Amazulu vs Stellenbosch Typy 23 stycznia 2025

    🔉Jak zespoły będą korzystać ze standardowych przepisów? Zespoły Amazulu i Stellenbosch mają mistrzów w swojej dziedzinie, więc gra zapowiada się dobrze. Konfrontacja odbędzie się w turnieju PSL o 17:30 w dniu 23 stycznia.

    Head to Head

    📊 Analiza poprzednich oficjalnych meczów między drużynami Amazulu i Stellenbosch:

    • rozegrane mecze 18;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 8, gości - 5, remisów - 5;
    • liczba goli (gospodarze/goście) - 25 kontra 21;
    • średnia liczba goli w meczu - 2.56.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Amazulu - Stellenbosch

    43%
    10 Zwycięstwa
    22%
    5 Remisów
    35%
    8 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    23
    Śr. goli na mecz
    2.48
    Obie drużyny strzeliły gola
    48%
    1.22
    Średnia liczba goli
    1.26
    1.04
    Żółte kartki
    1
    Ostatnie mecze
    01.08.26
    Premier League
    Stellenbosch
    Stellenbosch
    Amazulu
    Amazulu
    -
    -
    3
    5
    14
    18
    2
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    5
    14
    18
    2
    4
    27.02.26
    Premier League
    Stellenbosch
    Stellenbosch
    Amazulu
    Amazulu
    -
    -
    2
    4
    17
    12
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    17
    12
    1
    1
    17.09.25
    Premier League
    Amazulu
    Amazulu
    Stellenbosch
    Stellenbosch
    0
    0
    5
    9
    0
    0
    2
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    0
    0
    5
    9
    0
    0
    2
    3
    15.04.25
    Premier League
    Stellenbosch
    Stellenbosch
    Amazulu
    Amazulu
    1.75
    0.59
    6
    6
    14
    11
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.75
    0.59
    6
    6
    14
    11
    2
    1
    23.01.25
    PSL
    Amazulu
    Amazulu
    Stellenbosch FC
    Stellenbosch FC
    1.46
    2.42
    6
    3
    8
    13
    4
    2
    0
    5
    0
    1
    0
    4
    1.46
    2.42
    6
    3
    8
    13
    4
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Amazulu Przegląd drużyny

    📊Jednakże, aby zrozumieć cały obraz, ocenmy wyniki z ostatnich dziesięciu meczów. W tym okresie dzisiejsza drużyna gospodarzy zadowoliła swoich fanów 5 zwycięstwami, zadowoliła się remisem w 1 meczach i przegrała 4 razy.

    ⚽Jeśli chodzi o gole w podobnym okresie 10 meczów, średnia liczba strzelonych goli wynosi 0.9, średnia liczba goli w ostatnich 10 występach u siebie to 0.67, a średnia liczba straconych goli to 0.8.

    Wyniki meczów: Amazulu

    Ostatnie mecze
    31.10.26
    Premier League
    Amazulu
    Amazulu
    Lamontville Golden Arrows
    Lamontville Golden Arrows
    -
    -
    2
    4
    14
    13
    3
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    4
    14
    13
    3
    1
    Z
    25.10.26
    League Cup
    Kruger United
    Kruger United
    Amazulu
    Amazulu
    -
    -
    8
    8
    11
    12
    5
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    8
    8
    11
    12
    5
    1
    Z
    13.10.26
    Premier League
    Maritzburg United
    Maritzburg United
    Amazulu
    Amazulu
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    1
    1
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    1
    1
    Z
    19.09.26
    Premier League
    Polokwane
    Polokwane
    Amazulu
    Amazulu
    -
    -
    10
    3
    8
    7
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    10
    3
    8
    7
    1
    1
    Z
    12.09.26
    Premier League
    Amazulu
    Amazulu
    Marumo Gallants
    Marumo Gallants
    1
    -
    -
    3
    2
    12
    12
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    2
    12
    12
    2
    1
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Stellenbosch FC Przegląd drużyny

    📊Najpierw spójrzmy na statystyki drużyny na podstawie ostatnich 10 meczów w kalendarzu. W tym czasie drużyna Stellenbosch obdarowała swoich fanów 4 zwycięstwami, zremisowała 1 razy i zakończyła 5 gry porażką.

    ⚽Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki mówią same za siebie, ale oczywiście ocenimy również skuteczność w tym czasie. Dane są następujące:
    • łączna liczba goli - 10;
    • średnia liczba zdobytych goli - 1;
    • średnia liczba straconych goli - 1.4.

