Luzern vs Young Boys Typy 13 kwietnia 2025

    Nadchodzący mecz między Luzern a Young Boys zapowiada się na prawdziwe wyzwanie dla obu drużyn. W ostatnich pięciu spotkaniach obie ekipy osiągały różne wyniki. Luzern zdobył jedynie 7 punktów z możliwych 15, podczas gdy Young Boys zgromadzili 13 punktów. Luzern zajmuje czwarte miejsce w tabeli i będzie starał się wyprzedzić Young Boys, ponieważ różnica między nimi wynosi zaledwie jeden punkt. Young Boys nie zamierzają ustępować i co więcej, mają możliwość przy określonych okolicznościach walczyć o drugie miejsce.

    Head to Head

    📊Statystyczne zapowiedzi oficjalnych spotkań pomiędzy drużynami Luzern a Young Boys:

    • rozegrano 51 meczów;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 8, gości - 31, remisów - 12;
    • liczba goli - 75 do 113;
    • średnia liczba bramek w 1. połowie - 1,73, w 2. - 1,96;
    • średnia liczba goli na mecz - 3,69.

    Ostatni mecz odbył się 23 listopada 2024 na boisku drużyny Luzern i zakończył się wynikiem 1:1.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Luzern - Young Boys

    16%
    9 Zwycięstwa
    21%
    12 Remisów
    63%
    35 Zwycięstwa
    Razem gier
    56
    Suma bramek
    3.64
    Obie drużyny zdobyły punkty
    80%
    1.48
    Średnia liczba goli
    2.16
    2.11
    Żółte kartki
    2.39
    Ostatnie mecze
    04.03.26
    Super League
    Luzern
    Luzern
    1
    Young Boys
    Young Boys
    1.64
    1.59
    6
    9
    11
    5
    0
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    1.64
    1.59
    6
    9
    11
    5
    0
    2
    14.12.25
    Super League
    Young Boys
    Young Boys
    Luzern
    Luzern
    1.74
    1.58
    3
    4
    5
    12
    0
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.74
    1.58
    3
    4
    5
    12
    0
    1
    14.09.25
    Super League
    Luzern
    Luzern
    Young Boys
    Young Boys
    0.63
    0.88
    1
    6
    15
    10
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    0.63
    0.88
    1
    6
    15
    10
    3
    2
    15.05.25
    Super League
    Young Boys
    Young Boys
    Luzern
    Luzern
    2.04
    0.98
    4
    2
    20
    6
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    2.04
    0.98
    4
    2
    20
    6
    3
    2
    13.04.25
    Super League
    Luzern
    Luzern
    Young Boys
    Young Boys
    1
    2.25
    0.95
    5
    4
    12
    16
    0
    3
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    2.25
    0.95
    5
    4
    12
    16
    0
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Luzern Przegląd drużyny

    W ostatnich dwóch meczach Lucerna straciła punkty w starciach z outsiderami, co było dla nich bolesne. Na własnym boisku zremisowali z St. Gallen (1:1), a na wyjeździe podzielili się punktami z Grasshopper (1:1). W ostatnich dziesięciu spotkaniach drużyna odniosła cztery zwycięstwa i zanotowała trzy remisy. Ich ofensywa zdobywa średnio 1,77 gola na mecz, jednak obrona pozostaje podatna na ataki, tracąc średnio 1,58 gola na mecz. Styl gry gospodarzy opiera się na kontroli piłki i atakach przez wykorzystanie skrzydeł przeciwnika, co przynosi sukcesy w meczach z mniej wymagającymi rywalami.

    Wyniki meczów: Luzern

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Super League
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    Luzern
    Luzern
    1
    1.98
    1.17
    13
    1
    11
    10
    4
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.98
    1.17
    13
    1
    11
    10
    4
    0
    R
    22.08.26
    Super League
    Luzern
    Luzern
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.5
    0.74
    7
    2
    11
    19
    2
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.5
    0.74
    7
    2
    11
    19
    2
    4
    ZW
    16.08.26
    Schweizer Cup
    Buochs
    Buochs
    Luzern
    Luzern
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    ZW
    09.08.26
    Super League
    St. Gallen 1879
    St. Gallen 1879
    Luzern
    Luzern
    3.14
    1.31
    6
    9
    8
    17
    2
    6
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    3.14
    1.31
    6
    9
    8
    17
    2
    6
    R
    02.08.26
    Super League
    Sion
    Sion
    Luzern
    Luzern
    1
    2.43
    0.85
    3
    2
    7
    13
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    2.43
    0.85
    3
    2
    7
    13
    1
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Young Boys Przegląd drużyny

    "Żółto-czarni" zajmują trzecie miejsce w lidze dzięki potężnej ofensywie i minimalnej liczbie straconych bramek. Zespół wygrał siedem z dziesięciu ostatnich meczów, zdobywając średnio 1.7 gola na mecz i tracąc jedynie 0.7 bramki w spotkaniach wyjazdowych. Ostatnie dwa mecze wyjazdowe Young Boys przeciwko Lucernie kończyły się takim samym wynikiem (1:1). Natomiast na własnym boisku "pszczółki" pewnie triumfowały w pięciu kolejnych spotkaniach.

