Columbus Crew vs Saint-Louis Statystyki H2H
Head-to-Head
Columbus Crew
2 meczy
Saint-Louis City
2 Zwycięstwa
0 Remisów
0 Zwycięstwa
100%
1. Połowa
1 Zwycięstwa
1 Remis
0 Zwycięstwa
50%
50%
2. Połowa
1 Zwycięstwa
0 Remisów
1 Zwycięstwa
50%
50%
Goli
Suma bramek
6
4
2
Total meczy
2
Powyżej - 100%
0
0% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3
2
1
Średni czas na gol
30'
45'
90'
Columbus Crew
1
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Saint-Louis City
Statystyki meczów
Columbus Crew
Saint-Louis City
66%
Posiadanie piłki
34%
Faule
Razem: 51
25.5
22
29
Rzuty rożne
Razem: 18
9
12
6
Spalone
Razem: 11
5.5
5
6
Żółte kartki
Razem: 7
3.5
3
4
Czerwone kartki
Razem: 0
0
0
0
Porównanie ostatnich wyników


Columbus CrewUSA
Saint-Louis CityUSA

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Columbus Crew - Saint-Louis City Ostatnie mecze
Mecze
27.09.26
mlsColumbus Crew
Inter Miami
1
1.66
0.46
9
1
18
17
5
5
2
1
1
1
1
0
1.66
0.46
9
1
18
17
5
5
Z
19.09.26
mlsMontreal Impact
Columbus Crew
0.58
0.72
5
1
20
11
2
1
0
2
0
0
0
2
0.58
0.72
5
1
20
11
2
1
Z
16.09.26
US Open CupColumbus Crew
Orlando City
-
-
8
4
16
12
1
1
2
1
1
1
1
0
-
-
8
4
16
12
1
1
Z
12.09.26
mlsColumbus Crew
NY Red Bulls
1.28
1.5
7
3
12
14
2
2
0
1
0
0
0
1
1.28
1.5
7
3
12
14
2
2
P
09.09.26
mlsDC United
Columbus Crew
2.05
0.88
3
5
8
12
3
2
2
1
2
0
0
1
2.05
0.88
3
5
8
12
3
2
P
05.09.26
mlsColumbus Crew
Colorado Rapids
1.46
0.68
1
3
13
16
4
0
3
0
1
0
2
0
1.46
0.68
1
3
13
16
4
0
Z
30.08.26
mlsColumbus Crew
New-England Revolution
0.66
1.55
5
5
10
7
1
1
1
3
1
2
0
1
0.66
1.55
5
5
10
7
1
1
P
27.08.26
Leagues CupCF America
Columbus Crew
-
-
2
10
9
10
1
0
2
0
2
0
0
0
-
-
2
10
9
10
1
0
P
Mecze
30.09.26
mlsNY Red Bulls
Saint-Louis City
1.1
1.66
4
3
12
12
1
1
0
3
0
1
0
2
1.1
1.66
4
3
12
12
1
1
Z
20.09.26
mlsSaint-Louis City
Toronto
2.35
0.89
8
4
16
9
2
2
3
1
1
0
2
1
2.35
0.89
8
4
16
9
2
2
Z
17.09.26
US Open CupColorado Rapids
Saint-Louis City
-
-
8
2
18
18
4
2
0
3
0
1
0
2
-
-
8
2
18
18
4
2
Z
13.09.26
mlsSaint-Louis City
Minnesota United
1
2.09
1.61
6
5
14
15
0
3
4
2
3
1
1
1
2.09
1.61
6
5
14
15
0
3
Z
10.09.26
mlsPortland Timbers
Saint-Louis City
1.21
1.66
9
2
10
21
1
4
2
2
1
1
1
1
1.21
1.66
9
2
10
21
1
4
R
06.09.26
mlsVancouver Whitecaps
Saint-Louis City
1.22
1.2
6
2
17
17
4
3
1
3
1
3
0
0
1.22
1.2
6
2
17
17
4
3
Z
30.08.26
mlsSaint-Louis City
Dallas
1.4
0.87
6
3
8
15
1
2
3
3
2
1
1
2
1.4
0.87
6
3
8
15
1
2
R
Wyniki meczów
5 Zwycięstwa
0 Remisów
5 Porażki
50%
50%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
60%
50%
Remisów
20%
40%
Porażki
20%
·10 meczów ·Saint-Louis City
6 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Porażka
60%
30%
10%
1 połowa
2 połowa
80%
Zwycięstwa
30%
20%
Remisów
50%
0%
Porażki
20%
Zwycięstwa bez straty gola
2
Porażki bez zdobytej bramki
0
Zwycięstwa po odrobieniu strat
2
Powracające porażki
1
Statystyka goli
16
29
6
Gole w 1. Połowie19
10
Gole w 2 Połowie10
5
Zdobywali pierwszy punkt7
2
Bez gola1
Columbus Crew
19%
3
19%
3
0%
0
25%
4
19%
3
19%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Saint-Louis City
24%
7
14%
4
28%
8
21%
6
7%
2
7%
2
14
14
11
Gole w 1. Połowie5
3
Gole w 2 Połowie9
5
Tracili pierwszy punkt2
2
Nie traciłi3
Columbus Crew
21%
3
21%
3
43%
6
21%
3
7%
1
21%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Saint-Louis City
43%
6
14%
2
36%
5
29%
4
21%
3
50%
7
Średnia goli na mecz
4.3
Średnia minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny strzeliły gola
6
Średni czas na gol
31'
Suma goli w meczu
Saint-Louis City
3
Cały mecz4.3
1.7
1. Połowa2.4
1.3
2. Połowa1.9
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
8
80%
2
20%
0.5
9
90%
1
10%
6
60%
4
40%
1.5
9
90%
1
10%
2
20%
8
80%
2.5
7
70%
3
30%
0
0
10
100%
3.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Columbus Crew - Saint-Louis City Statystyki meczów
Columbus Crew
Saint-Louis City
54.4%
53.9%
Faule
119
155
Rzuty rożne
67
43
Spalone
23
21
Żółte kartki
20
19
Czerwone kartki
0
0
Wyniki meczów
2:1
3 razy30%
0:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
1:3
1 raz10%
2:0
1 raz10%
0:3
2 razy20%
0:0
1 raz10%
1:3
1 raz10%
2:2
1 raz10%
3:1
1 raz10%
3
4 razy40%
4
2 razy20%
5
1 raz10%
2
2 razy20%
3 goli
4 goli
5 goli
2 goli
6 goli
3
2 razy20%
4
3 razy30%
5
1 raz10%
6
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Tercera Division
SD Almazan
Burgos CF Promesas
18 paź
10:00
Zobacz statystyki
Segunda División B
RCD Mallorca B
Orihuela
18 paź
10:00
Zobacz statystyki
Bundesliga SRL
Borussia Monchengladbach SRL
TSG 1899 Hoffenheim SRL
18 paź
10:30
Zobacz statystyki
Eliteserien
Sarpsborg
Rosenborg BK
18 paź
12:30
Zobacz statystyki
3rd league
Anadolu Universitesi
Nilufer Belediye FK
18 paź
14:00
Zobacz statystyki
WE League, Kobiety
Inac Leonessa (K)
JEF United Ichihara Chiba (K)
21 paź
03:00
Zobacz statystyki