Komarno vs Zeleziarne Podbrezova Typy 22 listopada 2025

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Komarno i Zeleziarne Podbrezova. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 14:30 22 listopada. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Stadion FC ViOn w mieście Zlate Moravce. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 16 sierpnia 2025 i zakończył się wynikiem 2:1. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Zeleziarne Podbrezova):

    • procent posiadania piłki: 44% vs 56%;
    • rzutów rożnych: 6 vs 8;
    • fauli: 16 vs 16;
    • żółtych kartek: 2 vs 1;
    • strzałów celnych: 4 vs 4.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Komarno i Zeleziarne Podbrezova:

    • rozegrane 7 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 3, gości - 4, remisów - 0;
    • liczba goli - 8 kontra 13;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.14, w 2. połowie - 1.86;
    • średnia suma goli w meczu - 3.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Komarno - Zeleziarne Podbrezova

    50%
    4 Zwycięstwa
    0%
    0 Remisów
    50%
    4 Zwycięstwa
    Razem gier
    8
    Suma bramek
    2.75
    Obie drużyny zdobyły punkty
    50%
    1.13
    Średnia liczba goli
    1.63
    2.38
    Żółte kartki
    1.75
    Ostatnie mecze
    22.11.25
    Superliga
    Komarno
    Komarno
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    2.18
    1.1
    3
    3
    9
    13
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.18
    1.1
    3
    3
    9
    13
    3
    0
    16.08.25
    Superliga
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    Komarno
    Komarno
    0.88
    0.89
    6
    8
    16
    16
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    0.88
    0.89
    6
    8
    16
    16
    2
    1
    20.10.24
    Superliga
    Komarno
    Komarno
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    3
    03.07.24
    Club Friendly Games
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    Komarno
    Komarno
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    1
    1
    0
    3
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    29.06.22
    Club Friendly Games
    ZP Sport
    ZP Sport
    Komarno
    Komarno
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Komarno Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 9 listopada 2025 w ramach turnieju Superliga (gospodarze - Slovan Bratysława, goście - Komarno). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Komarno vs Slovan Bratysława):

    • procent posiadania piłki: 37% vs 63%;
    • rzuty rożne: 6 vs 4;
    • faule: 12 vs 13;
    • żółte kartki: 2 vs 4;
    • strzały celne: 6 vs 7.
    🏆W trakcie sezonu Superliga, drużyna Komarno wzięła udział w 14 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 4 wygrane,
    • 7 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie Komarno zajmuje średnią pozycję w tabeli Superliga, z wynikiem 29% wygranych oraz 50% porażek.

    ⚽️W sezonie Komarno zdobyła łącznie 17 goli. W obronie, drużyna Komarno w sezonie puściła 24 bramek.

    Wyniki meczów: Komarno

    Ostatnie mecze
    05.09.26
    Superliga
    Komarno
    Komarno
    Skalica
    Skalica
    -
    -
    5
    5
    9
    14
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    5
    9
    14
    0
    3
    R
    29.08.26
    Superliga
    MFk Dukla Banska Bystrica
    MFk Dukla Banska Bystrica
    Komarno
    Komarno
    -
    -
    2
    7
    14
    18
    1
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    7
    14
    18
    1
    2
    R
    23.08.26
    Superliga
    MSK Żylina
    MSK Żylina
    Komarno
    Komarno
    -
    -
    14
    4
    10
    7
    3
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    14
    4
    10
    7
    3
    3
    P
    19.08.26
    Slovensky Pohar
    Slovan Tomasovce
    Slovan Tomasovce
    Komarno
    Komarno
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    5
    0
    4
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    ZW
    16.08.26
    Superliga
    Komarno
    Komarno
    DAC 1904 Dunajska Streda
    DAC 1904 Dunajska Streda
    -
    -
    9
    6
    15
    8
    4
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    9
    6
    15
    8
    4
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Zeleziarne Podbrezova Przegląd drużyny

    Goście rozegrali swój ostatni oficjalny mecz 15 listopada 2025 w ramach turnieju Puchar Słowacji (gospodarze - Nitra, goście - Zeleziarne Podbrezova). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Zeleziarne Podbrezova vs Nitra):

    • procent posiadania piłki: 66% vs 34%;
    • rzuty rożne: 5 vs 5;
    • żółte kartki: 4 vs 2;
    • strzały celne: 5 vs 2.
    🏆W trakcie sezonu Superliga, drużyna Zeleziarne Podbrezova wzięła udział w 13 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 5 wygrane,
    • 5 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie Zeleziarne Podbrezova zajmuje średnią pozycję w tabeli Superliga, z wynikiem 38% wygranych oraz 38% porażek.

    ⚽W sezonie Zeleziarne Podbrezova zdobyła łącznie 21 goli. W obronie w sezonie puściła 23 bramek.

    Wyniki meczów: Zeleziarne Podbrezova

    Ostatnie mecze
    05.09.26
    Superliga
    MSK Żylina
    MSK Żylina
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    -
    -
    4
    6
    9
    12
    2
    4
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    6
    9
    12
    2
    4
    P
    29.08.26
    Superliga
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    Kosice
    Kosice
    1
    -
    -
    9
    5
    13
    18
    4
    3
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    9
    5
    13
    18
    4
    3
    R
    22.08.26
    Superliga
    DAC 1904 Dunajska Streda
    DAC 1904 Dunajska Streda
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    -
    -
    7
    7
    6
    12
    1
    4
    5
    0
    0
    0
    5
    0
    -
    -
    7
    7
    6
    12
    1
    4
    P
    19.08.26
    Slovensky Pohar
    OSK Rudnany
    OSK Rudnany
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    ZW
    15.08.26
    Superliga
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    AS Trenczyn
    AS Trenczyn
    -
    -
    2
    6
    23
    13
    5
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    6
    23
    13
    5
    2
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 7;
    • zwycięstwa gospodarzy - 3, zwycięstwa gości - 4, remisy - 0.

