Lugano vs Young Boys Statystyki H2H

Head-to-Head

Lugano
Lugano
47 mecze
Young Boys
Young Boys
11 Zwycięstwa
10 Remisów
26 Zwycięstwa
23%
21%
55%
Lugano
1. Połowa
Young Boys
11 Zwycięstwa
20 Remisów
16 Zwycięstwa
23%
43%
34%
Lugano
2. Połowa
Young Boys
10 Zwycięstwa
12 Remisów
25 Zwycięstwa
21%
26%
53%
03.05.26
Super League
Lugano
Lugano
Young Boys
Young Boys
-
-
7
2
7
13
1
4
1
0
0
0
1
0
-
-
7
2
7
13
1
4
22.03.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Lugano
Lugano
-
-
6
4
8
16
1
3
1
1
1
0
0
1
-
-
6
4
8
16
1
3
21.12.25
Super League
Lugano
Lugano
Young Boys
Young Boys
1
2.61
0.76
2
5
8
10
3
2
3
0
2
0
1
0
2.61
0.76
2
5
8
10
3
2
31.08.25
Super League
Young Boys
Young Boys
Lugano
Lugano
2.8
1.08
6
4
13
11
0
2
3
1
1
1
2
0
2.8
1.08
6
4
13
11
0
2
24.05.25
Super League
Lugano
Lugano
Young Boys
Young Boys
0.83
0.61
3
1
6
17
1
0
1
1
0
0
1
1
0.83
0.61
3
1
6
17
1
0

Goli

Suma bramek
136
StatisticsChartSlim-left
47
StatisticsChartSlim-left
89
Total meczy
27
Powyżej - 57%
20
43% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.89
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1.89
Średni czas na gol
31'
StatisticsChartSlim-left
90'
StatisticsChartSlim-left
47'
Lugano
9
0-15'
8
16-30'
4
31-45'
10
0-15'
11
16-30'
13
31-45'
HT
7
46-60'
4
61-75'
13
76-90'
16
46-60'
15
61-75'
21
76-90'
Young Boys

Statystyki meczów

Żółte kartki
Razem: 190
4.04
StatisticsChartSlim-left
105
StatisticsChartSlim-left
85
Czerwone kartki
Razem: 6
0.13
StatisticsChartSlim-left
5
StatisticsChartSlim-left
1

Porównanie ostatnich wyników

LuganoSzwajcaria
Young BoysSzwajcaria
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy

Lugano - Young Boys Ostatnie mecze

Lugano
Lugano
Mecze
06.09.26
Super League
Basel 1893
Basel 1893
Lugano
Lugano
0.45
1.74
1
7
13
9
1
5
1
3
0
0
1
3
0.45
1.74
1
7
13
9
1
5
ZW
03.09.26
Super League
Lugano
Lugano
Servette Geneva
Servette Geneva
2.01
1.75
11
3
11
10
2
2
1
0
0
0
1
0
2.01
1.75
11
3
11
10
2
2
ZW
30.08.26
Super League
Sion
Sion
Lugano
Lugano
2.36
1.07
8
5
9
22
0
3
1
2
0
1
1
1
2.36
1.07
8
5
9
22
0
3
ZW
27.08.26
UECL
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Lugano
Lugano
1
2.54
0.69
6
4
12
10
1
4
1
1
0
0
1
1
2.54
0.69
6
4
12
10
1
4
R
20.08.26
UECL
Lugano
Lugano
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
2.07
1.57
0
4
17
15
0
0
2
1
1
0
1
1
2.07
1.57
0
4
17
15
0
0
ZW
16.08.26
Schweizer Cup
Vader lattice Keogh
Vader lattice Keogh
Lugano
Lugano
-
-
1
8
7
12
1
1
1
10
0
5
1
5
-
-
1
8
7
12
1
1
ZW
13.08.26
UECL
NSI Runavik
NSI Runavik
Lugano
Lugano
1.18
2.48
5
3
14
14
1
0
2
2
1
0
1
2
1.18
2.48
5
3
14
14
1
0
R
09.08.26
Super League
Lugano
Lugano
Zurych
Zurych
2.34
0.97
5
2
12
14
0
3
5
0
2
0
3
0
2.34
0.97
5
2
12
14
0
3
ZW
06.08.26
UECL
Lugano
Lugano
NSI Runavik
NSI Runavik
3.05
0.68
15
3
16
3
0
0
2
0
1
0
1
0
3.05
0.68
15
3
16
3
0
0
ZW
02.08.26
Super League
Grasshoppers Zurych
Grasshoppers Zurych
Lugano
Lugano
1.81
1.52
3
4
11
4
2
0
1
4
1
0
0
4
1.81
1.52
3
4
11
4
2
0
ZW
Pokaż wszystko
Young Boys
Young Boys
Mecze
05.09.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Luzern
Luzern
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
3
3
1
0
2
3
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
R
01.09.26
Super League
Zurych
Zurych
Young Boys
Young Boys
2.26
1.58
3
3
6
13
1
3
2
4
1
2
1
2
2.26
1.58
3
3
6
13
1
3
ZW
29.08.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Basel 1893
Basel 1893
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
3
3
3
2
0
1
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
R
23.08.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Vaduz
Vaduz
2.09
1.69
6
4
12
11
0
4
4
2
2
2
2
0
2.09
1.69
6
4
12
11
0
4
ZW
15.08.26
Schweizer Cup
Littau
Littau
Young Boys
Young Boys
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
08.08.26
Super League
Lausanne-Sports
Lausanne-Sports
Young Boys
Young Boys
1
1.33
1.12
3
2
14
13
3
3
2
2
0
0
2
2
1.33
1.12
3
2
14
13
3
3
R
01.08.26
Super League
Thun
Thun
Young Boys
Young Boys
0.58
3.61
4
5
15
15
1
1
0
6
0
3
0
3
0.58
3.61
4
5
15
15
1
1
ZW
26.07.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Sion
Sion
2.28
1.89
6
4
18
9
1
2
4
2
2
1
2
1
2.28
1.89
6
4
18
9
1
2
ZW
18.07.26
Club Friendly Games
Young Boys
Young Boys
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
-
-
-
-
-
-
5
0
1
0
4
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
18.07.26
Club Friendly Games
Young Boys
Young Boys
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
-
-
-
-
-
-
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

