Lavallois vs Red Star Typy 10 stycznia 2025

    🔊 Mecz pomiędzy Laval a Red Star zapowiada się jako interesujące wydarzenie w kalendarzu piłkarskim. Laval, zajmujący wyższe miejsce w tabeli, prezentuje imponującą formę z pięcioma zwycięstwami z rzędu, co czyni ich faworytami spotkania z kursem 2.01. Podczas gdy Red Star pokazuje mniej stabilne wyniki, ich kurs na zwycięstwo wynosi 3.93. Historia bezpośrednich pojedynków również świadczy o zaciętej walce: z 13 meczów Laval wygrał 4, a Red Star - 5. Biorąc pod uwagę obecną formę i statystyki, nadchodzący mecz może być prawdziwym sprawdzianem dla obu drużyn.

    Head to Head

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Stade Lavallois Mayenne i Red Star:

    • rozegrane 13 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 4, gości - 5, remisów - 4;
    • liczba goli - 14 kontra 14;
    • średnia suma w 1. połowie - 1, w 2. połowie - 1.15;
    • średnia suma goli w meczu - 2.15.

    Ostatnia gra odbyła się 20 września 2024 na boisku drużyny Red Star i zakończyła się wynikiem 0:3.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Lavallois - Red Star

    25%
    4 Zwycięstwa
    38%
    6 Remisów
    38%
    6 Zwycięstwa
    Razem gier
    16
    Suma bramek
    1.94
    Obie drużyny zdobyły punkty
    44%
    0.94
    Średnia liczba goli
    1
    Ostatnie mecze
    10.07.26
    Club Friendly Games
    Red Star
    Red Star
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    03.04.26
    Ligue 2
    Red Star
    Red Star
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    -
    -
    8
    3
    11
    12
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    3
    11
    12
    2
    3
    18.10.25
    Ligue 2
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    Red Star
    Red Star
    0.55
    0.57
    6
    5
    22
    12
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.55
    0.57
    6
    5
    22
    12
    1
    2
    10.01.25
    Ligue 2
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    Red Star
    Red Star
    1.45
    1.27
    9
    5
    10
    13
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.45
    1.27
    9
    5
    10
    13
    1
    1
    20.09.24
    Ligue 2
    Red Star
    Red Star
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Stade Lavallois Mayenne Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Ligue 2, drużyna Stade Lavallois Mayenne wzięła udział w 17 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 8 wygrane,
    • 5 porażki,
    • 4 remisy.

    📈Aktualnie Stade Lavallois Mayenne zajmuje średnią pozycję w tabeli Ligue 2, z wynikiem 47% wygranych oraz 29% porażek.

    ⚽️W sezonie Stade Lavallois Mayenne zdobyła łącznie 27 goli. W obronie, drużyna Stade Lavallois Mayenne w sezonie puściła 17 bramek.

    Wyniki meczów: Stade Lavallois Mayenne

    Ostatnie mecze
    28.08.26
    Ligue 2
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    Grenoble Foot
    Grenoble Foot
    0.98
    0.58
    8
    0
    12
    15
    1
    4
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0.98
    0.58
    8
    0
    12
    15
    1
    4
    P
    22.08.26
    Ligue 2
    Metz
    Metz
    1
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    0.49
    0.50
    4
    7
    14
    16
    0
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.49
    0.50
    4
    7
    14
    16
    0
    3
    R
    14.08.26
    Ligue 2
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    Nantes
    Nantes
    0.91
    1.24
    2
    7
    15
    11
    1
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0.91
    1.24
    2
    7
    15
    11
    1
    0
    ZW
    08.08.26
    Ligue 2
    Rodez Aveyron
    Rodez Aveyron
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    1
    2.11
    0.64
    8
    4
    13
    5
    1
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    2.11
    0.64
    8
    4
    13
    5
    1
    1
    P
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    Havre
    Havre
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Red Star Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Ligue 2, drużyna Red Star wzięła udział w 17 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 6 wygrane,
    • 8 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie Red Star zajmuje średnią pozycję w tabeli Ligue 2, z wynikiem 35% wygranych oraz 47% porażek.

