Newcastle Jets vs Macarthur Sydney Statystyki H2H
Head-to-Head
Newcastle United Jets
18 mecze
Macarthur
6 Zwycięstwa
5 Remisów
7 Zwycięstwa
33%
28%
39%
1. Połowa
7 Zwycięstwa
6 Remisów
5 Zwycięstwa
39%
33%
28%
2. Połowa
6 Zwycięstwa
5 Remisów
7 Zwycięstwa
33%
28%
39%
Goli
Suma bramek
67
34
33
Total meczy
14
Powyżej - 78%
4
22% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.72
1.89
1.83
Średni czas na gol
24'
47'
49'
Newcastle United Jets
6
0-15'
2
16-30'
5
31-45'
3
0-15'
4
16-30'
4
31-45'
HT
5
46-60'
6
61-75'
6
76-90'
3
46-60'
4
61-75'
8
76-90'
Macarthur
Statystyki meczów
Faule
Razem: -
-
-
-
Rzuty rożne
Razem: 223
12.39
91
132
Spalone
Razem: -
-
-
-
Żółte kartki
Razem: 67
3.72
31
36
Czerwone kartki
Razem: 1
0.06
0
1
Porównanie ostatnich wyników


Newcastle United JetsAustralia
MacarthurAustralia

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Newcastle United Jets - Macarthur Ostatnie mecze
Mecze
15.09.26
AFC Champions LeagueKashima Antlers
Newcastle United Jets
-
-
3
4
11
7
2
1
7
1
5
0
2
1
-
-
3
4
11
7
2
1
P
21.07.26
FFA CupPreston Lions
Newcastle United Jets
-
-
6
7
8
7
0
1
3
2
0
2
3
0
-
-
6
7
8
7
0
1
P
16.05.26
A-LeagueNewcastle United Jets
Sydney
1.55
2.16
8
5
18
20
6
4
1
1
0
0
1
1
0
0
2
4
1.55
2.16
8
5
18
20
6
4
P
09.05.26
A-LeagueSydney
Newcastle United Jets
1.97
2.17
5
3
6
15
1
1
1
1
0
0
1
1
1.97
2.17
5
3
6
15
1
1
R
25.04.26
A-LeagueNewcastle United Jets
Central Coast Mariners
3.16
0.47
5
3
14
10
1
1
4
0
3
0
1
0
3.16
0.47
5
3
14
10
1
1
Z
17.04.26
A-LeagueMelbourne Victory
Newcastle United Jets
2.36
2.74
7
3
9
15
2
2
2
2
2
1
0
1
2.36
2.74
7
3
9
15
2
2
R
11.04.26
A-LeagueNewcastle United Jets
Adelaide United
1.95
1.16
6
5
10
8
1
3
1
1
0
0
1
1
1.95
1.16
6
5
10
8
1
3
R
02.04.26
A-LeagueMacarthur
Newcastle United Jets
1.39
0.79
11
6
9
14
1
0
3
2
2
2
1
0
1.39
0.79
11
6
9
14
1
0
P
Mecze
22.08.26
Club Friendly GamesWestern Sydney
Macarthur
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
11.08.26
FFA CupSD Raiders FC
Macarthur
-
-
4
3
21
20
1
3
1
1
0
0
0
0
1
1
5
3
-
-
4
3
21
20
1
3
P
22.07.26
FFA CupUniversity Azzurri FC
Macarthur
-
-
0
21
10
10
2
0
0
3
0
1
0
2
-
-
0
21
10
10
2
0
Z
24.04.26
A-LeagueMacarthur
Wellington Phoenix
2.54
1.16
8
6
10
16
2
2
4
0
3
0
1
0
2.54
1.16
8
6
10
16
2
2
Z
19.04.26
A-LeagueAdelaide United
Macarthur
2.08
0.79
12
3
10
15
0
3
3
1
0
1
3
0
2.08
0.79
12
3
10
15
0
3
P
12.04.26
A-LeaguePerth Glory
Macarthur
1.47
1.07
2
1
9
5
3
3
3
1
0
0
3
1
1.47
1.07
2
1
9
5
3
3
P
02.04.26
