Universitario Pronostico vs Cajamarca Typy 15 marca 2026

    🔊 Nadchodzący mecz pomiędzy Universitario a UTC de Cajamarca zapowiada się na pełen emocji. Obie drużyny są w dobrej formie, osiągając pewne wyniki zarówno u siebie, jak i na wyjeździe. UTC de Cajamarca wyróżnia się ofensywną grą, która jak dotąd przynosi punkty, podczas gdy Universitario, mimo stabilnej obrony, potrafi również być skuteczne. Oczekuje się starcia dwóch zespołów z silnymi liniami ataku.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 21 września 2025 i zakończył się wynikiem 1:2. Oto porównawcza statystyka z tego spotkania (gospodarze - UTC de Cajamarca):

    • procent posiadania piłki: 44% vs 56%;
    • rzuty rożne: 2 vs 7;
    • faule: 11 vs 10;
    • żółte kartki: 3 vs 5;
    • strzały celne: 3 vs 8.

    📊 Analiza poprzednich oficjalnych meczów pomiędzy Universitario a UTC de Cajamarca:

    • rozegrano 38 meczów;
    • zwycięstwa gospodarzy - 17, gości - 11, remisy - 10;
    • liczba bramek (gospodarze/goście) - 52 do 38;
    • średnia liczba goli na mecz - 2.37.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Universitario Pronostico - Cajamarca

    48%
    19 Zwycięstwa
    25%
    10 Remisów
    28%
    11 Zwycięstwa
    Razem gier
    40
    Suma bramek
    2.45
    Obie drużyny zdobyły punkty
    57%
    1.45
    Średnia liczba goli
    1
    2.03
    Żółte kartki
    2.5
    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Primera Division
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    -
    -
    3
    8
    16
    4
    4
    2
    2
    4
    2
    1
    0
    3
    -
    -
    3
    8
    16
    4
    4
    2
    15.03.26
    Primera Division
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    1
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    1
    -
    -
    8
    2
    7
    9
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    8
    2
    7
    9
    0
    1
    21.09.25
    Primera Division
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    0.38
    2.93
    2
    7
    11
    10
    3
    5
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    0.38
    2.93
    2
    7
    11
    10
    3
    5
    27.04.25
    Primera Division
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    1
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    3.69
    0.95
    6
    2
    9
    11
    2
    2
    6
    0
    2
    0
    4
    0
    3.69
    0.95
    6
    2
    9
    11
    2
    2
    05.08.24
    Primera Division
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    1
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    -
    -
    6
    2
    16
    16
    2
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    2
    16
    16
    2
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Universitario de Deportes Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach Primera Division (gospodarze - Los Chancas, goście - Universitario). Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Universitario vs Los Chancas):

    • procent posiadania piłki: 62% vs 38%;
    • rzuty rożne: 9 vs 0;
    • faule: 12 vs 11;
    • żółte kartki: 2 vs 2;
    • strzały celne: 4 vs 6.

    Universitario prezentuje stabilną formę w ostatnich meczach, zajmując czwarte miejsce w tabeli. W pięciu ostatnich spotkaniach drużyna odniosła dwa zwycięstwa i dwukrotnie zremisowała, ponosząc tylko jedną porażkę. To świadczy o dobrej dyspozycji zespołu. Średnia liczba zdobytych bramek wynosi 1,5 na mecz, co wskazuje na skuteczną ofensywę, a średnia liczba straconych goli to 1,17. Universitario pewnie gra na własnym stadionie i potrafi kontrolować przebieg meczu dzięki zorganizowanej grze zarówno w obronie, jak i w ataku.

    Wyniki meczów: Universitario de Deportes

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Primera Division
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    -
    -
    3
    8
    16
    4
    4
    2
    2
    4
    2
    1
    0
    3
    -
    -
    3
    8
    16
    4
    4
    2
    ZW
    23.08.26
    Primera Division
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    Los Chankas CYC
    Los Chankas CYC
    1
    -
    -
    3
    2
    15
    12
    3
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    3
    2
    15
    12
    3
    2
    ZW
    16.08.26
    Primera Division
    UTC de Cajamarca
    UTC de Cajamarca
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    1
    -
    -
    6
    3
    15
    14
    4
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    6
    3
    15
    14
    4
    2
    ZW
    08.08.26
    Primera Division
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    Sporting Cristal
    Sporting Cristal
    -
    -
    2
    4
    15
    15
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    4
    15
    15
    2
    2
    R
    02.08.26
    Primera Division
    Cienciano
    Cienciano
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    -
    -
    7
    2
    8
    6
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    2
    8
    6
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Utc de Cajamarca Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz obecni goście rozegrali w ramach Primera Division (gospodarze - Comerciantes Unidos, goście - UTC de Cajamarca). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

    Statystyki meczu są następujące (UTC de Cajamarca vs Comerciantes Unidos):

    • procent posiadania piłki: 64% vs 36%;
    • rzuty rożne: 7 vs 5;
    • faule: 12 vs 10;
    • żółte kartki: 3 vs 1;
    • strzały na bramkę: 6 vs 1.

