Venlo vs Jong PSV Typy 15 sierpnia 2025

    📢Którzy gracze mogliby stać się niespodziewanymi gwiazdami meczu? Odpowiedź na to pytanie będzie znana po zakończeniu starcia między drużynami Venlo i Jong PSV. Spotkanie, będące częścią turnieju Eerste Divisie, zaplanowane jest na 18:00 15 sierpnia. Bukmacherzy już wybrali faworyta jako drużynę Venlo. Kursy na zwycięstwa wynoszą - przeciw .

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 27 stycznia 2025 i zakończył się wynikiem 1:2. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Jong PSV):

    • procent posiadania piłki: 61% vs 39%;
    • rzutów rożnych: 3 vs 7;
    • fauli: 9 vs 15;
    • żółtych kartek: 1 vs 1;
    • strzałów celnych: 3 vs 5.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Venlo i Jong PSV:

    • rozegrane 10 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 3, gości - 5, remisów - 2;
    • liczba goli - 12 kontra 17;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.5, w 2. połowie - 1.4;
    • średnia suma goli w meczu - 2.9.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Venlo - Jong PSV

    25%
    3 Zwycięstwa
    17%
    2 Remisów
    58%
    7 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    12
    Śr. goli na mecz
    2.67
    Obie drużyny strzeliły gola
    67%
    1
    Średnia liczba goli
    1.67
    1
    Żółte kartki
    1.92
    Ostatnie mecze
    06.04.26
    Eerste Divisie
    Jong PSV
    Jong PSV
    Venlo
    Venlo
    2.13
    1.36
    8
    6
    9
    7
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.13
    1.36
    8
    6
    9
    7
    1
    1
    15.08.25
    Eerste Divisie
    Venlo
    Venlo
    Jong PSV
    Jong PSV
    2.69
    2.09
    9
    4
    11
    10
    0
    4
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    2.69
    2.09
    9
    4
    11
    10
    0
    4
    27.01.25
    Eerste Divisie
    Jong PSV
    Jong PSV
    Venlo
    Venlo
    0.98
    1.12
    3
    7
    9
    15
    1
    1
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    0.98
    1.12
    3
    7
    9
    15
    1
    1
    20.09.24
    Eerste Divisie
    Venlo
    Venlo
    Jong PSV
    Jong PSV
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    3
    02.02.24
    Eerste Divisie
    Venlo
    Venlo
    1
    Jong PSV
    Jong PSV
    -
    -
    0
    0
    -
    -
    0
    1
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    0
    0
    -
    -
    0
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Venlo Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 8 sierpnia 2025 w ramach turnieju Eerste Divisie (gospodarze - De Graafschap, goście - Venlo). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Venlo vs De Graafschap):

    • procent posiadania piłki: 44% vs 56%;
    • rzuty rożne: 9 vs 12;
    • faule: 10 vs 7;
    • żółte kartki: 1 vs 1;
    • strzały celne: 3 vs 10.

    ✅Zespół Venlo już rozpoczął swoje występy w mistrzostwach, ale na statystyki jest jeszcze za wcześnie. Przyjrzyjmy się więc wynikom z ostatnich 10 oficjalnych meczów (w tym gier tego sezonu).

    W tym czasie drużyna odniosła 3 zwycięstw, 3 remisów i poniosła 4 porażek. Udało im się zachwycić publiczność zdobyciem 19 goli, co daje średnią 1.9 goli na mecz. Warto zauważyć, że w domu drużyna zdobywa średnio 2.75 goli na mecz. W przypadku straconych bramek, średnia wynosi 1.9 goli w tym samym okresie.

