Cobresal vs Univer. Cat. Statystyki H2H

Head-to-Head

Cobresal
Cobresal
23 meczy
Universidad Catolica
Universidad Catolica
4 Zwycięstwa
4 Remisów
15 Zwycięstwa
17%
17%
65%
Cobresal
1. Połowa
Universidad Catolica
6 Zwycięstwa
8 Remisów
9 Zwycięstwa
26%
35%
39%
Cobresal
2. Połowa
Universidad Catolica
6 Zwycięstwa
6 Remisów
11 Zwycięstwa
26%
26%
48%
08.08.26
Primera Division
Universidad Catolica
Universidad Catolica
Cobresal
Cobresal
-
-
10
2
10
6
1
3
2
0
0
0
2
0
-
-
10
2
10
6
1
3
06.06.26
CHI LC
Universidad Catolica
Universidad Catolica
Cobresal
Cobresal
-
-
7
7
13
10
2
3
5
1
1
1
4
0
-
-
7
7
13
10
2
3
30.03.26
CHI LC
Cobresal
Cobresal
1
Universidad Catolica
Universidad Catolica
-
-
2
2
6
9
1
0
1
3
0
2
1
1
-
-
2
2
6
9
1
0
14.02.26
Primera Division
Cobresal
Cobresal
Universidad Catolica
Universidad Catolica
-
-
5
11
3
1
2
0
3
2
2
1
1
1
-
-
5
11
3
1
2
0
30.08.25
Primera Division
Universidad Catolica
Universidad Catolica
Cobresal
Cobresal
1.56
1.21
5
2
13
10
5
3
2
1
0
1
2
0
1.56
1.21
5
2
13
10
5
3

Goli

Suma bramek
76
StatisticsChartSlim-left
28
StatisticsChartSlim-left
48
Total meczy
15
Powyżej - 65%
8
35% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.3
StatisticsChartSlim-left
1.22
StatisticsChartSlim-left
2.09
Średni czas na gol
27'
StatisticsChartSlim-left
74'
StatisticsChartSlim-left
43'
Cobresal
6
0-15'
2
16-30'
7
31-45'
6
0-15'
5
16-30'
9
31-45'
HT
5
46-60'
4
61-75'
3
76-90'
7
46-60'
6
61-75'
13
76-90'
Universidad Catolica

Statystyki meczów

Żółte kartki
Razem: 110
4.78
StatisticsChartSlim-left
57
StatisticsChartSlim-left
53
Czerwone kartki
Razem: 4
0.17
StatisticsChartSlim-left
3
StatisticsChartSlim-left
1

Porównanie ostatnich wyników

CobresalChile
Universidad CatolicaChile
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy

Cobresal - Universidad Catolica Ostatnie mecze

Cobresal
Cobresal
Mecze
28.08.26
Primera Division
Cobresal
Cobresal
1
Palestino
Palestino
-
-
3
10
10
5
2
1
2
0
1
0
1
0
-
-
3
10
10
5
2
1
ZW
23.08.26
Primera Division
Deportes La Serena
Deportes La Serena
Cobresal
Cobresal
-
-
5
7
15
10
2
3
3
3
1
1
2
2
-
-
5
7
15
10
2
3
R
16.08.26
Primera Division
Cobresal
Cobresal
Deportes Concepcion
Deportes Concepcion
-
-
5
2
18
9
3
2
0
2
0
1
0
1
-
-
5
2
18
9
3
2
P
08.08.26
Primera Division
Universidad Catolica
Universidad Catolica
Cobresal
Cobresal
-
-
10
2
10
6
1
3
2
0
0
0
2
0
-
-
10
2
10
6
1
3
P
01.08.26
Primera Division
Cobresal
Cobresal
Deportes Union La Calera
Deportes Union La Calera
1
-
-
5
5
15
7
1
0
4
0
1
0
3
0
-
-
5
5
15
7
1
0
ZW
25.07.26
Primera Division
Huachipato
Huachipato
1
Cobresal
Cobresal
-
-
4
1
6
11
0
1
3
3
1
0
2
3
-
-
4
1
6
11
0
1
R
12.07.26
Puchar Chile
Antofagasta
Antofagasta
Cobresal
Cobresal
-
-
7
3
-
-
1
0
1
0
1
0
0
0
-
-
7
3
-
-
1
0
P
05.07.26
Puchar Chile
Cobresal
Cobresal
Cobreloa
Cobreloa
-
-
5
7
-
-
2
2
2
2
2
1
0
1
-
-
5
7
-
-
2
2
R
01.07.26
Puchar Chile
Cobresal
Cobresal
Deportes La Serena
Deportes La Serena
1
-
-
9
1
-
-
3
2
0
1
0
0
0
1
-
-
9
1
-
-
3
2
P
28.06.26
Puchar Chile
Cobresal
Cobresal
Antofagasta
Antofagasta
-
-
9
5
-
-
3
2
0
1
0
1
0
0
-
-
9
5
-
-
3
2
P
Pokaż wszystko
Universidad Catolica
Universidad Catolica
Mecze
26.08.26
Primera Division
Coquimbo Unido
Coquimbo Unido
Universidad Catolica
Universidad Catolica
-
-
6
2
12
7
2
1
1
2
1
0
0
2
-
-
6
2
12
7
2
1
ZW
23.08.26
Primera Division
Universidad Catolica
Universidad Catolica
2
Nublense
Nublense
-
-
2
2
9
14
3
3
1
2
0
0
1
2
-
-
2
2
9
14
3
3
P
19.08.26
libertadores
Universidad Catolica
Universidad Catolica
Estudiantes de La Plata
Estudiantes de La Plata
0.59
1.04
5
1
16
7
2
3
0
3
0
1
0
2
0.59
1.04
5
1
16
7
2
3
P
12.08.26
libertadores
Estudiantes de La Plata
Estudiantes de La Plata
Universidad Catolica
Universidad Catolica
2.73
0.3
11
1
15
12
2
2
1
1
1
0
0
1
2.73
0.3
11
1
15
12
2
2
R
08.08.26
Primera Division
Universidad Catolica
Universidad Catolica
Cobresal
Cobresal
-
-
10
2
10
6
1
3
2
0
0
0
2
0
-
-
10
2
10
6
1
3
ZW
02.08.26
Primera Division
Deportes Concepcion
Deportes Concepcion
Universidad Catolica
Universidad Catolica
-
-
4
4
10
13
2
4
3
0
2
0
1
0
-
-
4
4
10
13
2
4
P
26.07.26
Primera Division
Universidad Catolica
Universidad Catolica
Deportes La Serena
Deportes La Serena
-
-
6
5
8
6
0
2
3
3
2
0
1
3
-
-
6
5
8
6
0
2
R
11.07.26
Puchar Chile
San Luis de Quillota
San Luis de Quillota
Universidad Catolica
Universidad Catolica
1
-
-
3
6
20
11
3
3
4
0
1
0
3
0
-
-
3
6
20
11
3
3
P
05.07.26
Puchar Chile
Universidad Catolica
Universidad Catolica
CD Copiapo S.A.
CD Copiapo S.A.
-
-
11
1
12
12
2
2
2
1
0
1
2
0
-
-
11
1
12
12
2
2
ZW
01.07.26
Puchar Chile
Universidad Catolica
Universidad Catolica
Everton Vina Del Mar
Everton Vina Del Mar
-
-
5
2
12
7
3
3
2
1
1
1
1
0
-
-
5
2
12
7
3
3
ZW
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