    Statystyki: Komarno vs Zeleziarne Podbrezova

    • rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 13;
    • zwycięstw: 4 vs 5;
    • procent zwycięstw: 29% vs 38%;
    • porażek: 7 vs 5;
    • remisów: 3 vs 3.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 4 vs 6;
    • porażek: 3 vs 3;
    • remisów: 3 vs 1.
    👉Prognoza: Zeleziarne Podbrezova Handicap (+1) (kursy: 1.23)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.14, goście - 1.86;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 4; na boisku drużyny gospodarzy - 2.

    Statystyki: Komarno kontra Zeleziarne Podbrezova

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.93 kontra 3.38;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.21 kontra 1.62;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.29 kontra 0.77;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.93 kontra 0.85;
    • Komarno: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1;
    • Zeleziarne Podbrezova: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.29;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.6 (w domu - 1) kontra 1.9 (na wyjeździe - 2).
    Trendy
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w ostatnich 5 meczów Komarno przeciwko Zeleziarne Podbrezova.
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 12 z ostatnich 14 meczów Zeleziarne Podbrezova na wyjeździe.
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (2,5) (kursy: 1.75)

    Prognoza na rzuty rożne

    Komarno: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5; na własnym boisku - 6;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.2; na własnym boisku - 3.5.

    Zeleziarne Podbrezova: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.23, na wyjeździe - 4.71;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.4; na wyjeździe - 4.
    Trendy
    • Były Poniżej 10.5 rzutów rożnych w 9 z ostatnich 10 meczów Komarno (Superliga).
    • Były Poniżej 10.5 rzutów rożnych w 8 z ostatnich 9 meczów Zeleziarne Podbrezova (Superliga).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (10,5) (kursy: 1.67)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 7;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 4 razy;
    • na boisku gospodarzy - 2 razy.

    Statystyki: Komarno kontra Zeleziarne Podbrezova

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 13 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 10 vs 8 ;
    • liczba OC dla zespołu Komarno na własnym boisku - 5 (71%) ;
    • liczba OC dla zespołu Zeleziarne Podbrezova na wyjeździe - 4 (57%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 6 vs 6 ;
    • OC dla zespołu Komarno na własnym boisku - 3 (75%) ;
    • OC dla zespołu Zeleziarne Podbrezova na wyjeździe - 5 (71%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.48)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w ostatnich 5 meczów Komarno przeciwko Zeleziarne Podbrezova.
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 12 z ostatnich 14 meczów Zeleziarne Podbrezova na wyjeździe.

    Total bramek Powyżej (2,5)
    Bovada
    Postaw zakład-164
    Opublikowany: 20.11.2025, 15:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Komarno - Zeleziarne Podbrezova

    Zeleziarne Podbrezova nie wygrał:
    zp-sport-podbrezovaw 12 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe (Superliga).
    Komarno nie przegra
    Everygame
    -208
    Komarno nie wygrał:
    komarnow 10 z ostatnich 11 meczów w domu (Superliga).
    Zeleziarne Podbrezova nie przegra
    Everygame
    -208
    Komarno zdobył bramkę:
    komarnow 18 z ostatnich 19 meczów.
    komarnow 15 z ostatnich 16 meczów (Superliga).
    Zeleziarne Podbrezova stracony gol:
    zp-sport-podbrezovaw 21 z ostatnich 22 meczów na wyjeździe (Superliga).
    zp-sport-podbrezovaw 16 z ostatnich 17 meczów na wyjeździe.
    Komarno zdobędzie bramkę
    Everygame
    -455
    Były Powyżej 2.5 strzelonych goli:
    komarnozp-sport-podbrezovaw ostatnich 5 meczów Komarno przeciwko Zeleziarne Podbrezova.
    zp-sport-podbrezovaw 12 z ostatnich 14 meczów Zeleziarne Podbrezova na wyjeździe.
    Total bramek Powyżej (2,5)
    Bovada
    -145
    Wyświetl więcej faktów

    Komarno - Zeleziarne Podbrezova Pozycja w tabeli

    Superliga 25/26
    gZWRPRPPStan
    4.
    Spartak Trnawa
    Spartak Trnawa
    22114735-2837
    5.
    FK Zeleziarne Podbrezova
    FK Zeleziarne Podbrezova
    22113846-2936
    6.
    Michalovce
    Michalovce
    2285932-3629
    9.
    AS Trenczyn
    AS Trenczyn
    22731218-3724
    10.
    KFC Komarno
    KFC Komarno
    22571024-3422
    11.
    Tatran Presov
    Tatran Presov
    2249922-3521

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    2 - Zwycięstwa
    4 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remis - 1
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 14
    Stracone - 12
    +2
    0
    17 - Zdobyte
    17 - Stracone
    2
    Zwycięstwa
    5
    4
    Remisów
    1
    4
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    14
    Zdobyte
    17
    12
    Stracone
    17
    2.6
    Średnia suma goli w meczu
    3.4
    1.4
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.7
    1.2
    Średnio gole stracone na mecz
    1.7
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    5
    64'
    Minuty / strzelony gol
    53'
    Zobacz wszystkie statystyki