Santos vs Atl. Mineiro Typy 11 kwietnia 2026

    🔊 Mecz pomiędzy Santosem a Atlético Mineiro zapowiada się interesująco, biorąc pod uwagę ich obecną pozycję w tabeli i formę. Santos zajmuje 15. miejsce w tabeli, co dodaje im motywacji do poprawy wyników. Drużyna prezentuje średnią skuteczność i stabilność w defensywie. Z kolei Atlético Mineiro plasuje się na 8. pozycji i pokazuje pewniejsze wyniki. Obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa, aby wzmocnić swoją pozycję.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 14 września 2025 i zakończył się wynikiem 1:1. Poniżej przedstawiamy porównawczą statystykę tego spotkania (gospodarze - Atletico Mineiro):

    • procent posiadania piłki: 53% vs 47%;
    • rzuty rożne: 7 vs 3;
    • faule: 12 vs 15;
    • żółte kartki: 2 vs 3;
    • strzały celne: 5 vs 5.

    📊 Statystyczne zapowiedzi oficjalnych spotkań pomiędzy Santosem a Atletico Mineiro:

    • rozegrano 40 meczów;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 14, gości - 17, remisów - 9;
    • liczba goli - 60 do 59;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie - 1,48, w drugiej - 1,5;
    • średnia liczba goli w meczu - 2,98.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Santos - Atl. Mineiro

    37%
    15 Zwycięstwa
    22%
    9 Remisów
    41%
    17 Zwycięstwa
    Razem gier
    41
    Suma bramek
    2.93
    Obie drużyny zdobyły punkty
    61%
    1.49
    Średnia liczba goli
    1.44
    1.71
    Żółte kartki
    1.68
    Ostatnie mecze
    11.04.26
    Serie A
    Santos
    Santos
    1
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    1.39
    0.83
    5
    7
    6
    6
    3
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.39
    0.83
    5
    7
    6
    6
    3
    1
    14.09.25
    Serie A
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    Santos
    Santos
    1
    1.28
    1.25
    7
    3
    12
    15
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.28
    1.25
    7
    3
    12
    15
    2
    3
    17.04.25
    Serie A
    Santos
    Santos
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    2.15
    0.85
    3
    6
    11
    17
    2
    3
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2.15
    0.85
    3
    6
    11
    17
    2
    3
    27.08.23
    Serie A
    Atletico Mineiro MG
    Atletico Mineiro MG
    Santos FC SP
    Santos FC SP
    -
    -
    5
    2
    22
    12
    5
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    2
    22
    12
    5
    2
    23.04.23
    Serie A
    Santos FC SP
    Santos FC SP
    Atletico Mineiro MG
    Atletico Mineiro MG
    -
    -
    9
    6
    10
    23
    3
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    6
    10
    23
    3
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Santos Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Copa Sudamericana (gospodarze - Deportivo Cuenca, goście - Santos). Mecz zakończył się wynikiem 1:0.

    Statystyki spotkania prezentują się następująco (Santos vs Deportivo Cuenca):

    • procent posiadania piłki: 61% vs 39%;
    • rzuty rożne: 4 vs 9;
    • faule: 5 vs 7;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 3 vs 1.

    ⚪ Santos przeżywają obecnie trudny okres - w ostatnich pięciu meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo, przy trzech porażkach. W ciągu ostatnich dziesięciu spotkań średnio zdobywali 1,3 gola na mecz, ale tracili więcej - około 1,6 gola na grę. To wskazuje na problemy zarówno w ataku, jak i w defensywie. Ich pozycja w tabeli wymaga pilnych zmian, aby utrzymać się w lidze.

