Den Bosch vs Lusail city fc Statystyki H2H

Head-to-Head

To będzie pierwszy mecz pomiędzy Den Bosch i Lusail city fc.

Den Bosch
Den Bosch
0 mecze
Lusail city fc
Lusail city fc
0 Zwycięstwa
0 Remisów
0 Porażek
0%
0%
0%
24.07.26
Club Friendly Games
Den Bosch
Den Bosch
Lusail city fc
Lusail city fc
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-

Porównanie ostatnich wyników

Den BoschHolandia
Lusail city fcKatar
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy

Den Bosch - Lusail city fc Ostatnie mecze

Den Bosch
Den Bosch
Mecze
28.08.26
Eerste Divisie
Den Bosch
Den Bosch
Vitesse Arnhem
Vitesse Arnhem
3.34
3.17
16
0
10
17
0
3
1
4
0
3
1
1
3.34
3.17
16
0
10
17
0
3
P
21.08.26
Eerste Divisie
Den Bosch
Den Bosch
Eindhoven
Eindhoven
2.52
0.91
6
1
9
11
1
0
5
2
3
1
2
1
2.52
0.91
6
1
9
11
1
0
ZW
14.08.26
Eerste Divisie
Heracles Almelo
Heracles Almelo
Den Bosch
Den Bosch
3.25
1.05
11
6
13
9
0
1
3
2
1
0
2
2
3.25
1.05
11
6
13
9
0
1
P
08.08.26
Eerste Divisie
Den Bosch
Den Bosch
Almere City
Almere City
1.36
1.82
7
5
10
8
0
1
1
1
0
0
1
1
1.36
1.82
7
5
10
8
0
1
R
31.07.26
Club Friendly Games
Den Bosch
Den Bosch
Al Faiha
Al Faiha
-
-
7
3
-
-
1
1
2
0
0
0
2
0
-
-
7
3
-
-
1
1
ZW
31.07.26
Club Friendly Games
Den Bosch
Den Bosch
VVCS
VVCS
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
R
24.07.26
Club Friendly Games
Den Bosch
Den Bosch
Lusail city fc
Lusail city fc
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
18.07.26
Club Friendly Games
Eindhoven
Eindhoven
Den Bosch
Den Bosch
-
-
5
6
-
-
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
5
6
-
-
1
2
R
11.07.26
Club Friendly Games
Den Bosch
Den Bosch
K.v.v. Quick Boys
K.v.v. Quick Boys
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
02.05.26
Eerste Divisie
Almere City
Almere City
Den Bosch
Den Bosch
-
-
6
7
6
7
1
0
3
0
1
0
2
0
-
-
6
7
6
7
1
0
P
Pokaż wszystko
Lusail city fc
Lusail city fc
Mecze
28.08.26
Stars League
Al Ahli Doha
Al Ahli Doha
Lusail city fc
Lusail city fc
-
-
6
5
12
12
2
3
3
3
1
2
2
1
-
-
6
5
12
12
2
3
R
20.08.26
Stars League
Al-Rayyan
Al-Rayyan
Lusail city fc
Lusail city fc
1
-
-
5
3
10
9
4
1
1
0
1
0
0
0
-
-
5
3
10
9
4
1
P
24.07.26
Club Friendly Games
Den Bosch
Den Bosch
Lusail city fc
Lusail city fc
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
18.07.26
Club Friendly Games
Dordrecht
Dordrecht
Lusail city fc
Lusail city fc
-
-
9
0
-
-
2
0
5
0
3
0
2
0
-
-
9
0
-
-
2
0
P
30.04.26
Druga Dywizja
Lusail city fc
Lusail city fc
1
Al Bidda SC
Al Bidda SC
-
-
2
5
-
-
5
1
1
2
1
0
0
2
-
-
2
5
-
-
5
1
P
25.04.26
Druga Dywizja
Markhiya
Markhiya
Lusail city fc
Lusail city fc
-
-
3
4
-
-
3
2
0
2
0
1
0
1
-
-
3
4
-
-
3
2
ZW
12.04.26
Druga Dywizja
Lusail city fc
Lusail city fc
Al Mesaimeer
Al Mesaimeer
-
-
3
6
-
-
2
0
3
0
3
0
0
0
-
-
3
6
-
-
2
0
ZW
05.04.26
Druga Dywizja
Lusail city fc
Lusail city fc
Al Kharaitiyat
Al Kharaitiyat
-
-
4
3
-
-
0
3
1
1
1
0
0
1
-
-
4
3
-
-
0
3
R
14.03.26
Druga Dywizja
Muaither SC
Muaither SC
Lusail city fc
Lusail city fc
1
-
-
6
3
-
-
4
1
2
2
0
0
2
2
-
-
6
3
-
-
4
1
R
08.02.26
Druga Dywizja
Al-Khor
Al-Khor
Lusail city fc
Lusail city fc
-
-
3
10
15
13
2
0
1
5
1
1
0
4
-
-
3
10
15
13
2
0
ZW
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

Den BoschDen Bosch· 10 meczów
1 Zwycięstwa
3 Remisów
6 Pokonuje
10%
30%
60%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
10%
20%
Remisów
40%
40%
Pokonuje
50%
·10 meczów ·Lusail city fcLusail city fc
3 Zwycięstwa
3 Remisów
4 Porażek
30%
30%
40%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
30%
20%
Remisów
40%
30%
Pokonuje
30%
Wygrane bez strat
0
2
Porażki bez punktów
1
2
Wygrane comebacki
1
1
Powracające porażki
2
1

Statystyka goli

16
Zdobyte
18
Zdobyte
7
Gole w 1. Połowie
9
9
Gole w 2 Połowie
9
5
Zdobywali pierwszy punkt
5
1
Nie zdobyła punktów
2
Den Bosch
19%
3
13%
2
13%
2
25%
4
13%
2
19%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lusail city fc
17%
3
6%
1
28%
5
6%
1
17%
3
28%
5
25
Stracone
13
Stracone
7
Gole w 1. Połowie
6
18
Gole w 2 Połowie
7
5
Tracili pierwszy punkt
5
0
Nie traciłi
2
Den Bosch
8%
2
8%
2
16%
4
20%
5
24%
6
40%
10
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lusail city fc
38%
5
15%
2
23%
3
31%
4
46%
6
38%
5
Średnia goli na mecz
4.1
3.1
Śr. minuta pierwszego gola
5'
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
6
9
Średni czas na gol
56'
50'

Suma goli w meczu

Den BoschDen Bosch
Średnia liczba goli
Lusail city fcLusail city fc
4.1
Cały mecz
3.1
1.4
1. Połowa
1.5
2.7
2. Połowa
1.6

Indywidualna liczba goli

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

Den Bosch - Lusail city fc Statystyki meczów

Faule
-
-
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
63
StatisticsChartSlim-left
46
Spalone
-
-
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
6
StatisticsChartSlim-left
16
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
3

Wyniki meczów

Den Bosch
Dokładny wynik
Lusail city fc
1:1
3 razy
30%
1:3
1 raz
10%
1:4
1 raz
10%
2:3
1 raz
10%
3:0
1 raz
10%
1:2
2 razy
20%
0:1
1 raz
10%
0:2
1 raz
10%
1:0
1 raz
10%
1:1
1 raz
10%
Den Bosch
Dokładna suma goli
Lusail city fc
2
3 razy
30%
3
1 raz
10%
6
1 raz
10%
4
1 raz
10%
5
3 razy
30%
2 goli
3 goli
6 goli
4 goli
5 goli
2
2 razy
20%
3
3 razy
30%
6
2 razy
20%
4
1 raz
10%