Genk vs Oud Heverlee Typy 12 kwietnia 2026

    🔊Jak warunki pogodowe i stan boiska wpłyną na grę? Dzisiaj spotykają się drużyny Genk i Oud Heverlee. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na 14:00. Mecz turnieju Premier Division odbędzie się w mieście Genk na stadionie Luminus Arena. Kursy na zwycięstwa drużyn zostały ustalone przez bukmacherów na i , odpowiednio, a drużyna Genk jest faworytem meczu.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 30 listopada 2025 i zakończył się wynikiem 2:1. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Genk):

    • procent posiadania piłki: 66% vs 34%;
    • rzutów rożnych: 10 vs 2;
    • fauli: 13 vs 16;
    • żółtych kartek: 0 vs 3;
    • strzałów celnych: 8 vs 6.

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Genk i Oud Heverlee:

    • rozegrane 12 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 8, gości - 3, remisów - 1;
    • liczba goli - 23 kontra 14;
    • średnia suma w 1. połowie - 1, w 2. połowie - 2.08;
    • średnia suma goli w meczu - 3.08.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Genk - Oud Heverlee

    64%
    9 Zwycięstwa
    14%
    2 Remisów
    21%
    3 Zwycięstwa
    Razem gier
    14
    Suma bramek
    2.79
    Obie drużyny zdobyły punkty
    64%
    1.79
    Średnia liczba goli
    1
    6.14
    Rzuty rożne
    4.29
    1.86
    Żółte kartki
    2.07
    12.5
    Faule
    13.07
    Ostatnie mecze
    23.05.26
    Premier Division
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    Genk
    Genk
    1.45
    1.4
    4
    4
    11
    15
    0
    2
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    1.45
    1.4
    4
    4
    11
    15
    0
    2
    12.04.26
    Premier Division
    Genk
    Genk
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    0.83
    0.99
    3
    2
    12
    9
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.83
    0.99
    3
    2
    12
    9
    2
    3
    30.11.25
    Premier Division
    Genk
    Genk
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    2.22
    1.01
    10
    2
    13
    16
    0
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    2.22
    1.01
    10
    2
    13
    16
    0
    3
    15.08.25
    Premier Division
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    Genk
    Genk
    1.41
    1.25
    6
    6
    16
    10
    2
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1.41
    1.25
    6
    6
    16
    10
    2
    2
    11.01.25
    Premier Division
    Genk
    Genk
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    2.91
    1.16
    2
    6
    13
    21
    1
    4
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.91
    1.16
    2
    6
    13
    21
    1
    4
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Genk Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Premier Division (gospodarze - Royal Antwerpia, goście - Genk). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Genk vs Royal Antwerpia):

    • procent posiadania piłki: 44% vs 56%;
    • rzuty rożne: 0 vs 3;
    • faule: 15 vs 12;
    • żółte kartki: 2 vs 2;
    • strzały celne: 5 vs 2.

    📊Jednakże, aby zrozumieć cały obraz, ocenmy wyniki z ostatnich dziesięciu meczów. W tym okresie dzisiejsza drużyna gospodarzy zadowoliła swoich fanów 5 zwycięstwami, zadowoliła się remisem w 2 meczach i przegrała 3 razy.

    ⚽Jeśli chodzi o gole w podobnym okresie 10 meczów, średnia liczba strzelonych goli wynosi 2, średnia liczba goli w ostatnich 10 występach u siebie to 1.6, a średnia liczba straconych goli to 2.

