Instituto vs Union Santa Fe Statystyki H2H
Head-to-Head
Instituto ACCordoba
5 mecze
Union de Santa Fe
1 Zwycięstwa
2 Remisów
2 Zwycięstwa
20%
40%
40%
1. Połowa
1 Zwycięstwa
2 Remisów
2 Zwycięstwa
20%
40%
40%
2. Połowa
0 Zwycięstwa
5 Remisów
0 Zwycięstwa
100%
Goli
Suma bramek
11
4
7
Total meczy
2
Powyżej - 40%
3
60% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.2
0.8
1.4
Średni czas na gol
41'
112'
64'
Instituto ACCordoba
0
0-15'
0
16-30'
3
31-45'
2
0-15'
1
16-30'
3
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
1
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
Union de Santa Fe
Statystyki meczów
Instituto ACCordoba
Union de Santa Fe
53.2%
Kontrola piłki
46.8%
Faule
Razem: 103
20.6
56
47
Rzuty rożne
Razem: 49
9.8
22
27
Spalone
Razem: 8
1.6
2
6
Żółte kartki
Razem: 15
3
11
4
Czerwone kartki
Razem: 3
0.6
2
1
Porównanie ostatnich wyników


Instituto ACCordobaArgentyna
Union de Santa FeArgentyna

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Instituto ACCordoba - Union de Santa Fe Ostatnie mecze
Mecze
16.08.26
Primera DivisionCentral Cordoba
Instituto ACCordoba
0.64
1.33
4
9
13
10
1
2
0
1
0
0
0
1
0.64
1.33
4
9
13
10
1
2
ZW
09.08.26
Primera DivisionInstituto ACCordoba
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
2.65
0.27
4
2
17
12
4
5
1
0
0
0
1
0
2.65
0.27
4
2
17
12
4
5
ZW
03.08.26
Primera DivisionAtletico Lanus
Instituto ACCordoba
0.92
1.01
7
7
5
16
1
3
0
1
0
0
0
1
0.92
1.01
7
7
5
16
1
3
ZW
30.07.26
Primera DivisionInstituto ACCordoba
Platense
2.25
0.92
5
4
18
12
2
2
2
1
1
0
1
1
2.25
0.92
5
4
18
12
2
2
ZW
24.07.26
Primera DivisionVelez Sarsfield
Instituto ACCordoba
0.55
3.07
1
6
7
9
2
2
1
0
1
0
0
0
0.55
3.07
1
6
7
9
2
2
P
30.05.26
Football CupInstituto ACCordoba
2
Atletico Lanus
3
-
-
4
7
12
10
2
1
2
1
1
0
1
1
-
-
4
7
12
10
2
1
ZW
05.05.26
Primera DivisionEstudiantes Rio Cuarto
1
Instituto ACCordoba
0.46
2.6
3
8
6
15
1
1
0
2
0
1
0
1
0.46
2.6
3
8
6
15
1
1
ZW
26.04.26
Primera DivisionNewell´s Old Boys
1
Instituto ACCordoba
1.07
0.41
4
3
10
11
5
3
1
1
0
0
1
1
1.07
0.41
4
3
10
11
5
3
R
Mecze
21.08.26
Primera DivisionAldosivi
Union de Santa Fe
1
0.39
1.34
4
4
6
9
3
1
1
3
1
0
0
3
0.39
1.34
4
4
6
9
3
1
ZW
15.08.26
Primera DivisionSan Lorenzo de Almagro
Union de Santa Fe
1.23
0.27
4
1
8
21
1
4
1
0
0
0
1
0
1.23
0.27
4
1
8
21
1
4
P
11.08.26
Primera DivisionUnion de Santa Fe
Central Cordoba
2.32
0.84
8
4
16
6
3
4
1
2
1
0
0
2
2.32
0.84
8
4
16
6
3
4
P
06.08.26
Primera DivisionUnion de Santa Fe
Atletico Lanus
0.39
1.31
4
2
6
7
0
3
2
1
0
0
2
1
0.39
1.31
4
2
6
7
0
3
ZW
01.08.26
Primera DivisionGimnasia Y Esgrima Mendoza
Union de Santa Fe
1.71
1.02
9
5
14
15
2
0
2
0
1
0
1
0
1.71
1.02
9
5
14
15
2
0
P
25.07.26