    Wyniki meczów: Venlo

    Ostatnie mecze
    31.10.26
    Eerste Divisie
    MVV Maastricht
    MVV Maastricht
    Venlo
    Venlo
    1.43
    0.45
    7
    4
    8
    13
    0
    3
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.43
    0.45
    7
    4
    8
    13
    0
    3
    Z
    28.10.26
    knvb cup
    Venlo
    Venlo
    1
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    1
    -
    -
    8
    4
    16
    14
    4
    5
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    8
    4
    16
    14
    4
    5
    P
    24.10.26
    Eerste Divisie
    Dordrecht
    Dordrecht
    Venlo
    Venlo
    0.94
    1.51
    8
    2
    19
    18
    2
    2
    2
    4
    0
    3
    2
    1
    0.94
    1.51
    8
    2
    19
    18
    2
    2
    Z
    16.10.26
    Eerste Divisie
    Venlo
    Venlo
    Jong AZ Alkmaar
    Jong AZ Alkmaar
    2.44
    1.6
    7
    5
    13
    14
    4
    3
    4
    4
    1
    2
    3
    2
    2.44
    1.6
    7
    5
    13
    14
    4
    3
    R
    09.10.26
    Eerste Divisie
    Ajax Amsterdam
    Ajax Amsterdam
    1
    Venlo
    Venlo
    1.27
    2.04
    5
    10
    19
    14
    2
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    1.27
    2.04
    5
    10
    19
    14
    2
    0
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Jong PSV Przegląd drużyny

    Goście rozegrali swój ostatni oficjalny mecz 11 sierpnia 2025 w ramach turnieju Eerste Divisie (gospodarze - Jong PSV, goście - Emmen). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Jong PSV vs Emmen):

    • procent posiadania piłki: 51% vs 49%;
    • rzuty rożne: 0 vs 5;
    • żółte kartki: 1 vs 1;
    • strzały celne: 8 vs 4.

    ⚠️Drużyna gości to Jong PSV. Nie mieli wielu meczów w tym sezonie, więc przyjrzyjmy się statystykom z ostatnich 10 oficjalnych meczów.

    W tym czasie drużyna miała 3 zwycięstw i 5 porażek, oraz 2 remisów. Średnie gole: zdobywają średnio 1.6 goli na mecz (na wyjeździe - 1), a tracą średnio 2.5 goli.

    Wyniki meczów: Jong PSV

    Ostatnie mecze
    02.11.26
    Eerste Divisie
    Jong PSV
    Jong PSV
    1
    NAC Breda
    NAC Breda
    0.28
    3.51
    0
    4
    21
    6
    2
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0.28
    3.51
    0
    4
    21
    6
    2
    1
    P
    27.10.26
    U21 Premier League International Cup
    Ipswich Town U23
    Ipswich Town U23
    Jong PSV
    Jong PSV
    -
    -
    3
    11
    -
    -
    1
    1
    0
    7
    0
    6
    0
    1
    -
    -
    3
    11
    -
    -
    1
    1
    Z
    23.10.26
    Eerste Divisie
    Eindhoven
    Eindhoven
    Jong PSV
    Jong PSV
    1.8
    1.9
    7
    5
    10
    11
    3
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.8
    1.9
    7
    5
    10
    11
    3
    2
    Z
    19.10.26
    Eerste Divisie
    Jong PSV
    Jong PSV
    Dordrecht
    Dordrecht
    0.18
    2.47
    3
    9
    9
    18
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.18
    2.47
    3
    9
    9
    18
    1
    2
    P
    09.10.26
    Eerste Divisie
    Roda Kerkrade
    Roda Kerkrade
    Jong PSV
    Jong PSV
    2.15
    1.23
    7
    4
    11
    8
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    2.15
    1.23
    7
    4
    11
    8
    0
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Typ na wynik meczu

    H2H:

    • liczba spotkań - 10;
    • zwycięstwa gospodarzy - 3, zwycięstwa gości - 5, remisy - 2.

    Statystyki: Venlo vs Jong PSV

    • rozegranych meczów w turnieju: 1 vs 0;
    • zwycięstw: 0 vs 1;
    • procent zwycięstw: 0% vs 100%;
    • porażek: 1 vs 0;
    • remisów: 0 vs 0.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 3 vs 3;
    • porażek: 4 vs 5;
    • remisów: 3 vs 2.
    Trendy
    • Jong PSV nie wygrał w ostatnich 12 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    👉Prognoza: Venlo nie przegra

    Typ na liczbę goli

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.2, goście - 1.7;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.9;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 8; na boisku drużyny gospodarzy - 4.

