AVS vs Santa Clara Typy 15 marca 2026

    🔊 Nadchodzący mecz pomiędzy ABC i Santa Clarą zapowiada się interesująco w kontekście walki o utrzymanie. Oba zespoły znajdują się w dolnej części tabeli, ale ich forma oraz ostatnie wyniki wskazują na różne tendencje. ABC przechodzi trudny okres, podczas gdy Santa Clara stara się ustabilizować swoją grę.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz między tymi drużynami odbył się 25 października 2025 i zakończył wynikiem 2:0. Oto porównawcza statystyka z tego spotkania (gospodarze - Santa Clara):

    • % posiadania piłki: 60% vs 40%;
    • rzuty rożne: 8 vs 4;
    • faule: 10 vs 15;
    • żółte kartki: 1 vs 1;
    • strzały celne: 5 vs 2.

    📊 Statystyczne zapowiedzi dotyczące oficjalnych spotkań między ABC a Santa Clarą:

    • rozegrano 5 meczów;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 0, gości - 5, remisów - 0;
    • liczba goli - 4 do 10;
    • średnia liczba goli w 1. połowie - 0,8, w 2. połowie - 2;
    • średnia liczba goli na mecz - 2,8.

    Statystyki bezpośrednich spotkań AVS - Santa Clara

    0%
    0 Zwycięstwa
    0%
    0 Remisów
    100%
    6 Zwycięstwa
    Razem gier
    6
    Suma bramek
    2.5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    67%
    0.67
    Średnia liczba goli
    1.83
    3.67
    Rzuty rożne
    4.33
    2.5
    Żółte kartki
    1.67
    13.83
    Faule
    11.67
    Ostatnie mecze
    15.03.26
    Primeira Liga
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    1
    Santa Clara
    Santa Clara
    0.27
    0.81
    4
    6
    16
    10
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.27
    0.81
    4
    6
    16
    10
    0
    1
    25.10.25
    Primeira Liga
    Santa Clara
    Santa Clara
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    1.97
    0.22
    8
    4
    10
    15
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.97
    0.22
    8
    4
    10
    15
    1
    1
    08.02.25
    Primeira Liga
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    Santa Clara
    Santa Clara
    0.76
    1.26
    2
    3
    11
    15
    2
    1
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    0.76
    1.26
    2
    3
    11
    15
    2
    1
    31.08.24
    Примейра-лига
    Santa Clara
    Santa Clara
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    -
    -
    3
    2
    13
    8
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    3
    2
    13
    8
    1
    2
    30.03.24
    Segunda Liga
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    Santa Clara
    Santa Clara
    -
    -
    6
    3
    10
    10
    4
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    6
    3
    10
    10
    4
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    AVS Futebol Sad Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach Primeiry (gospodarze - Alverca, goście - ABC). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

    Statystyki meczu były następujące (ABC vs Alverca):

    • procent posiadania piłki: 31% vs 69%;
    • rzuty rożne: 0 vs 8;
    • faule: 13 vs 7;
    • żółte kartki: 3 vs 1;
    • strzały celne: 2 vs 2.

    ABC nadal zmaga się z poważnymi trudnościami w obecnym sezonie. Drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a ich forma pozostawia wiele do życzenia. W ostatnich pięciu meczach ABC odnosi jedno zwycięstwo, dwukrotnie przegrywa i dwa razy remisuje. Prezentują niską skuteczność - zaledwie 0,72 gola na mecz, co znacznie komplikuje ich sytuację. Obrona również jest słabym punktem zespołu, tracąc około 2,28 gola na mecz. Ten niedostatek staje się szczególnie widoczny w statystykach meczów domowych: ABC nie zdobywa bramki w czterech z pięciu ostatnich spotkań w Primeira Liga.