Primera DivisionPlatense
Union de Santa Fe
1.5
1.3
6
2
12
15
3
2
2
2
1
0
1
2
1.5
1.3
6
2
12
15
3
2
R
22.05.26
Football CupUnion de Santa Fe
1
Independiente
-
-
1
5
14
16
2
4
0
2
0
2
0
0
-
-
1
5
14
16
2
4
P
12.05.26
Primera DivisionBelgrano
Union de Santa Fe
0.97
0.64
4
7
4
8
0
4
2
0
0
0
2
0
0.97
0.64
4
7
4
8
0
4
P
10.05.26
Primera DivisionIndependiente Rivadavia
Union de Santa Fe
-
-
5
6
6
15
1
2
1
2
0
1
1
1
-
-
5
6
6
15
1
2
ZW
Wyniki meczów
6 Zwycięstwa
2 Remisów
2 Pokonuje
60%
20%
20%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
40%
50%
Remisów
50%
10%
Pokonuje
10%
·10 meczów ·Union de Santa Fe
4 Zwycięstwa
1 Remis
5 Porażek
40%
10%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
40%
30%
Remisów
20%
40%
Pokonuje
40%
Wygrane bez strat
0
Porażki bez punktów
4
Wygrane comebacki
1
Powracające porażki
1
Statystyka goli
11
14
4
Gole w 1. Połowie3
7
Gole w 2 Połowie11
7
Zdobywali pierwszy punkt4
2
Nie zdobyła punktów4
Instituto ACCordoba
9%
1
18%
2
9%
1
9%
1
18%
2
36%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Union de Santa Fe
0%
0
14%
2
7%
1
21%
3
36%
5
21%
3
5
15
1
Gole w 1. Połowie5
4
Gole w 2 Połowie10
2
Tracili pierwszy punkt6
5
Nie traciłi0
Instituto ACCordoba
0%
0
40%
2
20%
1
20%
1
40%
2
100%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Union de Santa Fe
7%
1
20%
3
13%
2
33%
5
47%
7
27%
4
Średnia goli na mecz
2.9
Obie drużyny zdobyły punkty
4
Średni czas na gol
64'
Suma goli w meczu
Union de Santa Fe
1.6
Cały mecz2.9
0.5
1. Połowa0.8
1.1
2. Połowa2.1
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
8
80%
2
20%
0.5
6
60%
4
40%
3
30%
7
70%
1.5
5
50%
5
50%
0
0
10
100%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Instituto ACCordoba - Union de Santa Fe Statystyki meczów
Instituto ACCordoba
Union de Santa Fe
46.3%
47.2%
Faule
115
130
Rzuty rożne
53
40
Spalone
-
-
Żółte kartki
23
19
Czerwone kartki
2
2
Wyniki meczów
0:1
2 razy20%
1:0
2 razy20%
1:1
2 razy20%
2:1
2 razy20%
0:0
1 raz10%
1:2
2 razy20%
2:0
2 razy20%
0:2
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:3
1 raz10%
2
3 razy30%
1
4 razy40%
3
2 razy20%
2 goli
1 gol
3 goli
4 goli
5 goli
2
3 razy30%
1
1 raz10%
3
3 razy30%
4
2 razy20%
5
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
Superliga
Defensa Y Justicia
Platense
31 sie
22:00
Zobacz statystyki
Superliga
Estudiantes de La Plata
Newell´s Old Boys
31 sie
22:00
Zobacz statystyki
Superliga
Tigre
Barracas Central
1 wrz
00:15
Zobacz statystyki
Superliga
Instituto ACCordoba
San Lorenzo de Almagro
1 wrz
00:15
Zobacz statystyki
Regionalliga
Hallescher
Tasmania 1900 Berlin
2 wrz
17:00
Zobacz statystyki
Coppa Italia Serie C
AS Cittadella
Renate
3 wrz
15:00
Zobacz statystyki