Gillingham vs Tranmere Statystyki H2H
Head-to-Head
Gillingham
9 mecze
Tranmere Rovers
3 Zwycięstwa
4 Remisów
2 Zwycięstwa
33%
44%
22%
1. Połowa
3 Zwycięstwa
3 Remisów
3 Zwycięstwa
33%
33%
33%
2. Połowa
3 Zwycięstwa
3 Remisów
3 Zwycięstwa
33%
33%
33%
Goli
Suma bramek
25
13
12
Total meczy
5
Powyżej - 56%
4
44% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.78
1.44
1.33
Średni czas na gol
32'
62'
67'
Gillingham
0
0-15'
2
16-30'
3
31-45'
1
0-15'
2
16-30'
1
31-45'
HT
1
46-60'
1
61-75'
6
76-90'
2
46-60'
5
61-75'
1
76-90'
Tranmere Rovers
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 33
3.67
17
16
Czerwone kartki
Razem: 2
0.22
2
0
Porównanie ostatnich wyników


GillinghamAnglia
Tranmere RoversAnglia

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Gillingham - Tranmere Rovers Ostatnie mecze
Mecze
22.08.26
EFL League TwoFleetwood Town
Gillingham
0.82
1.15
10
2
13
15
1
2
0
0
0
0
0
0
0.82
1.15
10
2
13
15
1
2
R
15.08.26
EFL League TwoGillingham
Walsall
1.34
1.76
6
9
12
8
4
2
0
3
0
0
0
3
1.34
1.76
6
9
12
8
4
2
P
08.08.26
EFL CupGillingham
Luton Town
0.3
3.1
2
9
17
10
1
1
0
3
0
1
0
2
0.3
3.1
2
9
17
10
1
1
P
31.07.26
Club Friendly GamesEbbsfleet United
Gillingham
-
-
7
3
-
-
2
0
1
2
1
1
0
1
-
-
7
3
-
-
2
0
ZW
21.07.26
Club Friendly GamesGillingham
Millwall
-
-
3
6
11
10
1
0
1
0
1
0
0
0
-
-
3
6
11
10
1
0
ZW
18.07.26
Club Friendly GamesGillingham
Charlton Athletic
-
-
1
4
-
-
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
1
4
-
-
0
0
P
14.07.26
Club Friendly GamesDover Athletic
Gillingham
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
Mecze
22.08.26
EFL League TwoPort Vale
Tranmere Rovers
1.57
0.79
4
3
19
17
2
3
1
1
1
0
0
1
1.57
0.79
4
3
19
17
2
3
R
15.08.26
EFL League TwoTranmere Rovers
Shrewsbury Town
1.2
1.83
3
5
15
11
3
2
2
0
1
0
1
0
1.2
1.83
3
5
15
11
3
2
ZW
01.08.26
EFL CupTranmere Rovers
Rochdale
6.18
4.55
4
3
18
11
3
0
2
2
1
1
1
1
1
2
6.18
4.55
4
3
18
11
3
0
P
18.07.26
Club Friendly GamesTranmere Rovers
Blackpool
-
-
6
10
-
-
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
6
10
-
-
0
0
ZW
02.05.26
EFL League TwoTranmere Rovers
Grimsby Town
0.93
1.47
4
4
10
10
0
1
1
1
0
1
1
0
0.93
1.47
4
4
10
10
0
1
R
25.04.26
EFL League TwoMilton Keynes Dons
Tranmere Rovers
1.59
0.89
6
2
8
7
0
2
3
0
2
0
1
0
1.59
0.89
6
2
8
7
0
2
P
21.04.26
EFL League TwoCheltenham Town
Tranmere Rovers
0.58
1.66
4
5
10
14
1
0
1
3
1
0
0
3
0.58
1.66
4
5
10
14
1
0
ZW
Wyniki meczów
2 Zwycięstwa
3 Remisów
5 Pokonuje
20%
30%
50%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
30%
40%
Remisów
30%
40%
Pokonuje
40%
·10 meczów ·Tranmere Rovers
3 Zwycięstwa
4 Remisów
3 Porażek
30%
40%
30%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
60%
20%
Remisów
10%
50%
Pokonuje
30%
Wygrane bez strat
2
Porażki bez punktów
1
Wygrane comebacki
1
Powracające porażki
0
Statystyka goli
11
16
4
Gole w 1. Połowie4
7
Gole w 2 Połowie12
4
Zdobywali pierwszy punkt3
3
Nie zdobyła punktów1
Gillingham
18%
2
9%
1
9%
1
36%
4
9%
1
18%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Tranmere Rovers
6%
1
13%
2
6%
1
13%
2
44%
7
19%
3
21
14
9
Gole w 1. Połowie7
12
Gole w 2 Połowie7
5
Tracili pierwszy punkt7
2
Nie traciłi2
Gillingham
14%
3
19%
4
24%
5
19%
4
19%
4
43%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Tranmere Rovers
14%
2
21%
3
14%
2
7%
1
36%
5
50%
7
Średnia goli na mecz
3
Obie drużyny zdobyły punkty
6
Średni czas na gol
56'
Suma goli w meczu
Tranmere Rovers
3.2
Cały mecz3
1.3
1. Połowa1.1
1.9
2. Połowa1.9
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
3
30%
0.5
9
90%
1
10%
2
20%
8
80%
1.5
6
60%
4
40%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Gillingham - Tranmere Rovers Statystyki meczów
Gillingham
Tranmere Rovers
43.5%
47.3%
Faule
114
119
Rzuty rożne
36
36
Spalone
-
-
Żółte kartki
17
23
Czerwone kartki
0
1
Wyniki meczów
0:3
2 razy20%
1:1
2 razy20%
1:4
2 razy20%
0:0
1 raz10%
1:0
1 raz10%
2:2
3 razy30%
1:1
2 razy20%
2:0
2 razy20%
1:2
1 raz10%
1:3
1 raz10%
2
2 razy20%
3
3 razy30%
5
2 razy20%
1
1 raz10%
2 goli
3 goli
4 goli
5 goli
1 gol
2
4 razy40%
3
2 razy20%
4
4 razy40%
Statystyki innych drużyn H2H
Primera Division RFEF
Deportivo Fabril
Cacereno
6 wrz
10:00
Zobacz statystyki
A-Junioren-Bundesliga
1. FC Heidenheim U19
1899 Hoffenheim U19
6 wrz
12:00
Zobacz statystyki
Canadian Premier League
Vancouver Langley
Supra Du Quebec
6 wrz
22:00
Zobacz statystyki
U20 Copa do Brasil
Flamengo U20
Forte U20
8 wrz
18:00
Zobacz statystyki
U20 Copa do Brasil
Atletico Mineiro U20
Chapadinha U20
8 wrz
18:00
Zobacz statystyki
Saudi Prof. League
Al Qadisiyah
Al Ahli Jeddah
8 wrz
18:00
Zobacz statystyki