Emmen vs Volendam Typy 15 lutego 2025

    🔈Jak decyzje sędziowskie wpłyną na przebieg i wynik spotkania? Wszystkiego tego dowiemy się w ciągu 90 minut meczu między drużynami Emmen i Volendam. Konfrontacja turnieju Eerste Divisie jest zaplanowana na 15:30 w dniu 15 lutego. Na dziś bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa: i .

    Head to Head

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Emmen i Volendam:

    • rozegrane 28 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 12, gości - 11, remisów - 5;
    • liczba goli - 54 kontra 58;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.68, w 2. połowie - 2.32;
    • średnia suma goli w meczu - 4.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Emmen - Volendam

    41%
    12 Zwycięstwa
    17%
    5 Remisów
    41%
    12 Zwycięstwa
    Razem gier
    29
    Suma bramek
    3.97
    Obie drużyny zdobyły punkty
    72%
    1.9
    Średnia liczba goli
    2.07
    1.03
    Żółte kartki
    1.1
    Ostatnie mecze
    15.02.25
    Eerste Divisie
    Emmen
    Emmen
    Volendam
    Volendam
    2.09
    1.29
    9
    0
    17
    15
    2
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    2.09
    1.29
    9
    0
    17
    15
    2
    2
    18.08.24
    Eerste Divisie
    Volendam
    Volendam
    1
    Emmen
    Emmen
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    1
    04.03.23
    Eredivisie
    FC Volendam
    FC Volendam
    FC Emmen
    FC Emmen
    -
    -
    9
    3
    8
    4
    0
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    -
    -
    9
    3
    8
    4
    0
    1
    14.10.22
    Eredivisie
    Emmen
    Emmen
    Volendam
    Volendam
    -
    -
    -
    -
    10
    10
    -
    -
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    10
    10
    -
    -
    14.03.22
    Eerste Divisie
    Emmen
    Emmen
    Volendam
    Volendam
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    1
    4
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Emmen Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Eerste Divisie, drużyna Emmen wzięła udział w 24 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 10 wygrane,
    • 9 porażki,
    • 5 remisy.

    📈Aktualnie Emmen zajmuje średnią pozycję w tabeli Eerste Divisie, z wynikiem 42% wygranych oraz 38% porażek.

    ⚽️W sezonie Emmen zdobyła łącznie 37 goli. W obronie, drużyna Emmen w sezonie puściła 34 bramek.

    Wyniki meczów: Emmen

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Eerste Divisie
    Venlo
    Venlo
    Emmen
    Emmen
    1.5
    2.38
    3
    9
    10
    10
    3
    3
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    1.5
    2.38
    3
    9
    10
    10
    3
    3
    P
    21.08.26
    Eerste Divisie
    Emmen
    Emmen
    Jong AZ Alkmaar
    Jong AZ Alkmaar
    1.8
    0.9
    4
    3
    9
    11
    2
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    1.8
    0.9
    4
    3
    9
    11
    2
    1
    ZW
    17.08.26
    Eerste Divisie
    Ajax Amsterdam
    Ajax Amsterdam
    Emmen
    Emmen
    1.23
    3.41
    3
    9
    13
    19
    2
    1
    4
    6
    3
    3
    1
    3
    1.23
    3.41
    3
    9
    13
    19
    2
    1
    ZW
    07.08.26
    Eerste Divisie
    Emmen
    Emmen
    Roda Kerkrade
    Roda Kerkrade
    1.15
    1.75
    0
    2
    25
    10
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.15
    1.75
    0
    2
    25
    10
    4
    0
    ZW
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Emmen
    Emmen
    Almere City
    Almere City
    -
    -
    11
    4
    -
    -
    1
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    11
    4
    -
    -
    1
    0
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Volendam Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Eerste Divisie, drużyna Volendam wzięła udział w 25 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 15 wygrane,
    • 6 porażki,
    • 4 remisy.

    📈Aktualnie Volendam zajmuje średnią pozycję w tabeli Eerste Divisie, z wynikiem 60% wygranych oraz 24% porażek.

    ⚽W sezonie Volendam zdobyła łącznie 55 goli. W obronie w sezonie puściła 32 bramek.

    Wyniki meczów: Volendam

    Ostatnie mecze
    28.08.26
    Eerste Divisie
    Volendam
    Volendam
    Dordrecht
    Dordrecht
    5.66
    0.95
    8
    3
    14
    11
    0
    2
    6
    1
    3
    1
    3
    0
    5.66
    0.95
    8
    3
    14
    11
    0
    2
    ZW
    21.08.26
    Eerste Divisie
    MVV Maastricht
    MVV Maastricht
    Volendam
    Volendam
    1.25
    1.06
    5
    2
    14
    15
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.25
    1.06
    5
    2
    14
    15
    2
    4
    P
    15.08.26
    Eerste Divisie
    Volendam
    Volendam
    Oss
    Oss
    0.96
    0.68
    7
    10
    14
    10
    1
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    0.96
    0.68
    7
    10
    14
    10
    1
    2
    ZW
    10.08.26
    Eerste Divisie
    Jong PSV
    Jong PSV
    Volendam
    Volendam
    2.02
    0.37
    7
    2
    16
    4
    1
    0
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    2.02
    0.37
    7
    2
    16
    4
    1
    0
    P
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Volendam
    Volendam
    1
    Ajax Amsterdam
    Ajax Amsterdam
    -
    -
    0
    8
    5
    5
    2
    0
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    -
    -
    0
    8
    5
    5
    2
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 28;
    • zwycięstwa gospodarzy - 12, zwycięstwa gości - 11, remisy - 5.

