Newcastle Jets vs Perth Glory Typy 23 listopada 2025

    🔊Jak warunki pogodowe i stan boiska wpłyną na grę? Dzisiaj spotykają się drużyny Newcastle United Jets i Perth Glory. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na 06:00. Mecz turnieju A-League odbędzie się w mieście Newcastle na stadionie McDonald Jones Stadium. Kursy na zwycięstwa drużyn zostały ustalone przez bukmacherów na i , odpowiednio, a drużyna Newcastle United Jets jest faworytem meczu.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 25 stycznia 2025 i zakończył się wynikiem 2:2. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Newcastle United Jets):

    • procent posiadania piłki: 58% vs 42%;
    • rzutów rożnych: 9 vs 1;
    • fauli: 7 vs 5;
    • żółtych kartek: 0 vs 1;
    • strzałów celnych: 6 vs 7.

    📊 Analiza poprzednich oficjalnych meczów między drużynami Newcastle United Jets i Perth Glory:

    • rozegrane mecze 46;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 10, gości - 20, remisów - 16;
    • liczba goli (gospodarze/goście) - 64 kontra 78;
    • średnia liczba goli w meczu - 3.09.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Newcastle Jets - Perth Glory

    23%
    11 Zwycięstwa
    33%
    16 Remisów
    44%
    21 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    48
    Śr. goli na mecz
    3.1
    Obie drużyny strzeliły gola
    65%
    1.42
    Średnia liczba goli
    1.69
    1.56
    Żółte kartki
    1.77
    Ostatnie mecze
    13.02.26
    A-League
    Perth Glory
    Perth Glory
    1
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    1.2
    1.99
    5
    5
    8
    10
    2
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    1.2
    1.99
    5
    5
    8
    10
    2
    1
    23.11.25
    A-League
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    Perth Glory
    Perth Glory
    1.46
    1.47
    5
    2
    13
    9
    1
    5
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.46
    1.47
    5
    2
    13
    9
    1
    5
    25.01.25
    A-League
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    Perth Glory
    Perth Glory
    2.47
    1.67
    9
    1
    7
    5
    0
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.47
    1.67
    9
    1
    7
    5
    0
    1
    14.12.24
    A-League
    Perth Glory
    Perth Glory
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    0.92
    2.27
    5
    5
    8
    12
    3
    1
    0
    4
    0
    3
    0
    1
    0.92
    2.27
    5
    5
    8
    12
    3
    1
    09.03.24
    A-League
    Perth Glory
    Perth Glory
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    -
    -
    4
    8
    13
    10
    1
    0
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    4
    8
    13
    10
    1
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Newcastle United Jets Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 9 listopada 2025 w ramach turnieju A-League (gospodarze - Brisbane Roar, goście - Newcastle United Jets). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Newcastle United Jets vs Brisbane Roar):

    • procent posiadania piłki: 55% vs 45%;
    • rzuty rożne: 8 vs 7;
    • faule: 8 vs 16;
    • żółte kartki: 2 vs 5;
    • strzały celne: 1 vs 4.
    🏆W trakcie sezonu A-League, drużyna Newcastle United Jets wzięła udział w 4 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 1 wygrane,
    • 3 porażki,
    • 0 remisy.

    📈Aktualnie Newcastle United Jets zajmuje średnią pozycję w tabeli A-League, z wynikiem 25% wygranych oraz 75% porażek.

    ⚽️W sezonie Newcastle United Jets zdobyła łącznie 8 goli. W obronie, drużyna Newcastle United Jets w sezonie puściła 12 bramek.

    Wyniki meczów: Newcastle United Jets

    Ostatnie mecze
    31.10.26
    A-League
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    Wellington Phoenix
    Wellington Phoenix
    1.72
    1.3
    8
    2
    8
    11
    0
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    1.72
    1.3
    8
    2
    8
    11
    0
    1
    P
    27.10.26
    AFC Champions League
    Kyoto Sanga
    Kyoto Sanga
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    -
    -
    11
    3
    8
    12
    2
    3
    5
    2
    1
    2
    4
    0
    -
    -
    11
    3
    8
    12
    2
    3
    P
    24.10.26
    A-League
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    Macarthur
    Macarthur
    1.51
    0.74
    7
    5
    16
    8
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.51
    0.74
    7
    5
    16
    8
    2
    1
    R
    17.10.26
    A-League
    Central Coast Mariners
    Central Coast Mariners
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    1.51
    1.06
    2
    9
    8
    14
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.51
    1.06
    2
    9
    8
    14
    3
    2
    R
    13.10.26
    AFC Champions League
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    Gamba Osaka
    Gamba Osaka
    -
    -
    5
    6
    11
    9
    2
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    5
    6
    11
    9
    2
    2
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Perth Glory Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 7 listopada 2025 w ramach turnieju A-League (gospodarze - Perth Glory, goście - Central Coast Mariners). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Perth Glory vs Central Coast Mariners):

    • procent posiadania piłki: 56% vs 44%;
    • rzuty rożne: 8 vs 3;
    • faule: 14 vs 11;
    • żółte kartki: 2 vs 3;
    • strzały celne: 4 vs 4.
    🏆W trakcie sezonu A-League, drużyna Perth Glory wzięła udział w 4 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 0 wygrane,
    • 3 porażki,
    • 1 remisy.

