Samsunspor vs Goztepespor Typy 16 maja 2026

    Ostatnia kolejka tureckiej Superligi przyniesie nam starcie Samsunsporu z Göztepe. Gospodarze plasują się na siódmym miejscu, podczas gdy ekipa z Izmiru zajmuje piątą pozycję w tabeli. W ciągu ostatnich czterech lat Göztepe nie potrafili wywalczyć ani jednej wyjazdowej wygranej w bezpośrednich pojedynkach z tym rywalem. Czy tym razem przełamią niekorzystną serię?

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 21 grudnia 2025 i zakończył się wynikiem 2:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Goztepespor):

    • procent posiadania piłki: 36% vs 64%;
    • rzutów rożnych: 4 vs 3;
    • fauli: 18 vs 7;
    • żółtych kartek: 1 vs 2;
    • strzałów celnych: 2 vs 0.

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Samsunspor i Goztepespor:

    • rozegrane 13 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 5, gości - 6, remisów - 2;
    • liczba goli - 13 kontra 18;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.08, w 2. połowie - 1.31;
    • średnia suma goli w meczu - 2.38.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Samsunspor - Goztepespor

    40%
    6 Zwycięstwa
    20%
    3 Remisów
    40%
    6 Zwycięstwa
    Razem gier
    15
    Suma bramek
    2.67
    Obie drużyny zdobyły punkty
    40%
    1.27
    Średnia liczba goli
    1.4
    1.8
    Żółte kartki
    1.8
    Ostatnie mecze
    17.08.26
    super lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Goztepespor
    Goztepespor
    3.04
    1.28
    4
    8
    8
    13
    1
    4
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    3.04
    1.28
    4
    8
    8
    13
    1
    4
    16.05.26
    Super Lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Goztepespor
    Goztepespor
    1
    2.07
    2.44
    0
    4
    10
    18
    3
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    2.07
    2.44
    0
    4
    10
    18
    3
    3
    21.12.25
    Super Lig
    Goztepespor
    Goztepespor
    Samsunspor
    Samsunspor
    1.58
    0.43
    4
    3
    18
    7
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.58
    0.43
    4
    3
    18
    7
    1
    2
    03.03.25
    Süper Lig
    Goztepe Izmir
    Goztepe Izmir
    Samsunspor
    Samsunspor
    3.01
    1.08
    1
    2
    -
    -
    3
    1
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    3.01
    1.08
    1
    2
    -
    -
    3
    1
    28.09.24
    Super Lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Goztepespor
    Goztepespor
    -
    -
    6
    3
    7
    9
    0
    2
    4
    3
    1
    2
    3
    1
    -
    -
    6
    3
    7
    9
    0
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Samsunspor Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Süper Lig (gospodarze - Basaksehir, goście - Samsunspor). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Samsunspor vs Basaksehir):

    • procent posiadania piłki: 60% vs 40%;
    • rzuty rożne: 5 vs 2;
    • faule: 13 vs 13;
    • żółte kartki: 2 vs 2;
    • strzały celne: 1 vs 6.

    Samsunspor prezentuje ostatnio solidną formę - w pięciu ostatnich spotkaniach zanotowali trzy zwycięstwa i dwie porażki, osiągając średnią powyżej przeciętnej dla Super Lig: zdobywają 1,7 gola na mecz, tracąc przy tym 1,5 bramki. Te statystyki wyraźnie pokazują, że drużyna regularnie uczestniczy w widowiskowych, bramkostrzelnych pojedynkach - ofensywa potrafi kreować sytuacje, jednak defensywa nie zawsze radzi sobie z presją rywali.

    Wyniki meczów: Samsunspor

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    super lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Fenerbahce
    Fenerbahce
    0.63
    1.82
    1
    6
    13
    18
    0
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.63
    1.82
    1
    6
    13
    18
    0
    1
    P
    22.08.26
    super lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Samsunspor
    Samsunspor
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    ZW
    17.08.26
    super lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Goztepespor
    Goztepespor
    3.04
    1.28
    4
    8
    8
    13
    1
    4
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    3.04
    1.28
    4
    8
    8
    13
    1
    4
    R
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Kasimpasa
    Kasimpasa
    Samsunspor
    Samsunspor
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    1
    0
    P
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Westerlo
    Westerlo
    Samsunspor
    Samsunspor
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Goztepespor Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Süper Lig (gospodarze - Goztepespor, goście - Gaziantep). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Goztepespor vs Gaziantep):

    • procent posiadania piłki: 39% vs 61%;
    • rzuty rożne: 8 vs 7;
    • faule: 21 vs 10;
    • żółte kartki: 2 vs 2;
    • strzały celne: 6 vs 2.

