Avispa Fukuoka vs V-Varen Statystyki H2H
Head-to-Head
Avispa Fukuoka
18 mecze
V-Varen Nagasaki
7 Zwycięstwa
5 Remisów
6 Zwycięstwa
39%
28%
33%
1. Połowa
4 Zwycięstwa
12 Remisów
2 Zwycięstwa
22%
67%
11%
2. Połowa
7 Zwycięstwa
7 Remisów
4 Zwycięstwa
39%
39%
22%
13.07.22
Emperor CupAvispa Fukuoka
V-Varen Nagasaki
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
27.09.20
J.League 2V-Varen Nagasaki
Avispa Fukuoka
-
-
-
-
10
12
-
-
1
3
0
1
1
2
-
-
-
-
10
12
-
-
04.07.20
J.League 2Avispa Fukuoka
V-Varen Nagasaki
-
-
-
-
10
11
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
10
11
-
-
Goli
Suma bramek
32
18
14
Total meczy
6
Powyżej - 33%
12
67% - Poniżej
Średnia goli na mecz
1.78
1
0.78
Średni czas na gol
50'
90'
115'
Avispa Fukuoka
3
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
3
46-60'
2
61-75'
3
76-90'
0
46-60'
1
61-75'
6
76-90'
V-Varen Nagasaki
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 43
2.39
24
19
Czerwone kartki
Razem: 0
0
0
0
Porównanie ostatnich wyników


Avispa FukuokaJaponia
V-Varen NagasakiJaponia

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki Ostatnie mecze
Mecze
24.10.26
J1 LeagueTokyo Verdy
Avispa Fukuoka
1.37
1.35
4
5
10
18
0
3
3
1
1
0
2
1
1.37
1.35
4
5
10
18
0
3
P
21.10.26
J1 LeagueAvispa Fukuoka
Gamba Osaka
0.86
0.6
3
6
12
14
3
1
1
2
0
0
1
2
0.86
0.6
3
6
12
14
3
1
P
18.10.26
J1 LeagueMachida Zelvia
Avispa Fukuoka
1.45
0.86
2
5
15
9
2
0
3
0
1
0
2
0
1.45
0.86
2
5
15
9
2
0
P
14.10.26
J. League CupSagan Tosu
Avispa Fukuoka
-
-
7
2
9
6
2
0
2
1
1
1
1
0
-
-
7
2
9
6
2
0
P
10.10.26
J1 LeagueAvispa Fukuoka
Fagiano Okayama
1.13
0.59
2
3
13
10
4
2
2
1
1
0
1
1
1.13
0.59
2
3
13
10
4
2
Z
07.10.26
Emperor CupAvispa Fukuoka
Yokohama
-
-
5
3
-
-
1
0
0
1
0
1
0
0
-
-
5
3
-
-
1
0
P
29.09.26
J. League CupOsaka
Avispa Fukuoka
-
-
5
8
-
-
5
2
1
2
0
0
1
1
0
1
-
-
5
8
-
-
5
2
Z
19.09.26
J1 LeagueAvispa Fukuoka
2
Sanfrecce Hiroshima
0.18
4.64
2
16
12
8
2
2
0
1
0
0
0
1
0.18
4.64
2
16
12
8
2
2
P
12.09.26
J1 LeagueShimizu S-Pulse
Avispa Fukuoka
1.61
0.29
1
5
12
18
1
1
1
0
0
0
1
0
1.61
0.29
1
5
12
18
1
1
P
Mecze
21.10.26
J1 LeagueV-Varen Nagasaki
Sanfrecce Hiroshima
1
2.36
1.16
0
10
14
13
2
0
4
0
2
0
2
0
2.36
1.16
0
10
14
13
2
0
Z
17.10.26
J1 LeagueKashima Antlers
V-Varen Nagasaki
1.08
1.04
2
6
13
19
0
3
2
0
2
0
0
0
1.08
1.04
2
6
13
19
0
3
P
11.10.26
J1 LeagueChiba
V-Varen Nagasaki
1.71
0.77
9
4
13
7
2
1
1
1
1
0
0
1
1.71
0.77
9
4
13
7
2
1
R
07.10.26
Emperor CupShimizu S-Pulse
V-Varen Nagasaki
-
-
7
1
-
-
3
1
2
1
1
1
0
0
1
0
-
-
7
1
-
-
3
1
P
29.09.26
J. League CupGainare Tottori
V-Varen Nagasaki
-
-
3
6
-
-
