Rangers vs Celtic Statystyki H2H
Head-to-Head
Glasgow Rangers
78 meczów
Celtic Glasgow
25 Zwycięstwa
14 Remisów
39 Zwycięstwa
32%
18%
50%
1. Połowa
19 Zwycięstwa
30 Remisów
29 Zwycięstwa
24%
38%
37%
2. Połowa
21 Zwycięstwa
24 Remisów
33 Zwycięstwa
27%
31%
42%
Goli
Suma bramek
209
91
118
Total meczy
42
Powyżej - 54%
36
46% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.68
1.17
1.51
Średni czas na gol
34'
79'
61'
Glasgow Rangers
13
0-15'
9
16-30'
15
31-45'
11
0-15'
15
16-30'
26
31-45'
HT
13
46-60'
15
61-75'
18
76-90'
20
46-60'
12
61-75'
16
76-90'
Celtic Glasgow
Porównanie ostatnich wyników


Glasgow RangersSzkocja
Celtic GlasgowSzkocja

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Glasgow Rangers - Celtic Glasgow Ostatnie mecze
Mecze
28.10.26
PremiershipHeart of Midlothian
Glasgow Rangers
1.68
2.34
4
4
12
20
2
4
2
2
0
1
2
1
1.68
2.34
4
4
12
20
2
4
R
24.10.26
PremiershipGlasgow Rangers
St. Johnstone
1
4.17
0.85
13
2
9
9
1
1
4
0
1
0
3
0
4.17
0.85
13
2
9
9
1
1
Z
17.10.26
PremiershipDundee
Glasgow Rangers
0.85
2.2
3
6
13
10
2
2
2
2
1
1
1
1
0.85
2.2
3
6
13
10
2
2
R
10.10.26
PremiershipGlasgow Rangers
Kilmarnock
1.68
1.3
8
3
15
13
1
1
3
1
3
0
0
1
1.68
1.3
8
3
15
13
1
1
Z
20.09.26
PremiershipCeltic Glasgow
Glasgow Rangers
0.69
1.08
8
4
16
19
2
3
0
1
0
1
0
0
0.69
1.08
8
4
16
19
2
3
Z
13.09.26
League CupGlasgow Rangers
Celtic Glasgow
-
-
5
3
12
14
2
3
3
0
1
0
2
0
-
-
5
3
12
14
2
3
Z
09.09.26
PremiershipGlasgow Rangers
St. Mirren
2.13
1.01
12
0
13
13
1
1
1
0
0
0
1
0
2.13
1.01
12
0
13
13
1
1
Z
05.09.26
PremiershipGlasgow Rangers
Motherwell
3.84
0.78
7
5
5
10
0
0
1
0
1
0
0
0
3.84
0.78
7
5
5
10
0
0
Z
02.09.26
PremiershipFalkirk
Glasgow Rangers
1.11
1.42
5
6
12
16
2
1
1
2
1
1
0
1
1.11
1.42
5
6
12
16
2
1
Z
Mecze
28.10.26
PremiershipCeltic Glasgow
Dundee United
2
0.94
13
5
12
6
2
2
2
2
1
2
1
0
2
0.94
13
5
12
6
2
2
R
25.10.26
PremiershipHibernian
Celtic Glasgow
1.26
1.12
2
6
15
15
2
3
1
2
1
2
0
0
1.26
1.12
2
6
15
15
2
3
Z
22.10.26
UELCeltic Glasgow
Celta de Vigo
0.67
1.4
2
6
10
5
4
0
1
2
0
0
1
2
0.67
1.4
2
6
10
5
4
0
P
18.10.26
PremiershipCeltic Glasgow
Heart of Midlothian
3.13
1.49
6
3
17
8
3
1
7
1
5
1
2
0
3.13
1.49
6
3
17
8
3
1
Z
15.10.26
UELBenfica Lizbona
Celtic Glasgow
2.79
1.76
8
6
9
7
3
0
4
1
3
0
1
1
2.79
1.76
8
6
9
7
3
0
P
11.10.26
PremiershipMotherwell
Celtic Glasgow
1.69
3.56
2
9
3
4
1
2
0
2
0
1
0
1
1.69
3.56
2
9
3
4
1
2
Z
20.09.26
PremiershipCeltic Glasgow