    ⚽W sezonie Red Star zdobyła łącznie 18 goli. W obronie w sezonie puściła 28 bramek.

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 13;
    • zwycięstwa gospodarzy - 4, zwycięstwa gości - 5, remisy - 4.

    Statystyki: Stade Lavallois Mayenne vs Red Star

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 17 vs 17;
    • liczba zwycięstw: 8 vs 6;
    • procent zwycięstw: 47% vs 35%;
    • liczba porażek: 5 vs 8;
    • liczba remisów: 4 vs 3.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 7 vs 5;
    • liczba porażek: 1 vs 4;
    • liczba remisów: 2 vs 1.
    Trendy
    • Stade Lavallois MFC nie przegrał w 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    • Stade Lavallois MFC nie przegrał w każdym z ostatnich 9 meczów.
    • Stade Lavallois MFC nie przegrał w każdym z ostatnich 6 meczów w turnieju Ligue 2.
    👉Prognoza: Stade Lavallois Mayenne nie przegra(kursy: 1.25)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.08, goście - 1.08;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.15;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 6; na boisku drużyny gospodarzy - 4.

    Statystyki: Stade Lavallois Mayenne kontra Red Star

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.59 kontra 2.71;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.59 kontra 1.06;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.82 kontra 0.53;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.76 kontra 0.53;
    • Stade Lavallois Mayenne: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.63;
    • Red Star: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.11;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.4 (w domu - 1.6) kontra 1.7 (na wyjeździe - 2.17).
    Trendy
    • Stade Lavallois MFC zdobył bramkę w pierwszej połowie w 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    • Stade Lavallois MFC zdobył bramkę w pierwszej połowie w 6 z ostatnich 7 meczów w turnieju Ligue 2 w domu.
    👉Prognoza: 1. połowa, Stade Lavallois Mayenne zdobędzie bramkę(kursy: 1.86)

    Prognoza na kartki

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 2.3 (1.15 dla gospodarzy i 1.15 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 1.67 (0.5 dla gospodarzy i 1.17 dla gości).

    Stade Lavallois Mayenne: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.41; na własnym boisku - 1.88;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 1.3; na własnym boisku - 1.6.

    Red Star: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.88, na wyjeździe - 1.11;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 1.7; na wyjeździe - 0.67.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Powyżej (2,5)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 13;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 6 razy;
    • na boisku gospodarzy - 4 razy.

    Statystyki: Stade Lavallois Mayenne kontra Red Star

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 17 vs 17 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 9 vs 7 ;
    • liczba OC dla zespołu Stade Lavallois Mayenne na własnym boisku - 5 (63%) ;
    • liczba OC dla zespołu Red Star na wyjeździe - 4 (44%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 4 vs 4 ;
    • OC dla zespołu Stade Lavallois Mayenne na własnym boisku - 3 (60%) ;
    • OC dla zespołu Red Star na wyjeździe - 3 (50%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak)(kursy: 1.82)

    Wyniki meczów: Red Star

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Ligue 2
    Red Star
    Red Star
    Stade Reims
    Stade Reims
    1.56
    1.94
    7
    2
    12
    15
    2
    4
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    1.56
    1.94
    7
    2
    12
    15
    2
    4
    P
    21.08.26
    Ligue 2
    US Boulogne
    US Boulogne
    Red Star
    Red Star
    1.62
    1.42
    3
    3
    15
    18
    3
    4
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.62
    1.42
    3
    3
    15
    18
    3
    4
    R
    14.08.26
    Ligue 2
    Red Star
    Red Star
    Sochaux
    Sochaux
    2.47
    0.42
    12
    1
    7
    11
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    2.47
    0.42
    12
    1
    7
    11
    2
    0
    R
    08.08.26
    Ligue 2
    Nantes
    Nantes
    Red Star
    Red Star
    0.88
    0.72
    4
    8
    13
    13
    2
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.88
    0.72
    4
    8
    13
    13
    2
    3
    ZW
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Amiens
    Amiens
    Red Star
    Red Star
    -
    -
    1
    11
    -
    -
    2
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    1
    11
    -
    -
    2
    2
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza redakcji

