
0.83
0.65
2
7
9
6
0
1
ZW
Mecze
15.08.26
super ligGenclerbirligi
Fenerbahce
0.66
3.01
1
12
7
10
0
1
2
1
1
1
1
0
0.66
3.01
1
12
7
10
0
1
ZW
05.08.26
Club Friendly GamesCorum
Genclerbirligi
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
02.08.26
Club Friendly GamesKocaelispor
Genclerbirligi
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
2
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
30.07.26
Club Friendly GamesGenclerbirligi
Kecioerenguecue
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
24.07.26
Club Friendly GamesKasimpasa
Genclerbirligi
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
20.07.26
Club Friendly GamesGenclerbirligi
Iran U23
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
12.07.26
Club Friendly GamesGenclerbirligi
76 Igdir Belediyespor
-
-
-
-
-
-
-
-
2
4
1
2
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
17.05.26
Super LigTrabzonspor
Genclerbirligi
0.96
1.67
5
3
13
14
1
1
0
3
0
1
0
2
0.96
1.67
5
3
13
14
1
1
ZW
Wyniki meczów
4 Zwycięstwa
4 Remisów
2 Pokonuje
40%
40%
20%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
40%
40%
Remisów
40%
30%
Pokonuje
20%
·10 meczów ·Genclerbirligi
6 Zwycięstwa
1 Remis
3 Porażek
60%
10%
30%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
60%
60%
Remisów
30%
20%
Pokonuje
10%
Wygrane bez strat
4
Porażki bez punktów
1
Wygrane comebacki
2
Powracające porażki
1
Statystyka goli
13
15
7
Gole w 1. Połowie5
6
Gole w 2 Połowie10
6
Zdobywali pierwszy punkt5
1
Nie zdobyła punktów1
Kasimpasa
38%
5
8%
1
8%
1
23%
3
8%
1
15%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Genclerbirligi
0%
0
0%
0
33%
5
20%
3
27%
4
20%
3
13
9
8
Gole w 1. Połowie6
5
Gole w 2 Połowie3
4
Tracili pierwszy punkt5
4
Nie traciłi4
Kasimpasa
31%
4
31%
4
31%
4
8%
1
8%
1
46%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Genclerbirligi
44%
4
11%
1
22%
2
33%
3
0%
0
56%
5
Średnia goli na mecz
2.4
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
5
Średni czas na gol
60'
Suma goli w meczu
Genclerbirligi
2.6
Cały mecz2.4
1.5
1. Połowa1.1
1.1
2. Połowa1.3
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
9
90%
1
10%
0.5
9
90%
1
10%
3
30%
7
70%
1.5
4
40%
6
60%
1
10%
9
90%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Kasimpasa - Genclerbirligi Statystyki meczów
Kasimpasa
Genclerbirligi
39.2%
42.6%
Faule
139
122
Rzuty rożne
29
29
Spalone
11
11
Żółte kartki
27
23
Czerwone kartki
4
0
Wyniki meczów
1:1
3 razy30%
1:0
2 razy20%
0:1
1 raz10%
2:0
1 raz10%
3:2
1 raz10%
1:0
2 razy20%
1:2
2 razy20%
0:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
0:3
1 raz10%
1
3 razy30%
2
4 razy40%
5
1 raz10%
4
1 raz10%
1 gol
2 goli
5 goli
3 goli
4 goli
1
3 razy30%
2
2 razy20%
5
1 raz10%
3
4 razy40%
Statystyki innych drużyn H2H
Primera C
Club Atletico Fenix
Central Cordoba de Rosario
31 sie
18:00
Zobacz statystyki
Liga FUTVE
Puerto Cabello
Academia Anzoategui
31 sie
23:30
Zobacz statystyki
FA Cup
Bunga Raya Damansara FC
Johor Darul Tazim
1 wrz
09:00
Zobacz statystyki
Puchar Słowacji
Tatran Oravske Vesele
Povazska Bystrica
2 wrz
14:30
Zobacz statystyki
2. HNL
Segesta
Kustosija
2 wrz
15:00
Zobacz statystyki
Premier League
Abo Qair Semads
Ittihad AL Sakandary
2 wrz
17:00
Zobacz statystyki