Gimnasia vs Gim & Esgr Typy 21 lutego 2026

    📢 Czego można się spodziewać po meczu Gimnasia Mendoza kontra Gimnasia y Esgrima w ramach 6. kolejki Primera? Oba kluby notują przeciętne wyniki w ostatnich spotkaniach, co dodaje smaczku temu starciu. Gospodarze starają się umocnić swoją pozycję w środku tabeli, podczas gdy goście dążą do awansu na wyższe miejsca. Obie drużyny wykazują się elastycznością w przechodzeniu z defensywy do ataku, co może być kluczowym czynnikiem w ustaleniu wyniku tego meczu.

    Head to Head

    ⚠ Wcześniej te zespoły nie miały okazji się ze sobą zmierzyć.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Gimnasia - Gim & Esgr

    50%
    1 Zwycięstwa
    0%
    0 Remisów
    50%
    1 Zwycięstwa
    Razem gier
    2
    Suma bramek
    3
    Obie drużyny zdobyły punkty
    50%
    1.5
    Średnia liczba goli
    1.5
    4
    Rzuty rożne
    5.5
    3
    Żółte kartki
    2.5
    17
    Faule
    10
    Ostatnie mecze
    22.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1.76
    1.79
    7
    1
    4
    24
    0
    3
    2
    3
    0
    2
    2
    1
    1.76
    1.79
    7
    1
    4
    24
    0
    3
    21.02.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    -
    -
    7
    4
    10
    16
    3
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    7
    4
    10
    16
    3
    4
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Gimnasia Y Esgrima Mendoza Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Superliga (gospodarze - Talleres de Cordoba, goście - Gimnasia Y Esgrima Mendoza). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Gimnasia Y Esgrima Mendoza vs Talleres de Cordoba):

    • procent posiadania piłki: 36% vs 64%;
    • rzuty rożne: 2 vs 4;
    • faule: 13 vs 12;
    • żółte kartki: 1 vs 1;
    • strzały celne: 5 vs 6.

    Gimnasia Mendoza prezentuje niestabilne wyniki z dwoma zwycięstwami i trzema porażkami w ostatnich pięciu meczach. Ich obecna forma (ZWPPZ) odzwierciedla falujące występy. Średnia liczba strzelonych bramek wynosi 0.6 na mecz, przy straconych 1.4, co podkreśla ich problemy w defensywie. Zespół koncentruje się na defensywnym stylu gry z rzadkimi kontratakami.

    Wyniki meczów: Gimnasia Y Esgrima Mendoza

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Primera Division
    Independiente
    Independiente
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    0.98
    0.9
    7
    4
    7
    15
    1
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.98
    0.9
    7
    4
    7
    15
    1
    1
    ZW
    22.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1.76
    1.79
    7
    1
    4
    24
    0
    3
    2
    3
    0
    2
    2
    1
    1.76
    1.79
    7
    1
    4
    24
    0
    3
    ZW
    18.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    1
    2.59
    1.1
    7
    3
    14
    8
    3
    3
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    2.59
    1.1
    7
    3
    14
    8
    3
    3
    ZW
    09.08.26
    Primera Division
    Instituto ACCordoba
    Instituto ACCordoba
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    2.65
    0.27
    4
    2
    17
    12
    4
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.65
    0.27
    4
    2
    17
    12
    4
    5
    P
    01.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    1.71
    1.02
    9
    5
    14
    15
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.71
    1.02
    9
    5
    14
    15
    2
    0
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Gimnasia Y Esgrima La Plata Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Superliga (gospodarze - Gimnasia Y Esgrima La Plata, goście - Estudiantes de La Plata). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Gimnasia Y Esgrima La Plata vs Estudiantes de La Plata):

    • procent posiadania piłki: 36% vs 64%;
    • rzuty rożne: 4 vs 6;
    • faule: 14 vs 13;
    • żółte kartki: 2 vs 3;
    • strzały celne: 2 vs 4.

    Gimnasia y Esgrima pokazuje mieszane wyniki. Zespół odniósł dwa zwycięstwa, poniósł dwie porażki i zremisował jeden mecz w pięciu spotkaniach, co odzwierciedla ich zmienną formę (WPLWL). Średnia liczba strzelonych bramek wynosi 1 na mecz, przy straconych 1.2, co wskazuje na zrównoważoną ofensywę i defensywę. Drużyna dąży do kontroli piłki i aktywnej gry na skrzydłach, ale czasami traci koncentrację w obronie.

    Wyniki meczów: Gimnasia Y Esgrima La Plata

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Primera Division
    Rosario Central
    Rosario Central
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    0.69
    0.64
    10
    3
    13
    12
    2
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    0.69
    0.64
    10
    3
    13
    12
    2
    3
    ZW
    22.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1.76
    1.79
    7
    1
    4
    24
    0
    3
    2
    3
    0
    2
    2
    1
    1.76
    1.79
    7
    1
    4
    24
    0
    3
    P
    18.08.26
    Football Cup
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    1
    -
    -
    4
    3
    13
    10
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    4
    2
    -
    -
    4
    3
    13
    10
    2
    2
    P
    15.08.26
    Primera Division
    Estudiantes de La Plata
    Estudiantes de La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    2
    1.45
    0.66
    7
    2
    14
    15
    2
    3
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    1.45
    0.66
    7
    2
    14
    15
    2
    3
    P
    09.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Barracas Central
    Barracas Central
    1.52
    0.48
    2
    1
    7
    18
    3
    4
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.52
    0.48
    2
    1
    7
    18
    3
    4
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    Statystyki: Gimnasia Y Esgrima Mendoza vs Gimnasia Y Esgrima La Plata

