W. całk.:
8:2
1. spotkanie
Sport Boys
2:5
Alianza Atletico
Alianza Atletico vs Sport Boys Wynik & Statystyki Meczu
Statystyki gry Alianza Atletico vs Sport Boys Association
Wydarzenia meczowe
Kluczowe statystyki
43%
Posiadanie piłki
57%
1
Rzuty rożne
2
0
Żółte kartki
1
0
Czerwone kartki
1
5
Zmiany
3
Strzały
2
Strzały celne
4
Początek meczu
Przerwa
Alianza Atletico 1:0 Sport Boys Association
46'
valentin robaldo
Zmiana: Jairo Molina
46'
D. Chilo
Zmiana: Christian·Valladolid
46'
Adrian Santana
Zmiana: A. Valiente
63'
64'
Jostin Alarcon
Zmiana: Liza Percy
64'
Luis Peralta
Zmiana: Miguel Trauco
74'
2:0
77'
Jimmy Perez
Zmiana: Jose Lujan
77'
Aldair Perleche
Zmiana: German diaz
89'
Koniec meczu
Alianza Atletico 3:0 Sport Boys Association
Oglądaj online Alianza Atletico vs Sport Boys Association
Transmisja na żywoGraficzna transmisja
Składy drużyn Alianza Atletico - Sport Boys Association
Skład wyjściowyRezerwowiNiedostępni zawodnicy
Informacje o meczu
Turniej

Lokalizacja
Peru, Sullana
Estadio Campeones del 36
Pogoda
36°C
Wilgotność: 38%
Wiatr: 6.1m/s
Alianza Atletico – Sport Boys Association H2H
54%
7 Zwycięstwa
8%
1 Remis
38%
5 Zwycięstwa
Liczba meczów
13
Śr. goli na mecz
2.46
Obie drużyny strzeliły gola
38%
1.46
Średnia liczba goli
1
4.23
Rzuty rożne
3.85
2.69
Żółte kartki
2.85
Ostatnie mecze
06.10.26
Copa de la LigaAlianza Atletico
Sport Boys Association
1
-
-
1
2
-
-
0
1
3
0
1
0
2
0
-
-
1
2
-
-
0
1
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Ostatnie mecze: Alianza Atletico
Ostatnie mecze
11.10.26
Primera DivisionSport Boys
1
Alianza Atletico
-
-
6
2
15
14
5
4
1
3
1
0
0
3
-
-
6
2
15
14
5
4
Z
06.10.26
Copa de la LigaAlianza Atletico
Sport Boys Association
1
-
-
1
2
-
-
0
1
3
0
1
0
2
0
-
-
1
2
-
-
0
1
Z
27.09.26
Copa de la LigaSport Boys
Alianza Atletico
-
-
4
6
-
-
1
2
2
5
2
3
0
2
-
-
4
6
-
-
1
2
Z
18.09.26
Primera DivisionAlianza Atletico
Comerciantes Unidos
1
-
-
10
3
11
14
1
2
2
1
1
1
1
0
-
-
10
3
11
14
1
2
Z
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Ostatnie mecze: Sport Boys Association
Ostatnie mecze
11.10.26
Primera DivisionSport Boys
1
Alianza Atletico
-
-
6
2
15
14
5
4
1
3
1
0
0
3
-
-
6
2
15
14
5
4
P
06.10.26
Copa de la LigaAlianza Atletico
Sport Boys Association
1
-
-
1
2
-
-
0
1
3
0
1
0
2
0
-
-
1
2
-
-
0
1
P
27.09.26
Copa de la LigaSport Boys
Alianza Atletico
-
-
4
6
-
-
1
2
2
5
2
3
0
2
-
-
4
6
-
-
1
2
P
20.09.26
Primera DivisionFBC Melgar
Sport Boys
-
-
12
3
8
9
0
3
1
1
1
1
0
0
-
-
12
3
8
9
0
3
R
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne
Oblicz wygraną
Inne mecze Piłka nożna
UEFA Europa League SRL
Viktoria Plzen SRL
Levski SRL
22 paź
13:00
Więcej informacji
V-League 2
Hung Yen
Dong Tam Long An
24 paź
11:00
Więcej informacji
2nd Lig
Ankaraspor
Kastamonuspor
24 paź
11:30
Więcej informacji
China League One
Foshan Nanshi
Nanjing City
24 paź
11:30
Więcej informacji
Premier Soccer League
Chicken Inn
ZPC Kariba
24 paź
13:00
Więcej informacji
Switzerland Divison 2 League
Solothurn
FC Thun U21
24 paź
14:00
Więcej informacji
Przepraszamy
Informacje są chwilowo niedostępne

