W. całk.:
2:1
Chapecoense
2
:
0
Zakończony
Botafogo FR
1. spotkanie
Botafogo FR
1:0
Chapecoense

Chapecoense vs Botafogo Typy 14 maja 2026

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Chapecoense i Botafogo FR. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 21:00 14 maja. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Arena Conda w mieście Chapeco. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 21 kwietnia 2026 i zakończył się wynikiem 1:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Botafogo FR):

    • procent posiadania piłki: 68% vs 32%;
    • rzutów rożnych: 5 vs 5;
    • fauli: 8 vs 9;
    • żółtych kartek: 2 vs 4;
    • strzałów celnych: 3 vs 0.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Chapecoense i Botafogo FR:

    • rozegrane 12 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 3, gości - 8, remisów - 1;
    • liczba goli - 8 kontra 14;
    • średnia suma w 1. połowie - 0.67, w 2. połowie - 1.17;
    • średnia suma goli w meczu - 1.83.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Chapecoense - Botafogo

    31%
    4 Zwycięstwa
    8%
    1 Remis
    62%
    8 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    13
    Śr. goli na mecz
    1.85
    Obie drużyny strzeliły gola
    23%
    0.77
    Średnia liczba goli
    1.08
    1.92
    Żółte kartki
    1.92
    Ostatnie mecze
    14.05.26
    Copa Brasil
    Chapecoense
    Chapecoense
    Botafogo FR
    Botafogo FR
    -
    -
    5
    7
    12
    10
    5
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    7
    12
    10
    5
    1
    21.04.26
    Copa Brasil
    Botafogo FR
    Botafogo FR
    Chapecoense
    Chapecoense
    -
    -
    5
    5
    8
    9
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    5
    8
    9
    2
    4
    18.04.26
    Serie A
    Chapecoense
    Chapecoense
    Botafogo FR
    Botafogo FR
    0.27
    0.94
    4
    4
    6
    7
    0
    0
    1
    4
    1
    3
    0
    1
    0.27
    0.94
    4
    4
    6
    7
    0
    0
    27.11.19
    SEA
    Chapecoense
    Chapecoense
    Botafogo
    Botafogo
    -
    -
    -
    -
    13
    16
    -
    -
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    13
    16
    -
    -
    26.08.19
    SEA
    Botafogo
    Botafogo
    Chapecoense
    Chapecoense
    -
    -
    -
    -
    13
    16
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    13
    16
    2
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Chapecoense Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 10 maja 2026 w ramach turnieju Serie A (gospodarze - Mirassol, goście - Chapecoense). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Chapecoense vs Mirassol):

    • procent posiadania piłki: 41% vs 59%;
    • rzuty rożne: 1 vs 8;
    • faule: 20 vs 10;
    • żółte kartki: 5 vs 1;
    • strzały celne: 4 vs 4.

    ✅Zespół Chapecoense już rozpoczął swoje występy w mistrzostwach, ale na statystyki jest jeszcze za wcześnie. Przyjrzyjmy się więc wynikom z ostatnich 10 oficjalnych meczów (w tym gier tego sezonu).

    W tym czasie drużyna odniosła 3 zwycięstw, 2 remisów i poniosła 5 porażek. Udało im się zachwycić publiczność zdobyciem 10 goli, co daje średnią 1 goli na mecz. Warto zauważyć, że w domu drużyna zdobywa średnio 1.5 goli na mecz. W przypadku straconych bramek, średnia wynosi 1.5 goli w tym samym okresie.

