Erokspor vs Manisa Typy 13 lutego 2026

    🔊Jak warunki pogodowe i stan boiska wpłyną na grę? Dzisiaj spotykają się drużyny Esenler Erokspor i Manisa Futbol Kulubu. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na 17:00. Mecz turnieju TFF 1. Lig odbędzie się w mieście Istanbul na stadionie Esenler Stadium. Kursy na zwycięstwa drużyn zostały ustalone przez bukmacherów na i , odpowiednio, a drużyna Esenler Erokspor jest faworytem meczu.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 20 września 2025 i zakończył się wynikiem 3:4. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Manisa Futbol Kulubu):

    • procent posiadania piłki: 35% vs 65%;
    • rzutów rożnych: 2 vs 6;
    • fauli: 21 vs 7;
    • żółtych kartek: 2 vs 2;
    • strzałów celnych: 3 vs 6.

    📊 Drużyny rozegrały trzy oficjalne mecze. Statystyki są następujące:

    • gole: 6 przeciwko 4;
    • średnia suma w 1. połowie - 2, w 2. połowie - 1.33;
    • średnia suma goli w meczu - 3.33.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Erokspor - Manisa

    75%
    3 Zwycięstwa
    25%
    1 Remis
    0%
    0 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    4
    Śr. goli na mecz
    3.5
    Obie drużyny strzeliły gola
    75%
    2.25
    Średnia liczba goli
    1.25
    3.75
    Rzuty rożne
    2.5
    1.5
    Żółte kartki
    1.5
    7
    Faule
    11
    Ostatnie mecze
    13.02.26
    1. Lig
    Esenler Erokspor
    Esenler Erokspor
    Manisa Futbol Kulubu
    Manisa Futbol Kulubu
    -
    -
    5
    4
    11
    12
    2
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    5
    4
    11
    12
    2
    2
    20.09.25
    1. Lig
    Manisa Futbol Kulubu
    Manisa Futbol Kulubu
    Esenler Erokspor
    Esenler Erokspor
    1.21
    2.12
    2
    6
    21
    7
    2
    2
    3
    4
    2
    1
    1
    3
    1.21
    2.12
    2
    6
    21
    7
    2
    2
    08.03.25
    TFF 1. Lig
    Esenler Erokspor
    Esenler Erokspor
    Manisa Futbol Kulubu
    Manisa Futbol Kulubu
    0.3
    0.89
    4
    4
    10
    11
    0
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0.3
    0.89
    4
    4
    10
    11
    0
    1
    28.10.24
    1. Lig
    Manisa Futbol Kulubu
    Manisa Futbol Kulubu
    Esenler Erokspor
    Esenler Erokspor
    0.91
    0.49
    -
    -
    -
    -
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.91
    0.49
    -
    -
    -
    -
    1
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Esenler Erokspor Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 7 lutego 2026 w ramach turnieju TFF 1. Lig (gospodarze - Hatayspor, goście - Esenler Erokspor). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:5.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Esenler Erokspor vs Hatayspor):

    • procent posiadania piłki: 72% vs 28%;
    • rzuty rożne: 7 vs 1;
    • faule: 10 vs 15;
    • żółte kartki: 1 vs 1;
    • strzały celne: 7 vs 0.
    🏆W trakcie sezonu TFF 1. Lig, drużyna Esenler Erokspor wzięła udział w 24 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 13 wygrane,
    • 3 porażki,
    • 8 remisy.

    📈Aktualnie Esenler Erokspor zajmuje średnią pozycję w tabeli TFF 1. Lig, z wynikiem 54% wygranych oraz 13% porażek.

    ⚽️W sezonie Esenler Erokspor zdobyła łącznie 55 goli. W obronie, drużyna Esenler Erokspor w sezonie puściła 20 bramek.

    Wyniki meczów: Esenler Erokspor

    Ostatnie mecze
    10.10.26
    1. Lig
    Istanbulspor AS
    Istanbulspor AS
    Esenler Erokspor
    Esenler Erokspor
    -
    -
    4
    6
    9
    11
    2
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    9
    11
    2
    0
    Z
    19.09.26
    1. Lig
    Esenler Erokspor
    Esenler Erokspor
    Fatih Karagumruk Istanbul
    Fatih Karagumruk Istanbul
    1
    -
    -
    9
    1
    10
    15
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    9
    1
    10
    15
    2
    3
    P
    13.09.26
    1. Lig
    Bursaspor
    Bursaspor
    Esenler Erokspor
    Esenler Erokspor
    -
    -
    9
    2
    20
    9
    2
    2
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    -
    -
    9
    2
    20
    9
    2
    2
    R
    07.09.26
    1. Lig
    Esenler Erokspor
    Esenler Erokspor
    1
    Kayserispor
    Kayserispor
    -
    -
    6
    1
    10
    19
    3
    4
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    6
    1
    10
    19
    3
    4
    P
    03.09.26
    1. Lig
    BB Bodrumspor
    BB Bodrumspor
    Esenler Erokspor
    Esenler Erokspor
    -
    -
    1
    4
    14
    5
    4
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    1
    4
    14
    5
    4
    3
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Manisa Futbol Kulubu Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 8 lutego 2026 w ramach turnieju TFF 1. Lig (gospodarze - Manisa Futbol Kulubu, goście - Boluspor). Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Manisa Futbol Kulubu vs Boluspor):