    Wyniki meczów: Genk

    Ostatnie mecze
    28.08.26
    Premier Division
    Genk
    Genk
    Waasland Beveren
    Waasland Beveren
    2.89
    0.79
    3
    9
    7
    4
    0
    1
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    2.89
    0.79
    3
    9
    7
    4
    0
    1
    ZW
    22.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Genk
    Genk
    2.24
    1.48
    5
    4
    15
    15
    0
    2
    4
    4
    1
    1
    3
    3
    2.24
    1.48
    5
    4
    15
    15
    0
    2
    R
    15.08.26
    Premier Division
    Genk
    Genk
    Westerlo
    Westerlo
    3.74
    1.09
    8
    4
    15
    14
    3
    3
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    3.74
    1.09
    8
    4
    15
    14
    3
    3
    ZW
    09.08.26
    Premier Division
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    Genk
    Genk
    0.52
    0.67
    6
    3
    13
    16
    1
    4
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    0.52
    0.67
    6
    3
    13
    16
    1
    4
    P
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Genk
    Genk
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    -
    -
    1
    10
    5
    8
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    1
    10
    5
    8
    2
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Oud Heverlee Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Premier Division (gospodarze - Oud Heverlee, goście - Standard Liege). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Oud Heverlee vs Standard Liege):

    • procent posiadania piłki: 55% vs 45%;
    • rzuty rożne: 7 vs 4;
    • faule: 7 vs 12;
    • żółte kartki: 0 vs 0;
    • strzały celne: 4 vs 7.

    📊Najpierw spójrzmy na statystyki drużyny na podstawie ostatnich 10 meczów w kalendarzu. W tym czasie drużyna Oud Heverlee obdarowała swoich fanów 4 zwycięstwami, zremisowała 2 razy i zakończyła 4 gry porażką.

    ⚽Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki mówią same za siebie, ale oczywiście ocenimy również skuteczność w tym czasie. Dane są następujące:
    • łączna liczba goli - 14;
    • średnia liczba zdobytych goli - 1.4;
    • średnia liczba straconych goli - 1.6.

    Wyniki meczów: Oud Heverlee

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Premier Division
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    Standard Liege
    Standard Liege
    1.98
    1.23
    6
    3
    7
    8
    2
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.98
    1.23
    6
    3
    7
    8
    2
    2
    P
    15.08.26
    Premier Division
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    Brugge
    Brugge
    1.06
    4.3
    4
    16
    12
    8
    0
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    1.06
    4.3
    4
    16
    12
    8
    0
    0
    P
    09.08.26
    Premier Division
    Royal Charleroi
    Royal Charleroi
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    1
    3.82
    1.29
    7
    2
    7
    13
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    3.82
    1.29
    7
    2
    7
    13
    1
    2
    P
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    Lille
    Lille
    -
    -
    2
    7
    -
    -
    2
    4
    3
    6
    2
    2
    1
    4
    -
    -
    2
    7
    -
    -
    2
    4
    P
    25.07.26
    Club Friendly Games
    Heerenveen
    Heerenveen
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    4
    4
    2
    2
    2
    2
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 12;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 3; dla gości (na wyjeździe) - 0; liczba remisów - 3;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.67, goście - 0.33.

    Statystyki 1. połowy: Genk (u siebie) vs Oud Heverlee (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 15 vs 15;
    • zwycięstw: 3 (20%) vs 1 (6.67%);
    • porażek: 6 (40%) vs 6 (40%);
    • remisów: 6 (40%) vs 8 (53.33%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.53 vs 0.8;
    • średnia liczba straconych goli: 0.93 vs 0.6.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 6 vs 3;
    • porażek: 4 vs 1;
    • remisów: 0 vs 6;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.9 (strzelone - 1, stracone - 0.9) vs 0.9 (strzelone - 0.6, stracone - 0.3).
    Trendy
    • Genk zdobył bramkę w pierwszej połowie w ostatnich 5 meczów.
    👉Prognoza: 1. połowa, Genk zdobędzie bramkę(kursy: 1.61)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 12;
    • zwycięstwa gospodarzy - 8, zwycięstwa gości - 3, remisy - 1.
    Trendy
    • Genk wygrał w ostatnich 5 meczów w domu przeciwko Oud Heverlee (Premier Division).
    👉Prognoza: Genk Zwycięstwo(kursy: 1.62)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.92, goście - 1.17;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3.08;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 9; na boisku drużyny gospodarzy - 4.

