Hwaseong vs Cheongju Statystyki H2H

Head-to-Head

Hwaseong
Hwaseong
11 mecze
Cheongju
Cheongju
8 Zwycięstwa
2 Remisów
1 Zwycięstwa
73%
18%
9%
29.08.26
K-League 2
Hwaseong
Hwaseong
Cheongju
Cheongju
-
-
4
4
14
8
3
2
2
1
0
0
2
1
-
-
4
4
14
8
3
2
23.05.26
K-League 2
Cheongju
Cheongju
Hwaseong
Hwaseong
-
-
4
7
6
15
2
2
2
3
1
1
1
2
-
-
4
7
6
15
2
2
11.10.25
K-League 2
Hwaseong
Hwaseong
Cheongju
Cheongju
-
-
8
5
7
7
1
2
1
0
0
0
1
0
-
-
8
5
7
7
1
2
16.08.25
K-League 2
Cheongju
Cheongju
Hwaseong
Hwaseong
-
-
4
1
0
0
2
2
1
1
0
0
1
1
-
-
4
1
0
0
2
2
15.03.25
K-League 2
Hwaseong
Hwaseong
Cheongju
Cheongju
0
0
9
8
0
0
2
0
2
1
0
0
2
1
0
0
9
8
0
0
2
0

Goli

Suma bramek
29
StatisticsChartSlim-left
20
StatisticsChartSlim-left
9
Total meczy
5
Powyżej - 45%
6
55% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.64
StatisticsChartSlim-left
1.82
StatisticsChartSlim-left
0.82
Średni czas na gol
35'
StatisticsChartSlim-left
51'
StatisticsChartSlim-left
113'
Hwaseong
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
1
61-75'
6
76-90'
2
46-60'
2
61-75'
1
76-90'
Cheongju

Statystyki meczów

Żółte kartki
Razem: 20
1.82
StatisticsChartSlim-left
12
StatisticsChartSlim-left
8
Czerwone kartki
Razem: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Porównanie ostatnich wyników

HwaseongKorea Południowa
CheongjuKorea Południowa
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy

Hwaseong - Cheongju Ostatnie mecze

Hwaseong
Hwaseong
Mecze
29.08.26
K-League 2
Hwaseong
Hwaseong
Cheongju
Cheongju
-
-
4
4
14
8
3
2
2
1
0
0
2
1
-
-
4
4
14
8
3
2
ZW
23.08.26
K-League 2
Jeonnam
Jeonnam
Hwaseong
Hwaseong
-
-
6
8
8
15
5
3
1
0
1
0
0
0
-
-
6
8
8
15
5
3
P
15.08.26
K-League 2
Busan
Busan
Hwaseong
Hwaseong
-
-
3
9
12
8
2
1
0
0
0
0
0
0
-
-
3
9
12
8
2
1
R
07.08.26
K-League 2
Hwaseong
Hwaseong
Seoul
Seoul
-
-
2
1
8
7
0
1
0
0
0
0
0
0
-
-
2
1
8
7
0
1
R
01.08.26
K-League 2
Hwaseong
Hwaseong
Daegu
Daegu
-
-
4
7
16
11
4
1
5
1
3
0
2
1
-
-
4
7
16
11
4
1
ZW
29.07.26
South Korea FA Cup
Jeju
Jeju
Hwaseong
Hwaseong
-
-
11
6
5
8
1
3
3
3
0
2
2
0
1
1
4
3
-
-
11
6
5
8
1
3
P
25.07.26
K-League 2
Hwaseong
Hwaseong
Chungnam
Chungnam
-
-
5
10
10
13
2
2
3
2
2
0
1
2
-
-
5
10
10
13
2
2
ZW
19.07.26
K-League 2
Yongin FC
Yongin FC
Hwaseong
Hwaseong
-
-
4
11
5
20
2
5
0
3
0
2
0
1
-
-
4
11
5
20
2
5
ZW
15.07.26
South Korea FA Cup
Hwaseong
Hwaseong
Yangpyeong
Yangpyeong
-
-
5
2
9
10
1
2
4
3
0
1
4
2
-
-
5
2
9
10
1
2
ZW
11.07.26
K-League 2
Hwaseong
Hwaseong
Paju Citizen
Paju Citizen
-
-
12
2
5
7
2
0
1
2
0
1
1
1
-
-
12
2
5
7
2
0
P
Pokaż wszystko
Cheongju
Cheongju
Mecze
29.08.26
K-League 2
Hwaseong
Hwaseong
Cheongju
Cheongju
-
-
4
4
14
8
3
2
2
1
0
0
2
1
-
-
4
4
14
8
3
2
P
23.08.26
K-League 2
Cheongju
Cheongju
Gyeongnam
Gyeongnam
1
-
-
5
4
9
18
0
4
1
1
1
1
0
0
-
-
5
4
9
18
0
4
R
15.08.26
K-League 2
Cheongju
Cheongju
Jeonnam
Jeonnam
-
-
3
2
12
17
0
1
2
1
0
0
2
1
-
-
3
2
12
17
0
1
ZW
07.08.26
K-League 2
Gimpo
Gimpo
Cheongju
Cheongju
-
-
4
4
14
10
2
0
3
0
2
0
1
0
-
-
4
4
14
10
2
0
P
01.08.26
K-League 2
Cheongju
Cheongju
Suwon Bluewings
Suwon Bluewings
-
-
2
7
10
12
7
2
2
2
1
0
1
2
-
-
2
7
10
12
7
2
R
29.07.26
South Korea FA Cup
Cheongju
Cheongju
Anyang
Anyang
-
-
6
2
15
16
3
1
1
3
0
2
1
1
-
-
6
2
15
16
3
1
P
24.07.26
K-League 2
Gimhae
Gimhae
Cheongju
Cheongju
-
-
4
1
13
9
1
0
1
1
0
0
1
1
-
-
4
1
13
9
1
0
R
19.07.26
K-League 2
Cheongju
Cheongju
Cheonan City
Cheonan City
-
-
3
7
7
14
1
3
1
0
1
0
0
0
-
-
3
7
7
14
1
3
ZW
15.07.26
South Korea FA Cup
Cheongju
Cheongju
1
Gyeongju Kspo FC
Gyeongju Kspo FC
-
-
6
6
7
13
2
2
4
0
0
0
4
0
-
-
6
6
7
13
2
2
ZW
11.07.26
K-League 2
Yongin FC
Yongin FC
Cheongju
Cheongju
-
-
3
6
17
8
1
2
1
1
0
1
1
0
-
-
3
6
17
8
1
2
R
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

