SD Eibar vs CD Castellon Typy 12 października 2025

    🔈 Mecz pomiędzy Eibarem a Castellónem zapowiada się jako prawdziwa uczta dla fanów piłki nożnej. Obie drużyny znajdują się w środku tabeli ligowej, zajmując odpowiednio 10. i 11. miejsce. Eibar prezentuje nierówną formę, przeplatając zwycięstwa z porażkami, co czyni ich grę nieprzewidywalną. W ostatnich pięciu meczach odnieśli dwa zwycięstwa i ponieśli dwie porażki, co wskazuje na pewną niestabilność. Z kolei Castellón imponuje wynikami na wyjazdach: trzy zwycięstwa i jeden remis w ostatnich pięciu spotkaniach świadczą o wysokim poziomie przygotowania gości. Wynik tego starcia w dużej mierze będzie zależał od skuteczności działań ofensywnych obu zespołów.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 15 lutego 2025 i zakończył się wynikiem 2:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Castellon):

    • procent posiadania piłki: 59% vs 41%;
    • rzutów rożnych: 2 vs 3;
    • fauli: 11 vs 12;
    • żółtych kartek: 1 vs 4;
    • strzałów celnych: 4 vs 3.

    📊Drużyny rozegrały trzy oficjalne mecze. Statystyki są następujące:

    • gole: 1 przeciwko 3;
    • średnia suma w 1. połowie - 0.67, w 2. połowie - 0.67;
    • średnia suma goli w meczu - 1.33.

    Statystyki bezpośrednich spotkań SD Eibar - CD Castellon

    20%
    1 Zwycięstwa
    20%
    1 Remis
    60%
    3 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    5
    Śr. goli na mecz
    1.4
    Obie drużyny strzeliły gola
    20%
    0.4
    Średnia liczba goli
    1
    2
    Żółte kartki
    1.2
    Ostatnie mecze
    31.05.26
    Segunda División
    Castellon
    Castellon
    Eibar
    Eibar
    -
    -
    8
    6
    15
    7
    0
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    8
    6
    15
    7
    0
    1
    12.10.25
    Segunda División
    Eibar
    Eibar
    Castellon
    Castellon
    -
    -
    1
    7
    13
    6
    1
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    1
    7
    13
    6
    1
    4
    15.02.25
    Segunda División
    Castellon
    Castellon
    Eibar
    Eibar
    1.11
    1.63
    2
    3
    11
    12
    1
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.11
    1.63
    2
    3
    11
    12
    1
    4
    17.08.24
    Segunda División
    Eibar
    Eibar
    Castellon
    Castellon
    -
    -
    3
    3
    12
    5
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    12
    5
    4
    1
    03.09.08
    CDR
    Castellon
    Castellon
    Eibar
    Eibar
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Eibar Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach Segunda División (gospodarze - Ceuta, goście - Eibar). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Eibar vs Ceuta):

    • procent posiadania piłki: 38% vs 62%;
    • rzuty rożne: 3 vs 7;
    • faule: 10 vs 13;
    • żółte kartki: 1 vs 4;
    • strzały celne: 1 vs 3.

    Eibar przeżywa trudny okres - drużyna balansuje na granicy stabilności i niestabilności w swojej grze. W ostatnich pięciu meczach odnotowali dwa zwycięstwa, dwie porażki i jeden remis, co świadczy o zmienności wyników. Niedawne zwycięstwo nad rywalem dodało „Armeros” pewności siebie. Statystyki pokazują średnią skuteczność 1,25 gola na mecz przy średniej liczbie straconych bramek wynoszącej 0,88 na spotkanie.

