Kisvarda vs MTK Typy 24 stycznia 2026

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Kisvarda i MTK Budapeszt. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 14:00 24 stycznia. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Várkert Sportpálya w mieście Kisvarda. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 28 września 2025 i zakończył się wynikiem 4:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - MTK Budapeszt):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzutów rożnych: 3 vs 8;
    • fauli: 13 vs 11;
    • żółtych kartek: 3 vs 3;
    • strzałów celnych: 3 vs 2.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Kisvarda i MTK Budapeszt:

    • rozegrane 19 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 12, gości - 3, remisów - 4;
    • liczba goli - 30 kontra 17;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.21, w 2. połowie - 1.26;
    • średnia suma goli w meczu - 2.47.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Kisvarda - MTK

    57%
    12 Zwycięstwa
    19%
    4 Remisów
    24%
    5 Zwycięstwa
    Razem gier
    21
    Suma bramek
    2.62
    Obie drużyny zdobyły punkty
    48%
    1.57
    Średnia liczba goli
    1.05
    1.76
    Żółte kartki
    1.29
    Ostatnie mecze
    18.04.26
    Premier league
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    Kisvarda
    Kisvarda
    -
    -
    5
    7
    7
    9
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    7
    7
    9
    1
    1
    24.01.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    -
    -
    11
    4
    12
    7
    1
    0
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    -
    -
    11
    4
    12
    7
    1
    0
    28.09.25
    Premier league
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    Kisvarda
    Kisvarda
    1.22
    0.82
    3
    8
    13
    11
    3
    3
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    1.22
    0.82
    3
    8
    13
    11
    3
    3
    02.04.24
    Hungary Cup
    Kisvarda
    Kisvarda
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    -
    -
    8
    9
    -
    -
    2
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    -
    -
    8
    9
    -
    -
    2
    1
    17.03.24
    Premier league
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    Kisvarda
    Kisvarda
    -
    -
    1
    9
    -
    -
    1
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    1
    9
    -
    -
    1
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Kisvarda Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Premier league, drużyna Kisvarda wzięła udział w 18 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 8 wygrane,
    • 7 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie Kisvarda zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier league, z wynikiem 47% wygranych oraz 35% porażek.

    ⚽️W sezonie Kisvarda zdobyła łącznie 22 goli. W obronie, drużyna Kisvarda w sezonie puściła 28 bramek.

    Wyniki meczów: Kisvarda

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    -
    -
    8
    3
    15
    10
    2
    4
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    8
    3
    15
    10
    2
    4
    R
    23.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    1
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    1
    -
    -
    9
    6
    13
    12
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    6
    13
    12
    2
    0
    R
    15.08.26
    Premier league
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    Kisvarda
    Kisvarda
    -
    -
    5
    2
    14
    12
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    2
    14
    12
    3
    2
    P
    08.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    Ujpest
    Ujpest
    -
    -
    6
    4
    19
    12
    2
    0
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    -
    -
    6
    4
    19
    12
    2
    0
    P
    31.07.26
    Premier league
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    1
    Kisvarda
    Kisvarda
    -
    -
    7
    5
    12
    14
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    7
    5
    12
    14
    1
    2
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    MTK Budapeszt Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Premier league, drużyna MTK Budapeszt wzięła udział w 18 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 6 wygrane,
    • 9 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie MTK Budapeszt zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier league, z wynikiem 35% wygranych oraz 47% porażek.

    ⚽W sezonie MTK Budapeszt zdobyła łącznie 33 goli. W obronie w sezonie puściła 34 bramek.

    Wyniki meczów: MTK Budapeszt

    Ostatnie mecze
    28.08.26
    Premier league
    Debreczyn VSC
    Debreczyn VSC
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    -
    -
    15
    3
    11
    7
    3
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    15
    3
    11
    7
    3
    3
    R
    22.08.26
    Premier league
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    -
    -
    4
    5
    10
    15
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    5
    10
    15
    3
    2
    ZW
    15.08.26
    Premier league
    Ujpest
    Ujpest
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    -
    -
    5
    4
    14
    17
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    14
    17
    2
    1
    R
    07.08.26
    Premier league
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    -
    -
    8
    4
    10
    20
    2
    4
    2
    3
    0
    2
    2
    1
    -
    -
    8
    4
    10
    20
    2
    4
    P
    01.08.26
    Premier league
    Budapeszt Honved
    Budapeszt Honved
    1
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    -
    -
    4
    3
    14
    14
    1
    2
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    -
    -
    4
    3
    14
    14
    1
    2
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 19;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 5; dla gości (na wyjeździe) - 1; liczba remisów - 2;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.21;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.74, goście - 0.47.

    Statystyki 1. połowy: Kisvarda (u siebie) vs MTK Budapeszt (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 8;
    • zwycięstw: 1 (12.5%) vs 1 (12.5%);
    • porażek: 2 (25%) vs 6 (75%);
    • remisów: 5 (62.5%) vs 1 (12.5%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.88 vs 1.13;
    • średnia liczba straconych goli: 1.13 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 1 vs 4;
    • porażek: 3 vs 5;
    • remisów: 6 vs 1;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.4 (strzelone - 0.5, stracone - 0.9) vs 1.6 (strzelone - 0.8, stracone - 0.8).
    Trendy
    • MTK Budapeszt stracony gol w pierwszej połowie w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Premier league).
    👉Prognoza: 1. połowa, Kisvarda zdobędzie bramkę (kursy: 1.8)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 19;
    • zwycięstwa gospodarzy - 12, zwycięstwa gości - 3, remisy - 4.