    • procent posiadania piłki: 40% vs 60%;
    • rzuty rożne: 4 vs 2;
    • faule: 17 vs 9;
    • żółte kartki: 3 vs 3;
    • strzały celne: 6 vs 3.
    🏆W trakcie sezonu TFF 1. Lig, drużyna Manisa Futbol Kulubu wzięła udział w 24 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 9 wygrane,
    • 8 porażki,
    • 7 remisy.

    📈Aktualnie Manisa Futbol Kulubu zajmuje średnią pozycję w tabeli TFF 1. Lig, z wynikiem 38% wygranych oraz 33% porażek.

    ⚽W sezonie Manisa Futbol Kulubu zdobyła łącznie 36 goli. W obronie w sezonie puściła 34 bramek.

    Wyniki meczów: Manisa Futbol Kulubu

    Ostatnie mecze
    10.10.26
    1. Lig
    Kayserispor
    Kayserispor
    Manisa Futbol Kulubu
    Manisa Futbol Kulubu
    1
    -
    -
    6
    4
    13
    7
    3
    5
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    -
    -
    6
    4
    13
    7
    3
    5
    P
    20.09.26
    1. Lig
    Manisa Futbol Kulubu
    Manisa Futbol Kulubu
    Istanbulspor AS
    Istanbulspor AS
    -
    -
    9
    3
    10
    8
    3
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    9
    3
    10
    8
    3
    3
    P
    13.09.26
    1. Lig
    Fatih Karagumruk Istanbul
    Fatih Karagumruk Istanbul
    Manisa Futbol Kulubu
    Manisa Futbol Kulubu
    -
    -
    6
    3
    16
    25
    1
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    6
    3
    16
    25
    1
    2
    R
    07.09.26
    1. Lig
    Manisa Futbol Kulubu
    Manisa Futbol Kulubu
    Bursaspor
    Bursaspor
    -
    -
    4
    5
    11
    12
    4
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    4
    5
    11
    12
    4
    2
    P
    03.09.26
    1. Lig
    76 Igdir Belediyespor
    76 Igdir Belediyespor
    Manisa Futbol Kulubu
    Manisa Futbol Kulubu
    -
    -
    7
    6
    15
    10
    2
    4
    4
    2
    3
    1
    1
    1
    -
    -
    7
    6
    15
    10
    2
    4
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 3;
    • zwycięstwa gospodarzy - 2, zwycięstwa gości - 0, remisy - 1.

    Statystyki: Esenler Erokspor vs Manisa Futbol Kulubu

    • rozegranych meczów w turnieju: 24 vs 24;
    • zwycięstw: 13 vs 9;
    • procent zwycięstw: 54% vs 38%;
    • porażek: 3 vs 8;
    • remisów: 8 vs 7.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 5 vs 6;
    • porażek: 1 vs 1;
    • remisów: 4 vs 3.
    Trendy
    • Manisa Futbol Kulubu Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 9 meczów (TFF 1. Lig).
    👉Prognoza: Manisa Futbol Kulubu Handicap (+1,5) (kursy: 1.66)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 2, goście - 1.33;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3.33;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 2; na boisku drużyny gospodarzy - 1.

    Statystyki: Esenler Erokspor kontra Manisa Futbol Kulubu

    • średni całkowity wynik w turnieju: 3.13 kontra 2.92;
    • średnia liczba strzelonych goli: 2.29 kontra 1.5;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.79 kontra 0.67;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 1.5 kontra 0.83;
    • Esenler Erokspor: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 2.5;
    • Manisa Futbol Kulubu: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.17;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 2.2 (w domu - 1.6) kontra 1.5 (na wyjeździe - 1).
    👉Prognoza: Esenler Erokspor Total bramek Poniżej (3,5) (kursy: 1.2)

    Prognoza na rzuty rożne

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych w bezpośrednich meczach - 5.33 (3.33 - dla gospodarzy i 2 - dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych na boisku gospodarzy - 8 (4 - dla gospodarzy i 4 - dla gości).