LuganoLugano· 10 meczów
8 Zwycięstwa
2 Remisów
0 Pokonuje
80%
20%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
70%
30%
Remisów
30%
20%
Pokonuje
0%
·10 meczów ·Young BoysYoung Boys
6 Zwycięstwa
4 Remisów
0 Porażek
60%
40%
1 połowa
2 połowa
70%
Zwycięstwa
60%
30%
Remisów
20%
0%
Pokonuje
20%
Wygrane bez strat
3
2
Porażki bez punktów
0
0
Wygrane comebacki
2
2
Powracające porażki
0
0

Statystyka goli

32
Zdobyte
41
Zdobyte
10
Gole w 1. Połowie
18
22
Gole w 2 Połowie
23
6
Zdobywali pierwszy punkt
8
0
Nie zdobyła punktów
0
Lugano
16%
5
9%
3
6%
2
19%
6
13%
4
38%
12
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Young Boys
17%
7
12%
5
15%
6
17%
7
24%
10
15%
6
8
Stracone
20
Stracone
2
Gole w 1. Połowie
9
6
Gole w 2 Połowie
11
4
Tracili pierwszy punkt
2
3
Nie traciłi
2
Lugano
50%
4
38%
3
13%
1
100%
8
75%
6
100%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Young Boys
35%
7
20%
4
35%
7
40%
8
45%
9
45%
9
Średnia goli na mecz
4
6.1
Śr. minuta pierwszego gola
0'
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
8
7
Średni czas na gol
28'
22'

Suma goli w meczu

LuganoLugano
Średnia liczba goli
Young BoysYoung Boys
4
Cały mecz
6.1
1.2
1. Połowa
2.7
2.8
2. Połowa
3.4

Indywidualna liczba goli

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
10
100%
MiddleLogo
0
0
0.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
8
80%
MiddleLogo
2
20%
1.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
2.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
3.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
4.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%

Lugano - Young Boys Statystyki meczów

Lugano
Young Boys
55.4%
Kontrola piłki
50.6%
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
14
StatisticsChartSlim-left
18
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1

Wyniki meczów

Lugano
Dokładny wynik
Young Boys
1:0
1 raz
10%
1:1
1 raz
10%
1:10
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
1:3
1 raz
10%
3:3
3 razy
30%
4:2
2 razy
20%
0:4
1 raz
10%
0:6
1 raz
10%
2:2
1 raz
10%
Lugano
Dokładna suma goli
Young Boys
4
2 razy
20%
11
1 raz
10%
2
2 razy
20%
3
2 razy
20%
4 goli
11 goli
6 goli
2 goli
3 goli
4
2 razy
20%
11
1 raz
10%
6
7 razy
70%