Mushuc Runa vs Orense Typy 17 maja 2025

    📢Którzy gracze mogliby stać się niespodziewanymi gwiazdami meczu? Odpowiedź na to pytanie będzie znana po zakończeniu starcia między drużynami Mushuc Runa i Orense. Spotkanie, będące częścią turnieju Serie A, zaplanowane jest na 21:30 17 maja. Bukmacherzy już wybrali faworyta jako drużynę Mushuc Runa. Kursy na zwycięstwa wynoszą - przeciw .

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 06 marca 2025 i zakończył się wynikiem 2:1. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Mushuc Runa):

    • procent posiadania piłki: 44% vs 56%;
    • rzutów rożnych: 5 vs 4;
    • fauli: 13 vs 8;
    • żółtych kartek: 2 vs 3;
    • strzałów celnych: 4 vs 5.

    📊 Analiza poprzednich oficjalnych meczów między drużynami Mushuc Runa i Orense:

    • rozegrane mecze 15;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 8, gości - 1, remisów - 6;
    • liczba goli (gospodarze/goście) - 20 kontra 6;
    • średnia liczba goli w meczu - 1.73.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Mushuc Runa - Orense

    47%
    9 Zwycięstwa
    32%
    6 Remisów
    21%
    4 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    19
    Śr. goli na mecz
    2.37
    Obie drużyny strzeliły gola
    42%
    1.42
    Średnia liczba goli
    0.95
    Ostatnie mecze
    20.07.26
    Serie A
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    Orense
    Orense
    -
    -
    5
    4
    16
    11
    2
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    5
    4
    16
    11
    2
    4
    19.03.26
    Serie A
    Orense
    Orense
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    -
    -
    2
    6
    0
    3
    2
    2
    3
    2
    3
    0
    0
    2
    -
    -
    2
    6
    0
    3
    2
    2
    14.09.25
    Serie A
    Orense
    Orense
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    0.92
    0.21
    0
    7
    14
    14
    2
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    0.92
    0.21
    0
    7
    14
    14
    2
    2
    17.05.25
    Serie A
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    Orense
    Orense
    1.43
    2.12
    7
    2
    8
    7
    4
    3
    2
    5
    2
    2
    0
    3
    1.43
    2.12
    7
    2
    8
    7
    4
    3
    06.03.25
    Copa Sudamericana
    Mushuc Runa SC
    Mushuc Runa SC
    Orense SC
    Orense SC
    1.74
    1.16
    5
    4
    13
    8
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.74
    1.16
    5
    4
    13
    8
    2
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Mushuc Runa Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 14 maja 2025 w ramach turnieju Copa Sudamericana (gospodarze - Union de Santa Fe, goście - Mushuc Runa). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Mushuc Runa vs Union de Santa Fe):

    • procent posiadania piłki: 28% vs 72%;
    • rzuty rożne: 0 vs 7;
    • faule: 17 vs 13;
    • żółte kartki: 5 vs 1;
    • strzały celne: 1 vs 5.

    📊Jednakże, aby zrozumieć cały obraz, ocenmy wyniki z ostatnich dziesięciu meczów. W tym okresie dzisiejsza drużyna gospodarzy zadowoliła swoich fanów 5 zwycięstwami, zadowoliła się remisem w 2 meczach i przegrała 3 razy.

    ⚽Jeśli chodzi o gole w podobnym okresie 10 meczów, średnia liczba strzelonych goli wynosi 1.5, średnia liczba goli w ostatnich 10 występach u siebie to 2.25, a średnia liczba straconych goli to 1.2.

    Wyniki meczów: Mushuc Runa

    Ostatnie mecze
    09.10.26
    Serie A
    Delfin
    Delfin
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    -
    -
    2
    7
    11
    11
    2
    2
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    -
    -
    2
    7
    11
    11
    2
    2
    P
    20.09.26
    Serie A
    Cuenca
    Cuenca
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    -
    -
    7
    5
    7
    14
    1
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    5
    7
    14
    1
    3
    R
    12.09.26
    Serie A
    Guayaquil City
    Guayaquil City
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    1
    -
    -
    4
    4
    10
    12
    3
    3
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    4
    4
    10
    12
    3
    3
    P
    08.09.26
    Serie A
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    Leones Del Norte
    Leones Del Norte
    -
    -
    6
    5
    9
    13
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    5
    9
    13
    0
    2
    R
    02.09.26
    Serie A
    LDU Quito
    LDU Quito
    1
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    -
    -
    3
    7
    16
    14
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    16
    14
    2
    4
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Orense Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 10 maja 2025 w ramach turnieju Serie A (gospodarze - Orense, goście - Cuenca). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Orense vs Cuenca):

    • procent posiadania piłki: 58% vs 42%;
    • rzuty rożne: 5 vs 2;
    • faule: 10 vs 4;
    • żółte kartki: 2 vs 2;
    • strzały celne: 5 vs 0.

    📊Najpierw spójrzmy na statystyki drużyny na podstawie ostatnich 10 meczów w kalendarzu. W tym czasie drużyna Orense obdarowała swoich fanów 4 zwycięstwami, zremisowała 2 razy i zakończyła 4 gry porażką.

    ⚽Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki mówią same za siebie, ale oczywiście ocenimy również skuteczność w tym czasie. Dane są następujące:
    • łączna liczba goli - 10;
    • średnia liczba zdobytych goli - 1;
    • średnia liczba straconych goli - 1.2.

