Stjarnan vs Valur Typy 14 czerwca 2025

    📢Którzy gracze mogliby stać się niespodziewanymi gwiazdami meczu? Odpowiedź na to pytanie będzie znana po zakończeniu starcia między drużynami Stjarnan Gardabae i Valur Rejkiawik. Spotkanie, będące częścią turnieju Urvalsdeild, zaplanowane jest na 19:15 14 czerwca. Bukmacherzy już wybrali faworyta jako drużynę Valur Rejkiawik. Kursy na zwycięstwa wynoszą - przeciw .

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 23 września 2024 i zakończył się wynikiem 2:2. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Valur Rejkiawik):

    • żółte kartki: 2 vs 0.

    📊 Analiza poprzednich oficjalnych meczów między drużynami Stjarnan Gardabae i Valur Rejkiawik:

    • rozegrane mecze 41;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 14, gości - 13, remisów - 14;
    • liczba goli (gospodarze/goście) - 61 kontra 71;
    • średnia liczba goli w meczu - 3.22.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Stjarnan - Valur

    36%
    17 Zwycięstwa
    30%
    14 Remisów
    34%
    16 Zwycięstwa
    Razem gier
    47
    Suma bramek
    3.4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    77%
    1.57
    Średnia liczba goli
    1.83
    1.32
    Żółte kartki
    1.51
    Ostatnie mecze
    03.08.26
    Urvalsdeild
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    -
    -
    3
    4
    8
    15
    1
    3
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    -
    -
    3
    4
    8
    15
    1
    3
    27.04.26
    Urvalsdeild
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    -
    -
    9
    3
    10
    10
    2
    2
    2
    4
    2
    2
    0
    2
    -
    -
    9
    3
    10
    10
    2
    2
    04.10.25
    Urvalsdeild
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    1.79
    1.5
    8
    11
    11
    6
    3
    2
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    1.79
    1.5
    8
    11
    11
    6
    3
    2
    14.09.25
    Urvalsdeild
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    1
    1.65
    1.81
    5
    15
    12
    11
    3
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1.65
    1.81
    5
    15
    12
    11
    3
    2
    01.07.25
    Cup
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    -
    -
    6
    4
    0
    0
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    4
    0
    0
    1
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Stjarnan Gardabae Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 1 czerwca 2025 w ramach turnieju Urvalsdeild (gospodarze - Ka Akureyri, goście - Stjarnan Gardabae). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Stjarnan Gardabae vs Ka Akureyri):

    • procent posiadania piłki: 55% vs 45%;
    • rzuty rożne: 3 vs 14;
    • faule: 11 vs 15;
    • żółte kartki: 1 vs 6;
    • strzały celne: 5 vs 8.
    🏆W trakcie sezonu Urvalsdeild, drużyna Stjarnan Gardabae wzięła udział w 10 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 4 wygrane,
    • 4 porażki,
    • 2 remisy.

    📈Aktualnie Stjarnan Gardabae zajmuje średnią pozycję w tabeli Urvalsdeild, z wynikiem 40% wygranych oraz 40% porażek.

    ⚽️W sezonie Stjarnan Gardabae zdobyła łącznie 17 goli. W obronie, drużyna Stjarnan Gardabae w sezonie puściła 18 bramek.

    Wyniki meczów: Stjarnan Gardabae

    Ostatnie mecze
    23.08.26
    Urvalsdeild
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    Thor Akureyri
    Thor Akureyri
    -
    -
    7
    4
    15
    13
    2
    1
    4
    2
    3
    0
    1
    2
    -
    -
    7
    4
    15
    13
    2
    1
    ZW
    17.08.26
    Urvalsdeild
    Fram Rejkiawik
    Fram Rejkiawik
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    -
    -
    4
    8
    10
    11
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    8
    10
    11
    2
    2
    P
    09.08.26
    Urvalsdeild
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    Keflavik
    Keflavik
    1
    -
    -
    12
    3
    11
    11
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    12
    3
    11
    11
    1
    2
    ZW
    03.08.26
    Urvalsdeild
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    -
    -
    3
    4
    8
    15
    1
    3
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    -
    -
    3
    4
    8
    15
    1
    3
    ZW
    30.07.26
    UECL
    Tampereen Ilves
    Tampereen Ilves
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    -
    -
    10
    6
    10
    16
    3
    4
    2
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    1
    5
    4
    -
    -
    10
    6
    10
    16
    3
    4
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Valur Rejkiawik Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 2 czerwca 2025 w ramach turnieju Urvalsdeild (gospodarze - Valur Rejkiawik, goście - Fram Rejkiawik). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Valur Rejkiawik vs Fram Rejkiawik):

    • procent posiadania piłki: 57% vs 43%;
    • rzuty rożne: 3 vs 3;
    • faule: 5 vs 12;
    • żółte kartki: 0 vs 1;
    • strzały celne: 4 vs 1.
    🏆W trakcie sezonu Urvalsdeild, drużyna Valur Rejkiawik wzięła udział w 10 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 5 wygrane,
    • 2 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie Valur Rejkiawik zajmuje średnią pozycję w tabeli Urvalsdeild, z wynikiem 50% wygranych oraz 20% porażek.