    Wyniki meczów: Chapecoense

    Ostatnie mecze
    12.10.26
    Serie A
    Chapecoense
    Chapecoense
    Atletico Paranaense
    Atletico Paranaense
    1.56
    1.58
    6
    7
    17
    11
    2
    1
    1
    4
    0
    3
    1
    1
    1.56
    1.58
    6
    7
    17
    11
    2
    1
    P
    07.10.26
    Serie A
    Vitoria
    Vitoria
    Chapecoense
    Chapecoense
    2.28
    0.46
    3
    6
    8
    17
    2
    3
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    2.28
    0.46
    3
    6
    8
    17
    2
    3
    P
    26.09.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Atletico Nacional Medellin
    Atletico Nacional Medellin
    Chapecoense
    Chapecoense
    -
    -
    3
    7
    -
    -
    0
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    -
    -
    0
    1
    R
    19.09.26
    Serie A
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    Chapecoense
    Chapecoense
    2.36
    1.29
    11
    2
    11
    11
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.36
    1.29
    11
    2
    11
    11
    2
    1
    R
    12.09.26
    Serie A
    Chapecoense
    Chapecoense
    Internacional RS
    Internacional RS
    0.95
    0.37
    4
    2
    19
    11
    4
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.95
    0.37
    4
    2
    19
    11
    4
    3
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Botafogo FR Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 10 maja 2026 w ramach turnieju Serie A (gospodarze - Atletico Mineiro, goście - Botafogo FR). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Botafogo FR vs Atletico Mineiro):

    • procent posiadania piłki: 56% vs 44%;
    • rzuty rożne: 4 vs 6;
    • faule: 12 vs 9;
    • żółte kartki: 2 vs 0;
    • strzały celne: 5 vs 7.

    📊Najpierw spójrzmy na statystyki drużyny na podstawie ostatnich 10 meczów w kalendarzu. W tym czasie drużyna Botafogo FR obdarowała swoich fanów 5 zwycięstwami, zremisowała 4 razy i zakończyła 1 gry porażką.

    ⚽Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki mówią same za siebie, ale oczywiście ocenimy również skuteczność w tym czasie. Dane są następujące:
    • łączna liczba goli - 20;
    • średnia liczba zdobytych goli - 2;
    • średnia liczba straconych goli - 1.2.

    Wyniki meczów: Botafogo FR

    Ostatnie mecze
    12.10.26
    Serie A
    Coritiba PR
    Coritiba PR
    Botafogo FR
    Botafogo FR
    1.33
    1.12
    8
    7
    16
    13
    5
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.33
    1.12
    8
    7
    16
    13
    5
    2
    R
    07.10.26
    Serie A
    Botafogo FR
    Botafogo FR
    1
    Vasco da Gama
    Vasco da Gama
    0.61
    1.99
    7
    14
    10
    12
    1
    0
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    0.61
    1.99
    7
    14
    10
    12
    1
    0
    P
    19.09.26
    Serie A
    Mirassol
    Mirassol
    Botafogo FR
    Botafogo FR
    1.47
    1.71
    3
    4
    8
    7
    0
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    1.47
    1.71
    3
    4
    8
    7
    0
    1
    P
    16.09.26
    Serie A
    Botafogo FR
    Botafogo FR
    Gremio
    Gremio
    1.03
    0.62
    3
    3
    13
    11
    1
    1
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    1.03
    0.62
    3
    3
    13
    11
    1
    1
    Z
    12.09.26
    Serie A
    Botafogo FR
    Botafogo FR
    Red Bull Bragantino
    Red Bull Bragantino
    1
    1.55
    1.03
    5
    3
    11
    9
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.55
    1.03
    5
    3
    11
    9
    3
    2
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 12;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 1; dla gości (na wyjeździe) - 2; liczba remisów - 3;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 0.67;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.25, goście - 0.42.