    UTK de Cajamarca prezentuje się pewnie na wyjazdach, co potwierdzają ich ostatnie wyniki. W pięciu ostatnich meczach drużyna odniosła trzy zwycięstwa i raz zremisowała, przegrywając tylko jeden raz. Taka forma podkreśla ich zdolność do efektywnej gry z dala od domu. Zespół charakteryzuje się ofensywnym stylem gry, zdobywając średnio 1,67 gola na mecz. Mimo to, obrona pozostaje podatna na błędy - średnia liczba straconych bramek wynosi 1,6 na mecz. UTK de Cajamarca zajmują trzecie miejsce w tabeli i dążą do umocnienia swojej pozycji, stosując agresywną taktykę w dążeniu do celu.

    Wyniki meczów: Utc de Cajamarca

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Primera Division
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    -
    -
    3
    8
    16
    4
    4
    2
    2
    4
    2
    1
    0
    3
    -
    -
    3
    8
    16
    4
    4
    2
    P
    25.08.26
    Copa de la Liga
    Alianza Atletico
    Alianza Atletico
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    -
    -
    10
    1
    -
    -
    5
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    5
    4
    -
    -
    10
    1
    -
    -
    5
    1
    P
    22.08.26
    Primera Division
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    1
    Comerciantes Unidos
    Comerciantes Unidos
    -
    -
    7
    6
    14
    15
    1
    0
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    7
    6
    14
    15
    1
    0
    P
    16.08.26
    Primera Division
    Alianza Lima
    Alianza Lima
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    1
    -
    -
    8
    1
    12
    10
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    1
    12
    10
    1
    0
    P
    08.08.26
    Primera Division
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    1
    AD Tarma
    AD Tarma
    2
    -
    -
    7
    1
    9
    12
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    1
    9
    12
    3
    3
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Statystyki w 1. połowie: Universitario de Deportes (u siebie) vs Utc de Cajamarca (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 3 vs 3;
    • liczba zwycięstw: 1 (33.33%) vs 0 (0%);
    • liczba porażek: 0 (0%) vs 1 (33.33%);
    • liczba remisów: 2 (66.67%) vs 2 (66.67%);
    • średnia liczba zdobytych bramek: 0.33 vs 1.67;
    • średnia liczba straconych bramek: 0 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • liczba zwycięstw: 2 vs 1;
    • liczba porażek: 3 vs 4;
    • liczba remisów: 5 vs 5;
    • średni wynik 1. połowy: 0.7 (zdobyte - 0.3, stracone - 0.4) vs 1.3 (zdobyte - 0.4, stracone - 0.9).
    Trendy
    • UTC de Cajamarca stracony gol w pierwszej połowie w ostatnich 6 meczów na wyjeździe (Primera Division).
    👉Prognoza: 1. połowa, Universitario de Deportes zdobędzie bramkę

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 38;
    • zwycięstwa gospodarzy - 17, zwycięstwa gości - 11, remisy - 10.

    Statystyki: Universitario de Deportes vs Utc de Cajamarca

    • rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 6;
    • zwycięstw: 3 vs 4;
    • procent zwycięstw: 50% vs 67%;
    • porażek: 1 vs 1;
    • remisów: 2 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 5 vs 5;
    • porażek: 2 vs 3;
    • remisów: 3 vs 2.
    Trendy
    • UTC de Cajamarca Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 6 meczów (Primera Division).
    👉Prognoza: Utc de Cajamarca Handicap (+1,5)(kursy: 2.08)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.37, goście - 1;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.37;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 22; na boisku drużyny gospodarzy - 11.

    Statystyki: Universitario de Deportes kontra Utc de Cajamarca

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.67 kontra 2.67;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.5 kontra 1.67;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.5 kontra 0.5;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 1 kontra 1.17;
    • Universitario de Deportes: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.67;
    • Utc de Cajamarca: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 2.33;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.3 (w domu - 1.25) kontra 1.5 (na wyjeździe - 1.8).
    Trendy
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w ostatnich 6 meczów UTC de Cajamarca na wyjeździe (Primera Division).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (2,5)(kursy: 1.67)

    Prognoza na rzuty rożne

    Universitario de Deportes: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 6.5; na własnym boisku - 7.33;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.9; na własnym boisku - 7.25.