    Biorąc pod uwagę obecną formę drużyn i statystyki bezpośrednich spotkań, można przypuszczać, że mecz będzie napięty z niewielką liczbą goli. Trend na total mniej niż 3,5 gola, który wystąpił w 12 z ostatnich 13 bezpośrednich spotkań, potwierdza tę hipotezę. Jednak warto zwrócić uwagę na total powyżej 1,5 gola, który występował w sześciu ostatnich meczach na boisku gospodarzy. W związku z tym prognoza na total powyżej 1,5 wydaje się uzasadniona i ma wartość kursową w kontekście obecnych danych. Poziom pewności tej prognozy wynosi około 65%, co czyni ją atrakcyjną do zakładów o umiarkowanym ryzyku.
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    Postaw zakład-303
    Opublikowany: 08.01.2025, 09:36

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Stade Lavallois Mayenne - Red Star

    Stade Lavallois MFC nie przegrał:
    stade-lavallois-mfcw ostatnich 9 meczów.
    stade-lavallois-mfcw 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    stade-lavallois-mfcw ostatnich 6 meczów (Ligue 2).
    Stade Lavallois Mayenne nie przegra
    Everygame
    -333
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    stade-lavallois-mfcred-star-fcw 12 z ostatnich 13 meczów Stade Lavallois MFC przeciwko Red Star.
    stade-lavallois-mfcred-star-fcw ostatnich 5 meczów Stade Lavallois MFC przeciwko Red Star (Ligue 2).
    red-star-fcw 6 z ostatnich 7 meczów Red Star na wyjeździe (Ligue 2).
    w 9 z ostatnich 10 meczów Mickael Leleu (w turnieju Ligue 2).
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -357
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    stade-lavallois-mfcred-star-fcw ostatnich 6 meczów Stade Lavallois MFC w domu przeciwko Red Star.
    stade-lavallois-mfcw 7 z ostatnich 8 meczów Stade Lavallois MFC w domu.
    stade-lavallois-mfcw 6 z ostatnich 7 meczów Stade Lavallois MFC w domu (Ligue 2).
    red-star-fcw 6 z ostatnich 7 meczów Red Star.
    w 6 z ostatnich 7 meczów Mickael Leleu.
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -333
    Stade Lavallois MFC zdobył bramkę:
    stade-lavallois-mfcw ostatnich 8 meczów w domu.
    stade-lavallois-mfcw ostatnich 7 meczów w domu (Ligue 2).
    Stade Lavallois Mayenne zdobędzie bramkę
    Everygame
    -455
    Wyświetl więcej faktów

    Stade Lavallois Mayenne - Red Star Pozycja w tabeli

    Ligue 2 24/25
    gZWRPRPPStan
    6.
    FC Annecy
    FC Annecy
    341491142-4351
    7.
    Stade Lavallois Mayenne
    Stade Lavallois Mayenne
    341481244-3850
    8.
    SC Bastia
    SC Bastia
    341115843-3748
    14.
    Rodez Aveyron
    Rodez Aveyron
    349121356-5439
    15.
    Red Star
    Red Star
    349111437-5138
    16.
    Clermont
    Clermont
    347121530-4633

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    3 - Remisów
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 3
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 10
    Stracone - 14
    -4
    0
    18 - Zdobyte
    18 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    4
    3
    Remisów
    3
    3
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    10
    Zdobyte
    18
    14
    Stracone
    18
    2.4
    Średnia suma goli w meczu
    3.6
    1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.8
    1.4
    Średnio gole stracone na mecz
    1.8
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    8
    90'
    Minuty / strzelony gol
    50'
    Zobacz wszystkie statystyki