    Statystyki: Kisvarda vs MTK Budapeszt

    • rozegranych meczów w turnieju: 18 vs 18;
    • zwycięstw: 8 vs 6;
    • procent zwycięstw: 47% vs 35%;
    • porażek: 6 vs 8;
    • remisów: 3 vs 3.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 5 vs 3;
    • porażek: 3 vs 5;
    • remisów: 2 vs 2.
    Trendy
    • Kisvarda nie przegrał w 7 z ostatnich 8 meczów w domu przeciwko MTK Budapeszt.
    • MTK Budapeszt nie wygrał w 13 z ostatnich 14 meczów na wyjeździe (Premier league).
    • MTK Budapeszt nie wygrał w ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: Kisvarda nie przegra (kursy: 1.3)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.58, goście - 0.89;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.47;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 8; na boisku drużyny gospodarzy - 4.

    Statystyki: Kisvarda kontra MTK Budapeszt

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.94 kontra 3.94;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.29 kontra 1.94;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.65 kontra 0.76;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.65 kontra 1.18;
    • Kisvarda: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.63;
    • MTK Budapeszt: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.88;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.5 (w domu - 2) kontra 2 (na wyjeździe - 0.67).
    Trendy
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów MTK Budapeszt.
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (2,5) (kursy: 1.75)

    Prognoza na rzuty rożne

    Kisvarda: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.12; na własnym boisku - 4.63;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.4; na własnym boisku - 4.

    MTK Budapeszt: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.12, na wyjeździe - 4.38;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.8; na wyjeździe - 3.5.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (7,5) (kursy: 1.75)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 19;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 8 razy;
    • na boisku gospodarzy - 4 razy.

    Statystyki: Kisvarda kontra MTK Budapeszt

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 18 vs 18 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 7 vs 11 ;
    • liczba OC dla zespołu Kisvarda na własnym boisku - 4 (50%) ;
    • liczba OC dla zespołu MTK Budapeszt na wyjeździe - 6 (75%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 3 vs 7 ;
    • OC dla zespołu Kisvarda na własnym boisku - 2 (40%) ;
    • OC dla zespołu MTK Budapeszt na wyjeździe - 4 (67%).
    Trendy
    • MTK Budapeszt zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Premier league).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.57)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (13/106, 12.3%);
    • Kisvarda u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:0 , 0:1 , 1:0 , 1:5 , 2:1 , 3:0 , 3:2 , 3:3 (1/8, 12.5%);
    • MTK Budapeszt na wyjeździe najczęściej gra: 1:1 , 3:1 (2/8, 25%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:1 - 11.02% (kursy 6.5)
    2:1 - 8.22% (kursy 8.5)
    1:2 - 7.26% (kursy 9.5)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów MTK Budapeszt.

    Total bramek Powyżej (2,5)
    Everygame
    Postaw zakład-161
    Opublikowany: 22.01.2026, 14:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Kisvarda - MTK Budapeszt

    Kisvarda wygrał:
    kisvarda-fcmtk-budapest-fcw 7 z ostatnich 8 meczów w domu przeciwko MTK Budapest.
    Kisvarda Zwycięstwo
    Bovada
    -105
    MTK Budapest przegrał pierwszą połowę:
    mtk-budapest-fcw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Premier league).
    1. Połowa Kisvarda Zwycięstwo
    Bovada
    +155
    MTK Budapest przegrał drugą połowę:
    mtk-budapest-fcw ostatnich 5 meczów.
    2. Połowa Kisvarda Zwycięstwo
    Everygame
    +125
    Kisvarda nie przegrał:
    kisvarda-fcmtk-budapest-fcw 7 z ostatnich 8 meczów w domu przeciwko MTK Budapest.
    MTK Budapest nie wygrał:
    mtk-budapest-fcw 13 z ostatnich 14 meczów na wyjeździe (Premier league).
    mtk-budapest-fcw ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    Kisvarda nie przegra
    Everygame
    -357
    Wyświetl więcej faktów

    Kisvarda - MTK Budapeszt Pozycja w tabeli

    NB I 25/26
    gZWRPRPPStan
    7.
    Ujpest
    Ujpest
    331171548-5740
    8.
    Kisvarda FC
    Kisvarda FC
    331171536-4940
    9.
    Nyiregyhaza Spartacus
    Nyiregyhaza Spartacus
    3310101347-5740
    10.
    MTK Budapeszt
    MTK Budapeszt
    339111355-6238
    11.
    Diosgyor VTK
    Diosgyor VTK
    336101739-6528

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    1 - Zwycięstwa
    3 - Remisów
    6 - Porażek
    Zwycięstwa - 3
    Remisów - 6
    Porażka - 1
    10 meczów
    Zdobyte - 10
    Stracone - 15
    -5
    +4
    18 - Zdobyte
    14 - Stracone
    1
    Zwycięstwa
    3
    3
    Remisów
    6
    6
    Porażek
    1
    Różnica w piłce
    10
    Zdobyte
    18
    15
    Stracone
    14
    2.5
    Średnia suma goli w meczu
    3.2
    1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.8
    1.5
    Średnio gole stracone na mecz
    1.4
    7
    Obie drużyny zdobyły punkty
    8
    90'
    Minuty / strzelony gol
    50'
    Zobacz wszystkie statystyki