Zalaegersz. vs Ferencvarosi Statystyki H2H

Head-to-Head

Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
24 meczy
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
4 Zwycięstwa
4 Remisów
16 Zwycięstwa
17%
17%
67%
Zalaegerszegi
1. Połowa
Ferencvarosi TC
4 Zwycięstwa
9 Remisów
11 Zwycięstwa
17%
38%
46%
Zalaegerszegi
2. Połowa
Ferencvarosi TC
6 Zwycięstwa
8 Remisów
10 Zwycięstwa
25%
33%
42%
17.08.26
Premier league
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
-
-
2
1
12
12
2
2
0
1
0
1
0
0
-
-
2
1
12
12
2
2
16.05.26
Premier league
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
-
-
5
2
10
8
1
1
3
0
0
0
3
0
-
-
5
2
10
8
1
1
09.05.26
Hungary Cup
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
-
-
7
0
15
10
1
1
1
0
0
0
0
0
1
0
-
-
7
0
15
10
1
1
14.02.26
Premier league
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
1
-
-
2
6
8
12
3
1
3
1
0
1
3
0
-
-
2
6
8
12
3
1
26.10.25
Premier league
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
1.83
1.1
9
3
11
12
2
3
1
2
1
1
0
1
1.83
1.1
9
3
11
12
2
3

Goli

Suma bramek
80
StatisticsChartSlim-left
29
StatisticsChartSlim-left
51
Total meczy
17
Powyżej - 71%
7
29% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.33
StatisticsChartSlim-left
1.21
StatisticsChartSlim-left
2.13
Średni czas na gol
27'
StatisticsChartSlim-left
75'
StatisticsChartSlim-left
43'
Zalaegerszegi
4
0-15'
4
16-30'
5
31-45'
8
0-15'
8
16-30'
8
31-45'
HT
3
46-60'
4
61-75'
7
76-90'
6
46-60'
3
61-75'
15
76-90'
Ferencvarosi TC

Statystyki meczów

Żółte kartki
Razem: 101
4.21
StatisticsChartSlim-left
56
StatisticsChartSlim-left
45
Czerwone kartki
Razem: 4
0.17
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
3

Porównanie ostatnich wyników

ZalaegerszegiWęgry
Ferencvarosi TCWęgry
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy

Zalaegerszegi - Ferencvarosi TC Ostatnie mecze

Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
Mecze
29.08.26
Premier league
Budapeszt Honved
Budapeszt Honved
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
-
-
5
6
6
7
0
1
1
0
1
0
0
0
-
-
5
6
6
7
0
1
P
23.08.26
Premier league
WKW ETO FC Gyor
WKW ETO FC Gyor
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
-
-
2
7
13
10
3
4
3
0
1
0
2
0
-
-
2
7
13
10
3
4
P
17.08.26
Premier league
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
-
-
2
1
12
12
2
2
0
1
0
1
0
0
-
-
2
1
12
12
2
2
P
08.08.26
Premier league
Vasas
Vasas
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
1
-
-
8
6
10
12
1
2
5
0
2
0
3
0
-
-
8
6
10
12
1
2
P
03.08.26
Premier league
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
Paksi
Paksi
-
-
3
7
12
10
3
3
5
2
3
2
2
0
-
-
3
7
12
10
3
3
ZW
27.07.26
Premier league
MTK Budapeszt
MTK Budapeszt
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
-
-
1
5
10
17
0
2
3
0
1
0
2
0
-
-
1
5
10
17
0
2
P
18.07.26
Club Friendly Games
Konyaspor
Konyaspor
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
-
-
2
7
-
-
4
2
1
3
0
0
1
3
-
-
2
7
-
-
4
2
ZW
17.07.26
Club Friendly Games
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
Epitsentr
Epitsentr
-
-
5
10
-
-
0
1
1
0
0
0
1
0
-
-
5
10
-
-
0
1
ZW
11.07.26
Club Friendly Games
1. FC Slovacko
1. FC Slovacko
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
-
-
5
4
-
-
1
0
3
3
1
1
2
2
-
-
5
4
-
-
1
0
R
04.07.26
Club Friendly Games
Slaven Belupo
Slaven Belupo
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
-
-
3
1
15
7
1
0
2
3
0
1
2
2
-
-
3
1
15
7
1
0
ZW
Pokaż wszystko
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
Mecze
30.08.26
Premier league
Puskas Akademia
Puskas Akademia
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
-
-
2
5
14
14
2
3
1
2
0
0
1
2
-
-
2
5
14
14
2
3
ZW
27.08.26
UEL
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
Trabzonspor
Trabzonspor
2
3.83
0.4
9
4
10
14
1
3
4
0
1
0
3
0
3.83
0.4
9
4
10
14
1
3
ZW
20.08.26
UEL
Trabzonspor
Trabzonspor
1
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
1.45
1.91
7
5
3
24
0
5
0
1
0
1
0
0
1.45
1.91
7
5
3
24
0
5
ZW
17.08.26
Premier league
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
-
-
2
1
12
12
2
2
0
1
0
1
0
0
-
-
2
1
12
12
2
2
ZW
13.08.26
UEL
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
2.17
1.17
9
6
11
12
0
2
1
1
1
0
0
1
2.17
1.17
9
6
11
12
0
2
R
08.08.26
Club Friendly Games
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
Real Madryt
Real Madryt
-
-
3
2
12
11
1
1
1
2
0
1
1
1
-
-
3
2
12
11
1
1
P
05.08.26
UEL
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
1.7
0.95
2
5
12
9
0
1
1
0
0
0
1
0
1.7
0.95
2
5
12
9
0
1
ZW
02.08.26
Premier league
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
Vasas
Vasas
1
-
-
3
5
17
15
2
2
0
0
0
0
0
0
-
-
3
5
17
15
2
2
R
30.07.26
UEL
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
1
Twente Enschede
Twente Enschede
-
-
2
8
10
13
1
3
2
2
1
0
1
2
-
-
2
8
10
13
1
3
R
26.07.26
Premier league
Paksi
Paksi
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
-
-
7
2
18
17
3
0
4
2
2
2
2
0
-
-
7
2
18
17
3
0
P
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