    Wyniki meczów: Eibar

    Ostatnie mecze
    31.10.26
    Segunda División
    Eibar
    Eibar
    Almeria
    Almeria
    1.06
    1.39
    1
    0
    13
    11
    0
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.06
    1.39
    1
    0
    13
    11
    0
    0
    R
    24.10.26
    Segunda División
    Cordoba CF
    Cordoba CF
    Eibar
    Eibar
    2.42
    1.23
    16
    3
    13
    7
    5
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.42
    1.23
    16
    3
    13
    7
    5
    2
    P
    17.10.26
    Segunda División
    Eibar
    Eibar
    Mallorca
    Mallorca
    1
    2.48
    1.6
    5
    7
    8
    18
    1
    4
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    2.48
    1.6
    5
    7
    8
    18
    1
    4
    R
    12.10.26
    Segunda División
    Real Oviedo
    Real Oviedo
    Eibar
    Eibar
    1.43
    1.53
    10
    5
    16
    15
    4
    3
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1.43
    1.53
    10
    5
    16
    15
    4
    3
    P
    03.10.26
    Segunda División
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    Eibar
    Eibar
    1.4
    1.46
    6
    0
    10
    11
    2
    1
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    1.4
    1.46
    6
    0
    10
    11
    2
    1
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Castellon Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz obecni goście rozegrali w ramach Segunda División (gospodarze - Castellón, goście - Sporting). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Castellón vs Sporting):

    • procent posiadania piłki: 63% vs 37%;
    • rzuty rożne: 3 vs 1;
    • faule: 13 vs 18;
    • żółte kartki: 3 vs 6;
    • strzały celne: 5 vs 4.

    Castellón prezentują się pewnie i udowodnili, że są solidnym rywalem na wyjazdach, zdobywając trzy zwycięstwa w ostatnich pięciu spotkaniach. Ten sukces podkreśla ich wysoką motywację do kontynuowania wspinaczki w tabeli. Średnia skuteczność wynosi imponujące 1,63 gola na mecz, jednak często popełniają błędy w obronie, z wskaźnikiem straconych bramek na poziomie 1,5 na spotkanie. To słabe ogniwo może zostać wykorzystane przez gospodarzy do tworzenia groźnych sytuacji pod bramką Castellón.

    Wyniki meczów: Castellon

    Ostatnie mecze
    01.11.26
    Segunda División
    Burgos
    Burgos
    Castellon
    Castellon
    1
    0.56
    0.26
    1
    1
    14
    12
    3
    4
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0.56
    0.26
    1
    1
    14
    12
    3
    4
    R
    29.10.26
    Spain Cup
    Conquense
    Conquense
    1
    Castellon
    Castellon
    1
    -
    -
    4
    6
    12
    17
    1
    2
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    4
    6
    12
    17
    1
    2
    Z
    25.10.26
    Segunda División
    Castellon
    Castellon
    Sporting Gijon
    Sporting Gijon
    1.18
    0.86
    2
    3
    11
    11
    1
    2
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    1.18
    0.86
    2
    3
    11
    11
    1
    2
    Z
    17.10.26
    Segunda División
    Las Palmas
    Las Palmas
    Castellon
    Castellon
    0.19
    2.33
    3
    6
    14
    15
    7
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0.19
    2.33
    3
    6
    14
    15
    7
    1
    Z
    11.10.26
    Segunda División
    Andorra
    Andorra
    Castellon
    Castellon
    2.54
    0.92
    4
    7
    23
    5
    4
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    2.54
    0.92
    4
    7
    23
    5
    4
    2
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 3;
    • zwycięstwa gospodarzy - 1, zwycięstwa gości - 2, remisy - 0.

    Statystyki: Eibar vs Castellon

    • rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 8;
    • zwycięstw: 3 vs 3;
    • procent zwycięstw: 38% vs 38%;
    • porażek: 3 vs 3;
    • remisów: 2 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 4 vs 4;
    • porażek: 4 vs 4;
    • remisów: 2 vs 2.
    Trendy
    • SD Eibar nie przegrał w 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Segunda División).
    👉Prognoza: Eibar nie przegra(kursy: 1.34)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.33, goście - 1;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 1.33;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 0; na boisku drużyny gospodarzy - 0.