    ⚽W sezonie Valur Rejkiawik zdobyła łącznie 22 goli. W obronie w sezonie puściła 13 bramek.

    Wyniki meczów: Valur Rejkiawik

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Urvalsdeild
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    IA Akranes
    IA Akranes
    -
    -
    14
    10
    10
    15
    1
    2
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    14
    10
    10
    15
    1
    2
    R
    23.08.26
    Urvalsdeild
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    0
    5
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    0
    5
    P
    17.08.26
    Urvalsdeild
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    Ka Akureyri
    Ka Akureyri
    -
    -
    9
    6
    13
    16
    0
    0
    4
    4
    1
    3
    3
    1
    -
    -
    9
    6
    13
    16
    0
    0
    R
    13.08.26
    UECL
    Nordsjaelland
    Nordsjaelland
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    4.7
    0.55
    10
    2
    19
    10
    0
    3
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    4.7
    0.55
    10
    2
    19
    10
    0
    3
    P
    09.08.26
    Urvalsdeild
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    -
    -
    7
    10
    11
    8
    2
    3
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    7
    10
    11
    8
    2
    3
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Statystyki w 1. połowie: Stjarnan Gardabae (u siebie) vs Valur Rejkiawik (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 4;
    • liczba zwycięstw: 2 (33.33%) vs 1 (25%);
    • liczba porażek: 2 (33.33%) vs 1 (25%);
    • liczba remisów: 2 (33.33%) vs 2 (50%);
    • średnia liczba zdobytych bramek: 1.83 vs 2;
    • średnia liczba straconych bramek: 0.83 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • liczba zwycięstw: 6 vs 5;
    • liczba porażek: 4 vs 2;
    • liczba remisów: 0 vs 3;
    • średni wynik 1. połowy: 1.7 (zdobyte - 1, stracone - 0.7) vs 1.6 (zdobyte - 1.1, stracone - 0.5).
    Trendy
    • Valur Rejkiawik stracony gol w pierwszej połowie w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: 1. połowa, Stjarnan Gardabae zdobędzie bramkę (kursy: 1.8)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 41;
    • zwycięstwa gospodarzy - 14, zwycięstwa gości - 13, remisy - 14.

    Statystyki: Stjarnan Gardabae vs Valur Rejkiawik

    • rozegranych meczów w turnieju: 10 vs 10;
    • zwycięstw: 4 vs 5;
    • procent zwycięstw: 40% vs 50%;
    • porażek: 4 vs 2;
    • remisów: 2 vs 3.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 4 vs 7;
    • porażek: 4 vs 2;
    • remisów: 2 vs 1.
    👉Prognoza: Valur Rejkiawik Zwycięstwo (kursy: 1.74)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.49, goście - 1.73;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3.22;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 30; na boisku drużyny gospodarzy - 13.

    Statystyki: Stjarnan Gardabae kontra Valur Rejkiawik

    • średni całkowity wynik w turnieju: 3.5 kontra 3.5;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.7 kontra 2.2;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.8 kontra 1;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.9 kontra 1.2;
    • Stjarnan Gardabae: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 2.33;
    • Valur Rejkiawik: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.5;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 2 (w domu - 3) kontra 2.3 (na wyjeździe - 1.5).
    Trendy
    • Były Poniżej 4.5 strzelonych goli w 8 z ostatnich 9 meczów Stjarnan Gardabae w domu przeciwko Valur Rejkiawik.
    • Były Poniżej 4.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Stjarnan Gardabae.
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (4,5) (kursy: 1.32)

    Prognoza na rzuty rożne

    Trendy
    • Były Powyżej 10.5 rzutów rożnych w 7 z ostatnich 8 meczów Stjarnan Gardabae przeciwko Valur Rejkiawik (Urvalsdeild).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (10,5) (kursy: 1.46)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 41;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 30 razy;
    • na boisku gospodarzy - 13 razy.