ZalaegerszegiZalaegerszegi· 10 meczów
1 Zwycięstwa
0 Remisów
9 Pokonuje
10%
90%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
10%
20%
Remisów
30%
70%
Pokonuje
60%
·10 meczów ·Ferencvarosi TCFerencvarosi TC
6 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Porażka
60%
30%
10%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
50%
50%
Remisów
30%
10%
Pokonuje
20%
Wygrane bez strat
0
4
Porażki bez punktów
7
0
Wygrane comebacki
0
0
Powracające porażki
1
1

Statystyka goli

7
Zdobyte
16
Zdobyte
4
Gole w 1. Połowie
7
3
Gole w 2 Połowie
9
2
Zdobywali pierwszy punkt
8
7
Nie zdobyła punktów
1
Zalaegerszegi
29%
2
14%
1
14%
1
0%
0
14%
1
29%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Ferencvarosi TC
6%
1
25%
4
13%
2
25%
4
13%
2
19%
3
24
Stracone
9
Stracone
11
Gole w 1. Połowie
4
13
Gole w 2 Połowie
5
8
Tracili pierwszy punkt
1
0
Nie traciłi
5
Zalaegerszegi
21%
5
17%
4
8%
2
8%
2
8%
2
42%
10
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Ferencvarosi TC
11%
1
33%
3
56%
5
44%
4
11%
1
44%
4
Średnia goli na mecz
3.1
2.5
Śr. minuta pierwszego gola
0'
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
5
3
Średni czas na gol
133'
56'

Suma goli w meczu

ZalaegerszegiZalaegerszegi
Średnia liczba goli
Ferencvarosi TCFerencvarosi TC
3.1
Cały mecz
2.5
1.5
1. Połowa
1.1
1.6
2. Połowa
1.4

Indywidualna liczba goli

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
3
30%
MiddleLogo
7
70%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Zalaegerszegi - Ferencvarosi TC Statystyki meczów

Zalaegerszegi
Ferencvarosi TC
49.2%
Kontrola piłki
48.9%
Faule
StatisticsChartSlim-left
101
StatisticsChartSlim-left
135
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
39
StatisticsChartSlim-left
39
Spalone
StatisticsChartSlim-left
13
StatisticsChartSlim-left
18
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
23
StatisticsChartSlim-left
17
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1

Wyniki meczów

Zalaegerszegi
Dokładny wynik
Ferencvarosi TC
3:0
3 razy
30%
1:0
2 razy
20%
0:1
1 raz
10%
1:3
1 raz
10%
2:1
1 raz
10%
0:1
2 razy
20%
1:2
2 razy
20%
0:0
1 raz
10%
1:0
1 raz
10%
1:1
1 raz
10%
Zalaegerszegi
Dokładna suma goli
Ferencvarosi TC
1
3 razy
30%
3
4 razy
40%
4
1 raz
10%
5
1 raz
10%
1 gol
3 goli
4 goli
2 goli
5 goli
1
3 razy
30%
3
2 razy
20%
4
2 razy
20%
2
1 raz
10%