    📈Aktualnie Perth Glory zajmuje średnią pozycję w tabeli A-League, z wynikiem 0% wygranych oraz 75% porażek.

    ⚽W sezonie Perth Glory zdobyła łącznie 2 goli. W obronie w sezonie puściła 9 bramek.

    Wyniki meczów: Perth Glory

    Ostatnie mecze
    01.11.26
    A-League
    Perth Glory
    Perth Glory
    Adelaide United
    Adelaide United
    2.92
    0.7
    4
    6
    15
    12
    0
    2
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    2.92
    0.7
    4
    6
    15
    12
    0
    2
    Z
    23.10.26
    A-League
    Brisbane Roar
    Brisbane Roar
    Perth Glory
    Perth Glory
    1.57
    0.79
    5
    2
    16
    7
    4
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    1.57
    0.79
    5
    2
    16
    7
    4
    1
    P
    17.10.26
    A-League
    Macarthur
    Macarthur
    Perth Glory
    Perth Glory
    1.42
    1.18
    4
    2
    11
    19
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    1.42
    1.18
    4
    2
    11
    19
    3
    1
    P
    03.10.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Perth Glory
    Perth Glory
    Adelaide United
    Adelaide United
    -
    -
    8
    1
    18
    7
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    8
    1
    18
    7
    1
    1
    P
    27.09.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Perth Glory
    Perth Glory
    Adelaide United
    Adelaide United
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Statystyki w 1. połowie: Newcastle United Jets (u siebie) vs Perth Glory (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 2 vs 1;
    • liczba zwycięstw: 1 (50%) vs 0 (0%);
    • liczba porażek: 0 (0%) vs 1 (100%);
    • liczba remisów: 1 (50%) vs 0 (0%);
    • średnia liczba zdobytych bramek: 3 vs 2;
    • średnia liczba straconych bramek: 1 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • liczba zwycięstw: 4 vs 3;
    • liczba porażek: 2 vs 5;
    • liczba remisów: 4 vs 2;
    • średni wynik 1. połowy: 2 (zdobyte - 1.2, stracone - 0.8) vs 1.4 (zdobyte - 0.5, stracone - 0.9).
    Trendy
    • Newcastle United Jets zdobył bramkę w pierwszej połowie w ostatnich 6 meczów przeciwko Perth Glory (A-League).
    • Newcastle United Jets zdobył bramkę w pierwszej połowie w 8 z ostatnich 9 meczów.
    👉Prognoza: 1. połowa, Newcastle United Jets zdobędzie bramkę (kursy: 1.52)

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 46;
    • zwycięstwa gospodarzy - 10, zwycięstwa gości - 20, remisy - 16.

    Statystyki: Newcastle United Jets vs Perth Glory

    • rozegranych meczów w turnieju: 4 vs 4;
    • zwycięstw: 1 vs 0;
    • procent zwycięstw: 25% vs 0%;
    • porażek: 3 vs 3;
    • remisów: 0 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 6 vs 3;
    • porażek: 3 vs 6;
    • remisów: 1 vs 1.
    Trendy
    • Perth Glory przegrał w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (A-League).
    👉Prognoza: Newcastle United Jets Zwycięstwo (kursy: 1.9)

    Typ na liczbę goli

    H2H

    • gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.39, goście - 1.7;
    • średnia powyżej/poniżej goli w bezpośrednich meczach - 3.09;
    • obie drużyny strzeliły: ogółem - 29; na boisku drużyny gospodarzy - 18.
    Trendy
    • Newcastle United Jets zdobył więcej niż 1.5 bramek w ostatnich 10 meczów przeciwko Perth Glory.
    • Newcastle United Jets zdobył więcej niż 1.5 bramek w ostatnich 9 meczów przeciwko Perth Glory (A-League).
    • Newcastle United Jets zdobył więcej niż 1.5 bramek w ostatnich 6 meczów w domu przeciwko Perth Glory.
    • Newcastle United Jets zdobył więcej niż 1.5 bramek w ostatnich 5 meczów w domu przeciwko Perth Glory (A-League).
    👉Prognoza: Newcastle United Jets Total bramek Powyżej (1,5) (kursy: 1.57)

    Typ na rzuty rożne

    Newcastle United Jets: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.5; na własnym boisku - 3.5;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 6.4; na własnym boisku - 6.

    Perth Glory: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.75, na wyjeździe - 2;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.9; na wyjeździe - 3.4.
    Trendy
    • Perth Glory zdobył mniej niż 5.5 rzutów rożnych w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe przeciwko Newcastle United Jets.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Perth Glory Total poniżej (5,5) (kursy: 1.39)

    Typ na żółte kartki

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 3.18 (1.59 dla gospodarzy i 1.59 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 3.44 (1.59 dla gospodarzy i 1.85 dla gości).

