Zurich vs Luzern Typy 15 marca 2025

    🔈Jak decyzje sędziowskie wpłyną na przebieg i wynik spotkania? Wszystkiego tego dowiemy się w ciągu 90 minut meczu między drużynami Zurych i Luzern. Konfrontacja turnieju Super League jest zaplanowana na 19:30 w dniu 15 marca. Na dziś bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa: i .

    Head to Head

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Zurych i Luzern:

    • rozegrane 49 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 13, gości - 21, remisów - 15;
    • liczba goli - 65 kontra 70;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.24, w 2. połowie - 1.51;
    • średnia suma goli w meczu - 2.76.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Zurich - Luzern

    28%
    15 Zwycięstwa
    30%
    16 Remisów
    43%
    23 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    54
    Śr. goli na mecz
    2.83
    Obie drużyny strzeliły gola
    65%
    1.35
    Średnia liczba goli
    1.48
    2.72
    Żółte kartki
    2.43
    Ostatnie mecze
    12.05.26
    Super League
    Luzern
    Luzern
    1
    Zurych
    Zurych
    2.21
    1.39
    10
    5
    14
    9
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.21
    1.39
    10
    5
    14
    9
    2
    0
    14.02.26
    Super League
    Zurych
    Zurych
    Luzern
    Luzern
    1
    2.43
    2.87
    5
    6
    10
    11
    2
    2
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    2.43
    2.87
    5
    6
    10
    11
    2
    2
    08.11.25
    Super League
    Zurych
    Zurych
    Luzern
    Luzern
    1
    2.73
    2.75
    7
    3
    15
    16
    3
    4
    3
    2
    0
    2
    3
    0
    2.73
    2.75
    7
    3
    15
    16
    3
    4
    03.08.25
    Super League
    Luzern
    Luzern
    Zurych
    Zurych
    1.01
    0.39
    4
    5
    11
    13
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.01
    0.39
    4
    5
    11
    13
    2
    3
    15.03.25
    Super League
    Zurych
    Zurych
    Luzern
    Luzern
    1.64
    1.31
    6
    4
    12
    11
    3
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1.64
    1.31
    6
    4
    12
    11
    3
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Zurych Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Super League, drużyna Zurych wzięła udział w 27 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 11 wygrane,
    • 10 porażki,
    • 6 remisy.

    📈Aktualnie Zurych zajmuje średnią pozycję w tabeli Super League, z wynikiem 41% wygranych oraz 37% porażek.

    ⚽️W sezonie Zurych zdobyła łącznie 36 goli. W obronie, drużyna Zurych w sezonie puściła 37 bramek.

    Wyniki meczów: Zurych

    Ostatnie mecze
    10.10.26
    Super League
    Zurych
    Zurych
    Thun
    Thun
    1
    0.96
    1.11
    5
    6
    8
    17
    0
    2
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    0.96
    1.11
    5
    6
    8
    17
    0
    2
    Z
    25.09.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Zurych
    Zurych
    Neuchatel Xamax FCS
    Neuchatel Xamax FCS
    -
    -
    5
    3
    -
    -
    0
    1
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    -
    -
    0
    1
    Z
    19.09.26
    Super League
    Sion
    Sion
    1
    Zurych
    Zurych
    3.01
    2.54
    5
    5
    10
    15
    0
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    3.01
    2.54
    5
    5
    10
    15
    0
    0
    R
    13.09.26
    Super League
    Zurych
    Zurych
    Vaduz
    Vaduz
    1.31
    1.47
    7
    2
    6
    15
    0
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.31
    1.47
    7
    2
    6
    15
    0
    2
    Z
    05.09.26
    Super League
    Grasshoppers Zurych
    Grasshoppers Zurych
    Zurych
    Zurych
    3.66
    0.72
    8
    4
    11
    10
    2
    6
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    3.66
    0.72
    8
    4
    11
    10
    2
    6
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Luzern Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Super League, drużyna Luzern wzięła udział w 27 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 12 wygrane,
    • 7 porażki,
    • 8 remisy.

    📈Aktualnie Luzern zajmuje średnią pozycję w tabeli Super League, z wynikiem 44% wygranych oraz 26% porażek.

    ⚽W sezonie Luzern zdobyła łącznie 47 goli. W obronie w sezonie puściła 41 bramek.

    Wyniki meczów: Luzern

    Ostatnie mecze
    17.10.26
    Schweizer Cup
    Winterthur
    Winterthur
    Luzern
    Luzern
    -
    -
    5
    15
    12
    17
    2
    6
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    15
    12
    17
    2
    6
    Z
    10.10.26
    Super League
    Lugano
    Lugano
    Luzern
    Luzern
    2.14
    1.15
    8
    7
    11
    9
    3
    2
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    2.14
    1.15
    8
    7
    11
    9
    3
    2
    P
    03.10.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Freiburg
    Freiburg
    Luzern
    Luzern
    4
    2
    3
    1
    1
    1
    P
    19.09.26
    Super League
    Luzern
    Luzern
    Grasshoppers Zurych
    Grasshoppers Zurych
    4.07
    1.83
    5
    9
    13
    5
    2
    2
    5
    1
    2
    0
    3
    1
    4.07
    1.83
    5
    9
    13
    5
    2
    2
    Z
    13.09.26
    Super League
    Luzern
    Luzern
    Basel 1893
    Basel 1893
    1.54
    1.31
    6
    3
    13
    14
    1
    2
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    1.54
    1.31
    6
    3
    13
    14
    1
    2
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 49;
    • zwycięstwa gospodarzy - 13, zwycięstwa gości - 21, remisy - 15.

