Royal Antwerp vs Westerlo Statystyki H2H

Head-to-Head

Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
14 mecze
Westerlo
Westerlo
6 Zwycięstwa
3 Remisów
5 Zwycięstwa
43%
21%
36%
Royal Antwerpia
1. Połowa
Westerlo
5 Zwycięstwa
4 Remisów
5 Zwycięstwa
36%
29%
36%
Royal Antwerpia
2. Połowa
Westerlo
7 Zwycięstwa
1 Remis
6 Zwycięstwa
50%
7%
43%
11.10.26
Premier Division
Westerlo
Westerlo
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
1
2.47
1.14
3
3
17
11
2
3
5
1
1
1
4
0
2.47
1.14
3
3
17
11
2
3
23.05.26
Premier Division
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
Westerlo
Westerlo
-
-
6
6
12
12
3
2
2
0
1
0
1
0
-
-
6
6
12
12
3
2
25.04.26
Premier Division
Westerlo
Westerlo
1
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
1.55
0.43
2
7
11
13
4
3
2
4
0
3
2
1
1.55
0.43
2
7
11
13
4
3
15.02.26
Premier Division
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
Westerlo
Westerlo
0.44
1.25
4
2
16
15
2
4
0
2
0
1
0
1
0.44
1.25
4
2
16
15
2
4
30.08.25
Premier Division
Westerlo
Westerlo
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
2.69
1.6
5
4
19
14
2
3
2
0
1
0
1
0
2.69
1.6
5
4
19
14
2
3

Goli

Suma bramek
50
StatisticsChartSlim-left
26
StatisticsChartSlim-left
24
Total meczy
10
Powyżej - 71%
4
29% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.57
StatisticsChartSlim-left
1.86
StatisticsChartSlim-left
1.71
Średni czas na gol
25'
StatisticsChartSlim-left
49'
StatisticsChartSlim-left
53'
Royal Antwerpia
0
0-15'
4
16-30'
5
31-45'
0
0-15'
2
16-30'
5
31-45'
HT
3
46-60'
4
61-75'
6
76-90'
3
46-60'
5
61-75'
5
76-90'
Westerlo

Porównanie ostatnich wyników

Royal AntwerpiaBelgia
WesterloBelgia
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)

Royal Antwerpia - Westerlo Ostatnie mecze

Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
Mecze
11.10.26
Premier Division
Westerlo
Westerlo
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
1
2.47
1.14
3
3
17
11
2
3
5
1
1
1
4
0
2.47
1.14
3
3
17
11
2
3
P
20.09.26
Premier Division
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
1
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
0.46
2.82
1
7
16
13
3
2
0
2
0
0
0
2
0.46
2.82
1
7
16
13
3
2
P
13.09.26
Premier Division
Brugge
Brugge
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
3.35
1.77
10
4
6
13
3
3
3
1
1
1
2
0
3.35
1.77
10
4
6
13
3
3
P
05.09.26
Premier Division
Standard Liege
Standard Liege
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
3.53
1.12
13
4
8
14
1
2
1
0
0
0
1
0
3.53
1.12
13
4
8
14
1
2
P
30.08.26
Premier Division
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
St. Truidense VV
St. Truidense VV
0.99
2.95
6
1
15
8
1
3
1
4
0
1
1
3
0.99
2.95
6
1
15
8
1
3
P
22.08.26
Premier Division
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
Genk
Genk
2.24
1.48
5
4
15
15
0
2
4
4
1
1
3
3
2.24
1.48
5
4
15
15
0
2
R
15.08.26
Premier Division
KV Kortrijk
KV Kortrijk
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
0.92
0.93
3
10
5
11
1
0
0
3
0
1
0
2
0.92
0.93
3
10
5
11
1
0
Z
09.08.26
Premier Division
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
Waasland Beveren
Waasland Beveren
2.92
0.75
5
3
15
7
2
4
2
1
0
1
2
0
2.92
0.75
5
3
15
7
2
4
Z
02.08.26
Club Friendly Games
Leyton Orient
Leyton Orient
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
-
-
6
5
6
10
0
0
2
1
0
0
2
1
-
-
6
5
6
10
0
0
P
01.08.26
Club Friendly Games
Millwall
Millwall
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
-
-
7
4
13
10
0
2
1
0
0
0
1
0
-
-
7
4
13
10
0
2
P
Pokaż wszystko
Westerlo
Westerlo
Mecze
11.10.26
Premier Division
Westerlo
Westerlo
Royal Antwerpia
Royal Antwerpia
1
2.47
1.14
3
3
17
11
2
3
5
1
1
1
4
0
2.47
1.14
3
3
17
11
2
3
Z
20.09.26
Premier Division
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Westerlo
Westerlo
2.13
2.12
6
3
11
10
1
1
0
2
0
1
0
1
2.13
2.12
6
3
11
10
1
1
Z
12.09.26
Premier Division
Westerlo
Westerlo
Standard Liege
Standard Liege
1.37
1.48
1
7
8
7
0
0
4
2
1
0
3
2
1.37
1.48
1
7
8
7
0
0
Z
05.09.26
Premier Division
Yellow-Red KV Mechelen
Yellow-Red KV Mechelen
Westerlo
Westerlo
0.61
2.16
5
6
14
14
3
2
0
4
0
2
0
2
0.61
2.16
5
6
14
14
3
2
Z
30.08.26
Premier Division
Westerlo
Westerlo
Zulte Waregem
Zulte Waregem
2.2
1.3
3
8
18
12
1
0
2
2
1
1
1
1
2.2
1.3
3
8
18
12
1
0
R
23.08.26
Premier Division
Lommel
Lommel
Westerlo
Westerlo
1.23
0.83
5
4
5
10
0
1
4
0
2
0
2
0
1.23
0.83
5
4
5
10
0
1
P
15.08.26
Premier Division
Genk
Genk
Westerlo
Westerlo
3.74
1.09
8
4
15
14
3
3
3
2
2
2
1
0
3.74
1.09
8
4
15
14
3
3
P
08.08.26
Premier Division
Westerlo
Westerlo
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
0.92
2.08
4
5
12
8
1
2
1
5
1
1
0
4
0.92
2.08
4
5
12
8
1
2
P
01.08.26
Club Friendly Games
Westerlo
Westerlo
Samsunspor
Samsunspor
-
-
5
5
-
-
0
0
1
2
1
0
0
2
-
-
5
5
-
-
0
0
P
29.07.26
Club Friendly Games
Westerlo
Westerlo
Kifisia
Kifisia
-
-
0
5
-
-
0
1
1
1
0
0
1
1
-
-
0
5
-
-
0
1
R
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