    Göztepe plasuje się wyżej w tabeli dzięki serii pięciu meczów bez porażki - notują dwa zwycięstwa i trzy remisy, co potwierdza skuteczność taktyki nastawionej na defensywną solidność, nawet kosztem mniejszej liczby wygranych. Średnia zdobywanych bramek jest nieco niższa niż u gospodarzy - 1,5 na mecz wobec 1,7 Samsunsporu w ostatnim okresie; za to formacja obronna spisuje się lepiej - Göztepe traci zaledwie 1,3 gola na spotkanie.

    Wyniki meczów: Goztepespor

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    super lig
    Galatasaray
    Galatasaray
    Goztepespor
    Goztepespor
    3.4
    0.83
    6
    2
    5
    12
    2
    2
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    3.4
    0.83
    6
    2
    5
    12
    2
    2
    P
    23.08.26
    super lig
    Goztepespor
    Goztepespor
    Genclerbirligi
    Genclerbirligi
    1.78
    1.32
    7
    5
    15
    12
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.78
    1.32
    7
    5
    15
    12
    1
    2
    P
    17.08.26
    super lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Goztepespor
    Goztepespor
    3.04
    1.28
    4
    8
    8
    13
    1
    4
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    3.04
    1.28
    4
    8
    8
    13
    1
    4
    R
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Goztepespor
    Goztepespor
    Trabzonspor
    Trabzonspor
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    2
    1
    ZW
    26.07.26
    Club Friendly Games
    Goztepespor
    Goztepespor
    Rudes
    Rudes
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    0
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    0
    1
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 13;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 3; dla gości (na wyjeździe) - 2; liczba remisów - 0;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.08;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.54, goście - 0.54.

    Statystyki 1. połowy: Samsunspor (u siebie) vs Goztepespor (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 16 vs 16;
    • zwycięstw: 3 (18.75%) vs 4 (25%);
    • porażek: 3 (18.75%) vs 2 (12.5%);
    • remisów: 10 (62.5%) vs 10 (62.5%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 0.75 vs 0.81;
    • średnia liczba straconych goli: 0.38 vs 0.38.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 2 vs 5;
    • porażek: 3 vs 1;
    • remisów: 5 vs 4;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.3 (strzelone - 0.5, stracone - 0.8) vs 1.4 (strzelone - 0.9, stracone - 0.5).
    Trendy
    • Samsunspor zdobył bramkę w pierwszej połowie w ostatnich 5 meczów w domu przeciwko Goztepespor.
    👉Prognoza: 1. połowa, Samsunspor zdobędzie bramkę (kursy: 1.88)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 13;
    • zwycięstwa gospodarzy - 5, zwycięstwa gości - 6, remisy - 2.

    Statystyki: Samsunspor vs Goztepespor

    • rozegranych meczów w turnieju: 33 vs 33;
    • zwycięstw: 12 vs 14;
    • procent zwycięstw: 36% vs 42%;
    • porażek: 9 vs 6;
    • remisów: 12 vs 13.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 6 vs 3;
    • porażek: 3 vs 2;
    • remisów: 1 vs 5.
    👉Prognoza: Samsunspor nie przegra (kursy: 1.41)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1, goście - 1.38;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.38;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 5; na boisku drużyny gospodarzy - 3.

    Statystyki: Samsunspor kontra Goztepespor

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.67 kontra 2.15;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.3 kontra 1.27;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.48 kontra 0.61;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.82 kontra 0.67;
    • Samsunspor: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.19;
    • Goztepespor: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.13;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.7 (w domu - 2) kontra 1.5 (na wyjeździe - 1.25).
    Trendy
    • Goztepespor zdobył mniej niż 1.5 bramek w 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe.
    • Goztepespor zdobył mniej niż 1.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (Süper Lig).
    👉Prognoza: Goztepespor Total bramek Poniżej (1,5) (kursy: 1.59)

    Prognoza na rzuty rożne

    Samsunspor: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.85; na własnym boisku - 6.13;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.3; na własnym boisku - 4.8.