    Wyniki meczów: Young Boys

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Super League
    Young Boys
    Young Boys
    Basel 1893
    Basel 1893
    2.11
    1.32
    9
    3
    14
    7
    3
    2
    3
    3
    3
    2
    0
    1
    2.11
    1.32
    9
    3
    14
    7
    3
    2
    R
    23.08.26
    Super League
    Young Boys
    Young Boys
    Vaduz
    Vaduz
    2.09
    1.69
    6
    4
    12
    11
    0
    4
    4
    2
    2
    2
    2
    0
    2.09
    1.69
    6
    4
    12
    11
    0
    4
    ZW
    15.08.26
    Schweizer Cup
    Littau
    Littau
    Young Boys
    Young Boys
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    ZW
    08.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Young Boys
    Young Boys
    1
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    R
    01.08.26
    Super League
    Thun
    Thun
    Young Boys
    Young Boys
    0.58
    3.61
    4
    5
    15
    15
    1
    1
    0
    6
    0
    3
    0
    3
    0.58
    3.61
    4
    5
    15
    15
    1
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Przewidywanie wyniku

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 51;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 8, gości - 31, remisów - 12.

    Statystyki: Luzern vs Young Boys

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 31 vs 31;
    • liczba zwycięstw: 13 vs 14;
    • procent zwycięstw: 42% vs 45%;
    • liczba porażek: 9 vs 9;
    • liczba remisów: 9 vs 8.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 4 vs 7;
    • liczba porażek: 3 vs 2;
    • liczba remisów: 3 vs 1.
    Trendy
    • Young Boys remisują na wyjeździe w 3 bezpośrednich meczach tych drużyn z rzędu (Superliga).
    👉Przewidywanie: Remis(kurs: 3.64)

    Przewidywanie na sumę goli

    Bezpośrednie starcia:

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają - 1.47, goście - 2.22;
    • średnia suma goli w bezpośrednich starciach - 3.69;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 42 razy; na boisku gospodarzy - 23 razy.

    Statystyki: Luzern vs Young Boys

    • średnia suma w turnieju: 3.35 przeciwko 2.68;
    • średnia suma zdobytych bramek: 1.77 przeciwko 1.52;
    • średnia suma w pierwszej połowie: 0.65 przeciwko 0.65;
    • średnia suma w drugiej połowie: 1.13 przeciwko 0.87;
    • Luzern: średnia suma na własnym boisku w turnieju - 1.73;
    • Young Boys: średnia suma na wyjeździe w turnieju - 0.93;
    • ostatnie 10 meczów (średnia suma): 1.9 (u siebie - 2) przeciwko 1.7 (na wyjeździe - 1.2).
    Trendy
    • Luzern zdobywa mniej niż 1.5 gola w 8 z ostatnich 9 bezpośrednich starć tych drużyn (Superliga).
    👉Przewidywanie: Luzern Total bramek Poniżej (1,5)(kurs: 1.62)

    Przewidywanie na rzuty rożne

    Luzern: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 5.32; na własnym boisku - 6.07;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 4.3; na własnym boisku - 4.8.

    Young Boys: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 6.16, na wyjeździe - 6.13;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 6; na wyjeździe - 6.6.
    Trendy
    • Luzern wykonuje więcej niż 4.5 rzuty rożne w 8 z ostatnich 9 bezpośrednich starć tych drużyn (Superliga).
    👉Przewidywanie: Rzuty rożne — Luzern Total Powyżej (4,5)(kurs: 1.77)

    Przewidywanie na kartki

    Bezpośrednie starcia

    • średnia suma żółtych kartek w bezpośrednich starciach - 4.36 (2.18 - dla gospodarzy i 2.18 - dla gości);
    • średnia suma żółtych kartek na boisku gospodarzy - 4.43 (1.85 - dla gospodarzy i 2.58 - dla gości).

    Luzern: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 1.9; na własnym boisku - 1.67;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 1.5; na własnym boisku - 0.6.