Glasgow Rangers
0.69
1.08
8
4
16
19
2
3
0
1
0
1
0
0
0.69
1.08
8
4
16
19
2
3
P
17.09.26
UELCeltic Glasgow
Ferencvarosi TC
1.24
1.44
11
3
18
14
0
2
1
3
1
2
0
1
1.24
1.44
11
3
18
14
0
2
P
Wyniki meczów
8 Zwycięstwa
2 Remisów
0 Porażki
80%
20%
1 połowa
2 połowa
60%
Zwycięstwa
50%
40%
Remisów
30%
0%
Porażki
20%
·10 meczów ·Celtic Glasgow
4 Zwycięstwa
1 Remis
5 Porażek
40%
10%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
40%
20%
Remisów
40%
50%
Porażki
20%
Zwycięstwa bez straty gola
1
Porażki bez zdobytej bramki
2
Zwycięstwa po odrobieniu strat
2
Powracające porażki
1
Statystyka goli
20
19
10
Gole w 1. Połowie10
10
Gole w 2 Połowie9
9
Zdobywali pierwszy punkt4
0
Bez gola2
Glasgow Rangers
15%
3
20%
4
15%
3
10%
2
15%
3
25%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Celtic Glasgow
21%
4
5%
1
26%
5
16%
3
16%
3
16%
3
6
18
2
Gole w 1. Połowie12
4
Gole w 2 Połowie6
1
Tracili pierwszy punkt6
6
Nie tracili1
Glasgow Rangers
17%
1
17%
1
67%
4
50%
3
17%
1
50%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Celtic Glasgow
28%
5
17%
3
39%
7
17%
3
17%
3
11%
2
Średnia goli na mecz
3.7
Średnia minuta pierwszego gola
1'
Obie drużyny strzeliły gola
4
Średni czas na gol
47'
Suma goli w meczu
Celtic Glasgow
2.6
Cały mecz3.7
1.2
1. Połowa2.2
1.4
2. Połowa1.5
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
10
100%
0
0
0.5
8
80%
2
20%
6
60%
4
40%
1.5
5
50%
5
50%
3
30%
7
70%
2.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Glasgow Rangers - Celtic Glasgow Statystyki meczów
Glasgow Rangers
Celtic Glasgow
54%
55.9%
Faule
125
120
Rzuty rożne
75
80
Spalone
-
-
Żółte kartki
17
20
Czerwone kartki
0
0
Wyniki meczów
1:0
3 razy30%
2:2
2 razy20%
0:1
1 raz10%
1:2
1 raz10%
3:0
1 raz10%
1:2
2 razy20%
0:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
1:3
1 raz10%
2:0
1 raz10%
4
4 razy40%
1
4 razy40%
3
2 razy20%
4 goli
1 gol
3 goli
2 goli
5 goli
4
2 razy20%
1
1 raz10%
3
2 razy20%
2
2 razy20%
5
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Liga 2
PSMS Medan
Persiraja Banda
7 lis
12:00
Zobacz statystyki
1. Liga, Kobiety
Banik Ostrava (w)
Prague Raptors (W)
7 lis
12:00
Zobacz statystyki
Toppserien Kobiety
Roa (K)
Haugesund (W)
7 lis
12:00
Zobacz statystyki
2. MFL
Teteks Tetovo
FK Gorno Lisice
7 lis
12:00
Zobacz statystyki
Tercera Division
Mercadal
PE Sant Jordi
7 lis
14:00
Zobacz statystyki
1. Dywizja
APOEL Nikozja
Aris Limassol
8 lis
17:00
Zobacz statystyki