    Wyniki meczów: Santos

    Ostatnie mecze
    03.09.26
    Copa Brasil
    Santos
    Santos
    Palmeiras
    Palmeiras
    -
    -
    5
    1
    14
    17
    4
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    14
    17
    4
    4
    R
    30.08.26
    Serie A
    Corinthians
    Corinthians
    Santos
    Santos
    0.8
    0.72
    8
    1
    9
    16
    3
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.8
    0.72
    8
    1
    9
    16
    3
    3
    ZW
    27.08.26
    Copa Brasil
    Palmeiras
    Palmeiras
    Santos
    Santos
    -
    -
    8
    5
    10
    16
    2
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    5
    10
    16
    2
    2
    P
    23.08.26
    Serie A
    Santos
    Santos
    Mirassol
    Mirassol
    1
    2.08
    0.29
    10
    2
    9
    13
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.08
    0.29
    10
    2
    9
    13
    2
    3
    R
    20.08.26
    sudamericana
    Csd Macara
    Csd Macara
    Santos
    Santos
    0.52
    0.73
    10
    1
    11
    11
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.52
    0.73
    10
    1
    11
    11
    1
    2
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Atletico Mineiro Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz obecni goście rozegrali w ramach turnieju Copa Sudamericana (gospodarze - Puerto Cabello, goście - Atletico Mineiro). Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

    Statystyki spotkania przedstawiają się następująco (Atletico Mineiro vs Puerto Cabello):

    • procent posiadania piłki: 60% vs 40%;
    • rzuty rożne: 4 vs 5;
    • faule: 17 vs 9;
    • żółte kartki: 1 vs 0;
    • strzały celne: 5 vs 5.

    ⚫ Atlético Mineiro wchodzi w to spotkanie z mocniejszej pozycji: trzy zwycięstwa w ostatnich pięciu meczach świadczą o dobrej formie drużyny. W ciągu ostatnich dziesięciu gier prezentują solidną obronę, tracąc średnio mniej niż jedną bramkę na mecz. Ich pozycja na 8. miejscu pozwala im walczyć o wyższe lokaty, a nawet strefy europejskich pucharów.

    Wyniki meczów: Atletico Mineiro

    Ostatnie mecze
    02.09.26
    Copa Brasil
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    1
    -
    -
    8
    2
    11
    13
    1
    5
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    8
    2
    11
    13
    1
    5
    ZW
    29.08.26
    Serie A
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    Vitoria
    Vitoria
    1.66
    0.65
    4
    5
    12
    13
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.66
    0.65
    4
    5
    12
    13
    2
    1
    ZW
    26.08.26
    Copa Brasil
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    -
    -
    4
    3
    15
    19
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    3
    15
    19
    1
    2
    R
    22.08.26
    Serie A
    Internacional RS
    Internacional RS
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    1.47
    0.92
    6
    5
    18
    15
    5
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.47
    0.92
    6
    5
    18
    15
    5
    3
    R
    19.08.26
    sudamericana
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    Red Bull Bragantino
    Red Bull Bragantino
    0.77
    1.57
    5
    10
    7
    11
    1
    2
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    0.77
    1.57
    5
    10
    7
    11
    1
    2
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie mecze:

    • rozegrane - 40;
    • zwycięstwa w 1. połowie gospodarzy (u siebie) - 12; gości (na wyjeździe) - 1; remisy - 6;
    • średni wynik 1. połowy: 1.48;
    • dzisiejsi gospodarze średnio strzelają 0.75 gola, goście - 0.73.

    Statystyki 1. połowy: Santos (u siebie) vs Atlético Mineiro (na wyjeździe)

    • rozegrane w turnieju: 5 vs 5;
    • zwycięstwa: 2 (40%) vs 1 (20%);
    • porażki: 0 (0%) vs 3 (60%);
    • remisy: 3 (60%) vs 1 (20%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.2 vs 1.2;
    • średnia liczba straconych goli: 0.4 vs 0.6.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • zwycięstwa: 2 vs 3;
    • porażki: 2 vs 3;
    • remisy: 6 vs 4;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1 (strzelone - 0.6, stracone - 0.4) vs 1 (strzelone - 0.6, stracone - 0.4).
    Trendy
    • Santos strzela w 1. połowie u siebie w 7 z ostatnich 8 meczów (Serie A).
    👉Prognoza: 1. połowa, Santos zdobędzie bramkę(kurs: 2.04)

    Przewidywanie wyniku

    Bezpośrednie spotkania:

    • rozegrane - 40;
    • zwycięstwa gospodarzy - 14, gości - 17, remisy - 9.