    Statystyki: Eibar kontra Castellon

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.13 kontra 3.13;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.25 kontra 1.63;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.38 kontra 1.13;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.88 kontra 0.5;
    • Eibar: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 2;
    • Castellon: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.5;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.4 (w domu - 2.4) kontra 1.8 (na wyjeździe - 1.4).
    Trendy
    • Castellon zdobył bramkę w 12 z ostatnich 13 meczów (Segunda División).
    • Castellon zdobył bramkę w 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe (Segunda División).
    👉Prognoza: Castellon zdobędzie bramkę(kursy: 1.31)

    Prognoza na rzuty rożne

    Eibar: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5; na własnym boisku - 6;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.6; na własnym boisku - 6.4.

    Castellon: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 6.25, na wyjeździe - 5.5;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 6; na wyjeździe - 4.8.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (11,5)

    Prognoza na kartki

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 5.34 (2.67 dla gospodarzy i 2.67 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 5 (4 dla gospodarzy i 1 dla gości).

    Eibar: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.25; na własnym boisku - 2.75;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.2; na własnym boisku - 2.6.

    Castellon: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.25, na wyjeździe - 1.75;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.2; na wyjeździe - 1.6.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (4,5)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 3;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 0 razy;
    • na boisku gospodarzy - 0 razy.

    Statystyki: Eibar kontra Castellon

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 8 vs 8 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 4 vs 6 ;
    • liczba OC dla zespołu Eibar na własnym boisku - 2 (50%) ;
    • liczba OC dla zespołu Castellon na wyjeździe - 3 (75%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 5 vs 8 ;
    • OC dla zespołu Eibar na własnym boisku - 3 (60%) ;
    • OC dla zespołu Castellon na wyjeździe - 4 (80%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak)(kursy: 1.63)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Spotkanie pomiędzy tymi dwiema drużynami ma wszelkie szanse stać się pełnym wydarzeń dzięki ofensywnym strategiom obu stron oraz dość otwartej grze gości z Castellón. Biorąc pod uwagę ostatnią tendencję do wysokiej skuteczności obu klubów, możemy oczekiwać interesującego starcia na boisku stadionu Eibar dzisiejszego wieczoru! Najbardziej rozsądny wybór zakładu: obie drużyny strzelą.

    Obie drużyny strzelą gola: (Tak)
    Kurs-159
    Opublikowany: 11.10.2025, 11:20

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Eibar - Castellon

    SD Eibar nie przegrał:
    sd-eibarw 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Segunda División).
    Eibar nie przegra
    Everygame
    -270
    SD Eibar zdobył bramkę:
    sd-eibarw 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Segunda División).
    Castellon stracony gol:
    cd-castellonw 21 z ostatnich 22 meczów (Segunda División).
    cd-castellonw 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe (Segunda División).
    Eibar zdobędzie bramkę
    Everygame
    -400
    Castellon zdobył bramkę:
    cd-castellonw 12 z ostatnich 13 meczów (Segunda División).
    cd-castellonw 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe (Segunda División).
    Castellon zdobędzie bramkę
    Everygame
    -303
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    sd-eibarw ostatnich 9 meczów SD Eibar (Segunda División).
    sd-eibarw 6 z ostatnich 7 meczów SD Eibar w domu (Segunda División).
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -357
    Wyświetl więcej faktów

    Eibar - Castellon Pozycja w tabeli

    Segunda División 25/26
    MZRPGPktForma
    5.
    Las Palmas
    Las Palmas
    422013957-4073
    6.
    Castellon
    Castellon
    4220121070-5172
    7.
    Burgos
    Burgos
    4220121048-3372
    8.
    Eibar
    Eibar
    4219101352-4067
    9.
    Sporting Gijon
    Sporting Gijon
    421871760-5461

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    6 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 7
    Remisów - 2
    Porażka - 1
    10 meczów
    Zdobyte - 19
    Stracone - 11
    +8
    +19
    23 - Zdobyte
    4 - Stracone
    6
    Zwycięstwa
    7
    2
    Remisów
    2
    2
    Porażek
    1
    Różnica bramek
    19
    Zdobyte
    23
    11
    Stracone
    4
    3
    Średnia suma goli w meczu
    2.7
    1.9
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2.3
    1.1
    Średnio gole stracone na mecz
    0.4
    6
    Obie drużyny strzeliły gola
    3
    47'
    Minuty / strzelony gol
    39'
    Zobacz wszystkie statystyki