    • rozegrane mecze w turnieju: 5 vs 5;
    • zwycięstw: 2 vs 2;
    • procent zwycięstw: 40% vs 40%;
    • porażek: 3 vs 2;
    • remisów: 0 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 5 vs 6;
    • porażek: 4 vs 3;
    • remisów: 1 vs 1.
    Trendy
    • Gimnasia Y Esgrima Mendoza wygrał w 6 z ostatnich 7 meczów w domu.
    👉Prognoza: Gimnasia Y Esgrima Mendoza Zwycięstwo(kursy: 2.56)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    Statystyki: Gimnasia Y Esgrima Mendoza kontra Gimnasia Y Esgrima La Plata

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2 kontra 2.2;
    • średnia liczba strzelonych goli: 0.6 kontra 1;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.4 kontra 0.4;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.2 kontra 0.6;
    • Gimnasia Y Esgrima Mendoza: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 0.5;
    • Gimnasia Y Esgrima La Plata: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 0.8 (w domu - 1) kontra 1.4 (na wyjeździe - 1.4).
    Trendy
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w ostatnich 5 meczów Gimnasia Y Esgrima La Plata na wyjeździe (Superliga).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (1,5)(kursy: 1.61)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    Statystyki: Gimnasia Y Esgrima Mendoza kontra Gimnasia Y Esgrima La Plata

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 5 vs 5 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 1 vs 2 ;
    • liczba OC dla zespołu Gimnasia Y Esgrima Mendoza na własnym boisku - 0 (0%) ;
    • liczba OC dla zespołu Gimnasia Y Esgrima La Plata na wyjeździe - 0 (0%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 3 vs 3 ;
    • OC dla zespołu Gimnasia Y Esgrima Mendoza na własnym boisku - 0 (0%) ;
    • OC dla zespołu Gimnasia Y Esgrima La Plata na wyjeździe - 1 (20%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie)(kursy: 1.59)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 2:1 (13/75, 17.3%);
    • Gimnasia Y Esgrima Mendoza u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:1 , 1:0 (1/2, 50%);
    • Gimnasia Y Esgrima La Plata na wyjeździe najczęściej gra: 2:0 (2/2, 100%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    0:0 - 16.16% (kursy 5.45)
    1:0 - 14.88% (kursy 6)
    0:1 - 14.09% (kursy 6.5)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (0:0)(kursy: 5.45)

    Prognoza redakcji

    Obie drużyny prezentują niestabilną formę i potrzebują zwycięstwa, więc nie ma co oczekiwać ostrożnej gry. Rywale będą dążyć do ataku i szukać swoich szans na gole. W pięciu kolejnych meczach wyjazdowych Gimnasia y Esgrima brała udział w spotkaniach, gdzie padały przynajmniej dwa gole. W takiej sytuacji rozsądnie jest postawić na powyżej 1,5 gola.
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Bovada
    Postaw zakład-161
    Opublikowany: 18.02.2026, 22:10

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Gimnasia Y Esgrima La Plata

    Gimnasia Y Esgrima Mendoza wygrał:
    gimnasia-y-esgrima-mendozaw 6 z ostatnich 7 meczów w domu.
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza Zwycięstwo
    Bovada
    +160
    Były Poniżej 2.5 strzelonych goli:
    gimnasia-y-esgrima-mendozaw 12 z ostatnich 14 meczów Gimnasia Y Esgrima Mendoza.
    gimnasia-y-esgrima-mendozaw 8 z ostatnich 9 meczów Gimnasia Y Esgrima Mendoza w domu.
    w 8 z ostatnich 9 meczów Andres Gariano.
    w 7 z ostatnich 8 meczów Andres Gariano (w turnieju Superliga).
    Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    -278
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    gimnasia-y-esgrima-mendozaw 13 z ostatnich 14 meczów.
    gimnasia-y-esgrima-mendozaw ostatnich 5 meczów (Superliga).
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -333
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza zdobył bramkę w drugiej połowie:
    gimnasia-y-esgrima-mendozaw 6 z ostatnich 7 meczów w domu.
    2. połowa, Gimnasia Y Esgrima Mendoza zdobędzie bramkę
    +113
    Wyświetl więcej faktów

    Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Gimnasia Y Esgrima La Plata Pozycja w tabeli

    Apertura Group A
    gZWRPRPPStan
    1.
    Estudiantes de La Plata
    Estudiantes de La Plata
    1694319-731
    2.
    Boca Juniors
    Boca Juniors
    1686222-930
    3.
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    1677218-1228
    10.
    Defensa Y Justicia
    Defensa Y Justicia
    1647518-2119
    11.
    Gimnasia y Esgrima Mendoza
    Gimnasia y Esgrima Mendoza
    1654714-2219
    12.
    CA Platense
    CA Platense
    1637610-1516

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    7 - Zwycięstwa
    0 - Remisów
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remisów - 0
    Porażek - 5
    10 meczów
    Zdobyte - 16
    Stracone - 11
    +5
    -2
    12 - Zdobyte
    14 - Stracone
    7
    Zwycięstwa
    5
    0
    Remisów
    0
    3
    Porażek
    5
    Różnica w piłce
    16
    Zdobyte
    12
    11
    Stracone
    14
    2.7
    Średnia suma goli w meczu
    2.6
    1.6
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.2
    1.1
    Średnio gole stracone na mecz
    1.4
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    5
    56'
    Minuty / strzelony gol
    75'
    Zobacz wszystkie statystyki