2
1
2
0
0
0
2
0
-
-
3
6
-
-
2
1
P
19.09.26
J1 LeagueV-Varen Nagasaki
Cerezo Osaka
1.27
1.99
7
4
10
9
2
3
1
1
1
0
0
1
1.27
1.99
7
4
10
9
2
3
R
12.09.26
J1 LeagueV-Varen Nagasaki
Nagoya Grampus
1.99
0.81
3
4
17
13
1
1
2
0
1
0
1
0
1.99
0.81
3
4
17
13
1
1
Z
09.09.26
J. League CupKochi United
V-Varen Nagasaki
-
-
4
7
6
7
1
1
0
1
0
0
0
1
-
-
4
7
6
7
1
1
Z
Wyniki meczów
2 Zwycięstwa
0 Remisów
8 Porażki
20%
80%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
10%
50%
Remisów
20%
40%
Porażki
70%
·10 meczów ·V-Varen Nagasaki
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Porażek
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
40%
40%
Remisów
20%
30%
Porażki
40%
Zwycięstwa bez straty gola
3
Porażki bez zdobytej bramki
3
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
Powracające porażki
0
Statystyka goli
7
11
2
Gole w 1. Połowie5
5
Gole w 2 Połowie6
2
Zdobywali pierwszy punkt4
5
Bez gola3
Avispa Fukuoka
14%
1
0%
0
14%
1
14%
1
14%
1
43%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
V-Varen Nagasaki
0%
0
0%
0
45%
5
9%
1
9%
1
36%
4
18
11
5
Gole w 1. Połowie5
13
Gole w 2 Połowie6
8
Tracili pierwszy punkt6
0
Nie traciłi3
Avispa Fukuoka
6%
1
11%
2
17%
3
11%
2
39%
7
39%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
V-Varen Nagasaki
36%
4
0%
0
18%
2
18%
2
9%
1
45%
5
Średnia goli na mecz
2.2
Średnia minuta pierwszego gola
4'
Obie drużyny strzeliły gola
5
Średni czas na gol
84'
Suma goli w meczu
V-Varen Nagasaki
2.5
Cały mecz2.2
0.7
1. Połowa1
1.8
2. Połowa1.2
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
5
50%
5
50%
0.5
7
70%
3
30%
2
20%
8
80%
1.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki Statystyki meczów
Avispa Fukuoka
V-Varen Nagasaki
45.1%
46.1%
Faule
-
-
Rzuty rożne
38
43
Spalone
-
-
Żółte kartki
18
15
Czerwone kartki
2
0
Wyniki meczów
0:1
2 razy20%
1:2
2 razy20%
2:1
2 razy20%
3:0
2 razy20%
1:0
1 raz10%
2:0
3 razy30%
1:1
2 razy20%
0:1
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:2
1 raz10%
3
6 razy60%
1
3 razy30%
4
1 raz10%
3 goli
1 gol
4 goli
2 goli
3
2 razy20%
1
2 razy20%
4
1 raz10%
2
5 razy50%
Statystyki innych drużyn H2H
J2 League
Imabari
Consadole Sapporo
3 lis
05:50
Zobacz statystyki
GCC Champions League
Neom SC
Duhail
3 lis
18:00
Zobacz statystyki
Philippines Footb. League
Manila Digger
Tuloy
4 lis
12:30
Zobacz statystyki
Druga Liga
Iskra Danilovgrad
Jedinstvo Bijelo Polje
4 lis
14:00
Zobacz statystyki
Professional League
Enugu Rangers International
Bendel Insurance
4 lis
15:00
Zobacz statystyki
Copa de SM La Reina
Osasuna (K)
Cdef Logrono (K)
4 lis
18:00
Zobacz statystyki