    Wyniki meczów: AVS Futebol Sad

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Segunda Liga
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    Feirense
    Feirense
    -
    -
    1
    4
    -
    -
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    1
    4
    -
    -
    2
    0
    ZW
    23.08.26
    Segunda Liga
    Chaves
    Chaves
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    3
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    3
    3
    R
    17.08.26
    Segunda Liga
    Felgueiras
    Felgueiras
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    -
    -
    8
    2
    8
    19
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    8
    2
    8
    19
    3
    3
    R
    09.08.26
    Segunda Liga
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    1
    Sporting Lizbona B
    Sporting Lizbona B
    -
    -
    4
    4
    11
    12
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    4
    11
    12
    1
    1
    P
    31.07.26
    Club Friendly Games
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    Trofense
    Trofense
    -
    -
    10
    3
    -
    -
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    10
    3
    -
    -
    0
    1
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Santa Clara Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz obecni goście rozegrali w ramach Primeira Liga (gospodarze - Santa Clara, goście - Vitória Guimarães). Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Santa Clara vs Vitória Guimarães):

    • procent posiadania piłki: 39% vs 61%;
    • rzuty rożne: 2 vs 5;
    • faule: 26 vs 15;
    • żółte kartki: 3 vs 2;
    • strzały na bramkę: 4 vs 6.

    Santa Clara zajmuje 16. miejsce w tabeli, co wskazuje na niestabilność wyników. W ostatnich pięciu meczach zespół odniósł jedno zwycięstwo i dwa razy zremisował, ponosząc również dwie porażki. Na wyjazdach Santa Clara ma problemy ze skutecznością - strzela mniej niż 1,5 gola w większości meczów (14 z 16). Jednak obrona zespołu wykazuje względną stabilność, tracąc nieco ponad jedną bramkę na mecz. W ostatnim bezpośrednim starciu drużyna pokonała ABC 2:0, co może dodać pewności przed nadchodzącym pojedynkiem.

    Wyniki meczów: Santa Clara

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    liga portugal
    Alverca
    Alverca
    Santa Clara
    Santa Clara
    0.39
    1.3
    10
    4
    14
    9
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.39
    1.3
    10
    4
    14
    9
    1
    2
    R
    23.08.26
    liga portugal
    Santa Clara
    Santa Clara
    Famalicao
    Famalicao
    1.64
    1.03
    2
    9
    16
    16
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.64
    1.03
    2
    9
    16
    16
    1
    3
    ZW
    15.08.26
    liga portugal
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    Santa Clara
    Santa Clara
    0.72
    1.41
    4
    2
    11
    15
    1
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.72
    1.41
    4
    2
    11
    15
    1
    3
    ZW
    10.08.26
    liga portugal
    Santa Clara
    Santa Clara
    Nacional
    Nacional
    1.5
    1.25
    4
    4
    15
    14
    2
    2
    2
    2
    2
    2
    0
    0
    1.5
    1.25
    4
    4
    15
    14
    2
    2
    R
    25.07.26
    Club Friendly Games
    Santa Clara
    Santa Clara
    Arouca
    Arouca
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 5;
    • zwycięstwa gospodarzy - 0, zwycięstwa gości - 5, remisy - 0.

    Statystyki: AVS Futebol Sad vs Santa Clara

    • rozegranych meczów w turnieju: 25 vs 25;
    • zwycięstw: 1 vs 5;
    • procent zwycięstw: 4% vs 20%;
    • porażek: 17 vs 13;
    • remisów: 7 vs 7.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 1 vs 1;
    • porażek: 6 vs 6;
    • remisów: 3 vs 3.
    👉Prognoza: Santa Clara Handicap (+1)(kursy: 1.05)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.8, goście - 2;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.8;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 4; na boisku drużyny gospodarzy - 2.

    Statystyki: AVS Futebol Sad kontra Santa Clara

    • średni całkowity wynik w turnieju: 3 kontra 2.12;
    • średnia liczba strzelonych goli: 0.72 kontra 0.88;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.24 kontra 0.4;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.48 kontra 0.48;
    • AVS Futebol Sad: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 0.77;
    • Santa Clara: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.83;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 0.9 (w domu - 0.6) kontra 1.1 (na wyjeździe - 1.2).
    Trendy
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w ostatnich 5 meczów AVS Futebol Sad przeciwko Santa Clara Azores.
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (1,5)(kursy: 1.38)

    Prognoza na rzuty rożne

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych w bezpośrednich meczach - 7.6 (3.6 - dla gospodarzy i 4 - dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych na boisku gospodarzy - 7 (4 - dla gospodarzy i 3 - dla gości).

    AVS Futebol Sad: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.52; na boisku gospodarzy - 3.62;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 3.8; na boisku gospodarzy - 4.2.

    Santa Clara: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.52, na wyjeździe - 4.33;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 4.8; na wyjeździe - 5.6.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (8,5)(kursy: 1.98)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 5;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 4 razy;
    • na boisku gospodarzy - 2 razy.