    Esenler Erokspor: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.63; na boisku gospodarzy - 4.25;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 6.2; na boisku gospodarzy - 5.4.

    Manisa Futbol Kulubu: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.83, na wyjeździe - 3.67;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 3.5; na wyjeździe - 3.2.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (8,5) (kursy: 1.94)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 3;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 2 razy;
    • na boisku gospodarzy - 1 razy.

    Statystyki: Esenler Erokspor kontra Manisa Futbol Kulubu

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 24 vs 24 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 13 vs 13 ;
    • liczba OC dla zespołu Esenler Erokspor na własnym boisku - 8 (67%) ;
    • liczba OC dla zespołu Manisa Futbol Kulubu na wyjeździe - 6 (50%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 4 vs 4 ;
    • OC dla zespołu Esenler Erokspor na własnym boisku - 3 (60%) ;
    • OC dla zespołu Manisa Futbol Kulubu na wyjeździe - 1 (20%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Nie) (kursy: 2.08)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (34/240, 14.2%);
    • Esenler Erokspor u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 1:1 , 4:1 , 5:0 (2/12, 16.7%);
    • Manisa Futbol Kulubu na wyjeździe najczęściej gra: 0:0 , 2:0 (2/12, 16.7%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    2:1 - 10.81% (kursy 6.95)
    1:0 - 10.72% (kursy 7.6)
    2:0 - 10.03% (kursy 7.1)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Manisa Futbol Kulubu Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 9 meczów (TFF 1. Lig).

    Manisa Futbol Kulubu Handicap (+1,5)
    Kurs-147
    Opublikowany: 11.02.2026, 17:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Esenler Erokspor - Manisa Futbol Kulubu

    Manisa Futbol Kulubu nie przegrał:
    manisa-buyuksehir-belediyesporw ostatnich 9 meczów (TFF 1. Lig).
    Manisa Futbol Kulubu nie przegra
    Everygame
    +179
    Esenler Erokspor nie przegrał:
    kasimpasa-eroksporw 15 z ostatnich 16 meczów (TFF 1. Lig).
    kasimpasa-eroksporw 11 z ostatnich 12 meczów w domu (TFF 1. Lig).
    kasimpasa-eroksporw ostatnich 9 meczów.
    kasimpasa-eroksporw 8 z ostatnich 9 meczów w domu.
    Esenler Erokspor nie przegra
    Everygame
    -909
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    kasimpasa-eroksporw 21 z ostatnich 23 meczów Esenler Erokspor w domu.
    kasimpasa-eroksporw 19 z ostatnich 21 meczów Esenler Erokspor w domu (TFF 1. Lig).
    w 8 z ostatnich 9 meczów Ozan Ergun.
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -625
    Były Poniżej 4.5 strzelonych goli:
    kasimpasa-eroksporw 6 z ostatnich 7 meczów Esenler Erokspor w domu (TFF 1. Lig).
    manisa-buyuksehir-belediyesporw 9 z ostatnich 10 meczów Manisa Futbol Kulubu (TFF 1. Lig).
    manisa-buyuksehir-belediyesporw ostatnich 5 meczów Manisa Futbol Kulubu na wyjeździe (TFF 1. Lig).
    w ostatnich 14 meczów Ozan Ergun (w turnieju TFF 1. Lig).
    w ostatnich 6 meczów Ozan Ergun.
    Total bramek Poniżej (4,5)
    -455
    Wyświetl więcej faktów

    Esenler Erokspor - Manisa Futbol Kulubu Pozycja w tabeli

    1. Lig 25/26
    MZRPGPktForma
    2.
    Amed Sportif Faaliyetler
    Amed Sportif Faaliyetler
    382111681-4274
    3.
    Esenler Erokspor
    Esenler Erokspor
    382111681-3574
    4.
    Corum FK
    Corum FK
    38218963-3971
    8.
    Bandirmaspor
    Bandirmaspor
    3816121047-3460
    9.
    Manisa Futbol Kulubu
    Manisa Futbol Kulubu
    381671557-5655
    10.
    Istanbulspor AS
    Istanbulspor AS
    3813131257-5552

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    1 - Zwycięstwa
    5 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 3
    Remisów - 3
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 5
    Stracone - 12
    -7
    +4
    19 - Zdobyte
    15 - Stracone
    1
    Zwycięstwa
    3
    5
    Remisów
    3
    4
    Porażek
    4
    Różnica bramek
    5
    Zdobyte
    19
    12
    Stracone
    15
    1.7
    Średnia suma goli w meczu
    3.4
    0.5
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.9
    1.2
    Średnio gole stracone na mecz
    1.5
    3
    Obie drużyny strzeliły gola
    7
    180'
    Minuty / strzelony gol
    47'
    Zobacz wszystkie statystyki