    Young Boys: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 2.1, na wyjeździe - 2.2;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 2.2; na wyjeździe - 2.6.
    👉Przewidywanie: Żółte kartki — Total Poniżej (4,5)

    Przewidywanie na obie drużyny strzelą

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 51;
    • obie drużyny strzelały ogółem - 42 razy;
    • na boisku gospodarzy - 23 razy.

    Statystyki: Luzern przeciwko Young Boys

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 31 vs 31;
    • liczba meczów w sezonie, w których obie drużyny strzelały (dalej - BTTS): 23 vs 18;
    • liczba BTTS dla Luzern na własnym boisku - 10 (67%);
    • liczba BTTS dla Young Boys na wyjeździe - 7 (47%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba meczów z BTTS: 9 vs 4;
    • liczba BTTS dla Luzern na własnym boisku - 5 (100%);
    • liczba BTTS dla Young Boys na wyjeździe - 2 (40%).
    Trendy
    • Luzern strzela i traci bramki w 17 z ostatnich 18 bezpośrednich starć tych drużyn.
    • Luzern strzela i traci bramki w 16 z ostatnich 17 bezpośrednich starć tych drużyn (Superliga).
    • Luzern strzela i traci bramki u siebie w 12 z ostatnich 13 bezpośrednich starć tych drużyn (Superliga).
    • Luzern strzela i traci bramki u siebie w 9 bezpośrednich meczach tych drużyn z rzędu.
    • Luzern strzela i traci bramki w kolejnych 8 meczach.
    • Luzern strzela i traci bramki w kolejnych 7 meczach (Superliga).
    👉Przewidywanie: Obie drużyny strzelą (Tak)(kurs: 1.49)

    Prognoza redakcji

    Spotkanie zapowiada się dynamicznie, ponieważ zmierzą się dwa ofensywne, nieustępliwe zespoły z aspiracjami do miejsc medalowych. Mecz powinien obfitować w sytuacje z obu stron, z dużą liczbą strzałów i stałych fragmentów gry. Od 2022 roku rozegrali między sobą dziewięć spotkań i we wszystkich było więcej niż 10 rzutów rożnych. Dlatego najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest powyżej 9,5 rzutów rożnych - ten zakład ma duże szanse się sprawdzić dzięki statystykom i ofensywnym stylom obu drużyn.

    Rzuty rożne — Total Powyżej (9,5)
    Opublikowany: 11.04.2025, 10:27

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Luzern - Young Boys

    Luzern przegrał drugą połowę:
    fc-luzernyoung-boys-bernw 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Young Boys (Super League).
    2. Połowa Young Boys Zwycięstwo
    Everygame
    +145
    Young Boys zremisował:
    fc-luzernyoung-boys-bernw ostatnich 3 meczów na wyjeździe przeciwko Luzern (Super League).
    Remis
    Everygame
    +240
    Luzern nie przegrał:
    fc-luzernw ostatnich 7 meczów w domu.
    fc-luzernw ostatnich 6 meczów w domu (Super League).
    Luzern nie przegra
    Everygame
    -156
    Luzern nie wygrał:
    fc-luzernyoung-boys-bernw ostatnich 19 meczów przeciwko Young Boys.
    fc-luzernyoung-boys-bernw ostatnich 18 meczów przeciwko Young Boys (Super League).
    fc-luzernyoung-boys-bernw 13 z ostatnich 14 meczów w domu przeciwko Young Boys (Super League).
    fc-luzernyoung-boys-bernw ostatnich 9 meczów w domu przeciwko Young Boys.
    Young Boys nie przegrał:
    young-boys-bernw 7 z ostatnich 8 meczów.
    Young Boys nie przegra
    Everygame
    -294
    Wyświetl więcej faktów

    Luzern - Young Boys Pozycja w tabeli

    Championship Group
    gZWRPRPPStan
    2.
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    522112-1263
    3.
    Young Boys
    Young Boys
    522111-761
    4.
    Lugano
    Lugano
    51227-1154
    5.
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    513110-1053
    6.
    Luzern
    Luzern
    50145-1352

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    5 - Zwycięstwa
    3 - Remisów
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 6
    Remisów - 3
    Porażka - 1
    10 meczów
    Zdobyte - 18
    Stracone - 13
    +5
    +21
    37 - Zdobyte
    16 - Stracone
    5
    Zwycięstwa
    6
    3
    Remisów
    3
    2
    Porażek
    1
    Różnica w piłce
    18
    Zdobyte
    37
    13
    Stracone
    16
    3.1
    Średnia suma goli w meczu
    5.3
    1.8
    Średnio gole zdobyte w meczu
    3.7
    1.3
    Średnio gole stracone na mecz
    1.6
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    6
    50'
    Minuty / strzelony gol
    24'
    Zobacz wszystkie statystyki