A-LeagueMacarthur
Newcastle United Jets
1.39
0.79
11
6
9
14
1
0
3
2
2
2
1
0
1.39
0.79
11
6
9
14
1
0
Z
21.03.26
A-LeagueAuckland FC
Macarthur
1.7
1.03
7
4
8
9
0
2
1
2
0
2
1
0
1.7
1.03
7
4
8
9
0
2
Z
15.03.26
A-LeagueMelbourne Victory
Macarthur
2.08
1.02
3
3
6
14
2
3
4
1
2
1
2
0
2.08
1.02
3
3
6
14
2
3
P
Wyniki meczów
1 Zwycięstwa
4 Remisów
5 Porażki
10%
40%
50%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
30%
50%
Remisów
30%
30%
Porażki
40%
·10 meczów ·Macarthur
5 Zwycięstwa
0 Remisów
5 Porażek
50%
50%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
40%
40%
Remisów
10%
20%
Porażki
50%
Zwycięstwa bez straty gola
2
Porażki bez zdobytej bramki
0
Zwycięstwa po odrobieniu strat
1
Powracające porażki
1
Statystyka goli
17
19
9
Gole w 1. Połowie10
8
Gole w 2 Połowie9
4
Zdobywali pierwszy punkt5
0
Bez gola0
Newcastle United Jets
6%
1
29%
5
18%
3
12%
2
0%
0
35%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Macarthur
26%
5
11%
2
16%
3
0%
0
21%
4
26%
5
23
18
11
Gole w 1. Połowie5
12
Gole w 2 Połowie13
6
Tracili pierwszy punkt5
1
Nie traciłi2
Newcastle United Jets
17%
4
26%
6
26%
6
26%
6
26%
6
22%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Macarthur
28%
5
6%
1
22%
4
11%
2
39%
7
44%
8
Średnia goli na mecz
3.7
Obie drużyny strzeliły gola
9
Średni czas na gol
49'
Suma goli w meczu
Macarthur
4
Cały mecz3.7
2
1. Połowa1.5
2
2. Połowa2.2
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
10
100%
0
0
0.5
10
100%
0
0%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Newcastle United Jets - Macarthur Statystyki meczów
Newcastle United Jets
Macarthur
53.2%
53.2%
Faule
125
109
Rzuty rożne
56
61
Spalone
19
16
Żółte kartki
17
22
Czerwone kartki
0
2
Wyniki meczów
1:1
3 razy30%
2:2
2 razy20%
3:2
2 razy20%
1:3
1 raz10%
4:0
1 raz10%
3:1
2 razy20%
0:3
1 raz10%
1:1
1 raz10%
1:2
1 raz10%
1:3
1 raz10%
4
4 razy40%
2
3 razy30%
5
2 razy20%
8
1 raz10%
4 goli
2 goli
5 goli
3 goli
8 goli
4
4 razy40%
2
1 raz10%
5
2 razy20%
3
3 razy30%
Statystyki innych drużyn H2H
Spanish U19 League
Gimnastica de Torrelavega U19
Victoria CF U19
18 paź
10:00
Zobacz statystyki
Puchar Belgii
Yellow-Red KV Mechelen
KAS Eupen
18 paź
11:30
Zobacz statystyki
Second division
Fittja IF
Nykoping BIS
18 paź
12:00
Zobacz statystyki
Football League
Pyrgos AFC
Anagennisi Karditsas 1904
18 paź
12:00
Zobacz statystyki
Serie D
Trapani Calcio
ASD Castrumfavara
18 paź
13:00
Zobacz statystyki
Puchar Portugalii
Tondela
Alverca
18 paź
14:00
Zobacz statystyki