    Statystyki: Genk kontra Oud Heverlee

    • średni całkowity wynik w turnieju: 3.1 kontra 2.55;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.55 kontra 1.06;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.74 kontra 0.42;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.81 kontra 0.65;
    • Genk: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.4;
    • Oud Heverlee: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.93;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 2 (w domu - 1.6) kontra 1.4 (na wyjeździe - 1.75).
    Trendy
    • Genk zdobył więcej niż 1.5 bramek w ostatnich 5 meczów w domu przeciwko Oud Heverlee (Premier Division).
    👉Prognoza: Genk Total bramek Powyżej (1,5)(kursy: 1.67)

    Prognoza na rzuty rożne

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych w bezpośrednich meczach - 11.08 (6.58 - dla gospodarzy i 4.5 - dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej rzutów rożnych na boisku gospodarzy - 10.34 (6.67 - dla gospodarzy i 3.67 - dla gości).

    Genk: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.32; na boisku gospodarzy - 6.8;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 4.5; na boisku gospodarzy - 6.6.

    Oud Heverlee: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.94, na wyjeździe - 4.47;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 6.2; na wyjeździe - 5.
    Trendy
    • Oud Heverlee zdobył więcej niż 3.5 rzutów rożnych w 9 z ostatnich 10 meczów (Premier Division).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Oud Heverlee Total Powyżej (3,5)(kursy: 1.64)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 12;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 9 razy;
    • na boisku gospodarzy - 4 razy.
    Trendy
    • Genk zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Oud Heverlee (Premier Division).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak)(kursy: 1.66)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (33/248, 13.3%);
    • Genk u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 1:1 (4/15, 26.7%);
    • Oud Heverlee na wyjeździe najczęściej gra: 0:1 , 2:0 , 2:1 (2/15, 13.3%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:1 - 10.81% (kursy 6.6)
    2:1 - 10.14% (kursy 7.4)
    1:0 - 9.74% (kursy 7.6)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:1)(kursy: 6.6)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Genk zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Oud Heverlee (Premier Division).

    Obie drużyny strzelą (Tak)
    Opublikowany: 10.04.2026, 14:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Genk - Oud Heverlee

    Genk wygrał:
    krc-genk-1oud-heverlee-leuven-1w ostatnich 5 meczów w domu przeciwko Oud Heverlee (Premier Division).
    Genk Zwycięstwo
    Everygame
    -154
    Genk nie przegrał:
    krc-genk-1oud-heverlee-leuven-1w ostatnich 6 meczów w domu przeciwko Oud Heverlee (Premier Division).
    krc-genk-1w 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    Genk nie przegra
    Everygame
    -556
    Genk zdobył bramkę:
    krc-genk-1oud-heverlee-leuven-1w ostatnich 12 meczów przeciwko Oud Heverlee (Premier Division).
    krc-genk-1w 19 z ostatnich 20 meczów.
    krc-genk-1w 13 z ostatnich 14 meczów (Premier Division).
    krc-genk-1w 12 z ostatnich 13 meczów w domu.
    Genk zdobędzie bramkę
    -227
    Genk zdobył mniej niż 2.5 bramek:
    krc-genk-1oud-heverlee-leuven-1w 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Oud Heverlee (Premier Division).
    Genk Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    -278
    Wyświetl więcej faktów

    Genk - Oud Heverlee Pozycja w tabeli

    Conference League Play-offs
    gZWRPRPPStan
    1.
    Genk
    Genk
    1045111-638
    2.
    Standard Liege
    Standard Liege
    1052317-1137
    3.
    Royal Charleroi
    Royal Charleroi
    1052312-834
    4.
    Westerlo
    Westerlo
    1041514-1733
    5.
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    1041512-1631
    6.
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    101369-1723

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    3 - Remisów
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 1
    Remisów - 2
    Porażek - 7
    10 meczów
    Zdobyte - 18
    Stracone - 11
    +7
    -10
    10 - Zdobyte
    20 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    1
    3
    Remisów
    2
    3
    Porażek
    7
    Różnica w piłce
    18
    Zdobyte
    10
    11
    Stracone
    20
    2.9
    Średnia suma goli w meczu
    3
    1.8
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1
    1.1
    Średnio gole stracone na mecz
    2
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    5
    52'
    Minuty / strzelony gol
    90'
    Zobacz wszystkie statystyki