HwaseongHwaseong· 10 meczów
5 Zwycięstwa
2 Remisów
3 Pokonuje
50%
20%
30%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
40%
30%
Remisów
40%
30%
Pokonuje
20%
·10 meczów ·CheongjuCheongju
3 Zwycięstwa
4 Remisów
3 Porażek
30%
40%
30%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
20%
50%
Remisów
40%
20%
Pokonuje
40%
Wygrane bez strat
1
2
Porażki bez punktów
1
1
Wygrane comebacki
1
0
Powracające porażki
1
0

Statystyka goli

21
Zdobyte
14
Zdobyte
9
Gole w 1. Połowie
4
12
Gole w 2 Połowie
10
5
Zdobywali pierwszy punkt
6
3
Nie zdobyła punktów
1
Hwaseong
10%
2
10%
2
24%
5
19%
4
14%
3
24%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Cheongju
0%
0
7%
1
21%
3
7%
1
14%
2
50%
7
13
Stracone
14
Stracone
3
Gole w 1. Połowie
5
10
Gole w 2 Połowie
9
3
Tracili pierwszy punkt
4
3
Nie traciłi
2
Hwaseong
23%
3
8%
1
23%
3
23%
3
23%
3
46%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Cheongju
21%
3
0%
0
21%
3
14%
2
21%
3
43%
6
Średnia goli na mecz
3.4
2.8
Obie drużyny zdobyły punkty
7
6
Średni czas na gol
44'
64'

Suma goli w meczu

HwaseongHwaseong
Średnia liczba goli
CheongjuCheongju
3.4
Cały mecz
2.8
1.2
1. Połowa
0.9
2.2
2. Połowa
1.9

Indywidualna liczba goli

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
6
60%
MiddleLogo
4
40%
1.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Hwaseong - Cheongju Statystyki meczów

Hwaseong
Cheongju
46.5%
Kontrola piłki
56%
Faule
StatisticsChartSlim-left
113
StatisticsChartSlim-left
95
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
66
StatisticsChartSlim-left
40
Spalone
-
-
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
21
StatisticsChartSlim-left
17
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1

Wyniki meczów

Hwaseong
Dokładny wynik
Cheongju
0:0
2 razy
20%
0:3
1 raz
10%
1:0
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
2:1
1 raz
10%
1:1
3 razy
30%
2:1
2 razy
20%
1:0
1 raz
10%
1:3
1 raz
10%
2:2
1 raz
10%
Hwaseong
Dokładna suma goli
Cheongju
3
3 razy
30%
1
1 raz
10%
6
2 razy
20%
3 goli
1 gol
2 goli
4 goli
6 goli
3
3 razy
30%
1
1 raz
10%
2
3 razy
30%
4
3 razy
30%