Hibernian FC vs Falkirk Statystyki H2H
Head-to-Head
Hibernian
13 mecze
Falkirk
6 Zwycięstwa
3 Remisów
4 Zwycięstwa
46%
23%
31%
1. Połowa
4 Zwycięstwa
5 Remisów
4 Zwycięstwa
31%
38%
31%
2. Połowa
6 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Zwycięstwa
46%
15%
38%
12.07.22
League CupFalkirk
Hibernian
-
-
-
-
16
16
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
16
16
-
-
Goli
Suma bramek
45
24
21
Total meczy
10
Powyżej - 77%
3
23% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.46
1.85
1.62
Średni czas na gol
26'
50'
57'
Hibernian
1
0-15'
2
16-30'
6
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
4
31-45'
HT
2
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
0
46-60'
2
61-75'
5
76-90'
Falkirk
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 27
2.08
13
14
Czerwone kartki
Razem: 0
0
0
0
Porównanie ostatnich wyników


HibernianSzkocja
FalkirkSzkocja

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Hibernian - Falkirk Ostatnie mecze
Mecze
19.09.26
PremiershipHibernian
Aberdeen
1.74
0.94
6
9
11
11
2
2
1
1
0
1
1
0
1.74
0.94
6
9
11
11
2
2
R
15.09.26
PremiershipHibernian
Kilmarnock
1
1.65
1.61
15
7
8
10
0
1
0
1
0
1
0
0
1.65
1.61
15
7
8
10
0
1
P
12.09.26
League CupRoss County
Hibernian
-
-
5
5
8
9
2
3
0
3
0
3
0
0
-
-
5
5
8
9
2
3
Z
06.09.26
PremiershipSt. Johnstone
Hibernian
2.39
1.57
2
7
7
11
1
0
2
1
2
1
0
0
2.39
1.57
2
7
7
11
1
0
P
03.09.26
PremiershipHibernian
1
Heart of Midlothian
1.68
1.18
7
8
17
8
2
0
1
3
0
2
1
1
1.68
1.18
7
8
17
8
2
0
P
30.08.26
PremiershipDundee
Hibernian
0.86
2.17
3
5
8
14
1
1
1
2
0
1
1
1
0.86
2.17
3
5
8
14
1
1
Z
27.08.26
UECLHibernian
1
KAA Gent
1.13
2.1
6
7
8
9
1
2
2
3
0
1
2
2
1.13
2.1
6
7
8
9
1
2
P
20.08.26
UECLKAA Gent
Hibernian
-
-
8
2
10
6
1
5
0
0
0
0
0
0
-
-
8
2
10
6
1
5
R
16.08.26
League CupHibernian
Partick Thistle
-
-
4
5
8
6
2
2
1
0
1
0
0
0
-
-
4
5
8
6
2
2
Z
Mecze
19.09.26
PremiershipSt. Johnstone
1
Falkirk
0.61
1.16
3
8
12
17
2
0
1
1
0
0
1
1
0.61
1.16
3
8
12
17
2
0
R
15.09.26
PremiershipFalkirk
Heart of Midlothian
1.55
1.8
3
4
15
13
4
3
2
1
1
1
1
0
1.55
1.8
3
4
15
13
4
3
Z
05.09.26
PremiershipDundee United
Falkirk
2.44
0.95
14
5
13
8
3
2
1
1
0
1
1
0
2.44
0.95
14
5
13
8
3
2
R
02.09.26
PremiershipFalkirk
Glasgow Rangers
1.11
1.42
5
6
12
16
2
1
1
2
1
1
0
1
1.11
1.42
5
6
12
16
2
1
P
29.08.26
PremiershipCeltic Glasgow
Falkirk
1.73
0.43
6
3
7
14
1
4
2
1
2
0
0
1
1.73
0.43
6
3
7
14
1
4
P
09.08.26
PremiershipMotherwell
Falkirk
1.64
0.6
2
2
17
16
2
2
0
0
0
0
0
0
1.64
0.6
2
2
17
16
2
2
R
01.08.26
PremiershipFalkirk
St. Mirren
0.84
1.64
7
7
18
18
0
4
0
2
0
1
0
1
0.84
1.64
7
7
18
18
0
4
P
25.07.26
League CupFalkirk
Stranraer
-
-
4
3
13
14
2
0
3
0
2
0
1
0
-
-
4
3
13
14
2
0
Z
21.07.26
League CupAlloa Athletic
Falkirk
-
-
1
5
21
23
2
0
1
1
0
1
1
0
4
2
-
-
1
5
21
23
2
0
P
Wyniki meczów
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Porażki
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
10%
10%
Remisów
90%
60%
Porażki
0%
·10 meczów ·Falkirk
2 Zwycięstwa
3 Remisów
5 Porażek
20%
30%
50%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
30%
40%
Remisów
20%
20%
Porażki
50%
Zwycięstwa bez straty gola
1
Porażki bez zdobytej bramki
1
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
Powracające porażki
1
Statystyka goli
11
11
6
Gole w 1. Połowie7
5
Gole w 2 Połowie4
3
Zdobywali pierwszy punkt5
3
Bez gola2
Hibernian
27%
3
18%
2
9%
1
18%
2
18%
2
9%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Falkirk
18%
2
0%
0
45%
5
18%
2
18%
2
0%
0
12
12
8
Gole w 1. Połowie5
4
Gole w 2 Połowie7
6
Tracili pierwszy punkt4
3
Nie traciłi2
Hibernian
25%
3
33%
4
50%
6
0%
0
17%
2
25%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Falkirk
33%
4
17%
2
8%
1
17%
2
17%
2
42%
5
Średnia goli na mecz
2.3
Obie drużyny strzeliły gola
5
Średni czas na gol
81'
Suma goli w meczu
Falkirk
2.3
Cały mecz2.3
1.4
1. Połowa1.2
0.9
2. Połowa1.1
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
3
30%
0.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
1.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Hibernian - Falkirk Statystyki meczów
Hibernian
Falkirk
52.3%
51.4%
Faule
106
148
Rzuty rożne
60
45
Spalone
24
14
Żółte kartki
18
16
Czerwone kartki
3
0
Wyniki meczów
1:0
2 razy20%
0:0
1 raz10%
0:1
1 raz10%
0:3
1 raz10%
1:1
1 raz10%
1:1
3 razy30%
1:2
2 razy20%
2:1
2 razy20%
0:0
1 raz10%
0:2
1 raz10%
3
3 razy30%
2
1 raz10%
1
3 razy30%
4
1 raz10%
5
1 raz10%
3 goli
2 goli
1 gol
4 goli
5 goli
3
5 razy50%
2
4 razy40%
Statystyki innych drużyn H2H
U19 ME, Kobiety
Bułgaria U19 (K)
Ireland U19 (K)
13 paź
10:00
Zobacz statystyki
Premier League
Lugazi Municipal FC
Bul
13 paź
13:00
Zobacz statystyki
National League Cup
Worthing
Ipswich Town U23
13 paź
18:45
Zobacz statystyki
Puchar J. League
Yokohama
Urawa Red Diamonds
14 paź
09:30
Zobacz statystyki
UEFA Młodzieżowa LM
LASK U19
Liverpool
14 paź
10:00
Zobacz statystyki
Girabola
Primeiro de Agosto
Wiliete
14 paź
14:30
Zobacz statystyki