    Statystyki: Stjarnan Gardabae kontra Valur Rejkiawik

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 10 vs 10 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 8 vs 7 ;
    • liczba OC dla zespołu Stjarnan Gardabae na własnym boisku - 5 (83%) ;
    • liczba OC dla zespołu Valur Rejkiawik na wyjeździe - 2 (50%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 8 vs 7 ;
    • OC dla zespołu Stjarnan Gardabae na własnym boisku - 4 (80%) ;
    • OC dla zespołu Valur Rejkiawik na wyjeździe - 2 (50%).
    Trendy
    • Stjarnan Gardabae zdobył i stracił bramki w 10 z ostatnich 11 meczów w domu.
    • Stjarnan Gardabae zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów w domu (Urvalsdeild).
    • Stjarnan Gardabae zdobył i stracił bramki w ostatnich 5 meczów.
    • Valur Rejkiawik zdobył i stracił bramki w 12 z ostatnich 14 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.14)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Stjarnan Gardabae w domu przeciwko Valur Rejkiawik (Urvalsdeild).
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Valur Rejkiawik (Urvalsdeild).
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w ostatnich 5 meczów Valur Rejkiawik.

    Total bramek Poniżej (3,5)
    Bovada
    Postaw zakład-112
    Opublikowany: 12.06.2025, 19:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Stjarnan Gardabae - Valur Rejkiawik

    Valur Reykjavik przegrał drugą połowę:
    stjarnan-gardabaevalur-reykjavik-1w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe przeciwko Stjarnan Gardabae.
    2. Połowa Stjarnan Gardabae Zwycięstwo
    Everygame
    +230
    Valur Reykjavik nie przegrał:
    valur-reykjavik-1w 18 z ostatnich 20 meczów.
    Valur Rejkiawik nie przegra
    Everygame
    -323
    Stjarnan Gardabae nie przegrał:
    stjarnan-gardabaevalur-reykjavik-1w 7 z ostatnich 8 meczów w domu przeciwko Valur Reykjavik.
    stjarnan-gardabaew 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Urvalsdeild).
    Valur Reykjavik nie wygrał:
    valur-reykjavik-1w 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe (Urvalsdeild).
    Stjarnan Gardabae nie przegra
    Everygame
    -118
    Stjarnan Gardabae zdobył bramkę:
    stjarnan-gardabaevalur-reykjavik-1w ostatnich 18 meczów w domu przeciwko Valur Reykjavik.
    stjarnan-gardabaevalur-reykjavik-1w ostatnich 16 meczów w domu przeciwko Valur Reykjavik (Urvalsdeild).
    stjarnan-gardabaew 27 z ostatnich 28 meczów.
    stjarnan-gardabaew 23 z ostatnich 24 meczów (Urvalsdeild).
    stjarnan-gardabaew ostatnich 18 meczów w domu.
    stjarnan-gardabaew ostatnich 12 meczów w domu (Urvalsdeild).
    Valur Reykjavik stracony gol:
    valur-reykjavik-1w 21 z ostatnich 23 meczów (Urvalsdeild).
    valur-reykjavik-1w 16 z ostatnich 17 meczów na wyjeździe.
    valur-reykjavik-1w 12 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe (Urvalsdeild).
    Stjarnan Gardabae zdobędzie bramkę
    Everygame
    -500
    Wyświetl więcej faktów

    Stjarnan Gardabae - Valur Rejkiawik Pozycja w tabeli

    Championship Playoffs
    gZWRPRPPStan
    1.
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    27176458-3157
    2.
    Valur Rejkiawik
    Valur Rejkiawik
    27136861-4645
    3.
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    27126950-4542
    4.
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    27119746-4242
    5.
    Fram Rejkiawik
    Fram Rejkiawik
    271061141-4036
    6.
    FH Hafnarfjordur
    FH Hafnarfjordur
    27891049-4633

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    5 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 2
    Remisów - 3
    Porażek - 5
    10 meczów
    Zdobyte - 17
    Stracone - 22
    -5
    -8
    16 - Zdobyte
    24 - Stracone
    5
    Zwycięstwa
    2
    1
    Remisów
    3
    4
    Porażek
    5
    Różnica w piłce
    17
    Zdobyte
    16
    22
    Stracone
    24
    3.9
    Średnia suma goli w meczu
    4
    1.7
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.6
    2.2
    Średnio gole stracone na mecz
    2.4
    7
    Obie drużyny zdobyły punkty
    6
    55'
    Minuty / strzelony gol
    56'
    Zobacz wszystkie statystyki