    Utc de Cajamarca: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.17, na wyjeździe - 6;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.7; na wyjeździe - 5.4.
    Trendy
    • UTC de Cajamarca zdobył więcej niż 2.5 rzutów rożnych w 8 z ostatnich 9 meczów (Primera Division).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Utc de Cajamarca Total Powyżej (2,5)(kursy: 2.15)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 38;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 22 razy;
    • na boisku gospodarzy - 11 razy.

    Statystyki: Universitario de Deportes kontra Utc de Cajamarca

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 6 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 4 vs 3 ;
    • liczba OC dla zespołu Universitario de Deportes na własnym boisku - 1 (33%) ;
    • liczba OC dla zespołu Utc de Cajamarca na wyjeździe - 3 (100%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 6 vs 5 ;
    • OC dla zespołu Universitario de Deportes na własnym boisku - 1 (25%) ;
    • OC dla zespołu Utc de Cajamarca na wyjeździe - 4 (80%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak)(kursy: 2.25)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:0 (12/54, 22.2%);
    • Universitario de Deportes u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 1:0 , 2:0 , 2:1 (1/3, 33.3%);
    • Utc de Cajamarca na wyjeździe najczęściej gra: 1:2 , 2:2 , 2:3 (1/3, 33.3%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:0 - 11.29% (kursy 7)
    2:0 - 10.78% (kursy 6)
    2:1 - 9.58% (kursy 9.5)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:0)(kursy: 7)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Biorąc pod uwagę formę obu drużyn oraz trendy statystyczne, można oczekiwać widowiskowego meczu. Universitario regularnie prezentują się dobrze na własnym boisku, pokazując solidną organizację zarówno w ataku, jak i obronie. Z kolei UTC de Cajamarca notują pewne wyniki z naciskiem na ofensywę, co potwierdza ich ostatnia seria meczów z dużą liczbą bramek. Trend wskazuje na over 2.5 w wyjazdowych spotkaniach UTC de Cajamarca, co jest najstabilniejszym z przedstawionych wskaźników. Dlatego zakład na over 2.5 wydaje się najbardziej uzasadniony.

    Total bramek Powyżej (2,5)
    Opublikowany: 12.03.2026, 04:59

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Universitario de Deportes - Utc de Cajamarca

    Universitario de Deportes wygrał:
    universitario-de-deportesw 6 z ostatnich 7 meczów w domu (Primera Division).
    Universitario de Deportes Zwycięstwo
    Bovada
    -400
    Universitario de Deportes nie przegrał:
    universitario-de-deportesw 27 z ostatnich 29 meczów (Primera Division).
    universitario-de-deportesw 17 z ostatnich 19 meczów.
    universitario-de-deportesw 15 z ostatnich 16 meczów w domu.
    universitario-de-deportesw ostatnich 14 meczów w domu (Primera Division).
    Universitario de Deportes nie przegra
    Everygame
    -2500
    Universitario de Deportes zdobył bramkę:
    universitario-de-deportesw 15 z ostatnich 16 meczów (Primera Division).
    UTC de Cajamarca stracony gol:
    utc-de-cajamarcaw 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe (Primera Division).
    Universitario de Deportes zdobędzie bramkę
    -1429
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    universitario-de-deportesw 6 z ostatnich 7 meczów Universitario de Deportes (Primera Division).
    utc-de-cajamarcaw 12 z ostatnich 14 meczów UTC de Cajamarca (Primera Division).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    -455
    Wyświetl więcej faktów

    Universitario de Deportes - Utc de Cajamarca Pozycja w tabeli

    Apertura
    gZWRPRPPStan
    3.
    CS Cienciano
    CS Cienciano
    17103434-2233
    4.
    Universitario de Deportes
    Universitario de Deportes
    1785424-1529
    5.
    FBC Melgar
    FBC Melgar
    1784529-2028
    12.
    Sporting Cristal
    Sporting Cristal
    1754828-3019
    13.
    Utc de Cajamarca
    Utc de Cajamarca
    1746721-2618
    14.
    Ucv Moquegua
    Ucv Moquegua
    1753917-2418

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    6 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 2
    Remisów - 2
    Porażek - 6
    10 meczów
    Zdobyte - 18
    Stracone - 13
    +5
    -5
    14 - Zdobyte
    19 - Stracone
    6
    Zwycięstwa
    2
    2
    Remisów
    2
    2
    Porażek
    6
    Różnica w piłce
    18
    Zdobyte
    14
    13
    Stracone
    19
    3.1
    Średnia suma goli w meczu
    3.3
    1.8
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.4
    1.3
    Średnio gole stracone na mecz
    1.9
    7
    Obie drużyny zdobyły punkty
    8
    50'
    Minuty / strzelony gol
    64'
    Zobacz wszystkie statystyki