Royal AntwerpiaRoyal Antwerpia· 10 meczów
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Porażki
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
30%
60%
Remisów
20%
20%
Porażki
50%
·10 meczów ·WesterloWesterlo
4 Zwycięstwa
1 Remis
5 Porażek
40%
10%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
40%
40%
Remisów
20%
30%
Porażki
40%
Zwycięstwa bez straty gola
2
2
Porażki bez zdobytej bramki
2
2
Zwycięstwa po odrobieniu strat
1
1
Powracające porażki
1
3

Statystyka goli

14
Zdobyte
21
Zdobyte
5
Gole w 1. Połowie
10
9
Gole w 2 Połowie
11
4
Zdobywali pierwszy punkt
7
3
Bez gola
2
Royal Antwerpia
0%
0
21%
3
14%
2
7%
1
21%
3
36%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Westerlo
33%
7
5%
1
10%
2
19%
4
10%
2
24%
5
20
Stracone
21
Stracone
5
Gole w 1. Połowie
10
15
Gole w 2 Połowie
11
5
Tracili pierwszy punkt
3
3
Nie traciłi
2
Royal Antwerpia
10%
2
15%
3
15%
3
25%
5
20%
4
40%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Westerlo
14%
3
29%
6
29%
6
14%
3
29%
6
24%
5
Średnia goli na mecz
3.4
4.2
Średnia minuta pierwszego gola
0'
0'
Obie drużyny strzeliły gola
6
5
Średni czas na gol
64'
43'

Suma goli w meczu

Royal AntwerpiaRoyal Antwerpia
Średnia liczba goli
WesterloWesterlo
3.4
Cały mecz
4.2
1
1. Połowa
2
2.4
2. Połowa
2.2

Sumy drużyn

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

Royal Antwerpia - Westerlo Statystyki meczów

Royal Antwerpia
Westerlo
46.9%
Posiadanie piłki
51.9%
Faule
StatisticsChartSlim-left
130
StatisticsChartSlim-left
126
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
47
StatisticsChartSlim-left
40
Spalone
StatisticsChartSlim-left
14
StatisticsChartSlim-left
8
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
20
StatisticsChartSlim-left
16
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
0

Wyniki meczów

Royal Antwerpia
Dokładny wynik
Westerlo
0:0
1 raz
10%
0:2
1 raz
10%
0:3
1 raz
10%
1:0
1 raz
10%
1:4
1 raz
10%
0:2
1 raz
10%
0:4
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
1:5
1 raz
10%
2:0
1 raz
10%
Royal Antwerpia
Dokładna suma goli
Westerlo
2
2 razy
20%
4
1 raz
10%
6
1 raz
10%
3
2 razy
20%
5
1 raz
10%
2 goli
4 goli
6 goli
3 goli
5 goli
2
2 razy
20%
4
3 razy
30%
6
3 razy
30%
3
1 raz
10%
5
1 raz
10%