    Statystyki: Santos vs Atletico Mineiro

    • mecze w turnieju: 10 vs 10;
    • zwycięstwa: 2 vs 4;
    • % zwycięstw: 20% vs 40%;
    • porażki: 4 vs 4;
    • remisy: 4 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstwa: 3 vs 5;
    • porażki: 4 vs 5;
    • remisy: 3 vs 0.
    Trendy
    • Atletico Mineiro przegrywa na wyjeździe w 6 z 7 ostatnich meczów (Serie A).
    👉Przewidywanie: Santos Zwycięstwo(kurs: 2.29)

    Przewidywanie na sumę goli

    Bezpośrednie spotkania (średnia suma goli):

    • gospodarze - 1.5, goście - 1.48;
    • w bezpośrednich spotkaniach - 2.98;
    • obie drużyny strzelały: w sumie - 25 razy; na boisku gospodarzy - 12 razy.

    Statystyki średniej sumy goli: Santos vs Atletico Mineiro

    • w turnieju: 2.9 przeciwko 2.6;
    • strzelone bramki: 1.3 przeciwko 1.4;
    • w pierwszej połowie: 0.6 przeciwko 0.7;
    • w drugiej połowie: 0.7 przeciwko 0.7;
    • Santos: u siebie w turnieju - 1.4;
    • Atletico Mineiro: na wyjeździe w turnieju - 1;
    • ostatnie 10 meczów: 1.6 (u siebie - 2.4) przeciwko 1 (na wyjeździe - 0.86).
    Trendy
    • Santos strzela mniej niż 1.5 gola w 6 z 7 ostatnich bezpośrednich spotkań tych drużyn (Serie A).
    👉Przewidywanie: Santos Total bramek Poniżej (1,5)(kurs: 1.57)

    Przewidywanie na rzuty rożne

    Santos: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 5.6; u siebie - 5.2;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 4.8; u siebie - 5.2.

    Atletico Mineiro: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 4.9, na wyjeździe - 6;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 3.7; na wyjeździe - 4.14.
    Trendy
    • Atletico Mineiro wykonuje więcej niż 4.5 rzutów rożnych na wyjeździe w 8 z 9 ostatnich bezpośrednich spotkań tych drużyn.
    👉Przewidywanie: Rzuty rożne — Atletico Mineiro Total Powyżej (4,5)(kurs: 1.95)

    Przewidywanie na obie drużyny strzelą

    Bezpośrednie spotkania:

    • rozegrane - 40;
    • obie drużyny strzelały w sumie - 25 razy;
    • na boisku gospodarzy - 12 razy.

    Statystyki: Santos przeciwko Atletico Mineiro

    • rozegrane w turnieju: 10 vs 10;
    • mecze sezonu, w których obie drużyny strzelały (dalej - BTTS): 8 vs 4;
    • Santos: BTTS u siebie - 4 (80%);
    • Atletico Mineiro: BTTS na wyjeździe - 1 (20%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • mecze z BTTS: 6 vs 3;
    • Santos: BTTS u siebie - 3 (60%);
    • Atletico Mineiro: BTTS na wyjeździe - 2 (29%).
    👉Przewidywanie: Obie drużyny strzelą (Nie)(kurs: 1.86)

    Przewidywanie dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (bieżący sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (16/97, 16.5%);
    • Santos u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 1:1 (2/5, 40%);
    • Atletico Mineiro na wyjeździe najczęściej gra wynikiem: 1:0 (2/5, 40%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm przewiduje top-3 wyniki:

    1:1 - 13.88% (kurs 6)
    1:0 - 10.51% (kurs 7)
    0:0 - 8.69% (kurs 7.2)

    👉Przewidywanie: Precyzyjny wynik (1:1)(kurs: 6)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Biorąc pod uwagę trend niskiej skuteczności gospodarzy przeciwko Atletico Mineiro oraz obecną formę drużyn, zakład na indywidualny under Santos poniżej 1.5 gola wydaje się uzasadniony i logiczny. Santos zdobywa mniej niż 1.5 bramki w 6 z 7 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn.

