Young Boys vs Luzern Statystyki H2H
Head-to-Head
Young Boys
56 mecze
Luzern
35 Zwycięstwa
12 Remisów
9 Zwycięstwa
63%
21%
16%
1. Połowa
26 Zwycięstwa
14 Remisów
16 Zwycięstwa
46%
25%
29%
2. Połowa
27 Zwycięstwa
14 Remisów
15 Zwycięstwa
48%
25%
27%
Goli
Suma bramek
204
121
83
Total meczy
42
Powyżej - 75%
14
25% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.64
2.16
1.48
Średni czas na gol
25'
42'
61'
Young Boys
13
0-15'
16
16-30'
23
31-45'
8
0-15'
12
16-30'
13
31-45'
HT
21
46-60'
23
61-75'
20
76-90'
14
46-60'
16
61-75'
13
76-90'
Luzern
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 252
4.5
134
118
Czerwone kartki
Razem: 13
0.23
7
6
Porównanie ostatnich wyników


Young BoysSzwajcaria
LuzernSzwajcaria

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Young Boys - Luzern Ostatnie mecze
Mecze
15.08.26
Schweizer CupLittau
Young Boys
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
08.08.26
Super LeagueLausanne-Sports
Young Boys
1
1.33
1.12
3
2
14
13
3
3
2
2
0
0
2
2
1.33
1.12
3
2
14
13
3
3
R
01.08.26
Super LeagueThun
Young Boys
0.58
3.61
4
5
15
15
1
1
0
6
0
3
0
3
0.58
3.61
4
5
15
15
1
1
ZW
26.07.26
Super LeagueYoung Boys
Sion
2.28
1.89
6
4
18
9
1
2
4
2
2
1
2
1
2.28
1.89
6
4
18
9
1
2
ZW
18.07.26
Club Friendly GamesYoung Boys
Etoile Carouge
-
-
-
-
-
-
-
-
5
0
1
0
4
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
18.07.26
Club Friendly GamesYoung Boys
Etoile Carouge
-
-
-
-
-
-
-
-
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
10.07.26
Club Friendly GamesViktoria Pilzno
Young Boys
-
-
-
-
-
-
-
-
3
5
1
3
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
05.07.26
Club Friendly GamesMetalist 1925
Young Boys
-
-
5
11
8
13
0
0
0
2
0
2
0
0
-
-
5
11
8
13
0
0
ZW
Mecze
16.08.26
Schweizer CupBuochs
Luzern
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
09.08.26
Super LeagueSt. Gallen 1879
Luzern
3.14
1.31
6
9
8
17
2
6
2
2
1
0
1
2
3.14
1.31
6
9
8
17
2
6
R
02.08.26
Super LeagueSion
Luzern
1
2.43
0.85
3
2
7
13
1
0
3
0
1
0
2
0
2.43
0.85
3
2
7
13
1
0
P
25.07.26
Super LeagueLuzern
Thun
2.78
2.41
12
6
13
10
3
1
1
3
1
1
0
2
2.78
2.41
12
6
13
10
3
1
P
18.07.26
Club Friendly GamesLuzern
St. Truidense VV
-
-
11
2
-
-
0
0
1
2
1
1
0
1
-
-
11
2
-
-
0
0
P
10.07.26
Club Friendly GamesWil 1900
Luzern
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
04.07.26
Club Friendly GamesLuzern
Winterthur
-
-
10
4
-
-
0
0
3
2
2
2
1
0
-
-
10
4
-
-
0
0
ZW
27.06.26
Club Friendly GamesLuzern
Stade Ls Ouchy
-
-
2
1
11
5
0
1
3
2
1
2
2
0
-
-
2
1
11
5
0
1
ZW
Wyniki meczów
6 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Pokonuje
60%
30%
10%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
60%
50%
Remisów
20%
0%
Pokonuje
20%
·10 meczów ·Luzern
5 Zwycięstwa
3 Remisów
2 Porażek
50%
30%
20%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
60%
30%
Remisów
20%
40%
Pokonuje
20%
Wygrane bez strat
4
Porażki bez punktów
1
Wygrane comebacki
1
Powracające porażki
1
Statystyka goli
37
18
15
Gole w 1. Połowie6
22
Gole w 2 Połowie12
8
Zdobywali pierwszy punkt5
1
Nie zdobyła punktów1
Young Boys
16%
6
11%
4
14%
5
16%
6
27%
10
16%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Luzern
17%
3
0%
0
17%
3
17%
3
28%
5
22%
4
16
13
8
Gole w 1. Połowie7
8
Gole w 2 Połowie6
2
Tracili pierwszy punkt5
3
Nie traciłi4
Young Boys
38%
6
19%
3
38%
6
31%
5
44%
7
56%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Luzern
38%
5
8%
1
38%
5
31%
4
23%
3
54%
7
Średnia goli na mecz
3.1
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
6
Średni czas na gol
50'
Suma goli w meczu
Luzern
5.3
Cały mecz3.1
2.3
1. Połowa1.3
3
2. Połowa1.8
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
9
90%
1
10%
0.5
9
90%
1
10%
9
90%
1
10%
1.5
5
50%
5
50%
8
80%
2
20%
2.5
4
40%
6
60%
5
50%
5
50%
3.5
0
0%
10
100%
2
20%
8
80%
4.5
0
0%
10
100%
Young Boys - Luzern Statystyki meczów
Żółte kartki
16
18
Czerwone kartki
1
3
Wyniki meczów
3:3
2 razy20%
4:2
2 razy20%
0:4
1 raz10%
0:6
1 raz10%
1:0
1 raz10%
0:3
2 razy20%
1:0
2 razy20%
1:3
2 razy20%
1:1
1 raz10%
2:2
1 raz10%
6
5 razy50%
4
2 razy20%
3
1 raz10%
1
1 raz10%
6 goli
4 goli
3 goli
1 gol
2 goli
6
1 raz10%
4
3 razy30%
3
3 razy30%
1
2 razy20%
2
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
Super League
Zurych
Young Boys
1 wrz
18:30
Zobacz statystyki
Premier League 2
Chelsea U21
West Ham United U21
31 sie
12:00
Zobacz statystyki
Professional Development League 2
Wolverhampton Wanderers U21
Coventry City Reserve U23
31 sie
12:00
Zobacz statystyki
National League South
Ebbsfleet United
Horsham
31 sie
14:00
Zobacz statystyki
J1 League
V-Varen Nagasaki
Gamba Osaka
2 wrz
10:00
Zobacz statystyki
Premiership
Kilmarnock
St. Mirren
2 wrz
18:45
Zobacz statystyki