    Statystyki: Zurych vs Luzern

    • rozegranych meczów w turnieju: 27 vs 27;
    • zwycięstw: 11 vs 12;
    • procent zwycięstw: 41% vs 44%;
    • porażek: 10 vs 7;
    • remisów: 6 vs 8.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 4 vs 5;
    • porażek: 6 vs 2;
    • remisów: 0 vs 3.
    👉Prognoza: Luzern Handicap (+1) (kursy: 1.31)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.33, goście - 1.43;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.76;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 31; na boisku drużyny gospodarzy - 14.

    Statystyki: Zurych kontra Luzern

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.7 kontra 3.26;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.33 kontra 1.74;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.63 kontra 0.56;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.7 kontra 1.19;
    • Zurych: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.14;
    • Luzern: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.69;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.4 (w domu - 1.17) kontra 1.8 (na wyjeździe - 1.4).
    Trendy
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w ostatnich 6 meczów Zurych.
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w ostatnich 5 meczów Zurych (Super League).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (2,5) (kursy: 1.73)

    Prognoza na rzuty rożne

    Zurych: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.22; na własnym boisku - 5.57;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 7.3; na własnym boisku - 8.

    Luzern: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.56, na wyjeździe - 4.85;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5; na wyjeździe - 6.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (11,5) (kursy: 2.51)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 49;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 31 razy;
    • na boisku gospodarzy - 14 razy.

    Statystyki: Zurych kontra Luzern

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 27 vs 27 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 15 vs 19 ;
    • liczba OC dla zespołu Zurych na własnym boisku - 8 (57%) ;
    • liczba OC dla zespołu Luzern na wyjeździe - 10 (77%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 6 vs 7 ;
    • OC dla zespołu Zurych na własnym boisku - 4 (67%) ;
    • OC dla zespołu Luzern na wyjeździe - 3 (60%).
    Trendy
    • Zurych zdobył i stracił bramki w 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Luzern (Super League).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kursy: 1.58)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Zurych zdobył i stracił bramki w 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Luzern (Super League).

    Obie drużyny strzelą gola: (Tak)
    Kurs-182
    Opublikowany: 13.03.2025, 20:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Zurych - Luzern

    Zurich stracony gol:
    fc-zurich-1w 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    Luzern zdobył bramkę:
    fc-luzernw 32 z ostatnich 34 meczów (Super League).
    fc-luzernw 21 z ostatnich 23 meczów na wyjeździe (Super League).
    fc-luzernw 19 z ostatnich 21 meczów.
    Luzern zdobędzie bramkę
    Everygame
    -357
    Zurich zdobył mniej niż 2.5 bramek:
    fc-zurich-1fc-luzernw 10 z ostatnich 11 meczów przeciwko Luzern (Super League).
    fc-zurich-1fc-luzernw 8 z ostatnich 9 meczów w domu przeciwko Luzern (Super League).
    fc-zurich-1w 24 z ostatnich 25 meczów (Super League).
    fc-zurich-1w 23 z ostatnich 24 meczów.
    fc-zurich-1w ostatnich 15 meczów w domu.
    fc-zurich-1w ostatnich 13 meczów w domu (Super League).
    Zurych Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    -500
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    fc-zurich-1fc-luzernw 10 z ostatnich 11 meczów Zurich w domu przeciwko Luzern (Super League).
    fc-zurich-1fc-luzernw 7 z ostatnich 8 meczów Zurich przeciwko Luzern (Super League).
    fc-luzernw 17 z ostatnich 19 meczów Luzern na wyjeździe (Super League).
    fc-luzernw ostatnich 8 meczów Luzern (Super League).
    w 8 z ostatnich 9 meczów Sven Wolfensberger (w turnieju Super League).
    w ostatnich 6 meczów Sven Wolfensberger.
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -455
    Zurich zdobył bramkę:
    fc-zurich-1fc-luzernw 14 z ostatnich 15 meczów przeciwko Luzern (Super League).
    fc-zurich-1fc-luzernw 13 z ostatnich 14 meczów w domu przeciwko Luzern (Super League).
    fc-zurich-1w 8 z ostatnich 9 meczów (Super League).
    fc-zurich-1w ostatnich 7 meczów.
    Zurych zdobędzie bramkę
    Everygame
    -500
    Wyświetl więcej faktów

    Zurych - Luzern Pozycja w tabeli

    Championship Group
    MZRPGPktForma
    1.
    Basel 1893
    Basel 1893
    540119-1173
    2.
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    522112-1263
    3.
    Young Boys
    Young Boys
    522111-761
    4.
    Lugano
    Lugano
    51227-1154
    5.
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    513110-1053
    6.
    Luzern
    Luzern
    50145-1352

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    5 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remisów - 3
    Porażek - 2
    10 meczów
    Zdobyte - 19
    Stracone - 21
    -2
    +4
    20 - Zdobyte
    16 - Stracone
    5
    Zwycięstwa
    5
    2
    Remisów
    3
    3
    Porażek
    2
    Różnica bramek
    19
    Zdobyte
    20
    21
    Stracone
    16
    4
    Średnia suma goli w meczu
    3.6
    1.9
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2
    2.1
    Średnio gole stracone na mecz
    1.6
    9
    Obie drużyny strzeliły gola
    6
    47'
    Minuty / strzelony gol
    45'
    Zobacz wszystkie statystyki