Argentino de Merlo vs Talleres Esc. Typy 29 marca 2026

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Argentino de Merlo i Talleres de Remedios. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 19:00 29 marca. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Estadio del Argentino de Merlo w mieście Buenos Aires. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz między drużynami odbył się 31 lipca 2023 i zakończył się wynikiem 0:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Talleres de Remedios):

    • rzuty rożne: 4 vs 4.

    📊Drużyny Argentino de Merlo i Talleres de Remedios oficjalnie rozegrały tylko dwa mecze. Ostatnie ich starcie odbyło się 31 lipca 2023 na boisku drużyny Talleres de Remedios i zakończyło się wynikiem 0:0.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Argentino de Merlo - Talleres Esc.

    25%
    1 Zwycięstwa
    25%
    1 Remis
    50%
    2 Zwycięstwa
    Razem gier
    4
    Suma bramek
    1.25
    Obie drużyny zdobyły punkty
    25%
    0.5
    Średnia liczba goli
    0.75
    4.25
    Rzuty rożne
    4.75
    2.25
    Żółte kartki
    1.75
    Ostatnie mecze
    08.08.26
    Primera B
    Talleres de Remedios
    Talleres de Remedios
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    -
    -
    6
    2
    7
    13
    2
    5
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    6
    2
    7
    13
    2
    5
    29.03.26
    Primera B
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    Talleres de Remedios
    Talleres de Remedios
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    4
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    4
    5
    31.07.23
    Primera B
    CA Talleres de Remedios
    CA Talleres de Remedios
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    -
    -
    4
    4
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    4
    -
    -
    -
    -
    04.04.23
    Primera B
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    Talleres Escalada
    Talleres Escalada
    -
    -
    6
    4
    14
    15
    3
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    4
    14
    15
    3
    4
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Argentino de Merlo Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 22 marca 2026 w ramach turnieju Primera B (gospodarze - CSCD Laferrere, goście - Argentino de Merlo). Mecz zakończył się wynikiem 1:3.

    Statystyki spotkania prezentują się następująco (Argentino de Merlo vs CSCD Laferrere):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzuty rożne: 1 vs 2;
    • żółte kartki: 3 vs 2;
    • strzały na bramkę: 7 vs 3.

    📊Jednakże, aby zrozumieć cały obraz, ocenmy wyniki z ostatnich dziesięciu meczów. W tym okresie dzisiejsza drużyna gospodarzy zadowoliła swoich fanów 5 zwycięstwami, zadowoliła się remisem w 2 meczach i przegrała 3 razy.

    ⚽Jeśli chodzi o gole w podobnym okresie 10 meczów, średnia liczba strzelonych goli wynosi 1.2, średnia liczba goli w ostatnich 10 występach u siebie to 1.6, a średnia liczba straconych goli to 0.5.

    Wyniki meczów: Argentino de Merlo

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Primera B
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    Club Villa Dalmine
    Club Villa Dalmine
    -
    -
    2
    5
    11
    9
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    5
    11
    9
    2
    1
    R
    25.08.26
    Primera B
    Excursionistas
    Excursionistas
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    -
    -
    4
    1
    3
    4
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    1
    3
    4
    1
    0
    P
    22.08.26
    Primera B
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    Arsenal de Sarandi
    Arsenal de Sarandi
    -
    -
    1
    7
    8
    7
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    1
    7
    8
    7
    1
    1
    R
    15.08.26
    Primera B
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    Ituzaingo
    Ituzaingo
    1
    -
    -
    6
    1
    11
    7
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    11
    7
    2
    1
    R
    08.08.26
    Primera B
    Talleres de Remedios
    Talleres de Remedios
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    -
    -
    6
    2
    7
    13
    2
    5
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    6
    2
    7
    13
    2
    5
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Talleres de Remedios Przegląd drużyny

    Goście rozegrali swój ostatni oficjalny mecz 20 marca 2026 w ramach turnieju Primera B (gospodarze - Ituzaingo, goście - Talleres de Remedios). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Talleres de Remedios vs Ituzaingo):

    • procent posiadania piłki: 56% vs 44%;
    • rzuty rożne: 8 vs 2;
    • żółte kartki: 3 vs 3;
    • strzały celne: 1 vs 2.

    📊Najpierw spójrzmy na statystyki drużyny na podstawie ostatnich 10 meczów w kalendarzu. W tym czasie drużyna Talleres de Remedios obdarowała swoich fanów 5 zwycięstwami, zremisowała 2 razy i zakończyła 3 gry porażką.

    ⚽Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki mówią same za siebie, ale oczywiście ocenimy również skuteczność w tym czasie. Dane są następujące:
    • łączna liczba goli - 9;
    • średnia liczba zdobytych goli - 0.9;
    • średnia liczba straconych goli - 0.6.

