St Gallen vs Zurich Statystyki H2H
Head-to-Head
St. Gallen 1879
59 mecze
Zurych
21 Zwycięstwa
13 Remisów
25 Zwycięstwa
36%
22%
42%
1. Połowa
18 Zwycięstwa
19 Remisów
22 Zwycięstwa
31%
32%
37%
2. Połowa
20 Zwycięstwa
18 Remisów
21 Zwycięstwa
34%
31%
36%
Goli
Suma bramek
184
86
98
Total meczy
41
Powyżej - 69%
18
31% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.12
1.46
1.66
Średni czas na gol
29'
61'
54'
St. Gallen 1879
11
0-15'
8
16-30'
20
31-45'
10
0-15'
18
16-30'
20
31-45'
HT
10
46-60'
14
61-75'
18
76-90'
10
46-60'
13
61-75'
23
76-90'
Zurych
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 277
4.69
128
149
Czerwone kartki
Razem: 15
0.25
7
8
Porównanie ostatnich wyników


St. Gallen 1879Szwajcaria
ZurychSzwajcaria

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
St. Gallen 1879 - Zurych Ostatnie mecze
Mecze
20.08.26
UECLNordsjaelland
St. Gallen 1879
1.43
1.92
3
5
18
21
0
3
1
0
1
0
0
0
1.43
1.92
3
5
18
21
0
3
P
16.08.26
Schweizer CupThalwil
St. Gallen 1879
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
13.08.26
UECLSt. Gallen 1879
Sheriff Tiraspol
3
1.24
6
3
15
18
1
4
5
1
2
1
3
0
3
1.24
6
3
15
18
1
4
ZW
09.08.26
Super LeagueSt. Gallen 1879
Luzern
3.14
1.31
6
9
8
17
2
6
2
2
1
0
1
2
3.14
1.31
6
9
8
17
2
6
R
06.08.26
UECLSheriff Tiraspol
St. Gallen 1879
2.02
2.75
6
8
14
7
0
0
1
3
0
0
1
3
2.02
2.75
6
8
14
7
0
0
ZW
02.08.26
Super LeagueVaduz
St. Gallen 1879
2.03
1.82
3
9
5
12
1
1
2
3
1
1
1
2
2.03
1.82
3
9
5
12
1
1
ZW
30.07.26
UELBenfica Lizbona
St. Gallen 1879
1
-
-
9
2
5
12
0
1
5
0
1
0
4
0
-
-
9
2
5
12
0
1
P
26.07.26
Super LeagueSt. Gallen 1879
Zurych
1.62
1.54
4
4
13
27
1
3
2
1
0
0
2
1
1.62
1.54
4
4
13
27
1
3
ZW
Mecze
14.08.26
Schweizer CupTuggen
Zurych
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
09.08.26
Super LeagueLugano
Zurych
2.34
0.97
5
2
12
14
0
3
5
0
2
0
3
0
2.34
0.97
5
2
12
14
0
3
P
01.08.26
Super LeagueZurych
Servette Geneva
1.59
1.67
4
7
16
8
3
2
2
1
1
0
1
1
1.59
1.67
4
7
16
8
3
2
ZW
26.07.26
Super LeagueSt. Gallen 1879
Zurych
1.62
1.54
4
4
13
27
1
3
2
1
0
0
2
1
1.62
1.54
4
4
13
27
1
3
P
18.07.26
Club Friendly GamesZurych
Greuther Furth
-
-
4
3
-
-
1
0
2
3
2
1
0
2
-
-
4
3
-
-
1
0
P
11.07.26
Club Friendly GamesZurych
Stade Ls Ouchy
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
10.07.26
Club Friendly GamesZurych
Sochaux
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
04.07.26
Club Friendly GamesZurych
Kriens
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
1
0
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
P
Wyniki meczów
5 Zwycięstwa
1 Remis
4 Pokonuje
50%
10%
40%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
50%
40%
Remisów
20%
30%
Pokonuje
30%
·10 meczów ·Zurych
4 Zwycięstwa
1 Remis
5 Porażek
40%
10%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
20%
30%
Remisów
30%
40%
Pokonuje
50%
Wygrane bez strat
0
Porażki bez punktów
3
Wygrane comebacki
2
Powracające porażki
2
Statystyka goli
23
13
7
Gole w 1. Połowie4
16
Gole w 2 Połowie9
5
Zdobywali pierwszy punkt5
2
Nie zdobyła punktów3
St. Gallen 1879
9%
2
9%
2
13%
3
9%
2
30%
7
30%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Zurych
8%
1
8%
1
15%
2
31%
4
23%
3
15%
2
20
19
7
Gole w 1. Połowie6
13
Gole w 2 Połowie13
5
Tracili pierwszy punkt5
1
Nie traciłi0
St. Gallen 1879
35%
7
5%
1
5%
1
35%
7
30%
6
35%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Zurych
0%
0
21%
4
21%
4
21%
4
42%
8
37%
7
Średnia goli na mecz
3.2
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
7
Średni czas na gol
69'
Suma goli w meczu
Zurych
4.3
Cały mecz3.2
1.4
1. Połowa1
2.9
2. Połowa2.2
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
8
80%
2
20%
0.5
7
70%
3
30%
8
80%
2
20%
1.5
5
50%
5
50%
5
50%
5
50%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
St. Gallen 1879 - Zurych Statystyki meczów
Żółte kartki
18
24
Czerwone kartki
2
1
Wyniki meczów
2:3
2 razy20%
0:3
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:3
1 raz10%
2:1
1 raz10%
2:1
3 razy30%
1:2
2 razy20%
0:2
1 raz10%
1:0
1 raz10%
2:2
1 raz10%
3
2 razy20%
5
3 razy30%
4
2 razy20%
1
1 raz10%
3 goli
5 goli
4 goli
1 gol
2 goli
3
5 razy50%
5
2 razy20%
4
1 raz10%
1
1 raz10%
2
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
Super League
Zurych
Young Boys
1 wrz
18:30
Zobacz statystyki
FAW Championship
Brickfield Rangers
Ruthin Town
31 sie
13:30
Zobacz statystyki
1. MFL
Tikves Kavadarci
Vardar Skopje
31 sie
15:00
Zobacz statystyki
Girabola
Primeiro de Agosto
Inter
1 wrz
14:30
Zobacz statystyki
Puchar J. League
Roasso Kumamoto
Oita Trinita
2 wrz
10:00
Zobacz statystyki
Gaucho, Serie A2
Santa Cruz(RS)
Pelotas RS
2 wrz
22:00
Zobacz statystyki