CobresalCobresal· 10 meczów
2 Zwycięstwa
3 Remisów
5 Pokonuje
20%
30%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
30%
30%
Remisów
30%
40%
Pokonuje
40%
·10 meczów ·Universidad CatolicaUniversidad Catolica
4 Zwycięstwa
2 Remisów
4 Porażek
40%
20%
40%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
50%
30%
Remisów
0%
60%
Pokonuje
50%
Wygrane bez strat
2
1
Porażki bez punktów
5
3
Wygrane comebacki
0
2
Powracające porażki
0
0

Statystyka goli

14
Zdobyte
13
Zdobyte
5
Gole w 1. Połowie
3
9
Gole w 2 Połowie
10
3
Zdobywali pierwszy punkt
3
5
Nie zdobyła punktów
3
Cobresal
7%
1
21%
3
7%
1
21%
3
14%
2
29%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Universidad Catolica
0%
0
8%
1
15%
2
15%
2
31%
4
31%
4
15
Stracone
19
Stracone
6
Gole w 1. Połowie
8
9
Gole w 2 Połowie
11
7
Tracili pierwszy punkt
7
2
Nie traciłi
1
Cobresal
20%
3
20%
3
7%
1
20%
3
27%
4
47%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Universidad Catolica
16%
3
0%
0
26%
5
16%
3
16%
3
42%
8
Średnia goli na mecz
2.9
3.2
Śr. minuta pierwszego gola
7'
1'
Obie drużyny zdobyły punkty
6
3
Średni czas na gol
64'
69'

Suma goli w meczu

CobresalCobresal
Średnia liczba goli
Universidad CatolicaUniversidad Catolica
2.9
Cały mecz
3.2
1.1
1. Połowa
1.1
1.8
2. Połowa
2.1

Indywidualna liczba goli

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
5
50%
MiddleLogo
5
50%
0.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Cobresal - Universidad Catolica Statystyki meczów

Cobresal
Universidad Catolica
46.9%
Kontrola piłki
58%
Faule
-
-
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
49
StatisticsChartSlim-left
52
Spalone
-
-
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
22
StatisticsChartSlim-left
27
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
3

Wyniki meczów

Cobresal
Dokładny wynik
Universidad Catolica
0:1
2 razy
20%
2:0
2 razy
20%
3:3
2 razy
20%
0:2
1 raz
10%
1:0
1 raz
10%
1:2
2 razy
20%
2:1
2 razy
20%
0:3
1 raz
10%
1:1
1 raz
10%
2:0
1 raz
10%
Cobresal
Dokładna suma goli
Universidad Catolica
2
3 razy
30%
4
2 razy
20%
6
2 razy
20%
1
3 razy
30%
2 goli
4 goli
6 goli
3 goli
1 gol
2
2 razy
20%
4
1 raz
10%
6
1 raz
10%
3
6 razy
60%