    Santos Total bramek Poniżej (1,5)
    Opublikowany: 09.04.2026, 23:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Santos - Atletico Mineiro

    Atletico Mineiro przegrał:
    atletico-mineiro-mg-1w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Serie A).
    Santos Zwycięstwo
    Everygame
    +115
    Santos nie przegrał:
    santos-fc-spatletico-mineiro-mg-1w 9 z ostatnich 10 meczów w domu przeciwko Atletico Mineiro (Serie A).
    santos-fc-spw 13 z ostatnich 14 meczów w domu.
    santos-fc-spw 9 z ostatnich 10 meczów w domu (Serie A).
    Santos nie przegra
    Everygame
    -357
    Santos zdobył bramkę:
    santos-fc-spatletico-mineiro-mg-1w 19 z ostatnich 20 meczów w domu przeciwko Atletico Mineiro.
    santos-fc-spatletico-mineiro-mg-1w 17 z ostatnich 18 meczów w domu przeciwko Atletico Mineiro (Serie A).
    santos-fc-spw 16 z ostatnich 17 meczów (Serie A).
    santos-fc-spw 13 z ostatnich 14 meczów w domu.
    santos-fc-spw ostatnich 10 meczów w domu (Serie A).
    Santos zdobędzie bramkę
    Everygame
    -400
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    santos-fc-spatletico-mineiro-mg-1w 14 z ostatnich 15 meczów Santos przeciwko Atletico Mineiro (Serie A).
    santos-fc-spatletico-mineiro-mg-1w 12 z ostatnich 13 meczów Santos przeciwko Atletico Mineiro.
    santos-fc-spatletico-mineiro-mg-1w 11 z ostatnich 12 meczów Santos w domu przeciwko Atletico Mineiro.
    santos-fc-spatletico-mineiro-mg-1w 10 z ostatnich 11 meczów Santos w domu przeciwko Atletico Mineiro (Serie A).
    santos-fc-spw 14 z ostatnich 15 meczów Santos (Serie A).
    santos-fc-spw 13 z ostatnich 15 meczów Santos.
    santos-fc-spw 11 z ostatnich 12 meczów Santos w domu.
    santos-fc-spw ostatnich 8 meczów Santos w domu (Serie A).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -278
    Wyświetl więcej faktów

    Santos - Atletico Mineiro Pozycja w tabeli

    Brasileiro Serie A 2026
    gZWRPRPPStan
    7.
    Coritiba PR
    Coritiba PR
    25107833-3337
    8.
    Atletico Mineiro
    Atletico Mineiro
    24106832-2836
    9.
    Red Bull Bragantino
    Red Bull Bragantino
    24105929-2535
    13.
    Vitoria
    Vitoria
    25851224-3729
    14.
    Santos
    Santos
    2478934-3629
    15.
    Gremio
    Gremio
    24771027-3228

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    4 - Remisów
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remisów - 5
    Porażek - 0
    10 meczów
    Zdobyte - 8
    Stracone - 7
    +1
    +7
    14 - Zdobyte
    7 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    5
    4
    Remisów
    5
    2
    Porażek
    0
    Różnica w piłce
    8
    Zdobyte
    14
    7
    Stracone
    7
    1.5
    Średnia suma goli w meczu
    2.1
    0.8
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.4
    0.7
    Średnio gole stracone na mecz
    0.7
    2
    Obie drużyny zdobyły punkty
    5
    113'
    Minuty / strzelony gol
    64'
    Zobacz wszystkie statystyki