    Wyniki meczów: Stellenbosch FC

    Ostatnie mecze
    31.10.26
    Premier League
    Stellenbosch
    Stellenbosch
    Chippa United
    Chippa United
    -
    -
    7
    2
    12
    8
    1
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    7
    2
    12
    8
    1
    0
    P
    28.10.26
    League Cup
    Maritzburg United
    Maritzburg United
    Stellenbosch
    Stellenbosch
    -
    -
    3
    3
    10
    11
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    3
    3
    10
    11
    0
    1
    Z
    13.10.26
    Premier League
    Kaizer Chiefs
    Kaizer Chiefs
    Stellenbosch
    Stellenbosch
    -
    -
    9
    4
    17
    20
    3
    4
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    9
    4
    17
    20
    3
    4
    R
    19.09.26
    Premier League
    Kruger United
    Kruger United
    1
    Stellenbosch
    Stellenbosch
    -
    -
    9
    3
    12
    14
    0
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    9
    3
    12
    14
    0
    3
    Z
    11.09.26
    Premier League
    Stellenbosch
    Stellenbosch
    Sekhukhune United
    Sekhukhune United
    -
    -
    7
    1
    18
    21
    4
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    1
    18
    21
    4
    3
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 18;
    • zwycięstwa gospodarzy - 8, zwycięstwa gości - 5, remisy - 5.
    Trendy
    • Amazulu Wygrywa z handicapem +1.5 w 13 z ostatnich 14 meczów.
    • Amazulu Wygrywa z handicapem +1.5 w 12 z ostatnich 13 meczów (PSL).
    • Amazulu Wygrywa z handicapem +1.5 w 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    • Amazulu Wygrywa z handicapem +1.5 w 6 z ostatnich 7 meczów w domu (PSL).
    👉Prognoza: Amazulu Handicap (+1,5) (kursy: 1.12)

    Typ na liczbę goli

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.39, goście - 1.17;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.56;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 10; na boisku drużyny gospodarzy - 6.

    Statystyki: Amazulu kontra Stellenbosch

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2 kontra 1.83;
    • średnia liczba strzelonych goli: 0.93 kontra 1;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.4 kontra 0.75;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.53 kontra 0.25;
    • Amazulu: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 0.88;
    • Stellenbosch: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 0.9 (w domu - 0.67) kontra 1 (na wyjeździe - 0.83).
    Trendy
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w ostatnich 6 meczów Stellenbosch FC.
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (1,5) (kursy: 1.89)

    Typ na rzuty rożne

    Trendy
    • Były Poniżej 9.5 rzutów rożnych w 6 z ostatnich 7 meczów Stellenbosch FC.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (9,5) (kursy: 1.67)

    Typ na obie drużyny strzelą gola

    H2H:

    • liczba spotkań - 18;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 10 razy;
    • na boisku gospodarzy - 6 razy.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Nie) (kursy: 1.4)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Poniżej 2.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Amazulu (PSL).

    Total bramek Poniżej (2,5)
    Kurs-169
    Opublikowany: 20.01.2025, 04:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Amazulu - Stellenbosch FC

    Stellenbosch FC zdobył bramkę:
    stellenbosch-fcw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (PSL).
    Stellenbosch FC zdobędzie bramkę
    Everygame
    -357
    AmaZulu FC zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    amazulu-fcw 6 z ostatnich 7 meczów (PSL).
    Amazulu Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -455
    Stellenbosch FC zdobył bramkę w pierwszej połowie:
    stellenbosch-fcw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (PSL).
    1. połowa, Stellenbosch FC zdobędzie bramkę
    +247
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    stellenbosch-fcw ostatnich 6 meczów Stellenbosch FC.
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -227
    Wyświetl więcej faktów

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    8 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    1 - Porażka
    Zwycięstwa - 3
    Remisów - 4
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 14
    Stracone - 8
    +6
    +1
    11 - Zdobyte
    10 - Stracone
    8
    Zwycięstwa
    3
    1
    Remisów
    4
    1
    Porażek
    3
    Różnica bramek
    14
    Zdobyte
    11
    8
    Stracone
    10
    2.2
    Średnia suma goli w meczu
    2.1
    1.4
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.1
    0.8
    Średnio gole stracone na mecz
    1
    4
    Obie drużyny strzeliły gola
    4
    64'
    Minuty / strzelony gol
    82'
    Zobacz wszystkie statystyki