    Newcastle United Jets: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1; na własnym boisku - 0;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 1.7; na własnym boisku - 1.5.

    Perth Glory: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.5, na wyjeździe - 2;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.2; na wyjeździe - 1.4.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (3,5) (kursy: 1.65)

    Typ na obie drużyny strzelą gola

    H2H:

    • liczba spotkań - 46;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 29 razy;
    • na boisku gospodarzy - 18 razy.

    Statystyki: Newcastle United Jets kontra Perth Glory

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 4 vs 4 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 3 vs 1 ;
    • liczba OC dla zespołu Newcastle United Jets na własnym boisku - 2 (100%) ;
    • liczba OC dla zespołu Perth Glory na wyjeździe - 0 (0%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 7 vs 5 ;
    • OC dla zespołu Newcastle United Jets na własnym boisku - 3 (75%) ;
    • OC dla zespołu Perth Glory na wyjeździe - 2 (40%).
    Trendy
    • Newcastle United Jets zdobył i stracił bramki w ostatnich 11 meczów w domu przeciwko Perth Glory.
    • Newcastle United Jets zdobył i stracił bramki w ostatnich 10 meczów w domu przeciwko Perth Glory (A-League).
    • Newcastle United Jets zdobył i stracił bramki w 9 z ostatnich 10 meczów przeciwko Perth Glory.
    • Newcastle United Jets zdobył i stracił bramki w 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Perth Glory (A-League).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kursy: 1.38)

    Typ na dokładny wynik

    Trendy
    • Newcastle United Jets remisuje 2:2 w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Perth Glory (A-League).
    • Newcastle United Jets remisuje 2:2 w ostatnich 3 meczów w domu przeciwko Perth Glory (A-League).

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Powyżej 3.5 strzelonych goli w ostatnich 7 meczów Newcastle United Jets przeciwko Perth Glory (A-League).

    Total bramek Powyżej (3,5)
    Bovada
    Postaw zakład+100
    Opublikowany: 21.11.2025, 06:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Newcastle United Jets - Perth Glory

    Newcastle Jets zremisował:
    newcastle-united-jets-fcperth-glory-fcw 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Perth Glory (A-League).
    Remis
    Bovada
    +320
    Perth Glory przegrał:
    perth-glory-fcw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (A-League).
    Newcastle United Jets Zwycięstwo
    Everygame
    -111
    Newcastle Jets nie przegrał:
    newcastle-united-jets-fcperth-glory-fcw ostatnich 13 meczów przeciwko Perth Glory.
    newcastle-united-jets-fcperth-glory-fcw ostatnich 12 meczów przeciwko Perth Glory (A-League).
    newcastle-united-jets-fcperth-glory-fcw ostatnich 11 meczów w domu przeciwko Perth Glory.
    newcastle-united-jets-fcperth-glory-fcw ostatnich 10 meczów w domu przeciwko Perth Glory (A-League).
    Perth Glory nie wygrał:
    perth-glory-fcw 15 z ostatnich 17 meczów (A-League).
    perth-glory-fcw 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (A-League).
    Newcastle United Jets nie przegra
    Everygame
    -323
    Newcastle Jets zdobył mniej niż 2.5 bramek:
    newcastle-united-jets-fcperth-glory-fcw 23 z ostatnich 25 meczów w domu przeciwko Perth Glory.
    newcastle-united-jets-fcperth-glory-fcw 21 z ostatnich 22 meczów w domu przeciwko Perth Glory (A-League).
    newcastle-united-jets-fcperth-glory-fcw 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Perth Glory (A-League).
    newcastle-united-jets-fcw 6 z ostatnich 7 meczów (A-League).
    Newcastle United Jets Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    -222
    Wyświetl więcej faktów

    Newcastle United Jets - Perth Glory Pozycja w tabeli

    A-League 25/26
    MZRPGPktForma
    1.
    Newcastle United Jets
    Newcastle United Jets
    26153855-3948
    2.
    Adelaide United
    Adelaide United
    26127746-3643
    3.
    Auckland FC
    Auckland FC
    26119642-2942
    9.
    Central Coast Mariners
    Central Coast Mariners
    26881035-4232
    10.
    Perth Glory
    Perth Glory
    26871132-3931
    11.
    Brisbane Roar
    Brisbane Roar
    26681227-3626

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    1 - Zwycięstwa
    3 - Remisów
    6 - Porażek
    Zwycięstwa - 3
    Remisów - 3
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 15
    Stracone - 26
    -11
    +3
    15 - Zdobyte
    12 - Stracone
    1
    Zwycięstwa
    3
    3
    Remisów
    3
    6
    Porażek
    4
    Różnica bramek
    15
    Zdobyte
    15
    26
    Stracone
    12
    4.1
    Średnia suma goli w meczu
    2.7
    1.5
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.5
    2.6
    Średnio gole stracone na mecz
    1.2
    8
    Obie drużyny strzeliły gola
    7
    62'
    Minuty / strzelony gol
    62'
    Zobacz wszystkie statystyki