    Statystyki 1. połowy: Chapecoense (u siebie) vs Botafogo FR (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 0 vs 0;
    • zwycięstw: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • porażek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • remisów: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 0 vs 0;
    • średnia liczba straconych goli: 0 vs 0.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 1 vs 5;
    • porażek: 1 vs 3;
    • remisów: 8 vs 2;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.3 (strzelone - 0.6, stracone - 0.7) vs 1.3 (strzelone - 0.8, stracone - 0.5).
    Trendy
    • Botafogo FR stracony gol w pierwszej połowie w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: 1. połowa, Chapecoense zdobędzie bramkę (kursy: 2.33)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 12;
    • zwycięstwa gospodarzy - 3, zwycięstwa gości - 8, remisy - 1.
    Trendy
    • Chapecoense przegrał w 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Botafogo FR.
    • Chapecoense przegrał w ostatnich 4 meczów w domu przeciwko Botafogo FR.
    👉Prognoza: Botafogo FR Zwycięstwo (kursy: 2.35)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.67, goście - 1.17;
    • średnia powyżej/poniżej goli w bezpośrednich meczach - 1.83;
    • obie drużyny strzeliły: ogółem - 3; na boisku drużyny gospodarzy - 2.
    Trendy
    • Botafogo FR stracony gol w 17 z ostatnich 19 meczów.
    • Botafogo FR stracony gol w 13 z ostatnich 14 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: Chapecoense zdobędzie bramkę

    Prognoza żółtych kartek

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 3.34 (1.67 dla gospodarzy i 1.67 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 3 (1.17 dla gospodarzy i 1.83 dla gości).

    Chapecoense: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 4; na własnym boisku - 0;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 3.2; na własnym boisku - 2.25.

    Botafogo FR: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2, na wyjeździe - 0;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.3; na wyjeździe - 2.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (4,5) (kursy: 1.97)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 12;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 3 razy;
    • na boisku gospodarzy - 2 razy.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Nie) (kursy: 1.84)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Chapecoense przegrał w 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Botafogo FR.
    • Chapecoense przegrał w ostatnich 4 meczów w domu przeciwko Botafogo FR.

    Botafogo FR Zwycięstwo
    Bovada
    Postaw zakład+110
    Opublikowany: 12.05.2026, 21:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Chapecoense - Botafogo FR

    Chapecoense przegrał:
    chapecoense-sc-1botafogo-rj-1w 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Botafogo FR.
    chapecoense-sc-1botafogo-rj-1w ostatnich 4 meczów w domu przeciwko Botafogo FR.
    Botafogo FR Zwycięstwo
    Bovada
    +120
    Chapecoense przegrał drugą połowę:
    chapecoense-sc-1botafogo-rj-1w 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Botafogo FR.
    chapecoense-sc-1botafogo-rj-1w ostatnich 4 meczów w domu przeciwko Botafogo FR.
    2. Połowa Botafogo FR Zwycięstwo
    Everygame
    +165
    Chapecoense zremisował pierwszą połowę:
    chapecoense-sc-1botafogo-rj-1w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Botafogo FR.
    chapecoense-sc-1w ostatnich 6 meczów.
    1. Połowa Remis
    Bovada
    +110
    Chapecoense nie wygrał:
    chapecoense-sc-1botafogo-rj-1w ostatnich 8 meczów przeciwko Botafogo FR.
    Botafogo FR nie przegrał:
    botafogo-rj-1w 11 z ostatnich 12 meczów.
    Botafogo FR nie przegra
    Everygame
    -294
    Wyświetl więcej faktów

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    2 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    6 - Porażek
    Zwycięstwa - 2
    Remisów - 3
    Porażek - 5
    10 meczów
    Zdobyte - 11
    Stracone - 22
    -11
    -6
    9 - Zdobyte
    15 - Stracone
    2
    Zwycięstwa
    2
    2
    Remisów
    3
    6
    Porażek
    5
    Różnica bramek
    11
    Zdobyte
    9
    22
    Stracone
    15
    3.3
    Średnia suma goli w meczu
    2.4
    1.1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    0.9
    2.2
    Średnio gole stracone na mecz
    1.5
    7
    Obie drużyny strzeliły gola
    5
    82'
    Minuty / strzelony gol
    100'
    Zobacz wszystkie statystyki