Brisbane vs Macarthur Sydney Statystyki H2H
Head-to-Head
Brisbane Roar
13 mecze
Macarthur
3 Zwycięstwa
3 Remisów
7 Zwycięstwa
23%
23%
54%
1. Połowa
4 Zwycięstwa
5 Remisów
4 Zwycięstwa
31%
38%
31%
2. Połowa
1 Zwycięstwa
7 Remisów
5 Zwycięstwa
8%
54%
38%
Goli
Suma bramek
44
18
26
Total meczy
9
Powyżej - 69%
4
31% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.38
1.38
2
Średni czas na gol
26'
65'
45'
Brisbane Roar
4
0-15'
2
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
2
16-30'
4
31-45'
HT
3
46-60'
3
61-75'
5
76-90'
5
46-60'
6
61-75'
8
76-90'
Macarthur
Statystyki meczów
Brisbane Roar
Macarthur
53.69%
Posiadanie piłki
46.31%
Faule
Razem: 277
21.31
154
123
Rzuty rożne
Razem: 150
11.54
93
57
Spalone
Razem: 48
3.69
36
12
Żółte kartki
Razem: 51
3.92
22
29
Czerwone kartki
Razem: 3
0.23
3
0
Porównanie ostatnich wyników


Brisbane RoarAustralia
MacarthurAustralia

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Brisbane Roar - Macarthur Ostatnie mecze
Mecze
23.10.26
A-LeagueBrisbane Roar
Perth Glory
1.57
0.79
5
2
16
7
4
1
2
1
2
0
0
1
1.57
0.79
5
2
16
7
4
1
Z
11.10.26
Klubowe mecze towarzyskieBrisbane Roar
Broadmeadow Magic
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
04.09.26
Club Friendly GamesBrisbane Olympic United FC
Brisbane Roar
-
-
-
-
-
-
-
-
3
4
1
2
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
29.08.26
Club Friendly GamesPersija Jakarta
Brisbane Roar
-
-
-
-
-
-
0
0
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
0
0
P
27.08.26
Club Friendly GamesDewa United
Brisbane Roar
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
09.08.26
FFA CupBrisbane Roar
Sydney
-
-
10
2
7
17
3
4
2
4
1
3
1
1
-
-
10
2
7
17
3
4
P
30.07.26
FFA CupSydney Olympic
Brisbane Roar
-
-
6
7
6
13
1
1
0
3
0
0
0
3
-
-
6
7
6
13
1
1
Z
22.07.26
Club Friendly GamesIpswich
Brisbane Roar
-
-
0
3
-
-
0
0
0
5
0
1
0
4
-
-
0
3
-
-
0
0
Z
15.07.26
Club Friendly GamesCaboolture
Brisbane Roar
-
-
3
8
-
-
0
2
0
3
0
2
0
1
-
-
3
8
-
-
0
2
Z
Mecze
24.10.26
A-LeagueNewcastle United Jets
Macarthur
1.51
0.74
7
5
16
8
2
1
1
1
1
0
0
1
1.51
0.74
7
5
16
8
2
1
R
17.10.26
A-LeagueMacarthur
Perth Glory
1.42
1.18
4
2
11
19
3
1
2
1
0
0
2
1
1.42
1.18
4
2
11
19
3
1
Z
22.08.26
Club Friendly GamesWestern Sydney
Macarthur
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
11.08.26
FFA CupSD Raiders FC
Macarthur
-
-
4
3
21
20
1
3
1
1
0
0
0
0
1
1
5
3
-
-
4
3
21
20
1
3
P
22.07.26
FFA CupUniversity Azzurri FC
Macarthur
-
-
0
21
10
10
2
0
0
3
0
1
0
2
-
-
0
21
10
10
2
0
Z
24.04.26
A-LeagueMacarthur
Wellington Phoenix
2.54
1.16
8
6
10
16
2
2
4
0
3
0
1
0
2.54
1.16
8
6
10
16
2
2
Z
19.04.26
A-LeagueAdelaide United
Macarthur
2.08
0.79
12
3
10
15
0
3
3
1
0
1
3
0
2.08
0.79
12
3
10
15
0
3
P
12.04.26
A-LeaguePerth Glory
Macarthur
1.47
1.07
2
1
9
5
3
3
3
1
0
0
3
1
1.47
1.07
2
1
9
5
3
3
P
02.04.26
A-LeagueMacarthur
Newcastle United Jets
1.39
0.79
11
6
9
14
1
0
3
2
2
2
1
0
1.39
0.79
11
6
9
14
1
0
Z
Wyniki meczów
2 Zwycięstwa
4 Remisów
4 Porażki
20%
40%
40%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
30%
30%
Remisów
30%
40%
Porażki
40%
·10 meczów ·Macarthur
5 Zwycięstwa
2 Remisów
3 Porażek
50%
20%
30%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
50%
50%
Remisów
20%
10%
Porażki
30%
Zwycięstwa bez straty gola
2
Porażki bez zdobytej bramki
0
Zwycięstwa po odrobieniu strat
1
Powracające porażki
1
Statystyka goli
16
18
7
Gole w 1. Połowie9
9
Gole w 2 Połowie9
6
Zdobywali pierwszy punkt5
1
Bez gola1
Brisbane Roar
19%
3
6%
1
19%
3
0%
0
31%
5
25%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Macarthur
28%
5
11%
2
11%
2
0%
0
22%
4
28%
5
17
12
8
Gole w 1. Połowie3
9
Gole w 2 Połowie9
3
Tracili pierwszy punkt4
2
Nie traciłi3
Brisbane Roar
24%
4
6%
1
24%
4
18%
3
29%
5
35%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Macarthur
42%
5
0%
0
17%
2
17%
2
42%
5
58%
7
Średnia goli na mecz
3
Obie drużyny strzeliły gola
8
Średni czas na gol
51'
Suma goli w meczu
Macarthur
3.3
Cały mecz3
1.5
1. Połowa1.2
1.8
2. Połowa1.8
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
9
90%
1
10%
0.5
9
90%
1
10%
6
60%
4
40%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Brisbane Roar - Macarthur Statystyki meczów
Brisbane Roar
Macarthur
55.4%
50%
Faule
108
109
Rzuty rożne
64
66
Spalone
12
16
Żółte kartki
22
21
Czerwone kartki
0
0
Wyniki meczów
2:1
2 razy20%
2:2
2 razy20%
0:0
1 raz10%
0:3
1 raz10%
1:1
1 raz10%
1:1
2 razy20%
3:1
2 razy20%
0:0
1 raz10%
0:3
1 raz10%
1:2
1 raz10%
3
4 razy40%
4
2 razy20%
2
1 raz10%
5
1 raz10%
6
1 raz10%
3 goli
4 goli
2 goli
5 goli
6 goli
3
3 razy30%
4
3 razy30%
2
2 razy20%
5
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
Dywizja 1
Al Jeel
Al Najma
2 lis
14:40
Zobacz statystyki
Liga Portugal
Benfica Lizbona
Alverca
2 lis
20:15
Zobacz statystyki
Liga Aguila
Rionegro Aguilas
Fortaleza C.E.I.F
2 lis
21:05
Zobacz statystyki
Ligue 1
Olympique Akbou
Kabylie
4 lis
15:00
Zobacz statystyki
U20 Copa do Brasil
Atletico Mineiro U20
Santa Cruz PE
4 lis
18:00
Zobacz statystyki
Liga FUTVE
Metropolitanos
Carabobo
4 lis
23:30
Zobacz statystyki