    Statystyki: Emmen vs Volendam

    • rozegranych meczów w turnieju: 24 vs 25;
    • zwycięstw: 10 vs 15;
    • procent zwycięstw: 42% vs 60%;
    • porażek: 9 vs 6;
    • remisów: 5 vs 4.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 3 vs 5;
    • porażek: 5 vs 3;
    • remisów: 2 vs 2.
    Trendy
    • Emmen nie wygrał w 7 z ostatnich 8 meczów (Eerste Divisie).
    • Volendam nie przegrał w 15 z ostatnich 17 meczów (Eerste Divisie).
    • Volendam nie przegrał w 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    👉Prognoza: Volendam nie przegra (kursy: 1.43)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.93, goście - 2.07;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 4;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 20; na boisku drużyny gospodarzy - 10.

    Statystyki: Emmen kontra Volendam

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.96 kontra 3.48;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.54 kontra 2.2;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.63 kontra 1.2;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.92 kontra 1;
    • Emmen: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.62;
    • Volendam: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.92;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.3 (w domu - 1.8) kontra 1.6 (na wyjeździe - 0.8).
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (3,5) (kursy: 1.62)

    Prognoza na rzuty rożne

    Trendy
    • Były Poniżej 10.5 rzutów rożnych w 7 z ostatnich 8 meczów Emmen w domu (Eerste Divisie).
    • Były Poniżej 10.5 rzutów rożnych w 6 z ostatnich 7 meczów Volendam na wyjeździe.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (10,5) (kursy: 1.68)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 28;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 20 razy;
    • na boisku gospodarzy - 10 razy.

    Statystyki: Emmen kontra Volendam

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 24 vs 25 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 13 vs 16 ;
    • liczba OC dla zespołu Emmen na własnym boisku - 8 (62%) ;
    • liczba OC dla zespołu Volendam na wyjeździe - 10 (83%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 5 vs 5 ;
    • OC dla zespołu Emmen na własnym boisku - 3 (60%) ;
    • OC dla zespołu Volendam na wyjeździe - 2 (40%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.44)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Emmen nie wygrał w 7 z ostatnich 8 meczów (Eerste Divisie).
    • Volendam nie przegrał w 15 z ostatnich 17 meczów (Eerste Divisie).
    • Volendam nie przegrał w 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).

    Volendam nie przegra
    Everygame
    Postaw zakład-213
    Opublikowany: 15.02.2025, 13:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Emmen - Volendam

    Emmen nie wygrał:
    fc-emmenw 7 z ostatnich 8 meczów (Eerste Divisie).
    Volendam nie przegrał:
    fc-volendam-1w 15 z ostatnich 17 meczów (Eerste Divisie).
    fc-volendam-1w 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    Volendam nie przegra
    Everygame
    -222
    Emmen stracony gol:
    fc-emmenw ostatnich 8 meczów (Eerste Divisie).
    Volendam zdobył bramkę:
    fc-volendam-1w 21 z ostatnich 23 meczów (Eerste Divisie).
    Volendam zdobędzie bramkę
    -476
    Volendam stracony gol:
    fc-volendam-1w 25 z ostatnich 26 meczów na wyjeździe.
    fc-volendam-1w 11 z ostatnich 12 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    Emmen zdobędzie bramkę
    -400
    Emmen zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    fc-emmenw 7 z ostatnich 8 meczów (Eerste Divisie).
    Emmen Total bramek Poniżej (1,5)
    -128
    Wyświetl więcej faktów

    Emmen - Volendam Pozycja w tabeli

    Eerste Divisie 24/25
    gZWRPRPPStan
    1.
    Volendam
    Volendam
    38264887-4882
    2.
    SBV Excelsior
    SBV Excelsior
    38228874-3874
    3.
    SC Cambuur
    SC Cambuur
    382251163-4271
    7.
    Telstar
    Telstar
    3817101169-4761
    8.
    Emmen
    Emmen
    381751656-5356
    9.
    FC Den Bosch
    FC Den Bosch
    3815101353-4855

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    5 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remis - 1
    Porażek - 5
    10 meczów
    Zdobyte - 18
    Stracone - 21
    -3
    +5
    18 - Zdobyte
    13 - Stracone
    5
    Zwycięstwa
    4
    2
    Remisów
    1
    3
    Porażek
    5
    Różnica w piłce
    18
    Zdobyte
    18
    21
    Stracone
    13
    3.9
    Średnia suma goli w meczu
    3.1
    1.8
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.8
    2.1
    Średnio gole stracone na mecz
    1.3
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    6
    50'
    Minuty / strzelony gol
    52'
    Zobacz wszystkie statystyki