Samsunspor vs Kayserispor Statystyki H2H
Head-to-Head
Samsunspor
6 mecze
Kayserispor
5 Zwycięstwa
0 Remisów
1 Zwycięstwa
83%
17%
1. Połowa
4 Zwycięstwa
1 Remis
1 Zwycięstwa
67%
17%
17%
2. Połowa
3 Zwycięstwa
3 Remisów
0 Zwycięstwa
50%
50%
Goli
Suma bramek
16
11
5
Total meczy
4
Powyżej - 67%
2
33% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.67
1.83
0.83
Średni czas na gol
33'
49'
108'
Samsunspor
1
0-15'
1
16-30'
2
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
3
76-90'
2
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Kayserispor
Statystyki meczów
Samsunspor
Kayserispor
51%
Kontrola piłki
49%
Faule
Razem: 117
19.5
56
61
Rzuty rożne
Razem: 64
10.67
32
32
Spalone
Razem: 17
2.83
8
9
Żółte kartki
Razem: 15
2.5
9
6
Czerwone kartki
Razem: 1
0.17
0
1
Porównanie ostatnich wyników


SamsunsporTurcja
KayserisporTurcja

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Samsunspor - Kayserispor Ostatnie mecze
Mecze
22.08.26
super ligCaykur Rizespor
Samsunspor
2.12
0.35
10
1
13
11
1
1
0
2
0
1
0
1
2.12
0.35
10
1
13
11
1
1
ZW
17.08.26
super ligSamsunspor
Goztepespor
3.04
1.28
4
8
8
13
1
4
3
3
2
1
1
2
3.04
1.28
4
8
8
13
1
4
R
08.08.26
Club Friendly GamesKasimpasa
Samsunspor
-
-
2
4
-
-
1
0
3
0
1
0
2
0
-
-
2
4
-
-
1
0
P
01.08.26
Club Friendly GamesWesterlo
Samsunspor
-
-
5
5
-
-
0
0
1
2
1
0
0
2
-
-
5
5
-
-
0
0
ZW
29.07.26
Club Friendly GamesAEK Ateny
Samsunspor
-
-
0
5
13
14
2
1
1
2
1
1
0
1
-
-
0
5
13
14
2
1
ZW
25.07.26
Club Friendly GamesRaal La Louviere
Samsunspor
-
-
2
5
-
-
2
1
0
0
0
0
0
0
-
-
2
5
-
-
2
1
R
22.07.26
Club Friendly GamesDunkerque
Samsunspor
-
-
7
4
-
-
0
0
2
1
2
0
0
1
-
-
7
4
-
-
0
0
P
16.05.26
Super LigSamsunspor
Goztepespor
1
2.07
2.44
0
4
10
18
3
3
3
0
1
0
2
0
2.07
2.44
0
4
10
18
3
3
ZW
09.05.26
Super LigBasaksehir
Samsunspor
3.45
0.45
2
5
13
13
2
2
3
0
2
0
1
0
3.45
0.45
2
5
13
13
2
2
P
Mecze
22.08.26
1. Lig76 Igdir Belediyespor
Kayserispor
-
-
6
4
12
7
0
2
0
1
0
0
0
1
-
-
6
4
12
7
0
2
ZW
16.08.26
1. LigKayserispor
Sivasspor
1
-
-
6
5
11
14
5
2
2
0
2
0
0
0
-
-
6
5
11
14
5
2
ZW
09.08.26
1. LigBelediye Vanspor
Kayserispor
-
-
5
5
5
7
0
0
0
2
0
1
0
1
-
-
5
5
5
7
0
0
ZW
26.07.26
Club Friendly GamesKayserispor
Sivasspor
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
21.07.26
Club Friendly GamesKayserispor
Kasimpasa
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
19.07.26
Club Friendly GamesKayserispor
Kasimpasa
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
17.05.26
Super LigKayserispor
Konyaspor
1
1.33
1.53
4
3
10
12
0
1
2
1
0
0
2
1
1.33
1.53
4
3
10
12
0
1
ZW
09.05.26
Super LigAlanyaspor
Kayserispor
1.89
1.61
1
7
13
15
2
2
3
1
2
1
1
0
1.89
1.61
1
7
13
15
2
2
P
03.05.26
Super LigKayserispor
Eyupspor
1.65
0.96
9
3
12
16
0
0
1
1
0
1
1
0
1.65
0.96
9
3
12
16
0
0
R
Wyniki meczów
6 Zwycięstwa
1 Remis
3 Pokonuje
60%
10%
30%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
50%
30%
Remisów
10%
30%
Pokonuje
40%
·10 meczów ·Kayserispor
5 Zwycięstwa
1 Remis
4 Porażek
50%
10%
40%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
50%
30%
Remisów
10%
40%
Pokonuje
40%
Wygrane bez strat
4
Porażki bez punktów
2
Wygrane comebacki
1
Powracające porażki
1
Statystyka goli
19
12
7
Gole w 1. Połowie5
12
Gole w 2 Połowie7
4
Zdobywali pierwszy punkt5
3
Nie zdobyła punktów2
Samsunspor
0%
0
11%
2
26%
5
16%
3
11%
2
37%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kayserispor
25%
3
0%
0
17%
2
25%
3
17%
2
17%
2
13
14
6
Gole w 1. Połowie6
7
Gole w 2 Połowie8
6
Tracili pierwszy punkt5
3
Nie traciłi4
Samsunspor
31%
4
0%
0
38%
5
15%
2
15%
2
54%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kayserispor
29%
4
7%
1
21%
3
29%
4
21%
3
21%
3
Średnia goli na mecz
2.6
Obie drużyny zdobyły punkty
5
Średni czas na gol
75'
Suma goli w meczu
Kayserispor
3.2
Cały mecz2.6
1.3
1. Połowa1.1
1.9
2. Połowa1.5
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
3
30%
0.5
8
80%
2
20%
7
70%
3
30%
1.5
4
40%
6
60%
4
40%
6
60%
2.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Samsunspor - Kayserispor Statystyki meczów
Samsunspor
Kayserispor
56%
49.6%
Faule
144
121
Rzuty rożne
32
55
Spalone
-
-
Żółte kartki
27
21
Czerwone kartki
1
0
Wyniki meczów
0:2
2 razy20%
3:0
2 razy20%
0:0
1 raz10%
1:2
1 raz10%
2:1
1 raz10%
2:0
2 razy20%
0:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
0:4
1 raz10%
1:1
1 raz10%
3
4 razy40%
2
2 razy20%
5
2 razy20%
3 goli
2 goli
4 goli
5 goli
1 gol
3
3 razy30%
2
4 razy40%
4
2 razy20%
1
1 raz10%
Statystyki innych drużyn H2H
Esiliiga
Viimsi
Tallinn
3 wrz
16:00
Zobacz statystyki
Regionalliga
ATSV Wolfsberg
HSV Klagenfurt
4 wrz
17:00
Zobacz statystyki
Liga 2
CSC 1599 Selimbar
Metalul Buzau
5 wrz
08:00
Zobacz statystyki
Division 3
Lillehammer
Raelingen
5 wrz
11:00
Zobacz statystyki
2. deild
KFG Gardabaer
Vikingur Olafsvik
5 wrz
14:00
Zobacz statystyki
Premier League
Karpaty Lviv
Szachtar Donieck
5 wrz
15:00
Zobacz statystyki