    Wyniki meczów: Orense

    Ostatnie mecze
    11.10.26
    Serie A
    Orense
    Orense
    Cuenca
    Cuenca
    -
    -
    5
    5
    12
    13
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    5
    12
    13
    0
    1
    R
    21.09.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    Orense
    Orense
    -
    -
    4
    6
    20
    14
    5
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    6
    20
    14
    5
    3
    P
    15.09.26
    Serie A
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    Orense
    Orense
    -
    -
    5
    3
    8
    8
    0
    3
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    3
    8
    8
    0
    3
    P
    08.09.26
    Serie A
    Orense
    Orense
    Guayaquil City
    Guayaquil City
    -
    -
    6
    1
    14
    9
    2
    2
    4
    3
    2
    2
    2
    1
    -
    -
    6
    1
    14
    9
    2
    2
    Z
    03.09.26
    Serie A
    Leones Del Norte
    Leones Del Norte
    Orense
    Orense
    -
    -
    6
    3
    14
    11
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    3
    14
    11
    2
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 15;
    • zwycięstwa gospodarzy - 8, zwycięstwa gości - 1, remisy - 6.
    Trendy
    • Orense Wygrywa z handicapem +1.5 w 6 z ostatnich 7 meczów (Serie A).
    👉Prognoza: Orense Handicap (+1,5) (kursy: 1.36)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.33, goście - 0.4;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 1.73;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 4; na boisku drużyny gospodarzy - 3.

    Statystyki: Mushuc Runa kontra Orense

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.67 kontra 2.25;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.33 kontra 0.92;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.5 kontra 0.58;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.83 kontra 0.33;
    • Mushuc Runa: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 2;
    • Orense: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.33;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.5 (w domu - 2.25) kontra 1 (na wyjeździe - 0.6).
    Trendy
    • Mushuc Runa stracony gol w 10 z ostatnich 11 meczów (Serie A).
    👉Prognoza: Orense zdobędzie bramkę (kursy: 1.6)

    Prognoza na rzuty rożne

    Mushuc Runa: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 7; na własnym boisku - 8.83;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.1; na własnym boisku - 5.5.

    Orense: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.92, na wyjeździe - 4.67;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 6.1; na wyjeździe - 4.4.
    Trendy
    • Mushuc Runa zdobył więcej niż 5.5 rzutów rożnych w ostatnich 6 meczów w domu (Serie A).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Mushuc Runa Total Powyżej (5,5) (kursy: 1.69)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 15;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 4 razy;
    • na boisku gospodarzy - 3 razy.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kursy: 1.87)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Mushuc Runa stracony gol w 10 z ostatnich 11 meczów (Serie A).

    Orense zdobędzie bramkę
    Kurs-169
    Opublikowany: 15.05.2025, 22:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Mushuc Runa - Orense

    Mushuc Runa nie przegrał:
    mushuc-runaorense-scw 14 z ostatnich 15 meczów przeciwko Orense.
    mushuc-runaorense-scw 9 z ostatnich 10 meczów przeciwko Orense (Serie A).
    mushuc-runaorense-scw ostatnich 8 meczów w domu przeciwko Orense.
    mushuc-runaw 15 z ostatnich 16 meczów w domu (Serie A).
    mushuc-runaw 11 z ostatnich 12 meczów w domu.
    Orense nie wygrał:
    orense-scw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    Mushuc Runa nie przegra
    Everygame
    -588
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    mushuc-runaorense-scw 13 z ostatnich 15 meczów Mushuc Runa przeciwko Orense.
    mushuc-runaorense-scw 7 z ostatnich 8 meczów Mushuc Runa w domu przeciwko Orense.
    mushuc-runaw 9 z ostatnich 10 meczów Mushuc Runa.
    mushuc-runaw 8 z ostatnich 9 meczów Mushuc Runa (Serie A).
    orense-scw 6 z ostatnich 7 meczów Orense (Serie A).
    w 6 z ostatnich 7 meczów Juan Carlos Andrade Arreaga (w turnieju Serie A).
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -400
    Mushuc Runa zdobył bramkę:
    mushuc-runaw ostatnich 17 meczów w domu.
    mushuc-runaw 15 z ostatnich 16 meczów.
    mushuc-runaw ostatnich 11 meczów w domu (Serie A).
    mushuc-runaw 9 z ostatnich 10 meczów (Serie A).
    Mushuc Runa zdobędzie bramkę
    Everygame
    -556
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    mushuc-runaw 16 z ostatnich 17 meczów Mushuc Runa w domu.
    mushuc-runaw 10 z ostatnich 11 meczów Mushuc Runa w domu (Serie A).
    mushuc-runaw 9 z ostatnich 10 meczów Mushuc Runa (Serie A).
    mushuc-runaw 6 z ostatnich 7 meczów Mushuc Runa.
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -303
    Wyświetl więcej faktów

    Mushuc Runa - Orense Pozycja w tabeli

    Champion Additional
    MZRPGPktForma
    1.
    CSD Independiente del Valle
    CSD Independiente del Valle
    00000-064
    2.
    Barcelona Guayaquil
    Barcelona Guayaquil
    00000-054
    3.
    LDU Quito
    LDU Quito
    00000-051
    4.
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    00000-049
    5.
    Orense SC
    Orense SC
    00000-047
    6.
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    00000-046

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    5 - Remisów
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 2
    Remisów - 2
    Porażek - 6
    10 meczów
    Zdobyte - 11
    Stracone - 9
    +2
    -7
    10 - Zdobyte
    17 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    2
    5
    Remisów
    2
    2
    Porażek
    6
    Różnica bramek
    11
    Zdobyte
    10
    9
    Stracone
    17
    2
    Średnia suma goli w meczu
    2.7
    1.1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1
    0.9
    Średnio gole stracone na mecz
    1.7
    5
    Obie drużyny strzeliły gola
    5
    82'
    Minuty / strzelony gol
    90'
    Zobacz wszystkie statystyki