    Statystyki: AVS Futebol Sad kontra Santa Clara

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 25 vs 25 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 10 vs 11 ;
    • liczba OC dla zespołu AVS Futebol Sad na własnym boisku - 5 (38%) ;
    • liczba OC dla zespołu Santa Clara na wyjeździe - 6 (50%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 3 vs 5 ;
    • OC dla zespołu AVS Futebol Sad na własnym boisku - 0 (0%) ;
    • OC dla zespołu Santa Clara na wyjeździe - 3 (60%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie)(kursy: 1.69)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (24/225, 10.7%);
    • AVS Futebol Sad u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:1 , 0:2 , 2:2 (2/13, 15.4%);
    • Santa Clara na wyjeździe najczęściej gra: 1:0 (4/12, 33.3%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    0:1 - 12.45% (kursy 5.09)
    1:1 - 11.59% (kursy 5.76)
    0:2 - 9.25% (kursy 6.43)

    Trendy
    • AVS Futebol Sad przegrywa 1:2 w 4 z ostatnich 5 meczów przeciwko Santa Clara Azores.
    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:2)(kursy: 7.19)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Biorąc pod uwagę obecne trendy i formę drużyn, można spodziewać się niskiej skuteczności w tym meczu. ABC ma problemy z atakiem - nie strzelił bramki u siebie w 4 z 5 ostatnich meczów. Santa Clara również ma trudności na wyjeździe, rzadko zdobywając więcej niż 1 gola na mecz. Te czynniki są poparte statystyką: obie drużyny pokazują słabą skuteczność i mają problemy w ofensywie. Dlatego zakład na poniżej 2.5 gola wydaje się logiczny, ponieważ mało prawdopodobne jest, że rywale znacząco poprawią swoją efektywność przed bramką.

    Total bramek Poniżej (2,5)
    Opublikowany: 13.03.2026, 12:08

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: AVS Futebol Sad - Santa Clara

    AVS Futebol Sad przegrał:
    avs-futebol-sadcd-santa-claraw ostatnich 5 meczów przeciwko Santa Clara Azores.
    Santa Clara Zwycięstwo
    Bovada
    -123
    Santa Clara Azores nie wygrał:
    cd-santa-claraw 12 z ostatnich 13 meczów.
    cd-santa-claraw 11 z ostatnich 12 meczów (Primeira Liga).
    cd-santa-claraw ostatnich 10 meczów na wyjeździe (Primeira Liga).
    AVS Futebol Sad nie przegra
    -108
    AVS Futebol Sad nie wygrał:
    avs-futebol-sadw 25 z ostatnich 26 meczów (Primeira Liga).
    avs-futebol-sadw 19 z ostatnich 20 meczów w domu (Primeira Liga).
    avs-futebol-sadw 13 z ostatnich 14 meczów w domu.
    avs-futebol-sadw 11 z ostatnich 12 meczów.
    Santa Clara nie przegra
    -476
    AVS Futebol Sad zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    avs-futebol-sadcd-santa-claraw ostatnich 5 meczów przeciwko Santa Clara Azores.
    AVS Futebol Sad Total bramek Poniżej (1,5)
    -1000
    Wyświetl więcej faktów

    AVS Futebol Sad - Santa Clara Pozycja w tabeli

    Liga Portugal 25/26
    gZWRPRPPStan
    12.
    Rio Ave
    Rio Ave
    348121435-5736
    13.
    Santa Clara
    Santa Clara
    34991632-4136
    14.
    Nacional
    Nacional
    34971837-4534
    16.
    Casa Pia Lizbona
    Casa Pia Lizbona
    346121631-5730
    17.
    CD Tondela
    CD Tondela
    346101827-5528
    18.
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    343121927-6721

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    6 - Remisów
    1 - Porażka
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 4
    Porażek - 2
    10 meczów
    Zdobyte - 14
    Stracone - 10
    +4
    +2
    11 - Zdobyte
    9 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    4
    6
    Remisów
    4
    1
    Porażek
    2
    Różnica w piłce
    14
    Zdobyte
    11
    10
    Stracone
    9
    2.4
    Średnia suma goli w meczu
    2
    1.4
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.1
    1
    Średnio gole stracone na mecz
    0.9
    7
    Obie drużyny zdobyły punkty
    4
    64'
    Minuty / strzelony gol
    82'
    Zobacz wszystkie statystyki