    Wyniki meczów: Talleres de Remedios

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Primera B
    Talleres de Remedios
    Talleres de Remedios
    UAI Urquiza
    UAI Urquiza
    -
    -
    13
    4
    5
    3
    3
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    13
    4
    5
    3
    3
    2
    ZW
    25.08.26
    Primera B
    Club Villa Dalmine
    Club Villa Dalmine
    1
    Talleres de Remedios
    Talleres de Remedios
    1
    -
    -
    8
    5
    5
    11
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    5
    5
    11
    3
    0
    R
    22.08.26
    Primera B
    Talleres de Remedios
    Talleres de Remedios
    Excursionistas
    Excursionistas
    -
    -
    3
    4
    16
    9
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    3
    4
    16
    9
    2
    2
    P
    15.08.26
    Primera B
    Arsenal de Sarandi
    Arsenal de Sarandi
    Talleres de Remedios
    Talleres de Remedios
    -
    -
    1
    4
    15
    21
    1
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    1
    4
    15
    21
    1
    4
    ZW
    08.08.26
    Primera B
    Talleres de Remedios
    Talleres de Remedios
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    -
    -
    6
    2
    7
    13
    2
    5
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    6
    2
    7
    13
    2
    5
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 2;
    • zwycięstwa gospodarzy - 0, zwycięstwa gości - 1, remisy - 1.
    Trendy
    • Argentino de Merlo nie przegrał w 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Primera B).
    • Argentino de Merlo nie przegrał w 9 z ostatnich 10 meczów (Primera B).
    • Talleres de Remedios nie wygrał w ostatnich 24 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: Argentino de Merlo nie przegra (kursy: 1.35)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0, goście - 0.5;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 0.5;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 0; na boisku drużyny gospodarzy - 0.

    Statystyki: Argentino de Merlo kontra Talleres de Remedios

    • średni całkowity wynik w turnieju: 1.5 kontra 1.17;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.17 kontra 0.83;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.33 kontra 0.33;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.83 kontra 0.5;
    • Argentino de Merlo: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1;
    • Talleres de Remedios: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.2 (w domu - 1.6) kontra 0.9 (na wyjeździe - 0.2).
    Trendy
    • Argentino de Merlo zdobył bramkę w 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Primera B).
    👉Prognoza: Argentino de Merlo zdobędzie bramkę (kursy: 1.53)

    Prognoza na rzuty rożne

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych w bezpośrednich meczach - 9 (5 - dla gospodarzy i 4 - dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych na boisku gospodarzy - 10 (6 - dla gospodarzy i 4 - dla gości).

    Argentino de Merlo: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.67; na boisku gospodarzy - 5;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 3; na boisku gospodarzy - 4.2.

    Talleres de Remedios: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.67, na wyjeździe - 5.33;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 5.3; na wyjeździe - 5.8.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (9,5) (kursy: 1.76)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 2;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 0 razy;
    • na boisku gospodarzy - 0 razy.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie) (kursy: 1.51)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 0:0 (12/66, 18.2%);
    • Argentino de Merlo u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:0 , 1:0 , 2:0 (1/3, 33.3%);
    • Talleres de Remedios na wyjeździe najczęściej gra: 0:0 (2/3, 66.7%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    0:0 - 27.17% (kursy 5)
    1:0 - 24.49% (kursy 5.5)
    0:1 - 11.5% (kursy 7)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Talleres de Remedios nie zdobył bramki w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.

    Talleres de Remedios nie zdobędzie bramkę
    Opublikowany: 27.03.2026, 19:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Argentino de Merlo - Talleres de Remedios

    Argentino de Merlo nie przegrał:
    argentino-de-merlo-8989w 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Primera B).
    argentino-de-merlo-8989w 9 z ostatnich 10 meczów (Primera B).
    Talleres de Remedios nie wygrał:
    talleres-de-remedios-de-escaladaw ostatnich 24 meczów na wyjeździe.
    Argentino de Merlo nie przegra
    -286
    Były Poniżej 2.5 strzelonych goli:
    argentino-de-merlo-8989w 8 z ostatnich 9 meczów Argentino de Merlo.
    argentino-de-merlo-8989w 7 z ostatnich 8 meczów Argentino de Merlo (Primera B).
    talleres-de-remedios-de-escaladaw 7 z ostatnich 8 meczów Talleres de Remedios na wyjeździe.
    Total bramek Poniżej (2,5)
    -250
    Talleres de Remedios zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    talleres-de-remedios-de-escaladaw ostatnich 23 meczów na wyjeździe.
    Talleres de Remedios Total bramek Poniżej (1,5)
    -357
    Argentino de Merlo zdobył bramkę:
    argentino-de-merlo-8989w 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Primera B).
    Argentino de Merlo zdobędzie bramkę
    -189
    Wyświetl więcej faktów

    Argentino de Merlo - Talleres de Remedios Pozycja w tabeli

    Apertura
    gZWRPRPPStan
    3.
    Club Villa Dalmine
    Club Villa Dalmine
    21117326-1140
    4.
    CA Talleres de Remedios
    CA Talleres de Remedios
    21116422-1039
    5.
    Deportivo Camioneros
    Deportivo Camioneros
    2198422-1535
    11.
    Deportivo Armenio
    Deportivo Armenio
    2184923-2628
    12.
    Argentino de Merlo
    Argentino de Merlo
    2176817-1827
    13.
    CSCD Laferrere
    CSCD Laferrere
    2176822-2727

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    2 - Zwycięstwa
    4 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 3
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 9
    Stracone - 11
    -2
    +2
    9 - Zdobyte
    7 - Stracone
    2
    Zwycięstwa
    4
    4
    Remisów
    3
    4
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    9
    Zdobyte
    9
    11
    Stracone
    7
    2
    Średnia suma goli w meczu
    1.6
    0.9
    Średnio gole zdobyte w meczu
    0.9
    1.1
    Średnio gole stracone na mecz
    0.7
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    4
    100'
    Minuty / strzelony gol
    100'
    Zobacz wszystkie statystyki