    Goztepespor: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.52, na wyjeździe - 3.94;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.3; na wyjeździe - 3.25.
    Trendy
    • Były Poniżej 9.5 rzutów rożnych w ostatnich 5 meczów Samsunspor przeciwko Goztepespor.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (9,5) (kursy: 1.65)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 13;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 5 razy;
    • na boisku gospodarzy - 3 razy.

    Statystyki: Samsunspor kontra Goztepespor

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 33 vs 33 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 21 vs 15 ;
    • liczba OC dla zespołu Samsunspor na własnym boisku - 9 (56%) ;
    • liczba OC dla zespołu Goztepespor na wyjeździe - 7 (44%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 7 vs 7 ;
    • OC dla zespołu Samsunspor na własnym boisku - 4 (80%) ;
    • OC dla zespołu Goztepespor na wyjeździe - 3 (75%).
    Trendy
    • Samsunspor zdobył i stracił bramki w 8 z ostatnich 9 meczów (Süper Lig).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.59)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (43/297, 14.5%);
    • Samsunspor u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:0 (4/16, 25%);
    • Goztepespor na wyjeździe najczęściej gra: 1:1 (4/16, 25%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:1 - 11.23% (kursy 6.07)
    1:0 - 10.05% (kursy 7.46)
    0:1 - 9.03% (kursy 7.86)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:1) (kursy: 6.07)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Forma Samsunsporu sugeruje otwarty charakter ostatnich spotkań - drużyna regularnie trafia do siatki, ale równie często traci bramki, a średnia goli w meczach utrzymuje się powyżej przeciętnej. Göztepe prezentują bardziej wyważone podejście, choć ich defensywa również nie należy do najbardziej solidnych w lidze. Dwa wyraźne trendy z tego sezonu przemawiają za scenariuszem wymiany bramek: Samsunspor nieustannie uczestniczy w widowiskowych, bramkostrzelnych pojedynkach, a linia powyżej 2.5 gola pada w dziewięciu kolejnych domowych starciach gospodarzy. Goście z kolei konsekwentnie punktują, co może przełożyć się na ofensywny futbol. W tej sytuacji rozsądnym wyborem wydaje się zakład na obie drużyny strzelą gola.

    Obie drużyny strzelą (Tak)
    Opublikowany: 14.05.2026, 20:47

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Samsunspor - Goztepespor

    Goztepespor nie przegrał:
    goztepesporw 7 z ostatnich 8 meczów (Süper Lig).
    Goztepespor nie przegra
    -294
    Samsunspor nie przegrał:
    samsunsporw 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    Samsunspor nie przegra
    -154
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    goztepesporw ostatnich 9 meczów Goztepespor (Süper Lig).
    goztepesporw ostatnich 5 meczów Goztepespor na wyjeździe (Süper Lig).
    w 11 z ostatnich 12 meczów Umit Ozturk.
    Total bramek Powyżej (1,5)
    -476
    Samsunspor stracony gol:
    samsunsporgoztepesporw 9 z ostatnich 10 meczów przeciwko Goztepespor.
    samsunsporw ostatnich 9 meczów (Süper Lig).
    Goztepespor zdobył bramkę:
    goztepesporw ostatnich 9 meczów (Süper Lig).
    Goztepespor zdobędzie bramkę
    -476
    Wyświetl więcej faktów

    Samsunspor - Goztepespor Pozycja w tabeli

    Super Lig 25/26
    gZWRPRPPStan
    4.
    Besiktas
    Besiktas
    34179859-4060
    5.
    Basaksehir
    Basaksehir
    34169958-3557
    6.
    Goztepe Izmir
    Goztepe Izmir
    341413742-3255
    7.
    Samsunspor
    Samsunspor
    341312946-4551
    8.
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    3410111346-5241
    9.
    Konyaspor
    Konyaspor
    3410101443-5040

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    6 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 2
    Remisów - 4
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 19
    Stracone - 13
    +6
    -4
    15 - Zdobyte
    19 - Stracone
    6
    Zwycięstwa
    2
    1
    Remisów
    4
    3
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    19
    Zdobyte
    15
    13
    Stracone
    19
    3.2
    Średnia suma goli w meczu
    3.4
    1.9
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.5
    1.3
    Średnio gole stracone na mecz
    1.9
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    7
    49'
    Minuty / strzelony gol
    60'
    Zobacz wszystkie statystyki