    Statystyki: Venlo kontra Jong PSV

    • średni całkowity wynik w turnieju: 5 kontra 4;
    • średnia liczba strzelonych goli: 2 kontra 3;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 1 kontra 1;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 1 kontra 2;
    • Venlo: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 0;
    • Jong PSV: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.9 (w domu - 2.75) kontra 1.6 (na wyjeździe - 1).
    Trendy
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Venlo (Eerste Divisie).
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Jong PSV na wyjeździe (Eerste Divisie).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (2,5) (kursy: 1.41)

    Typ na rzuty rożne

    Venlo: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 9; na własnym boisku - 0;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 6.9; na własnym boisku - 6.75.

    Jong PSV: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 0, na wyjeździe - 0;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.4; na wyjeździe - 4.2.
    👉Prognoza: Rzut rożny 1x2 Venlo Zwycięstwo (kursy: 1.83)

    Typ na obie drużyny strzelą gola

    H2H:

    • liczba spotkań - 10;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 8 razy;
    • na boisku gospodarzy - 4 razy.

    Statystyki: Venlo kontra Jong PSV

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 1 vs 0 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 1 vs 1 ;
    • liczba OC dla zespołu Venlo na własnym boisku - 0 (0%) ;
    • liczba OC dla zespołu Jong PSV na wyjeździe - 0 (0%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 8 vs 7 ;
    • OC dla zespołu Venlo na własnym boisku - 4 (100%) ;
    • OC dla zespołu Jong PSV na wyjeździe - 3 (60%).
    Trendy
    • Venlo zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów (Eerste Divisie).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kursy: 1.37)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Venlo (Eerste Divisie).
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Jong PSV na wyjeździe (Eerste Divisie).

    Total bramek Powyżej (2,5)
    Everygame
    Postaw zakład-227
    Opublikowany: 13.08.2025, 18:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Venlo - Jong PSV

    Jong PSV nie wygrał:
    jong-psv-eindhovenw ostatnich 12 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    Venlo nie przegra
    Everygame
    -222
    Venlo zdobył bramkę:
    vvv-venlow 8 z ostatnich 9 meczów w domu (Eerste Divisie).
    Jong PSV stracony gol:
    jong-psv-eindhovenw ostatnich 33 meczów.
    jong-psv-eindhovenw ostatnich 32 meczów (Eerste Divisie).
    jong-psv-eindhovenw ostatnich 16 meczów na wyjeździe.
    jong-psv-eindhovenw ostatnich 15 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    Venlo zdobędzie bramkę
    Everygame
    -714
    Venlo zdobył bramkę w drugiej połowie:
    vvv-venlow 6 z ostatnich 7 meczów (Eerste Divisie).
    Jong PSV stracony gol w drugiej połowie:
    jong-psv-eindhovenw 19 z ostatnich 20 meczów (Eerste Divisie).
    jong-psv-eindhovenw 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    2. połowa, Venlo zdobędzie bramkę
    -200
    Venlo zdobył mniej niż 2.5 bramek:
    vvv-venlojong-psv-eindhovenw 9 z ostatnich 10 meczów przeciwko Jong PSV (Eerste Divisie).
    vvv-venlow 14 z ostatnich 16 meczów w domu (Eerste Divisie).
    Venlo Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    -303
    Wyświetl więcej faktów

    Venlo - Jong PSV Pozycja w tabeli

    Eerste Divisie 25/26
    MZRPGPktForma
    6.
    RKC Waalwijk
    RKC Waalwijk
    3816101271-5958
    7.
    Jong PSV Eindhoven
    Jong PSV Eindhoven
    381751666-6456
    8.
    Roda Kerkrade
    Roda Kerkrade
    3814131159-5455
    12.
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    3812101658-6246
    13.
    Venlo
    Venlo
    381361950-5845
    14.
    Emmen
    Emmen
    381291758-7245

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    6 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 3
    Remisów - 3
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 25
    Stracone - 18
    +7
    +3
    17 - Zdobyte
    14 - Stracone
    6
    Zwycięstwa
    3
    1
    Remisów
    3
    3
    Porażek
    4
    Różnica bramek
    25
    Zdobyte
    17
    18
    Stracone
    14
    4.3
    Średnia suma goli w meczu
    3.1
    2.5
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.7
    1.8
    Średnio gole stracone na mecz
    1.4
    7
    Obie drużyny strzeliły gola
    7
    36'
    Minuty / strzelony gol
    53'
    Zobacz wszystkie statystyki